15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray
15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Beşiktaş Forum|15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray Skor : Beşiktaş 2-1 Galatasaray Tarih : 14.12.2015 Saat : 20:00 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Mete Kalkavan Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray  [Okunma sayısı 137172 defa] 15.Hafta / Beşiktaş - Galatasaray

Çevrimiçi Necmi

An itibariyle sezonun maçıdır.

Beşiktaş kazanırsa Galatasaray net olarak yarış dışı kalacak, Galatasaray kazanırsa Galatasaray ite kaka sezon sonuna kadar yarışta tutulacak, beraberlik ise Fener'i havaya sokacak.

Bu maç 3 ihtimalli maç değil bizim için. Şampiyon olacaksak bu maçı kazanacağız.
neden geçen sene diyordunuz derbi maçları kazanmalısın onlar rakibin altı puan ediyor
bu sene gs rakibimiz değilki diğer rakibimiz olmayan takımlardan ne farkı var şimdi gs den daha iyi olan akhisara yenildik
ne olacak :D en fazla hakemler devreye girer işte gs yi biraz daha yukarda tutmal için
bundan sonraki iki maçınıda kazanamaz gs ne alakası var bizim için üç ihtimalli olmayan maç olsun
kaybetmek sana ne kaybettirir kazanmak kabul ediyorum kazancı var ama kaybetmekte yolun sonu değil
işleri dram haline getirmenin mantığı ne önümüzde 20 maç var köprünün altından çok sular akar.
yeterki saçma sapan puanlar kaybetmeyelim bu fener her maçını ucu ucuna alıyor nerde takılacağı belli olmaz ama takılacak
her deplasman onun için zor gs zaten bitik devre arası transfer yapamayacak taraftarı tüketir takımı. Buraya kadar bile
hakemlerle geldiler bizim tek rakibimiz fener sizin geçen seneki tezinize rakibin olan derbi maçını kazan şampiyon olursun
benim içim rahat kazandık fener maçını sizin demenize göre şampiyonluk cepte biz ikinci maçıda göreceksiniz alacağız
şimdi elenmemizde iyi oldu aslında bu travmayı geçen seneki gibi ikinci yarı yaşasaydık toparlanamazdık şimdi devre arası
bizi rehabilite eder ben bayrağı çıkardım bütün forum yalan söyleyecek değil ya derbi kazanırsak şampiyon olacağız hadi bakalım

şöyle tuhaf şeyler söyleyipde insanları şartlandırmayın nerde sezonun maçı oluyor kazansan ne olur geri kalan 19 maçı nereye koyuyorsun
düşün akşama yendik bunları sonra gittik iki maçı kaybettik ne olacak genede şampiyonmu olacağız  :bandit:
gs maçı diğer maçlardan ne daha fazla önemli nede daha az önemli tek önemi yenersek iki takım zirvede yanlız kalır.
iki takımın yarışması pek o kadar istenecek bir durum değil keşke gs de ufaktan yanaşsada fener kiminle uğraşacağını şaşırsa
yarın kazanırız futbolun adaleti varsa ama bir hakem faciasıda yaşayabiliriz gs yi potada tutmak isteyecekler.
derin ilişkileride devreye girecektir adamlar yok olmama savaşı veriyor uefa ya FFP için gelecek yılın şampiyonluk ve şl ligi gelirlerini göstermişler
ve ondan sonraki yılların yani kendilerinden bu kadar eminler. yarın maçta her türlü pislik olabilir @Çağrı
biz işimize bakalım yarın kazanırsak nasıl şampiyon olamayacaksak  kaybedincede şampiyonluk gitmeyecek.
bütün bir sezonu bir maça indirgeme 32. hafta olsa bu durum anlarım dediğini ama şimdi anlamakta güçlük çekiyorum.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

neden geçen sene diyordunuz derbi maçları kazanmalısın onlar rakibin altı puan ediyor
bu sene gs rakibimiz değilki diğer rakibimiz olmayan takımlardan ne farkı var şimdi gs den daha iyi olan akhisara yenildik
ne olacak :D en fazla hakemler devreye girer işte gs yi biraz daha yukarda tutmal için
bundan sonraki iki maçınıda kazanamaz gs ne alakası var bizim için üç ihtimalli olmayan maç olsun
kaybetmek sana ne kaybettirir kazanmak kabul ediyorum kazancı var ama kaybetmekte yolun sonu değil
işleri dram haline getirmenin mantığı ne önümüzde 20 maç var köprünün altından çok sular akar.
yeterki saçma sapan puanlar kaybetmeyelim bu fener her maçını ucu ucuna alıyor nerde takılacağı belli olmaz ama takılacak
her deplasman onun için zor gs zaten bitik devre arası transfer yapamayacak taraftarı tüketir takımı. Buraya kadar bile
hakemlerle geldiler bizim tek rakibimiz fener sizin geçen seneki tezinize rakibin olan derbi maçını kazan şampiyon olursun
benim içim rahat kazandık fener maçını sizin demenize göre şampiyonluk cepte biz ikinci maçıda göreceksiniz alacağız
şimdi elenmemizde iyi oldu aslında bu travmayı geçen seneki gibi ikinci yarı yaşasaydık toparlanamazdık şimdi devre arası
bizi rehabilite eder ben bayrağı çıkardım bütün forum yalan söyleyecek değil ya derbi kazanırsak şampiyon olacağız hadi bakalım

şöyle tuhaf şeyler söyleyipde insanları şartlandırmayın nerde sezonun maçı oluyor kazansan ne olur geri kalan 19 maçı nereye koyuyorsun
düşün akşama yendik bunları sonra gittik iki maçı kaybettik ne olacak genede şampiyonmu olacağız  :bandit:
gs maçı diğer maçlardan ne daha fazla önemli nede daha az önemli tek önemi yenersek iki takım zirvede yanlız kalır.
iki takımın yarışması pek o kadar istenecek bir durum değil keşke gs de ufaktan yanaşsada fener kiminle uğraşacağını şaşırsa
yarın kazanırız futbolun adaleti varsa ama bir hakem faciasıda yaşayabiliriz gs yi potada tutmak isteyecekler.
derin ilişkileride devreye girecektir adamlar yok olmama savaşı veriyor uefa ya FFP için gelecek yılın şampiyonluk ve şl ligi gelirlerini göstermişler
ve ondan sonraki yılların yani kendilerinden bu kadar eminler. yarın maçta her türlü pislik olabilir @Çağrı
biz işimize bakalım yarın kazanırsak nasıl şampiyon olamayacaksak  kaybedincede şampiyonluk gitmeyecek.
bütün bir sezonu bir maça indirgeme 32. hafta olsa bu durum anlarım dediğini ama şimdi anlamakta güçlük çekiyorum.

Oo yatmadan roman okumaya bayılırım :evillol: :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Samet Ç

Uyku tutmuyor

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Uyku tutmuyor

D6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beni 3 gündür uyku tutmuyor :bandit:

Çevrimdışı Çağrı

Aynen öyle @Necmi abi bak şuan fark 6 puan biz yenersek 9 onlar yenerse 3 olacak 6 puanlık maç yani :D

Galatasaray hala rakibimiz 6 puan çok büyük fark değil ama yenersek artık rakibimiz olmayacak. Yenilirsek tabi ki her şey bitmez ama bu tip maçları kazanamazsak zaten şampiyon olamayız.

Büyük maçları, kazanmamız gereken maçları baskı gerektiren maçları kazanırsak şampiyon olabiliriz artık büyümemiz gerek takım olarak.

Geçen sene Fener derbisini Kadıköy'de kazansak işin şekli çok değişecekti kazanamadık. Galatasaray'ı kendi evimizden yensek aynı şekilde. Bu maçlar rakibin umudunu belini her şeyini kırar.

Senin dediğin gibi maçı Şenol hoca anlatıyordur futbolculara baskıyı almak için şuan :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Yarın efsane bir galibiyet elde edicez. :ok:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimiçi Necmi

Aynen öyle @Necmi abi bak şuan fark 6 puan biz yenersek 9 onlar yenerse 3 olacak 6 puanlık maç yani :D

Galatasaray hala rakibimiz 6 puan çok büyük fark değil ama yenersek artık rakibimiz olmayacak. Yenilirsek tabi ki her şey bitmez ama bu tip maçları kazanamazsak zaten şampiyon olamayız.

Büyük maçları, kazanmamız gereken maçları baskı gerektiren maçları kazanırsak şampiyon olabiliriz artık büyümemiz gerek takım olarak.

Geçen sene Fener derbisini Kadıköy'de kazansak işin şekli çok değişecekti kazanamadık. Galatasaray'ı kendi evimizden yensek aynı şekilde. Bu maçlar rakibin umudunu belini her şeyini kırar.

Senin dediğin gibi maçı Şenol hoca anlatıyordur futbolculara baskıyı almak için şuan :D
işte benim dediğim de bu akhisarla aramızda 4 puan var biz yenseydik 10 puan olacaktı
yani derbi olduğu için olmuyor bu 6 puanlık fark. Ben size iki senedir bunu anlatıyorum derbilerin
bir tek takım ve camia için moral motivasyon artısı var onun dışında ligdeki her hangi bir maç sadece
pazarlama başka bir şey değil daha fazla geliri olan maçlar tamamen rakip yaratıp dövüştürüp para kazanma maçları
yoksa 34 maçlık lig maratonunda her hangi bir maçtan daha önemli değil.
Şenol hocanında öyle motivasyon yetenekleri yoktur. :D onun zor maç anlayışı olcayı çıkartıp kerimi sokmak :bandit:
adam çıkartarak en iyi oynayan oyuncuyu demoralize etti. Sen olcayın maçtan çıkarkenki yüz halini gördünmü.
emin ol lig sonunda oynanacak final maçlarını götürürse oyuncular götürür. Bunda hoca katkısı olmaz. @Çağrı

Çevrimdışı Çağrı

Geçen sene Bursa'nın kupada Kadıköy'de Fener'i 3-0 yendiği bir maç var. 7-0 bile olabilirdi sülklase etmişti.

Şunu şu maçta bu onursuzlara karşı tatmak istiyorum umarım düşündüğümüzün aksine çok rahat fark yapacağımız bir maç olur.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Necmi

Yarın efsane bir galibiyet elde edicez. :ok:
:alala: yarındamı maçımız var
arka arkaya maçmı koymuşlar :bandit:

Çevrimdışı Çağrı

işte benim dediğim de bu akhisarla aramızda 4 puan var biz yenseydik 10 puan olacaktı
yani derbi olduğu için olmuyor bu 6 puanlık fark. Ben size iki senedir bunu anlatıyorum derbilerin
bir tek takım ve camia için moral motivasyon artısı var onun dışında ligdeki her hangi bir maç sadece
pazarlama başka bir şey değil daha fazla geliri olan maçlar tamamen rakip yaratıp dövüştürüp para kazanma maçları
yoksa 34 maçlık lig maratonunda her hangi bir maçtan daha önemli değil.
Şenol hocanında öyle motivasyon yetenekleri yoktur. :D onun zor maç anlayışı olcayı çıkartıp kerimi sokmak :bandit:
adam çıkartarak en iyi oynayan oyuncuyu demoralize etti. Sen olcayın maçtan çıkarkenki yüz halini gördünmü.
emin ol lig sonunda oynanacak final maçlarını götürürse oyuncular götürür. Bunda hoca katkısı olmaz. @Çağrı

Olcay ilk yarı sahanın en iyisiyken ikinci yarı sahada yoktu @Necmi abi bir anda düştü. Motivasyon konusunda evet bence de üst düzey değil zaten olsa çoktan kupa almıştı birkaç tane.

ben oyun anlayışı ve taktik yapısına güveniyorum. En önemlisi ise mükemmelliyetçi olması ve oyuncuya özgüven aşılaması. Artık kalanını da bizim çocuklar bir zahmet yapsınlar 4. senesinde çoğu.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Necmi

Geçen sene Bursa'nın kupada Kadıköy'de Fener'i 3-0 yendiği bir maç var. 7-0 bile olabilirdi sülklase etmişti.

Şunu şu maçta bu onursuzlara karşı tatmak istiyorum umarım düşündüğümüzün aksine çok rahat fark yapacağımız bir maç olur.
Bu tamamen oyuncuların psikolojik durumuyla ilgili birde hakem faktörü var.
takım bu gün sinirlenmeye bayağı müsait olacak hakem yanlı karar verirse kırmızılar
çiçek açar. Şimdi kalkacaklar taraftara kendilerini kanıtlamak isteyecekler ve maça çok yüklenecekler
buda hem erken yorulmayı getirir hemde sonuç alınmadıkça siniri getirir. ve yüklenmede sonuç alamazsak
erken yorgunlukla maçı veririz gs ekonomik oynayacak haddini bilerek sakin ve topu kalesinden uzaklaştırarak
ve sürekli şut deneyecek onlarda biliyor Beşiktaş kalesini böyle avlarlar ve asla kendi kalelerine yakın oyun
kabul etmezler burda bizim ileri uç adamlarımız önem kazanıyor Hoca oynatırsa maçın adamı quaresma olabilir.
Töre oynamamalı maç olcayın maçı gs defansı çok açık verir tamamen kalaslardan kurulu çok üçgen yaparız
 ama töre oynarsa kaptırılan topu kalede görürüz. Bu gün gs ölümüne oynayacak ve kesinlikle gişi erken çekmeliyiz
hemde attıkça atmalıyız sonuca bakmadan malüpmüşük gibi oynamalıyız  golü atıp geri çekilirsek adamların usta ayakları var. @Çağrı

Çevrimiçi Necmi

Olcay ilk yarı sahanın en iyisiyken ikinci yarı sahada yoktu @Necmi abi bir anda düştü. Motivasyon konusunda evet bence de üst düzey değil zaten olsa çoktan kupa almıştı birkaç tane.

ben oyun anlayışı ve taktik yapısına güveniyorum. En önemlisi ise mükemmelliyetçi olması ve oyuncuya özgüven aşılaması. Artık kalanını da bizim çocuklar bir zahmet yapsınlar 4. senesinde çoğu.
Olcay düşmedi takım geri çekildi @Çağrı olcayın düştüğünü düşündüğün anlarda bizim bütün ileri uç
oyuncularımız ortada yoktu. Birde olcay bu sahada gol atacak ve maç kazandıracak oyuncularından biri böyle bir
maçta tutacaksın onu bizim avrupa maçlarımızda olcay her zaman en iyi oyuncularımızdan biri olmuştur. Olcayın çıktığı sahaya kerim girmez
senin maçı tutman gereken bir anda ne topu tutabilen nede defans yapabilen bir oyuncuyu sahaya sürmeyeceksin @Çağrı
bütün değişiklikleri panik değişikliğiydi. olcayı çıkartıyorsun kanata sosayı geçiriyorsun ne yani yorgun sosa nın olcaydan dahamı iyi performans göstereceğini sanıyor.
orda kabul edelim çıkması gereken sosaydı hatta gomez bile çıkardı yerine cenk girerdi olcay çıkmamalıydı.

Çevrimdışı murat_

fikrin varsa söyle ama fikrini söyleyene saygısızlık etme bu forumda ikili
atışmalar olmaz  @murat_

fikirle ne alakasi var@Necmi abi adam gelmis yok gunayin gs macinda yedigi korner gölü diyo bilgi sahibi olunmadan fikir sahibi olunmaz diye bosa dememisler  gunay o korner golunu gs macindami yedi arkadas sirf tolgayi savunacam diye yanlis bilgi vermesin
[ Son Düzenleme: 14 Aralık 2015, 04:33:27 murat_ ]

Çevrimdışı murat_

Garabet seri bugün son bulacak.
atalay kardesim dusunebiliyormusun nisan ayinin 18 inde almanyadaki 4 yilim dolacak esimin sulale hep gs li bi ben besiktasliyim arada ve buraya geldigimden beri bi tane gs galibiyetimiz yok ve ozguvenleri acayip var diyolar herzaman ayni sey besiktas formda ama bizim maca geldimi biz hertürlü yeneriz gecen senelerde hep bu oldu yine yeneceklerini saniyorlar bizim artik bunlara hadlerini bildirmemiz lazim ozguvenlerini kirmamiz lazim ki toki arenadaki maca psikolojik ustunlukle gidelim cunku toki arenadaki maca kritik haftalarda gidecez ...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Çevrimdışı murat_

Beni 3 gündür uyku tutmuyor :bandit:
  yeminle @Necmi abi lizbon macindan beridir basimdan agrilar eksilmiyor dengem alt üst oldu uyku uyuyamiyorum bi yerde tolganin ismi gecince kan beynime sicriyor yada bugun mackolikten canli skorlara bakiyorum lizbonun maci vardir skor 3 1 yeniyolardi yine o kara gece aklima geldi bas agrilari sinir harbi gunlerimiz bole gecer oldu besiktasli olmak gercekten böle bisey  :lol: :lol:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

atalay kardesim dusunebiliyormusun nisan ayinin 18 inde almanyadaki 4 yilim dolacak esimin sulale hep gs li bi ben besiktasliyim arada ve buraya geldigimden beri bi tane gs galibiyetimiz yok ve ozguvenleri acayip var diyolar herzaman ayni sey besiktas formda ama bizim maca geldimi biz hertürlü yeneriz gecen senelerde hep bu oldu yine yeneceklerini saniyorlar bizim artik bunlara hadlerini bildirmemiz lazim ozguvenlerini kirmamiz lazim ki toki arenadaki maca psikolojik ustunlukle gidelim cunku toki arenadaki maca kritik haftalarda gidecez ...

Hepimizin dileği o yönde abi :)

Fener maçından daha heyecanlı beklicem maç saatini..

Çevrimiçi Necmi

fikirle ne alakasi var@Necmi abi adam gelmis yok gunayin gs macinda yedigi korner gölü diyo bilgi sahibi olunmadan fikir sahibi olunmaz diye bosa dememis  gunay o korner golunu gs macindami yedi arkadas sirf tolgayi savunacam diye yanlis bilgi vermesin
iyide senin görevinmi burda her mesaj yazana laf yetiştirmek atarlanmak
pek alada anlatacağın şeyi laf çakmaya çalışmadanda anlatabilirsin hep ne diyorum
konuşurken karşında bir Beşiktaşlı var ve üslubunu ona göre ayarlayacaksın tutki hata yapıyorlar
neden herkesin içinde utandırmaya çalışacaksınki yazarsın özelden öyle olmadığını biter ama sen burda
sürekli birilerine laf yetiştirmekle uğraşıyorsun kimse tolgayı savunmuyor. Bu gün foruma yazdım Beşiktaş forması giyen bir
oyuncuya söylediğiniz laflara dikkat edeceksiniz forum kuralları uygulanacak diye bunun karşılığıda ya no post yada ihractır.
şimdi ben Tolga yımı savunmuş oluyorum. Bu gün konuşan herkesde Tolga yı değil Beşiktaşı korumak için konuşuyordu. Kimseyi
senin gibi düşünmediği için yargılayamazsın. Dedikleri basit sahada maç oynanırken protesto olmaz yapacaksan maçın bitmesini bekle
kimse yapmada demiyor ama maçı satmayın diyor. Bunda anlaşılmayacak ne var. Ne yani yaptıkları haraketin sonucunun ne
olacağını hesap etmeyen ergenlerin lafına göremi davranalım. Bak protesto edeceğim falan diyenlerin yaşlarına 16-20 arası
hayatta hiç bir şeyin peşinden sonuna kadar gitmeyi öğrenememiş yaş aralığı çünkü o yaşlarda yaptıkları hatalar onlara bir
bedel ödetmediği için rahatlar hata yapabilirler bunu düşünmüyorlar bile ne yani bizdemi onlar gibi düşünelim 28 yaşındasın artık bir hatanın sonuçlarının nerelere varacağını görmüşsündür. Gs maçında takımı protestoyla demoralize etmenin bize ne gibi bir kazancı olacak kaybettikten sonra
şampiyonlukta yara alırsan gelecek kalecinin ne faydası olacak amaç Tolgayımı göndermek yoksa şampiyonmu olmak. Bunun bile
hesabını yapamayacak kadar hayat tecrübesi olmayan insanlara elbette yaşı ileri olanlar durun bakalım diyecek bunu demek birilerini savunmak
değildir direk Beşiktaşı savunmaktır. @murat_

Çevrimiçi Necmi

yeminle @Necmi abi lizbon macindan beridir basimdan agrilar eksilmiyor dengem alt üst oldu uyku uyuyamiyorum bi yerde tolganin ismi gecince kan beynime sicriyor yada bugun mackolikten canli skorlara bakiyorum lizbonun maci vardir skor 3 1 yeniyolardi yine o kara gece aklima geldi bas agrilari sinir harbi gunlerimiz bole gecer oldu besiktasli olmak gercekten böle bisey  :lol: :lol:
işte burda hata yapıyoruz kendi özgüvenimizi kaybediyoruz bunu yapıncada takımda kırılganlaşıyor.
biz bu ana kadar Tolgayla geldik ve ligin açık ara en iyi takımıyız. karalar bağlamaya gerek varmı maç kaybedilir
en iyi oyuncunun hatasıylada kaybedersin kalecinin hatasıylada bu senin kötü bir takım olduğunu göstermez
Tolgaya yükleniyoruz ama gomez o golü atsaydı bu şekilde olmayacaktı hiçmi onunda kabahati yok bunda olcayın hiç yokmu
bulduğunda atacaksın atamazsan atarlar maçı kaybedersin bu kadar basit iyi kalecilerde gol yer. tamam tolga kötü bir kaleci
ama artık konuyuda kapatmak gerekiyor bu gün çok önemli bir maçımız var ve biz kendi ayağımıza sıkıyoruz sonrada küçük emrah modunda dolanıyoruz
bu takıma az güvenin biz kalecisiz oynasak gene gs yi yeneriz yeterki takım moralman düşmesin motivasyonu yukarda tutalım
ve her şeyden önemlisi inanalım.

Çevrimdışı murat_

iyide senin görevinmi burda her mesaj yazana laf yetiştirmek atarlanmak
pek alada anlatacağın şeyi laf çakmaya çalışmadanda anlatabilirsin hep ne diyorum
konuşurken karşında bir Beşiktaşlı var ve üslubunu ona göre ayarlayacaksın tutki hata yapıyorlar
neden herkesin içinde utandırmaya çalışacaksınki yazarsın özelden öyle olmadığını biter ama sen burda
sürekli birilerine laf yetiştirmekle uğraşıyorsun kimse tolgayı savunmuyor. Bu gün foruma yazdım Beşiktaş forması giyen bir
oyuncuya söylediğiniz laflara dikkat edeceksiniz forum kuralları uygulanacak diye bunun karşılığıda ya no post yada ihractır.
şimdi ben Tolga yımı savunmuş oluyorum. Bu gün konuşan herkesde Tolga yı değil Beşiktaşı korumak için konuşuyordu. Kimseyi
senin gibi düşünmediği için yargılayamazsın. Dedikleri basit sahada maç oynanırken protesto olmaz yapacaksan maçın bitmesini bekle
kimse yapmada demiyor ama maçı satmayın diyor. Bunda anlaşılmayacak ne var. Ne yani yaptıkları haraketin sonucunun ne
olacağını hesap etmeyen ergenlerin lafına göremi davranalım. Bak protesto edeceğim falan diyenlerin yaşlarına 16-20 arası
hayatta hiç bir şeyin peşinden sonuna kadar gitmeyi öğrenememiş yaş aralığı çünkü o yaşlarda yaptıkları hatalar onlara bir
bedel ödetmediği için rahatlar hata yapabilirler bunu düşünmüyorlar bile ne yani bizdemi onlar gibi düşünelim 28 yaşındasın artık bir hatanın sonuçlarının nerelere varacağını görmüşsündür. Gs maçında takımı protestoyla demoralize etmenin bize ne gibi bir kazancı olacak kaybettikten sonra
şampiyonlukta yara alırsan gelecek kalecinin ne faydası olacak amaç Tolgayımı göndermek yoksa şampiyonmu olmak. Bunun bile
hesabını yapamayacak kadar hayat tecrübesi olmayan insanlara elbette yaşı ileri olanlar durun bakalım diyecek bunu demek birilerini savunmak
değildir direk Beşiktaşı savunmaktır. @murat_
necmi abi oncelikle    ben bi besiktasli taraftar olarak ve tek basina bi birey olarak burda dusuncelerimi tabiki dile getiririm benim kimseye atarlandigimda yok. birilerine laf yetistirmeye calisiyorsun demissin senin suan bana yaptiginin aynisini bende yaptim senin baana atarlanmak hakkin varsa benimde var tabi.burda bi kusak catismasi oldugu kesin senin kusagin olaya bakis acisi farki suanki o 16 ve 20 yasindaki kardeslerimde bakis acisi farkli benim bakis acim farkli .  besiktasin kötülügünümü istiyolar bizim  sorunumuz gecmisten ders almiyoruz gecen sene tolganin yapmis oldugu seylerden dolayi kenara alinmis ve eli ayagi duzgun bi kaleci alinmis olsaydi  suan gruptan lider cikmistik ve gecen sene sampiyon olmustuk. bugun burda ortak dusunce tolga o stdada 11 de cikmamali cünkü hepimizde biliyoruz eyer oraya tolga cikarsa takimin tamamina negatif etki yapacak buyuk cogunluk tolgaya tepki koyacak gecen sene de bole durumlar oldu ciceklerle tolgaya gidildi aman agam affet bizi dedik moraller verdik adam ayni tas ayni haman yine bizi turnuvadan etti. eyer taraftar tepki koymasa tenezül edilip kalecide alinmayacak. gecen sene  de bu durum aynisi yasandi skor ayni hatalar ayni.  bende mac esnasindaki protestoya kesinlikle karsiyim bole bi durum olacagida belli yonetim bu durumda bi tedbir almasa hem mac gider hem yine tepetaklak oluruz. bunuda tolgayi kesinlikle 11 de sahaya sürmemekle cözeriz . bunu dile getirmek ergenlikmi oluyor veya hayat tecrübesi olmamasimi oluyor. bu tür seyler dile getiriliyor aman takim zarar görmesin baska zaman tepki koyariz deyip gecistiriliyor adam 2 yil üste üste ayni travmayi yasatti besiktaslilara buna ne hakki var
@Necmi abi bazi cümlelerimi saygisizlik gibi algilama lütfen sadece cook sinirliyim o geceden beri ve doluyum yanlis anlasilmak istemem
[ Son Düzenleme: 14 Aralık 2015, 05:16:42 murat_ ]

Çevrimdışı Ardau

Uzun süre sonra stadtayım akşama :) görüşmek üzere :)

SM-N9000Q cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ağaçlı Yollarında Dolmabahçe'de
Söylediğim Besteler Yine Seninle

Çevrimiçi Savaş

Bu maç psikolojik sınır. Al bu maçı çökert iki renklinin de moralini.

Al bu maçı ve naparsanız yapın bu sene benim senem de!

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı İlker

Olcay'la ilgili:
Hücum hattı açık ara en iyi ekibiz zaten. Olcay tamam son vuruşları vs. iyi bir oyuncu olmayabilir ama pozisyona girebilmek büyük meziyettir. Amatör ruhla bile oynayan bilir. Arayış içinde olduğunu gösterir. Olcay bek ve stoperlerin etrafında döndükçe dengelerini bozmaya çok müsait. Bu da Gomez ve diğerlerine alanlar yaratıyor. Çok uzağa gitmeyelim. Olcay' ın girdiği Bursa maçının ve çıktığı Lizbon maçının devamını düşünün. Her takımda 11 tane geleni atan İbrahimoviç yok.

Çevrimdışı İlker

Takımla İlgili Olarak:
Biz büyük bir ruhuz. Takım değiliz sadece. Bir maçı yenmek veya yenilmek bu bütünlüğü bozmaz. Akhisar maçı sonrası havlu atan oldu. Bu sene de şampiyonluğu verdik. Bak liderlik gitti şimdiden dediler. Renkliler Antep'te puanı zor aldı sonraki hafta. Medyada hiç demoralize olduklarını gördünüz mü? Bu hafta 84.dk tek golle galip gelebildiler. Yine feryat figan yok. Bizse 5 gol atınca kahraman, tek golle kazanınca "haftaya bak takılırız" diyip duruyoruz.

Bu bizim takıma yaptığımız en büyük kötülük.
[ Son Düzenleme: 14 Aralık 2015, 09:42:43 İlker ]

Çevrimdışı İlker

Son Olarak da Stratejik Bakarsak:
Kupadan elendik doğru ama 9 puanla ve tek yenilgiyle son 30dk' da elendik. Renkliler 9 puanla turladı ve Partizan 9 puanla 3 yenilgiyle averajla elendi. Şampiyonlar Ligi' nden Avrupaya gidenlerin maçlarına bakarsanız da Astana kendi sahasındaki hiçbir maçı kaybetmeden ve renklilerden 2 maçta da yenilmeden 4. oldu. Bizimkiler Avrupa' da devam ediyoruz diye dursunlar.
Getirisine baktığınız zaman da Türkiye Kupası' nın da Avrupa Ligi' nin de öncesinde istikrarlı lig şampiyonluğunun önemli olduğu kanısındayım. Yok 3 yıldız, 4 yıldız muhabbetiyle zaten kasıtlı olarak Bu "BÜYÜK RUH" umuzu sindirmeye çalışıyorlar. Bir de biz çanak tutmayalım.

- Türkiye Kupası: Bir şampiyonluk Türkiye Kupası' nın tüm getirisinin de üstündeyken en az yarı finale kadar yedekler ve gençlerle gidilebileceğinin düşündesindeyim. (As kadronun zaten yıllardır kupaya kendini verememesi ve çokça sakat verdiğimiz düşünülürse.)

- Avrupa Ligi : Geçen sene Liverpool maçı bizi ters motive etti. O turu atladıktan sonra takım bir daha eski direncini hiçbir yerde gösteremedi. Ayrıca bu sene renklilerin Avrupa Kupası maçları sonrası fikstürleri çok çetin. Bu da avantaj sağlayabilir bize.

Bugünki maç sadece sarı kırmızı renkli bir takımla oynanacak 3 puanlık bir maç. İnanın Facebook' ta bile renklilerin sesi çıkmıyor. Çekiniyorlar birşey yazarız da Salı sabahı cevabımızı alırız diye.  :D

Etiketler: