Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı
Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı

Beşiktaş Forum|Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı Skor : Beşiktaş - Club Brugge Tarih : 19 / 03 / 2015 Saat : 22:05 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Sergey Karasev Yayın : Star TV

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı  [Okunma sayısı 126484 defa] Beşiktaş JK - Club Brugge / UEFA Avrupa Ligi 3. Tur Rövanş Maçı

Çevrimdışı Sedat_BJK

Taraftara ne soyleniyosunuz ki. Hasbelkader biraraya gelmis 70000 kisi. Bi stadimiz olsaydi, her maci seyreden, takimi neyin itecegini neyin bitirecegini bilen 30000 kombineli olsa hersey bambaska olurdu. Yazik oldu ama saglik olsun. Umarim oparenin sakatligi ciddi degildir. Umarim bilicte takimda cabuk toparlanir.

HTC One_M8 cihazımdan gönderildi

Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı src35

tolga'yı eleştriyoruz iyi güzel de Ba kaç maçtır yerlerde, mustafa zaten kötü, veli sallantıda, sosa zaten gitmeden önce kötüydü, cenk yeni döndü hiçbirşey yapamıyor, kerim; o kenardan gelip oyunu hareketlendiren oyuncu olmaktan cıktı kendine oynar oldu.

töre, tolgay ve necip hariç elle tutulur formda adam yok. bireysel formsuzluk çok fazla takımda.

yüksek toplarda etkili bir stoperinde ne kadar önemli oldugu anlaşılmıştır. birebir yakalanınca necipte geçilir, pedroda...

son olarak taraftarın skor 1-1e geldikten sonraki dagılmış hali 30-35 dakikayı heba etti.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mart 2015, 00:29:47
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
eğer bu takımda oynayan futbolcuların parasını Beşiktaş taraftarı ödüyorsa kombine alıyor bilet alıyor ürün alıyor kulübün kasasına milyonlarca lira para sokuyorsa haftaiçi geç bir saatte dağın başındaki stada 70 bin kişi toplanıyorsa istediği adama küfür etme istediği adamı yuhalama istediği adamı alkışlama hakkı vardır. çalışmam

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk

Bu nasıl bir mantık böyle? Siz bir yerde çalışıyorken işe 2 saatte gidiyorsanız , o gün işinizi kötü yaptığınızda patronunuz size gün boyu sövme hakkına sahip mi oluyor?

Kaç dk dayanırsın? Kaç küfüre göğüs gerersin? Bir de iş arkadaşlarınız patrona söv söv haklısın diyecek.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı nannan

eğer bu takımda oynayan futbolcuların parasını Beşiktaş taraftarı ödüyorsa kombine alıyor bilet alıyor ürün alıyor kulübün kasasına milyonlarca lira para sokuyorsa haftaiçi geç bir saatte dağın başındaki stada 70 bin kişi toplanıyorsa istediği adama küfür etme istediği adamı yuhalama istediği adamı alkışlama hakkı vardır. ben biliyorum 1 haftadır sadece Bursadan binlerce kişi binlerce liralık alışveriş yaptı binlerce lira bilet parası verdi bu maçın umudu ile yanıp tutuştu sonra tolga adında kaleci müsvettesi ve biliç adında teknik direktör müsvettesi iki kişi yüzünden tüm hayalleri yok oldu tolga kaleci biliç teknik direktörse bende ordinaryusum eğer fener maçında da yenilirsek ve biliç gönderilmezse kartal yuvasındaki işimi bırakcam aynı zihniyeti paylaşmadığım bir başkan ile çalışmam

Maçın heyecanıyla bu kadar sert konuşmaya gerek yok. Bu fevri davranıştan dolayı taraftarın desteğiyle maçı 2-1'e getirebilecekken takımı geri çekti stattakiler.

Çevrimdışı Tolga

Almeida geçen sene lig de 13 gol 5 asistle oynamış.

Ba ise bu sezon ona göre daha fazla resmi maç yapmasına rağmen ligde şu ana kadar 15 gol 5 asistle oynuyor.

Hala Almeida ile oynuyor olsaydık ne Avrupa'da bu kadar ilerleyebilirdik ne de lig de lider olabilrdik.

Bazı şeyleri bu taraftar çok çabuk unutuyor.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı wbishop82

bu takıma her şeye rağmen teşekkür ederim kendi adıma.maalesef 30 senedir avrupa maçlarında saçmalamamız tekerrür etti.ben bildim bileli böyle bu.Malmö,Valerenga İlk aklıma gelenler.

tolga zengin- iyi insandır ama kaleci değildir
veli kavlak  -çok severim ama her pas hatası kontra sebebi.oyun görüşü sıfır
mustafa pektemek-ne desem laf değil
cenk gönen- kaleci değil.olamayacak
necip uysal-altyapıdan olabilir ama beşiktaş futbolcusu olamaz
motta-süper gol atmasına rağmen,benim için bir kriter olamaz.saatli bomba
pedro-fizik olarak yetersiz.rakip forvetler için çok yumuşak

bu saydıklarıma birçoğunu daha ekleyebilirim ama hepimiz biliyoruz bunu aslında.Ama duygusal bir yapımız olduğu için kabullenmek istemiyoruz
Bu takım kendinden güçlü takımlara karşı oynayabiliyor,çünkü koşan bir takımız ( bugün hariç ) mücadele ve kontrayla işi görebiliyoruz.Rakip biraz kapansa bize karşı foyamız ortaya çıkıyor

kısacası takımın geneli saatli bomba ve sürekli hata yapmaya müsait oyunculardan kurulu.beşiktaş gibi bir takım bu kadar hatayı kaldıramaz.özünde hepsi iyi niyetli ve biz bu yüzden duygusal bakıyoruz bu oyunculara.Çok fazla oyuncuya ihtiyacımız var ve maalesef bir çoğu önümüzdeki sene yine oynayacak.Maddi sıkıntılardan dolayı transfer sayısınında düşük olacağını düşünüyorum.1-1 den sonrada gördük son 2 senedir olduğu gibi dağılmaya çözülmeye çok müsaitiz.2 senedir olduğu gibi yine bu maçla beraber şampiyonluğuda verdik bu gece.kimse kızmasın dost acı söyler.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mart 2015, 00:31:23
  • Beşiktaş / Bodrum
Almeida geçen sene lig de 13 gol 5 asistle oynamış.

Ba ise bu sezon ona göre daha fazla resmi maç yapmasına rağmen ligde şu ana kadar 15 gol 5 asistle oynuyor.

Hala Almeida ile oynuyor olsaydık ne Avrupa'da bu kadar ilerleyebilirdik ne de lig de lider olabilrdik.

Bazı şeyleri bu taraftar çok çabuk unutuyor.

Çok değil 2 hafta sonra Demba atar 2 tane herkes Demba şarkısı söyler. Biz buyuz işte.

Ne kadar ekmek o kadar köfte.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Rebel_Eagle1903

Hafta sonu bu takımı derbiye Ümraniyeden meşalelerle bestelerle uğurlayacaklar yine BEŞİKTAŞ'ın çocukları

Üzüntünde sevincinde baş üstüne !  Şampiyonluğu al gel uefayı umursayanın .........
“Çok üzüntülerimiz oldu hepsini yuttuk, oturduk. Beşiktaş’ı üzmesinler” Süleyman SEBA

Çevrimdışı Ersan

demba ba yı ilk geldiği gün istemedim biliçin iki sezondur gönderilmesini istiyorum inanmayan twitterdan takip etsin geçen seneki ve demba ba geldiği zamanki twitlerimi okusun aylardır biliçten Beşiktaşa teknik direktör tolgadan kaleci demba ba dan forvet olmaz diyorum biz bile takımın tüm eksiklerini maç içinde görüyoruz adam mal mal izliyor milyonlarca lira para alıyor tolga kusura bakmasın ama iki tane topu tutsun tüm kafa toplarını vurdurduk ne atınçı ne ersanı aldı bunu görüp golden 10 dk sonra orta saha düştü müdahale yapmadı mustafa ve demba ba rakip stoperler gibi oynadı tüm maç izledi

Bazıları Kupalara, Bazıları Şampiyonluğa, Bizim Bu Büyük Aşkımız Sadece BEŞİKTAŞ'IMIZA

Çevrimdışı Deniz

Hepimiz üzgünüz hepimiz kızgınız ama sakin olmakta fayda var arkadaşlar.
Dün bu takım liverpoola elense kimse sesini çıkartmazdı.Ama liverpoolu eleyip bruggeye elenmek gerçekten de hayal kırıklığı.
Yapacak birşey yok Beşiktaş da böyle bir takım.Karşılıksız sevdik..
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Tolga

Çok değil 2 hafta sonra Demba atar 2 tane herkes Demba şarkısı söyler. Biz buyuz işte.

Ne kadar ekmek o kadar köfte.
Abi tamam ben de kabul ediyorum Ba kötü oynuyor ama Pektemek ile ya da Almeida ile kıyaslamanın mantığı nedir şaka gibi.

Demba Ba ile yıllar sonra adam gibi forvet bulmuşuz o bile kalitesi sınırlı olan oyuncularla kıyaslanıyor.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Yusuf

İşin kötüsü ilk yarıdaki gibi oynamamamız. Şampiyonluğu kesin alır bu takım diyebilsek Uefa'dan elenmemizi önemsemeyeceğiz de bu formsuzlukla ligde de işimiz çok zor.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Ben Pektemek'i savunmuyorum. Rezaletti bugun ancak sadece ona yuklenmekte dogru degil. Takim olarak iyi oynamadik. Orta sahada daha kalabalik olmamiz lazimdi bu macta. Bilic Erciyes macina kandi. Atiba oynayacak durumda olsaydi bu mac sahada olmaliydi. Yada 1-0 one gectikten sonra en azindan.

Çevrimdışı f_madida

Adamların kanat oyuncularını bizim takıma koy takım seviye atlar.İlk maç 30dk sıktılar maçı aldılar.Bugün 15dk da fişi çektiler.Elenmemize üzülmedim çünkü bu kadro ile çeyrek finalde rezil olurduk.

Bu fisi cektiler flan, bunlar nasil sozler, Besiktas taraftarina yakismiyor acikcasi.. Fisi ceken biri varsa Tolga Zengin'dir olmadik pozisyonda adamlara golu hediye etti... 1-1 olmus macta gol atmak zorundayken takimin dengesi kaybolmusken iki top yaptilar topu topu... Onlarda da bek oyuncumuz sakatlanmis oyundan cikmis, zorunlu olarak Olcay'i cekmissin vs.. Kanatlari muthismis, yahu tas catlasa Opare ayarinda adamlar iste.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı yedic

Beşiktaş Olimpiyat Stadında Liverpool'u elerken takım oyunu ve Bilic'in taktik hamleleriyle öne çıktı, Brugge maçında tam tersi kişisel hatalar (Tolga başta) ve yanlış kadro seçimiyle elendi. Liverpool'u elerken ne kadar övünüyorsak, Brugge u o kadar alkışlamamız gerekir. Ben 2012 deki görüşümü buraya tekrar yazacağım, sadece Atletico maçındaki bir hatasından dolayı 2012 yılından beri üstü çizilen Cenk Gönen'e şans verseydik şuan Tolga Zengin'i eleştirmiyor olacaktık. Önemli olan hata yapmak değil, ders çıkarmak.

Çevrimdışı Deniz

"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimiçi Samet Ç

Demba mı Beşiktaş'ın forveti olqmaz ? Adam daha ne yapsın 36 maç 50 gol mü atsın hayırdır arkadaş nasıl bir taraftarımız var herkes Demba'ya sövüyor sosyal medyada bu nasıl zihniyettir (Küfür Yasak)₆ Demba gol atınca statda Demba şarkısı söyle atamadığı zaman söv. Asıl sizin gibi asalaklar küfürü hak ediyor. Ulan sövmeyeyim diyorum ama hak ediyorsunuz hepinizin...

Çevrimdışı nannan

Çevrimdışı Factatum

Bilic'in toparlanacak bir şeyi yok. Kumaşı bu. Maç kazanırken de burada aynı şeyleri yazdım. Hep bana kızdınız. Hikmet Karaman, Abdullah Avcı neyse, Bilic de o. Takım tertibi oluşturma ve oyuna müdahale edebilme yönü zaten zayıf. Sadece mental anlamda katkısı var takıma.

Bir takım öne geçtikten sonra gol yiyeceğim diye panik yaşamaya başlıyor ve sahaya yansıyorsa, bu teknik adamın verdiği taktiğe yeterince güvenemediğinden. Bir takım 0-0'ı farklı, 1-0'ı farklı oynuyorsa; orada teknik heyetin yaptığı sorgulanır, futbolcuların değil.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mart 2015, 00:37:37
  • Beşiktaş / Bodrum
İşin özü şu.

Bu takımı 2 senede buraya getiren Veli Olcay'ın bu seviyelerden sonra takımda 11 oynayacak kapasitesi yok.

Seneye adımlar ona göre atılmalı.

Bekler stoperler ve kaleci çok kötü.

Ortasaha almayacaksak planlama Tolgay Atiba üzerinden yürümeli ve Atiba uzatmalı bir önce.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

ulan şu yazılan yorumları görünce şaşkınlıktan neyi alıntılayacağımı şaşırdım.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Mart 2015, 00:39:18
  • Beşiktaş / Bodrum
ulan şu yazılan yorumları görünce şaşkınlıktan neyi alıntılayacağımı şaşırdım.

:biggrinking:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Havadan kesilen yan toplar, duran toplar hicbir tehlike yaratmiyor.