Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 175 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1170798 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Leciester seneye cengizin opsiyonunu kullanmayacak

Teleghraphta haberi çıktı

Ghezzalla sözleşme uzatırlar ya da seneye kullanırlar gibime geliyor.

O yüzden geçmiş olsun
leicester oynatmaz onu, biz alamazsak orta sıra ligue 1 takımlarından birine yollarlar

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Dün maçın başında ben de fark etmiştim. Bu arada çok faydalı bir şey bu tedavi yönetemi. Boyun tutulması yaşayanlara tavsiye ederim  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Masa devrildi. Masadan bir dost daha eksildi. Allah rahmet eylesin...

adam dirildi

Çevrimdışı Erman1903

Ghezzalın EPL temposunda olmadığı için buralarda olduğu bariz. Ayrıca geçmiş sezonlarında bu kadar savunma katkısı da vermiyordu @Erman1903 abinin de böyle bir yorumu vardı sanırım ilk geldiğinde. Bizim ligte fark yaratır ama EPL de o temposuyla şans bulamaz.

İngiltere'ye bakmadım ama İtalya'da bura kadar savunma yapmış Ghezzal, oyunu da benziyor ama körelmiş bıçak gibi skora katkı veremiyordu.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Sonunu getiremeyen Sergen işi son ana bırakmayacak gibi :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sonunu getiremeyen Sergen işi son ana bırakmayacak gibi :D
Kalan 9 maçta 7 galibiyet yetiyor şu anda  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Çağrı Öz

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Hadi bakalım inşallah.

Şampiyon olursak kutlamalar nasıl olacak acaba

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hulk ne yapıyor ?
Antreman yapmaya başlamış. Ama bence Cenk'in son maçta verdiği katkıdan başka katkısını görmedik henüz. Katkı vermeye devam ederse eyvallah. Ama ben sezon sonuna kadar beklemek lazım. Erken bir değerlendirme olmuş.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı goktasoktay

Maç maç gidiyoruz. En önemli maç erzurum maçı. Artık odağım böyle. Arkamıza bakmıycaz, o kadar.

Böyle deyince aklıma şu geldi. Araba sürmeyi yeni öğrendiğimde kendi kendime şöyle düşünmüştüm: arkana bakma, araba stop ederse tekrar çalıştırır, tekrar hareket etmeyi denersin. Paniğe gerek yok, yeter ki arabayı geri kaçırma. Böylece acemiliği çok hızlı atlatmıştım.

‘Çocuklar inanın, inanın çocuklar
Güzel günler göreceğiz güneşli günler...’

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hadi bakalım inşallah.

Şampiyon olursak kutlamalar nasıl olacak acaba
Olalım da düşünürüz. Boğaz kutlamasını düşünen, güzel bir kutlama da bulur.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

fb kağıt üzerinde kolay görünen bir maçtan daha çıkamayarak fikstür avantajı vs muhabbetlerinin pek bir manası olmadığını gösterdi. bu arada malatya gerçekten kötü takım ve bence düşme olasılıkları yüksek. fbnin önündeki gaziantep, başak, kasımpaşa, alanya fikstüründe hiç bir maçlarına direk 3 yazamam. birden fazla takılma olasılıkları yüksek. gsnin fikstürü zaten hayli sıkıntılı bu 3-4 maçlık dönemde.

yene yene gidelim. üstüste 3-4 galibiyet yazabilirsek gerçekten biter bu iş. son düzlüğe filan kalmasın bu lig.

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

Hulk ne yapıyor ?

İstediğimiz de alamadığımız hangi oyuncu ne yapıyor ki, veya aldıklarımız ne yapıyordu. Keramet bizde futbolcularda değil, milli takıma gidiyorlar yarısının başına iş geliyor. Hulk bildiğin Hulk gibi oynuyor 5 maç 1 gol 1 asist.

Çevrimdışı Erman1903

fb kağıt üzerinde kolay görünen bir maçtan daha çıkamayarak fikstür avantajı vs muhabbetlerinin pek bir manası olmadığını gösterdi. bu arada malatya gerçekten kötü takım ve bence düşme olasılıkları yüksek. fbnin önündeki gaziantep, başak, kasımpaşa, alanya fikstüründe hiç bir maçlarına direk 3 yazamam. birden fazla takılma olasılıkları yüksek. gsnin fikstürü zaten hayli sıkıntılı bu 3-4 maçlık dönemde.

yene yene gidelim. üstüste 3-4 galibiyet yazabilirsek gerçekten biter bu iş. son düzlüğe filan kalmasın bu lig.

Aslında bu maç itibariyle sakatlık vb gibi bir bela başımıza gelmediği sürece iş bitmiş gözüküyor ama ben kötü polis olduğum için bunu dile getiremem. Ben dersem olmaz :) oynamadan maçlar kazanılmıyor.

Çevrimdışı Kursad_Duran

Hulk hiçte hazır değil. Attığı tek gol penaltıdan hatırladığım kadarıyla. Bir iki macın özetlerini izlemiştim çok hantal gözüküyordu. İyikide Cenk gelmiş. Cenk sakatlanmazsa 10 gollük katkı verebilir.

Çevrimdışı celiker1

Hulk ne yapıyor ?
2 hafta önce aklıma gelip oynadığı macların bulabildiğim tüm özetlerine bakmıştım.Kondüsyonu çok kötü gözüküyordu.Gelmesini çok isteyen ben "İyi ki almamışız" demiştim kendi kendime.
[ Son Düzenleme: 08 Nisan 2021, 22:24:33 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Erman1903

Hulk hiçte hazır değil. Attığı tek gol penaltıdan hatırladığım kadarıyla. Bir iki macın özetlerini izlemiştim çok hantal gözüküyordu. İyikide Cenk gelmiş. Cenk sakatlanmazsa 10 gollük katkı verebilir.

Aynen penaltı, kendini daha çok pasa vermiş, takım oyunu oynamaya çalışmış. Benim en iyi zamanında bile sevmediğim bir futbolcuydu, taraftardan önce yönetim istedi onlara sormak lazım. Mandzukic' de istenmişti, o hiç piyasada yok. Bence futbolu bırakacak, bura dışında herhangi bir takımda yer bulması zaten imkansızdı.

Çevrimdışı ilhan mansız

Şampiyonluk hakkımız, inşallah şampiyon olacağız

Çevrimdışı Erman1903

2 hafta önce aklıma gelip oynadığı macların bulabildiğim tüm özetlerine bakmıştım.Kondüsyonu çok kötü gözüküyordu.Gelmesini çok isteyen ben "İyi ki almamışız" demiştim kendi kendime.

Çindeki son sezonu zaten bundan %30 falan daha iyi, maç başı 10 tane dribble atıyormuş şimdi 7,5 atıyor başarı yüzdesi de aynı %45. Saçma sapan kendi başına bir oyun tarzı var. Buraya gelse santrafor oynatırdık ve hoca diğer herkesten olduğu gibi verim alırdı muhtemelen.

Çevrimiçi Necmi

at sahibine göre kişner orda ne yaptığı burda ne yapabileceğine ölçü olmaz

Çevrimiçi Necmi

Aynen penaltı, kendini daha çok pasa vermiş, takım oyunu oynamaya çalışmış. Benim en iyi zamanında bile sevmediğim bir futbolcuydu, taraftardan önce yönetim istedi onlara sormak lazım. Mandzukic' de istenmişti, o hiç piyasada yok. Bence futbolu bırakacak, bura dışında herhangi bir takımda yer bulması zaten imkansızdı.
bu takımda madzukiç çok iş yapardı hulkda çok iş yapardı bunlar net golcü pozisyona sokarsan affetmezler rakibi kapatmış bir takımda hulkun ceza sahası dışında mayın gibi dolaştığını düşünsene şimdide işin gerçeği gol vuruşları en net oyuncu cenk ama bu haliyle ligin sonuna kadar form falan turamaz ilk lafımın arkasındayım milli takıma adam yetiştiriyoruz hepsi o işde arada oynatken bir iki atarsa iyi rakip yorulduğunda cenki sokup bu verimi alabiliriz