2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 33 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3496724 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Fener taraftarları bu açıklamadan sonra Ali Koç'a desteğini kesecektir  :kop:

ali koç geçenlerde seçilirsem çok ciddi para koyacağım gibi bişey dedi, seçilmesin!
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Koa_lAA

Ben uzundur yaziyorum bunyonetimin bir transfer akli yok. Ona buna bir suru para veriyor, sokaga atiyor besiktasin parasini diye yaziyorum
Ornekler veriliyor
Cenki satti
Marseloyu satti
Tosici satti
Becki satti
Dembayi satti
Sosayi satti
Ersan ile atinci da sattik
Sonra var mi daha unuttugum
Ya arkadas ben burda tosici 8 milyona eplye satariz dedigimde dalga gecildim. Elinizdekinin degerini bazen bilmiyonuz bazen de gereksiz cigeri 5 para etmez adamlara deger veriyonuz lens gibi negredo gibi ne bilem veli gibi pekto gibi

80 tane adami aziz yildirim alsa o bile 8-10 tanesini satar. Bi gariplik yok burda. Gariplik satilan cenkin yapilan bir suru ayibi ortmesi.

Dedik size duses atiyorlar diye.
Hep ayni isimleri tekrarliyorsun dediniz

Buyrun yeni isimler eklendi
Artik dani dentinyo eneramo sinan kurumus sezercik falan demeyecez negredo lens love falsn diyecez
Maaslarini sayiyoruz diye tepki verenler var. yahu sadece bonservisi saymak isguzarliktir. Toplam yatirim maliyetine bakilir. Bu kulubun muhasebesi ortalama futbolcu maliyetini saymalidir. Yemesinden icmesine seyehat giderlerine, evi araba kirasi, menejer parasi vergisi stopaji yabanci isci harci falan bir suru kalem vardir. Bunlar odeniyor sadece bonservis odenmiyor futbolcuya.

Bu transfer sezonunda fikret ormana sans diliyorum, iyi sallar insallah zarlari da duses gelir.
Mirkelamdan kendisine gelsin, tavla

Yonetim elestirince nopost yiyoruz, keyfi o konulari da acacagiz yakinda

Bu savcilara falan iftar yemegi verilmesinin besiktasa ne faydasi olacaktir, fikret orman cikip onun cevabini versin hele, neden burada konusu gecmedi?
Baskan guc zehirlenmesi yasiyor, hep ben ben ben diyor, diyordum bu sene basari gelmeyince biz demeye basladi, ilginc.
Kendi cebinden isterse gaylere homolara tiravestiklere iftar versin, parti versin, yatlarda gezdirsin. Benim paramla politika yapmasin arkadas. Sahur programina falan cikiyor baskan. Canere quaresmaya ceza verilince ciksaydin pragramlara, hukmen malubiyet alinca cikaydin televizyonlara, besiktas baskaninin kimseye eyvallahi olmamali, besiktas da siyasete sokulmamalidir.

Bugun fbliler falan gs sampiyonlugumuzu caldi diye yuzsuz yuzsuz konusuyor, kendilerine bakmadan ama ortaligi bulandiriyor adamlar, bizim kulup sessiz.

Polyanna arkadaslara baksak yonetim kapali kapilar ardinda acayip calisiyir, besiktasin haklarini koruyor, besiktas cok guclu bu yonetimle, kapitsl besiktasin gucunu gordu, eski besiktss yok....
If you eat, yersen

gariplik  sen ve @tangaz abinin yapılan bazı şeyleri çok basite indirgemesi... aziz ve ünal daha sonra dursun falan zaten aldılar 80 tane topcu... gösterin bakalım kimi sattılar... ertuğrul u sattı işte 1 milyona boluya...

başkan geçen senede çıktı sahur programına bu arada... davet ediliyosa çıksın ne var bunda... sanki prime time da mevlüt okumaya çıktı...

başkan beşiktaşın hakkını savunmuştur benim gözümde.. siz istiyor bağırsın çağırsın.. ben sıkıldım o tiplerden.. ayrıca işe de yaramıyor...

adam tekrar kararı sonrası maça çıkarmadı takımı... bunu yapabilen tek kişi... hemde okuduğumuz kadarıyla yapılan onca siyasi baskıya rağmen... daha ne istiyosunuz... adam tepkinin kralını koydu... tarihi bir tepki koydu... hala sahura çıkacağına hakkımızı savunsun diyosunuz... savundular... olmayınca maça çıkmadılar... helal olsun...

transfer konusunda... başarısızlığı kadar başarısı da var... bakkal hesabı yapınca ne çıkıyor bilmiyorum ama en azından ffp sürecinde kurallara uyabildi... arayada 2 şampiyonluk bir uefa çeyrek 1 cl 2. tur sığdırdı...

siz tasdikname ben takdirname veriyorum...  ;)

Çevrimiçi underworld

Transfermarkt degeri 1.5 milyon, yeni parlamaya basladi. Tas catlasin 3-4'e halledilir.
Orası kurtlar, çakallar sofrası 3-4 ü anca menejeri alır.

Çevrimdışı tangaz

gariplik  sen ve @tangaz abinin yapılan bazı şeyleri çok basite indirgemesi... aziz ve ünal daha sonra dursun falan zaten aldılar 80 tane topcu... gösterin bakalım kimi sattılar... ertuğrul u sattı işte 1 milyona boluya...

başkan geçen senede çıktı sahur programına bu arada... davet ediliyosa çıksın ne var bunda... sanki prime time da mevlüt okumaya çıktı...

başkan beşiktaşın hakkını savunmuştur benim gözümde.. siz istiyor bağırsın çağırsın.. ben sıkıldım o tiplerden.. ayrıca işe de yaramıyor...

adam tekrar kararı sonrası maça çıkarmadı takımı... bunu yapabilen tek kişi... hemde okuduğumuz kadarıyla yapılan onca siyasi baskıya rağmen... daha ne istiyosunuz... adam tepkinin kralını koydu... tarihi bir tepki koydu... hala sahura çıkacağına hakkımızı savunsun diyosunuz... savundular... olmayınca maça çıkmadılar... helal olsun...

transfer konusunda... başarısızlığı kadar başarısı da var... bakkal hesabı yapınca ne çıkıyor bilmiyorum ama en azından ffp sürecinde kurallara uyabildi... arayada 2 şampiyonluk bir uefa çeyrek 1 cl 2. tur sığdırdı...

biz marseloyu 7ye sattık aziz kjaeri 12,5e sattı ilk aklıma gelen isim. sonra gese ndiayeyi sattı 16ya. biz satışları yermiyoruz sattığının parasını çar çur etmesine eleştiri getiriyoruz, cenkin parasını negredo lens love üçlüsüne gömmesini eleştiriyoruz 25lik adamı satıyorsan onun parasını neden asset değere yatırmadı da son transferini yapan adamlara bağladı die eleştiriyoruz. fenerle sidik yarıştırıcam die lensi almasını eleştiriyoruz bunu quaresma gibi kesilmesi olanak dışı bir adam varken yapmasını eleştiriyoruz, quaresmayı yollarsın lensi alırsın tutar tutmaz orası ayrı ama quaresma varken lense 20 milyon yuro yatırım yapmasını eleştiriyoruz. negredoyu alan aklı eleştiriyoruz bile bile lades kavramının vücud bulmuş halidir negredo transferi ve şampiyonluğa dolayısı ile en az 50 milyon yuro kayba neden olmuştur.

sahur programına geçen sene de çıktıysa o zaman da yanlış yapmıştır yanlışında ısrar etmektedir.

biz çıksın bağırsın çağırsın demiyoruz ama yapılan hatalardan bir kolaj çalışması da bekliyoruz. oyunu kuralına göre oynasın diyoruz basını azcık mamalasın rakiplerin hakemle kazançlarını 2 satır yazdırsın diyoruz. hakemlerle ilgili pırlanta gibi çocuklar deyip sonra hakem haşırt die geçirince de ağırımıza gidiyor...

bağırıp çağırmanın faydası olmadığını da gördük diyorsan fener gibi leş bir takımın 2.liğini nasıl açıklayacaksın sırf palabıyık ve aydunus ikilisi en az 10 puan kazandırdı fenere en az... akhisar maçında serkan çınar lehimize penaltı çaldı die bir daha maçımıza atanmadı...

bırak sezon genelini son 5 hafta alanya-gese gese-bjk fener-bursa maçları ilk 2yi belirledi biz 1 başak 2 fb gs 3-4 olması gereken sıralama son 5 maçta tam terse döndürüldü.

devam edin polyannalığa daha çok ensenizi eğer vurulmasını beklersiniz...

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Soldan Sağa
Fatih Terim
Mustafa Denizli
Ersun Yanal
Aykut Kocaman :kop:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Fourtunis + Mitrouglu ya ne dersiniz ?
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Koa_lAA

biz marseloyu 7ye sattık aziz kjaeri 12,5e sattı ilk aklıma gelen isim. sonra gese ndiayeyi sattı 16ya. biz satışları yermiyoruz sattığının parasını çar çur etmesine eleştiri getiriyoruz, cenkin parasını negredo lens love üçlüsüne gömmesini eleştiriyoruz 25lik adamı satıyorsan onun parasını neden asset değere yatırmadı da son transferini yapan adamlara bağladı die eleştiriyoruz. fenerle sidik yarıştırıcam die lensi almasını eleştiriyoruz bunu quaresma gibi kesilmesi olanak dışı bir adam varken yapmasını eleştiriyoruz, quaresmayı yollarsın lensi alırsın tutar tutmaz orası ayrı ama quaresma varken lense 20 milyon yuro yatırım yapmasını eleştiriyoruz. negredoyu alan aklı eleştiriyoruz bile bile lades kavramının vücud bulmuş halidir negredo transferi ve şampiyonluğa dolayısı ile en az 50 milyon yuro kayba neden olmuştur.

sahur programına geçen sene de çıktıysa o zaman da yanlış yapmıştır yanlışında ısrar etmektedir.

biz çıksın bağırsın çağırsın demiyoruz ama yapılan hatalardan bir kolaj çalışması da bekliyoruz. oyunu kuralına göre oynasın diyoruz basını azcık mamalasın rakiplerin hakemle kazançlarını 2 satır yazdırsın diyoruz. hakemlerle ilgili pırlanta gibi çocuklar deyip sonra hakem haşırt die geçirince de ağırımıza gidiyor...

bağırıp çağırmanın faydası olmadığını da gördük diyorsan fener gibi leş bir takımın 2.liğini nasıl açıklayacaksın sırf palabıyık ve aydunus ikilisi en az 10 puan kazandırdı fenere en az... akhisar maçında serkan çınar lehimize penaltı çaldı die bir daha maçımıza atanmadı...

bırak sezon genelini son 5 hafta alanya-gese gese-bjk fener-bursa maçları ilk 2yi belirledi biz 1 başak 2 fb gs 3-4 olması gereken sıralama son 5 maçta tam terse döndürüldü.

devam edin polyannalığa daha çok ensenizi eğer vurulmasını beklersiniz...

gs fb aklınıza başka satış gelemez zaten abi.. çünkü yok.. bizim yaptığımız satışlarla onların yaptığı arasında dağlar var...

negredo lades falan değil... adam 25-28 milyon ları görmüş bi topcu... dersenki kadro mühendisliğinde hata var.. sana göre var bana göre yok...

bizim aldığımız adamların hepsi düşük bonservisli... iki sene önce 28 milyona alınan adamı 2,5 e aldık... ya tutarsa diye.. çünkü adamın kuması var... satıyoruz ama 7 ye marcelo yu sonra o parayla 2-3 elit adam almaya çalışıyoruz...

sen diyosunki 7 ye marceloyu sattın git 7 ye 25 yaşında olmuş adam al... bulursanız o paralara medel in 25 yaşındaki halini söyleyin alsınlar...

he almadılarmı... aldılar... dentinho.. denediler olmadı.. zarar yazdı... franco.. akil adam getirdiler bize topcu bul diye.. o paralara onu buldu.. yemedi.. zarar yazdı... aynı akil mitroviç dedi.. o da yemedi... 1-2 ye alınan adamlar hep...

lens dediğin adam geçen sene ligi domine eden adamdı... neden bukadar düştü bizde bende anlamadım onu... ama transfer edilmesi mantıksız değil bi sene önce aynı ligi bu kadar domine eden adamı...

yani eleştiri yapıyosunuz ama altı boş... o günün şartlarını falan hiç söylemiyorsunuz... tutmayınca çarçur ettiler falan... abuş la talisca ya hiç ses yok ama... normalde onlarda yanlış transferler sizin pencereden... porto da benfica da yedek olan adamı aldılar getirdiler... bide dünya kiralama parası verdiler dimi... yersen işte...

polyanna falan hikaye... hak edene hakkını veririm ben.. yanlışları olmuştur ama başarıları daha fazladır... hele ki y.d den sonra über taksi dir f.orman... siz sanıyor f.orman gidecek yerine çok daha iyileri gelecek...

Çevrimdışı cursedofdragon

Atiba Hutchinson Marcelo ve Larinden sonra 2000 doğumlu 17 yaşındaki Orta saha oyuncusu Davies’i külübe önerdi.

Çevrimdışı Koa_lAA

Atiba Hutchinson Marcelo ve Larinden sonra 2000 doğumlu 17 yaşındaki Orta saha oyuncusu Davies’i külübe önerdi.

larin den önce bunu önermeliymiş... geç kaldık sanırım bunu almakta... yar etmezler...

Çevrimiçi underworld

Atiba da maşallah hem saha içi hem saha dışı çalışıyor

Çevrimiçi underworld

Alphonso Davies
Sol kanat gözüküyor
Sözleşmesi 31,12,2018 de bitiyormuş ama 2 yıl opsiyon tercihi varmış

Çevrimdışı cursedofdragon

larin den önce bunu önermeliymiş... geç kaldık sanırım bunu almakta... yar etmezler...

atiba bize gel dedikten sonra gelir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Alphonso Davies diyelim de, daha net olsun.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

Alphonso Davies
Sol kanat gözüküyor
O opsiyon draft sistemi olan Amerikan ligindeyse, kulübün sorgusuz sualsiz uzatma hakkı var demektir.

Yani kabaca Aralık 2020'de bitiyor diyebiliriz.

Maksimum Larin'i aldığımız paraya alabiliriz bunu da, büyük kulüplerin radarına girdiğini sanmıyorum.

Zaten çok da matah bir şey yapmamış ligde.

[ Son Düzenleme: 30 Mayıs 2018, 12:00:28 tuncaboylu ]

Çevrimiçi underworld

Alphonso Davies
Sol kanat gözüküyor
Hoşgeldin kanadı'nın kingsey coman 'ı

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu transfermarkt'a el atmak lazım artık.

Larin'in değeri 2 ayda 2 kere düşürülmüş.

Böyle bir saçmalık olabilir mi, çok ilginç

Çevrimiçi underworld

Alt ligte pilot takım olmadan zor  usta...

Çevrimiçi underworld

Geçen kalkışma var dedik
Bu transfermarkt'a el atmak lazım artık.

Larin'in değeri 2 ayda 2 kere düşürülmüş.

Böyle bir saçmalık olabilir mi, çok ilginç

Çevrimdışı mylife1903

Abi futboldan da anlıyorsun, ama ne hikmetse devamlı Atiba'yı stopere yazıp duruyorsun.

Adam Beşiktaş kariyeri boyunca 15 dakika stoper oynadı, onda da 3 pozisyon verince oyuna Mitrovic girdi.

Yahu ligde oynayacaz ha vida oynamis ha atiba. Atiba mis gibi de oynar stoperde besiktasin mateyuzu olur orda. Hoca yanassa atibali sarkik sokup cikartmali 3lu oynamak lazim isin gercegi. Atiba gibj pozisyon bilgisi olan oyuncu var kendisi fedakar futbolu bilen bir abimiz. Zago ronaldo ahmet savunmasinin sagdan soldan bindiren stoperi yerine atibayi ortasahaya sokup sokup cikaracaz top bizdeyken.
Mitro vida falan da bir suru maas aliyor o isi atibaya yaptiracaz. Hem ekonomik hem sokup cikartmali ortasahali dondurmeli tandemik ujlu
Su takimda futbolu iyi bilen ustun pozisyon bilgisi olan 3 oyuncu say desen
Atiba adri pepe sayarim kalanlar zaten 4.5tan 5 alip futbolcu diplomasina sahip oluyor

Anlatamadim gene
Tamamen duygusal atibanin stoper oynamasi

Çevrimdışı mylife1903

Bu arada Balotelli'nin İtalya milli takımına alınması da çok abartıldı burada.

İtalya Dünya kupası'na gidemiyor ve Balotelli alt  tarafı bir hazırlık maçında oynadı.

Son ana kadar Brezilya milli takımının Dünya kupası kadrosuna seçilmesi gündemde olan oyuncumuz vardı, son Avrupa şampiyonunda ilk 11 oynayan 2 oyuncumuz da var. Nedir bu İtalya milli takımına seçilme abartısı?

Kaldı ki 4 sene sonra Arabistan'a karşı hazırlık maçında oynaması, maaş arttırmak için menajer oyunu bile olabilir.

25mden ampul gibi sokmasi da feto kumpasi mi?

Çevrimdışı mylife1903

Hâkim ve savcıları iftar yemeğine çağırmanın siyasetle ne ilgisi var?

Ya da sahur programına katılmanın, hele ki muhalif bir kanal olan Fox Tv'de?

Ülkede her şey siyaset olduğu için, her şeyden siyasi anlam çıkarmaya çalışmak; ülkedeki genel algı bozukluğunun belirtisi bence.

24 hazirandan sonra ulke bir dursun ozbek vakasi daha yasarsa
O hakim ve savcilarin fotolarinin boyle kullanilmayacagini ne biliyorsun
Kimin eli kimin cebinde ulkede belli degil, bazi toplara hic girmeyecen

Yok girecem diyorsan arkan saglam olacakki yedigin kimyonlu kofteler 24 haziran sonrasi tirmalamasin arkandan

Çevrimdışı Halit

+1903
BEŞİKTAŞK

Çevrimdışı tangaz

gs fb aklınıza başka satış gelemez zaten abi.. çünkü yok.. bizim yaptığımız satışlarla onların yaptığı arasında dağlar var...

negredo lades falan değil... adam 25-28 milyon ları görmüş bi topcu... dersenki kadro mühendisliğinde hata var.. sana göre var bana göre yok...

bizim aldığımız adamların hepsi düşük bonservisli... iki sene önce 28 milyona alınan adamı 2,5 e aldık... ya tutarsa diye.. çünkü adamın kuması var... satıyoruz ama 7 ye marcelo yu sonra o parayla 2-3 elit adam almaya çalışıyoruz...

sen diyosunki 7 ye marceloyu sattın git 7 ye 25 yaşında olmuş adam al... bulursanız o paralara medel in 25 yaşındaki halini söyleyin alsınlar...

he almadılarmı... aldılar... dentinho.. denediler olmadı.. zarar yazdı... franco.. akil adam getirdiler bize topcu bul diye.. o paralara onu buldu.. yemedi.. zarar yazdı... aynı akil mitroviç dedi.. o da yemedi... 1-2 ye alınan adamlar hep...

lens dediğin adam geçen sene ligi domine eden adamdı... neden bukadar düştü bizde bende anlamadım onu... ama transfer edilmesi mantıksız değil bi sene önce aynı ligi bu kadar domine eden adamı...

yani eleştiri yapıyosunuz ama altı boş... o günün şartlarını falan hiç söylemiyorsunuz... tutmayınca çarçur ettiler falan... abuş la talisca ya hiç ses yok ama... normalde onlarda yanlış transferler sizin pencereden... porto da benfica da yedek olan adamı aldılar getirdiler... bide dünya kiralama parası verdiler dimi... yersen işte...

polyanna falan hikaye... hak edene hakkını veririm ben.. yanlışları olmuştur ama başarıları daha fazladır... hele ki y.d den sonra über taksi dir f.orman... siz sanıyor f.orman gidecek yerine çok daha iyileri gelecek...

eleştiri getiriyorsunuz ama altı boş dediğin yazı buysa verdiğin örnekli açıklamalar buysa boş kelimesi hafif kalacaktır.

gese febe ne satmış dedin amacın satış yok demekti ilk akla gelenleri yazdık bu sefer de başka yok dedin daha emenikeyi falan söylememiştim oysa wander wieli de. ister hülle de ister alicengiz oyunu de ama musa sow satışı da war  şu saydığım 4 oyuncu dahi 35 milyon yuro falan yapıyor fenere gelir hanesine. ısrarcı olursan daha da isimleri sıralarım bu konudaki açıklamanı örneklerle çürüttüğümüze göre diğer konulara geçebiliriz ama geçmeden evvel de şunu belirteyim neden kötü örnekleri örnek gösteriyorsun? hedef iyiye mi evrilmek yoksa kötüyü örneklendirip biz daha iyiyiz mi demek. bunun adı türkçede züğürt tesellisidir.

negredoyu hala savunan 2 kişi kaldınız biri sensin diğeri de sansürcü abi. 25i görmüş yok 28i görmüş olabilir bu arapların yağı bol bulup sağa sola saçtığı paraları örnek koyuyorsun hala herif son 3 sene de ne oynamış kaç gol atmış kim izlemiş hangi veriye göre almış bunları sorunca tek açıklama realde yetişmiş siti görmüş benim gördüğüm ise en son küme düşen takımda debelendiği şeklinde. hem ispanyol hem solak hangi 9 numara dünya futbolunda dış ülkede performans vermiş? negredo lades bile değildir direkt memlekete karşı dönmektir..

hangi cümlemde marceloyu 7ye sattın git o paraya 25 yaşında elit adam al yazıyor koy o mesajımı!!! o günkü şartlar ffp filan bişey demedik marcelo satışına helal olsun dedik ama gidip cenkin parasını negredo lens love transferlerine bağlarsan onu eleştiririz. eleştirmeye de dewam edeceğiz.

verdiğin örnekler o kadar fiyasko ki okumaya değmeyecek seviyedeler. dentinhoyu örnek gösterdin şaka gibi herifin bi bok olmadığı ortadayken şaktar maliyetinden kurtulmak için takla atarken biz gidip 1 milyon kira ödedik maaşının anca yarısını versek şaktar göbek atacaktı biz üste para verdik sen onu örnek gösteriyorsan futbolun Fsinden anlamıyorsun derim. franco daha gelmeden dedik olmaz bu transfer die ne dediysek çıktı sen onu da örnek gösteriyorsun keza mitroviç de vidyolarda bile belliydi adam geçen sene lyon maçında 30 dk topa dokunmadı üstelikde ön libero gibi en çok topla oynanan mevkide yaptı bunu... sen bu isimleri ortaya döküyorsun.

lens konusunu detaylı açıkladım bir önceki mesajda ama yetmemiş sanırım tekrarlıyorum. lens kağıt üzerinde kötü transfer değil AMA sağ kanadın boşsa oraya birinci isim olacaksa. senin elinde quaresma gibi bir fenomen var hocanın bankosu ve sen gidip rotasyona sokacam die lense 20 milyon yuro yatırım yapıyorsun yedek kalınca oyundan düşen 2 adamı rotasyona sokmayı planlamak başlı başına plansızlıktır...

neymiş eleştiriler boş değilmiş!
neymiş bu eleştirilere bu açıklamalara rağmen boş demek boş bile değilmiş!

abuşla talişkaya neden bişey demediniz diyorsun en çok eleştirenler bizdik başta abuşu 500 bine oynayan adamı tukaka edilmiş kimsenin el sürmediği yanaşmadığı adama 3,3 milyon maaş verdik die kaç defa yazdık burada. ondan sonra harcama yılık 80 milyonmuş da 50ye düşürülecekmişte sen 32-33 yaşındaki negredoya 4,35 maaş verecen sonra da bütçeyi düşürecen.

başkan gitti sezer die birini kafasına göre üstelikte rakibine bonservis kazandırarak aldı (fenerin sattıklarına bir örnek daha sana) transfer dehasını ortaya koydu baktı deha dehşet parıldıyor aynı mantıkla bitik arası aldı getirdi. bunları elbetteki eleştirecez. başarıyı alkışlarken iyi eleştirince boş yapma oluyor size göre.

sonra bir tutturmuşsunuz y.d. sonrası uçuyor kaçıyor die bu cümleyi anaokulundaki çocuklarda kuruyor ve ben tekrarlıyorum neden kötüyle mukayese ediyorsunuz?

konu hakkını vermekse benim kadar kimse vermemiştir ama işinize geleni görürsünüz amacınız karalamak algı oluşturmak!!!

bu forumda f.orman, sebadan bile daha başarılıdır cümlesini ilk kuran benimdir...

Çevrimdışı mylife1903

Fikret orman gitsin diyen yok camiada.
Bir tek ben diyorum istifa edip yeni bir yonetim kurulu toplasin, diye
1000tane oyumuz olsa hepsini gene fikret ormana verecegiz ama ben sahsen sorgulamadan kabul eden adam degilim. Objektif bakiyorum hatalari sevaplarindan coktur.
Gene de oyumuz fikret ormana.

Turkiyede dusunce yapisi degisik. Elestirdigin adamin karsisina konuluyorsun hemen, oyle bir dunya yok.
Elestirilecek cok seyler var bu kulupte. Elestirmezsek karsisimiza aziz yildirim da cikabilir 5-6 sene sonra.

Sahaya cikarmamasini alkisladik, dogru.
Peki yonetim kuruluna gelince yd ve yancilarinin ihracini imzalayabilecek mi?

Çevrimdışı mylife1903

eleştiri getiriyorsunuz ama altı boş dediğin yazı buysa verdiğin örnekli açıklamalar buysa boş kelimesi hafif kalacaktır.

gese febe ne satmış dedin amacın satış yok demekti ilk akla gelenleri yazdık bu sefer de başka yok dedin daha emenikeyi falan söylememiştim oysa wander wieli de. ister hülle de ister alicengiz oyunu de ama musa sow satışı da war  şu saydığım 4 oyuncu dahi 35 milyon yuro falan yapıyor fenere gelir hanesine. ısrarcı olursan daha da isimleri sıralarım bu konudaki açıklamanı örneklerle çürüttüğümüze göre diğer konulara geçebiliriz ama geçmeden evvel de şunu belirteyim neden kötü örnekleri örnek gösteriyorsun? hedef iyiye mi evrilmek yoksa kötüyü örneklendirip biz daha iyiyiz mi demek. bunun adı türkçede züğürt tesellisidir.

negredoyu hala savunan 2 kişi kaldınız biri sensin diğeri de sansürcü abi. 25i görmüş yok 28i görmüş olabilir bu arapların yağı bol bulup sağa sola saçtığı paraları örnek koyuyorsun hala herif son 3 sene de ne oynamış kaç gol atmış kim izlemiş hangi veriye göre almış bunları sorunca tek açıklama realde yetişmiş siti görmüş benim gördüğüm ise en son küme düşen takımda debelendiği şeklinde. hem ispanyol hem solak hangi 9 numara dünya futbolunda dış ülkede performans vermiş? negredo lades bile değildir direkt memlekete karşı dönmektir..

hangi cümlemde marceloyu 7ye sattın git o paraya 25 yaşında elit adam al yazıyor koy o mesajımı!!! o günkü şartlar ffp filan bişey demedik marcelo satışına helal olsun dedik ama gidip cenkin parasını negredo lens love transferlerine bağlarsan onu eleştiririz. eleştirmeye de dewam edeceğiz.

verdiğin örnekler o kadar fiyasko ki okumaya değmeyecek seviyedeler. dentinhoyu örnek gösterdin şaka gibi herifin bi bok olmadığı ortadayken şaktar maliyetinden kurtulmak için takla atarken biz gidip 1 milyon kira ödedik maaşının anca yarısını versek şaktar göbek atacaktı biz üste para verdik sen onu örnek gösteriyorsan futbolun Fsinden anlamıyorsun derim. franco daha gelmeden dedik olmaz bu transfer die ne dediysek çıktı sen onu da örnek gösteriyorsun keza mitroviç de vidyolarda bile belliydi adam geçen sene lyon maçında 30 dk topa dokunmadı üstelikde ön libero gibi en çok topla oynanan mevkide yaptı bunu... sen bu isimleri ortaya döküyorsun.

lens konusunu detaylı açıkladım bir önceki mesajda ama yetmemiş sanırım tekrarlıyorum. lens kağıt üzerinde kötü transfer değil AMA sağ kanadın boşsa oraya birinci isim olacaksa. senin elinde quaresma gibi bir fenomen var hocanın bankosu ve sen gidip rotasyona sokacam die lense 20 milyon yuro yatırım yapıyorsun yedek kalınca oyundan düşen 2 adamı rotasyona sokmayı planlamak başlı başına plansızlıktır...

neymiş eleştiriler boş değilmiş!
neymiş bu eleştirilere bu açıklamalara rağmen boş demek boş bile değilmiş!

abuşla talişkaya neden bişey demediniz diyorsun en çok eleştirenler bizdik başta abuşu 500 bine oynayan adamı tukaka edilmiş kimsenin el sürmediği yanaşmadığı adama 3,3 milyon maaş verdik die kaç defa yazdık burada. ondan sonra harcama yılık 80 milyonmuş da 50ye düşürülecekmişte sen 32-33 yaşındaki negredoya 4,35 maaş verecen sonra da bütçeyi düşürecen.

başkan gitti sezer die birini kafasına göre üstelikte rakibine bonservis kazandırarak aldı (fenerin sattıklarına bir örnek daha sana) transfer dehasını ortaya koydu baktı deha dehşet parıldıyor aynı mantıkla bitik arası aldı getirdi. bunları elbetteki eleştirecez. başarıyı alkışlarken iyi eleştirince boş yapma oluyor size göre.

sonra bir tutturmuşsunuz y.d. sonrası uçuyor kaçıyor die bu cümleyi anaokulundaki çocuklarda kuruyor ve ben tekrarlıyorum neden kötüyle mukayese ediyorsunuz?

konu hakkını vermekse benim kadar kimse vermemiştir ama işinize geleni görürsünüz amacınız karalamak algı oluşturmak!!!

bu forumda f.orman, sebadan bile daha başarılıdır cümlesini ilk kuran benimdir...
Yazilar mevcut lensden bisi olmaz, prekogillerden sdam yazdim burda
Quaresmayi kesecek bilmemne deniyordu
Lens kalcasindaki yaglari eritene kadar lig bitti yahu
Quaresmada bu yasinda 1gram yag yok hala

Fbde boyle oynamis soyle oynamis. Fb anadolu takimi gibi top oynuyor, 5mden gelen topu istop edemeyen adama 20 milyon yuro baglandi. Sanki hint kumasi 5 sene sozlesme verildi
Taliskayi alsan bugun 5 sene sozlesme imzalamazsin

Etiketler: