2016/17 Transfer Sezonu
2016/17 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2016/17 Transfer Sezonu Sadece Beşiktaş'ımızın 2016/17 sezonu için transfer sezonu hamlelerini bu başlıkta konuşacağız. Rakiplerin transferlerini bu başlıkta

0 Üye ve 560 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2016/17 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 11335390 defa] 2016/17 Transfer Sezonu

Çevrimdışı OrhanAker

Demba sakatlandı Çin kulübü bu kez de 20 milyona Mario'yu alsa çok hoş olur.  :iblush:
20 ye giderse süper olur 5 de sosadan gelse 13 14 milyonluk bütçe çıkar yine..ama son günlere kalmaması lazım.

Çevrimdışı Alper1903

Adaylardan Gomez profiline en yakın isim Falcao duruyor.

Çevrimdışı cursedofdragon

Adaylardan Gomez profiline en yakın isim Falcao duruyor.

şansımıza oda form tuttu adamlar bırakmak istemezler şimdi.

fernanda torres var 32 yaşında seneye sözleşmesi bitiyor.

gerçi atl madrid bırakmaz da.

Çevrimdışı mylife1903

:kop: :kop: :kop:

Ayni olay Kayseri hava indirme komandoda da oluyormuş -30 -40 derecede 5 km kosu , Yanlarinda Ambulans eslik ediyormuş yarisi tamamliyamiyormus

Bende Sivasta yaptim Acemiliği -32 dereceyi gördüm :nerd: :o_o:

Sınır (Hudut) birligi oldugumuz icin Yaklasik 15 km INTIKAL yürüyüşü yapiyorduk tam techizatla -20 , -30 derecede , Soğuktan Birliğin yarisi TELEF ( Bayılıyordu ) oluyordu :D
-30da dondurma yerim ben kisa kollu tshirtle be
-40 oldugu zaman sikinti, kuru soguksa dayaniliyor ama nem ve ruzgar varsa kotu. Herkesin tersine ben kisin arabayi kaldiriyorum yayan takiliyorum hergun 8-10km yururum sogukta.
-32de benim kucuk kiz okula yuruyerek gider beaaa, -35 olunca ilkokullar tatil.
Hem giyinecen hem telef olacan ustelik spor yaparken peh
Yerim yole gomandolari ben dondurma gibi
Benim rekor -50ydi sehirler arasi yolda kar firtinasina yakalanmistim, arabanin on cami catlamisti soguktan, ustelik hidrolik donmustu ne direksiyon ne fren kalmisti arabada 260km yol yapmistim arabanin derecesi bozulmustu (--) boyle gosteriyordu sicakligi 50 uzeri oldugunu ozaman anlamistim. Sinira gelince askere sormustum o -56 ruzgarli demis, beni geri gondermisti.
Soguk iyidir sagliklidir. Cisini yaparken sorun oluyor

Çevrimdışı Çağatay

Bu arada tek gecelik ilişkilerden bıktım; düzenli ilişki istiyorum. Tam tadına varıyoruz, elimizden uçup gidiyor.

Bağlanma korkusu vardır belki...
Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı tangaz

şu gomez konusundaki % problemi bir netleştireyim. Torunoğulları biz satarsak %60 fio satarsa %50si bizim demişti a sporda, bu konuda burada kapansın. hala yok %40 yok %30 deniyor...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Berat

Bizden gidenlerle yakında 11 kuracaz galiba :)

Çevrimdışı mylife1903

Gomez, ŞL seviyesinde winner karakterli bir oyuncuydu. Emekleri için teşekkürler. Yolu açık olsun... Alternatif ismin şimdiye kadar imza aşamasında olması gerekir.
Winner, kilit kelime
Belki daha faydalasini bile bulabiliriz ama sosa gibi derbilerde yok olabilir, 30gol atmasina ragmen sampiyon yapamayabilir

Çevrimdışı tangaz

En büyük tatbikat girişimim kara kuvvetleri tatbikaydı. Personel subaylığı yazıcısı adamı tam teçhizatlı 5 km adana da 50 derece sıcaklıkta koşturmuşlardı. 60 kişilik bölükten 7 kişi tamamlamıştı :D

yıl millenium yer Değirmenlik Kuzey Kıbrıs +30 kg tam teçhizatlı koşu sıcaklık +56 derece santigrad  :icool:
(tamamlayan nadir kişilerdendim + kıbrısta koca taburda tavuk hastalığına yakalanmayan 2 kişiden biri bendim diğeri de klimalı ofisinde takılan tabur komutanıydı  :D )
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

fernanda torres var 32 yaşında seneye sözleşmesi bitiyor.

gerçi atl madrid bırakmaz da.
Ispanyol olmasin mumkunse

Çevrimdışı doganay

Neyseki elimizde pektemek var  :D

Çevrimdışı tangaz

:kop: :kop: :kop:

Ayni olay Kayseri hava indirme komandoda da oluyormuş -30 -40 derecede 5 km kosu , Yanlarinda Ambulans eslik ediyormuş yarisi tamamliyamiyormus

Bende Sivasta yaptim Acemiliği -32 dereceyi gördüm :nerd: :o_o:

Sınır (Hudut) birligi oldugumuz icin Yaklasik 15 km INTIKAL yürüyüşü yapiyorduk tam techizatla -20 , -30 derecede , Soğuktan Birliğin yarisi TELEF ( Bayılıyordu ) oluyordu :D

yıl 2007 aralık ayının son 3 günü sıcaklıklar sırasıyla -37, -41, -39 yer Sivas  :D

Bizden gidenlerle yakında 11 kuracaz galiba :)

Günay

Serdar----Franco-----x-------İsmail

-------------x---------x--------------

---Töre-------Sosa------------x-----

--------------Gomez-----------------

Çevrimdışı mylife1903

yıl millenium yer Değirmenlik Kuzey Kıbrıs +30 kg tam teçhizatlı koşu sıcaklık +56 derece santigrad  :icool:
(tamamlayan nadir kişilerdendim + kıbrısta koca taburda tavuk hastalığına yakalanmayan 2 kişiden biri bendim diğeri de klimalı ofisinde takılan tabur komutanıydı  :D )
Sicak deme abi bana hic sevmem. Ulan sogukta iyi giyin hareket et sikinti yok, sicak basladimi istersen donla gez gene sicak.
Simdi bizim futbolculari dusunuyorum ve uzuluyorum, ulan o sicakta antreman yapiyorlar, yanmislardir simdiye mariah carey rengine gelmislerdir

Çevrimdışı mylife1903

Günay

Serdar----Franco-----x-------İsmail

-------------x---------x--------------

---Töre-------Sosa------------x-----

--------------Gomez-----------------
Ismail basli basina bir takim zaten, tek basina rakip takimlari sampiyon yapma potansiyeline sahip

Çevrimdışı Berat

Eski solbekimizi üç kişi yerine saymıştım, en iyi bekmiş ya @cursedofdragon :D

Çevrimdışı tangaz

Bu arada tek gecelik ilişkilerden bıktım; düzenli ilişki istiyorum. Tam tadına varıyoruz, elimizden uçup gidiyor.

hergün çikolatalı pasta da yenmez ki diyecektim, evli olduğum aklıma geldi  :D

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Hasan Tahsin

yıl 2007 aralık ayının son 3 günü sıcaklıklar sırasıyla -37, -41, -39 yer Sivas  :D
Yıl 89 yer Mersin Sahil Güvenlik Komutanlığı. Herkes kısa kollularla dolaşıyor da bu konu nereden çıktı  :alala:
Bir de aynı yer olsa yine askerlik yaparım diyenlere illet olurum. Hulusi Akar'ın yerine koysalar iki dakika durmam  :lol:
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Bishamon

Bu şakrkıyı bu forumdaki herkese hediye ediyorum.Gelecek sene yine taş gibi geleceğiz.

gomez başka takıma bonservisiyle giderse % bilmem kaçı bize geliyor bu tamam.

ya bonservisiyle gitmeyip bize geldiği gibi kiralık giderse? o zaman bize para gelir mi?
Kaba tabirle Avucumuzu yalariz iste ozaman , keza Fio da öyle :by2: :by2:

Fio bu ihtimali goz onunde bulundurarak Bedava gitmesine izin vermez diye umuyorum

Çevrimdışı mylife1903

hergün çikolatalı pasta da yenmez ki diyecektim, evli olduğum aklıma geldi  :D
:evillol: :evillol: :evillol: evli adama yemek yasak be abi, devamli dietteyiz

Çevrimdışı tangaz

bu arada hem sol forvet, çift forvet, sprinter forvet oynatılabilecek adam bence kiralık niasse'dir

Kara Temmuz.
Duygularimiza tercüman oldun :bandit:

Bu sözün üzerine daha da tek kelime edilmez..

Etiketler: