23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş
23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 28.01.2024 Saat : 16:00 Stadyum : Yeni 4 Eylül Stadyumu Hakemler : Ali Şansalan - Serkan Ok - Serkan Olguncan - Oğuzhan Çakır VAR :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 5373 defa] 23. Hafta Sivasspor 1-0 Beşiktaş

Çevrimdışı zubeyirbaya

Hala sözümün arkasındayım cenke forma veren adam hoca değildir

buna ben de katılıyorum da nedenini anlamıyorum her gelen aynı şeyi yapıyor. ya antremanlarda coşuyor ya muleka antremanlarda aşırı kötü bir şey var.

Çevrimiçi uğur07

bakin evet enerjisi yuksek ama. gedson cok buyuk problem. aslinda sorun. o kadar cok derdimiz var ki sira ona gelmiyor.

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tolga1903

sahada toptan kaçanlar varken oynamaya çalışanlara laf edemiyorsun

Abi yok adamın kafasına silah mı dayayalım cenk'i necip'i ghezzal'i oynatma diye? Aldın teknik direktör diye getirdin bunları oynatıyor kaçıncı maçı oldu. 5 teknik direktör geldi rebic'i yanından ayırmıyor hepsi stoperde necip kullanıyor cenk'den vazgeçmiyor ne yapalım yani delirtti artık bu insanlar taraftarı. Hoş yerlerine oynayacaklar da ayrı kepaze cenk çıksın da muleka futbol resitali mi sunacak ne diyeyim ben bilmiyorum ki bu anç'yi toprak kabul etmeyecek

Çevrimiçi Talisca1903

Antalya maçından önce gelmeli transferler yoksa elek eder Sergen bizi ilk defa böyle bir şey söyledim kimseye boyun eğmezdim aslında ama bu takım bir başka adamı hayattan soğutuyor

Çevrimdışı zubeyirbaya

bakin evet enerjisi yuksek ama. gedson cok buyuk problem. aslinda sorun. o kadar cok derdimiz var ki sira ona gelmiyor.

gedson çok yanlış bir görevle oynuyor ve mecburiyetten bence. ben derli toplu bir 6 ve 10 alsam yine dinamo olarak gedson'u oynatabilirim. salih'i oynatmam mesela. biz de orta saha namına hiç bir şey yok. adamın oyun kurmasını filan bekliyoruz da bu öyle bir adam değil ki. orta sahada iki tane epey teknik-yaratıcı ama temposu az adamın olur gedson arayı doldurur vs. o tip bir adam bundan oyun kurucu vs olur mu

Çevrimdışı tolga1903

Vallahi billahi sorun çok çok büyük sorun hem de. Bu adamı orta sahaya yazdığımız sürece bu orta saha üretken olmayacak. Ne pas verebiliyor ne şut çekebiliyor ne savunma arkası koşusu var ne ceza sahası etkinliği var sadece koşuyor sadece ama. Dene abi sol bekte dene sağ bekte dene belki boey gibi bişey çıkar ortaya da satarsın herif orta açma özürlüyken bile 30'a gitti gedson'un fiziğinin ondan eksik tarafı yok ama bu futbol aklıyla orta saha oynayamaz bu çocuk yok yani o yetenek gedson'da anlasınlar artık.

Çevrimiçi kartalizma190399

Cenk ve ghezzal'ın kazandıkları topu koşmaya mecalleri olmadıkları için kaybettiklerini gördünüz değil mi? Fernando santos'un o çok şaşalı ekibi ne yapıyor mesela bunları izleyip de hiç mi akil fikir vermezsiniz siz bu herifler bitik hocam sivas gibi deplasmanda ne işleri var demezsiniz?

Cok sabirsizsiniz. Alt tarafi 5 mactir takimin basinda. Bir 30 mac ghezzali cenki izlesin belki o zaman anlar. 2 mikyon euro indirip sahadaki futbolcularin performansini izlemeyi vs cok kolay saniyorsunuz (!).

Çevrimiçi Talisca1903

amir gitti ads de pen6 gitti bu maç pen6 gitti transferler gelecek diye bekleriz de şu haramzadelere 2 kelime edin abi artık Tff binasından iptal ettilir şu pen6 yı aksini iddia edenle her yerde tartışırım

Çevrimdışı ulumemo

İlk 11 den 45 dk iyi oynadı diyebileceğim kimse yok allahım bizi nasıl bi şeyle sınıyorsun

Çevrimiçi Talisca1903

ofsayt nejip içe kaçmış

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı ferdi1903

Gol yeme yeteneği yüksek, gol atma özürlüsü kadromuz var

Gesendet von meinem Pixel 8 Pro mit Tapatalk

Çevrimdışı tolga1903

Abi hücum ediyoruz güya top rashica'ya geliyor herif içeri çeviriyor içerde sadece cenk var bakıyorum herkes ceza sahası dışında ya nasıl takımsın sen ya

Çevrimiçi Talisca1903

Abi hücum ediyoruz güya top rashica'ya geliyor herif içeri çeviriyor içerde sadece cenk var bakıyorum herkes ceza sahası dışında ya nasıl takımsın sen ya
bir çevirdiği yerde doğru olsa Rashica da etkisiz fenerdeki  lens gibi işte

Çevrimdışı Savaş

Bu ceza sahasına neden kimse girmiyor ya. 2 adamla hucum mu edilir (Küfür Yasak)₆. Delirtecek misiniz lan siz bizi!

SM-A325F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tolga1903

bir çevirdiği yerde doğru olsa Rashica da etkisiz fenerdeki  lens gibi işte

Yahu adam mı var içerde bir tek cenk bitigi var onu da 5 kişi tutuyor herifler nereye cevirecek?

Çevrimdışı ankarakartal06

ikinci yarı biraz daha iyi oynuyoruz sanki

Çevrimiçi Talisca1903

Yahu adam mı var içerde bir tek cenk bitigi var onu da 5 kişi tutuyor herifler nereye cevirecek?
leş fenerdeki lens ötesi yok takımda 1 tane işe yarar adam yok

Çevrimdışı tolga1903

Gedson savunma arkasına koşan adama pas atmak yerine yanındakine dönüp topu kaybedip gol yediriyordu.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gedson'dan 6 numara olmaz. Orta saha da olmaz. Pas konusunda çok yeteneksiz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Gedson'dan 6 numara olmaz. Orta saha da olmaz. Pas konusunda çok yeteneksiz.

sağ bek diyorum hala
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

svenson açtığın yere bak

Çevrimiçi levitate

izleyemedim ne kadar kötüydük
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Serdar3444

Ali Şaşal'ı çok beğeniyorum, Mert'le rotasyonlu olurlarsa arkamıza bakmayız...

Çevrimiçi uğur07

yok ya ben pes ettim. bizden bir bok olmaz. su swensson yeni yonetimin ilk transferi olamaz ya. onur buluttan bile kotu olmayacak malesef.

Etiketler: