Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 226 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu  [Okunma sayısı 1171199 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2020/21 Sezonu
Anket
Beşiktaş ligi kaç puanla tamamlar?
95+
10 [%8.5]
86-95 arası
48 [%41]
76-85 arası
42 [%35.9]
65-75 arası
9 [%7.7]
65-
8 [%6.8]

Toplam Oy Verenler: 117

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Rakip bizi eğlendirdi, güldük ettik ama yumuşamaya-rehavete gerek yok. Eksiklerimiz var, kolay maçlar değil bunlar. Tam konsantre bir şekilde puanları almamız gerekiyor.

Katılıyorum abi herkes bir maçla neden bu kadar rahatladı anlamadım.

Çevrimdışı Erman1903

Katılıyorum abi herkes bir maçla neden bu kadar rahatladı anlamadım.

İyi oldu yenilemeleri ama çıkıp çatır çatır maçlarını alacaksın ki anlamı olsun.

Her sey güzel gidiyor ama çıkıp çatır çatır maçlarını alacaksın ki anlamı olsun.

Ona bir lafım yok ama rüzgarı bir anda kıçımızda hissedebiliriz. Yani 30.haftaya bile lider girip ne hale getirildik. Meşhur samsun faciaları senesinde falan olanlar belli. Yarın yenilsek yangın olacak her yer. Sakin olmalıyız, mario gomezin dediği gibi  :lol: Çıkıp oynamamız gereken maçlar var erken sevinmeyelim. Bu yıkımın etkisinden uzun süre çıkamayız yoksa. İşin şakası yok, tff falan bize bu kadar karşıyken ne olduğunu anlamadan haftayı 3.kapatırız ruhumuz duymaz.

Çevrimiçi Necmi

Yarınki maçı kaza bela atlabilsek bile haftaya alanyaya patlayacağız büyük ihtimal.(bu kadar eksikle)
Bari bu maçı öyle böyle yenip rakiplerin moralini bozmalıyız.
bu sene şampiyon olursak bu sana ramen olacak
Birde şöyle düşün biz patlayacağızda rakipler ligi dominemi edecek fenerin kaybedeceği her maç bize iki maçlık avantaj sağlıyor gs desen hakem iterek bile maç kazandıramıyor
Şampiyonmu olduk tabiki hayır ama bir gerçekte varki karşımızda destekle bile bize kafa tutacak rakip yok şu anda onların bütün maçlarını kazanması koşuluyla bize 8 galibiyet 1 beraberlik yetiyor

Çevrimiçi Necmi

Ona bir lafım yok ama rüzgarı bir anda kıçımızda hissedebiliriz. Yani 30.haftaya bile lider girip ne hale getirildik. Meşhur samsun faciaları senesinde falan olanlar belli. Yarın yenilsek yangın olacak her yer. Sakin olmalıyız, mario gomezin dediği gibi  :lol: Çıkıp oynamamız gereken maçlar var erken sevinmeyelim. Bu yıkımın etkisinden uzun süre çıkamayız yoksa. İşin şakası yok, tff falan bize bu kadar karşıyken ne olduğunu anlamadan haftayı 3.kapatırız ruhumuz duymaz.
haftayı üçüncü kapatma ihtimalimiz yok 😂

haftayı üçüncü kapatma ihtimalimiz yok 😂

Abi lafın gelişi yani 2-3 hafta içerisinde anlamında diyorum  :lol: Valla ben diyeceğimi dedim, başta sergen yalçına ve bir kaç konuda da @Çağrı Öz 'e de özür borcumun olacağını söyledim  :lol:

Ayakları yere basan, garantici adamım ben üstelik bu Beşiktaşlı olmamla birleşince bütün ihitmalleri ve her şeyi gözden geçirerek hareket ediyoruı  :lol:

Çevrimdışı Erman1903

Garantisi yok, işini şansa bırakamaz ya da rakiplerini görüp nasıl olsa şampiyonuz diyemezsin. Bunu taraftar arasından bazıları diyebilir ama camianın bütününde böyle bir hava yaratmaya gerek yok. Sporcunun hiçbir şeyine yaramaz, gerçek bir savaşçı gibi rakiplerini indirecek-kılıcını keskin tutacaksın. Şu maçlarda puan kaybetmek gereksiz strese sokar, 1-2 kilit adamını da kaybedersen hayallerin suya düşebilir. O yüzden korkmayacak, yakaladığını affetmeyeceksin. Korkan asker kurşunu yer.

Kimsenin kimseden özür dilemesine falan gerek yok, bu takım sezon başında büyük yanlışlar yaptı. Gerekli eleştirileri zamanında söyledik, şimdi o eleştirileri yanlış bulanlar o zaman karşıma çıkıp konuşacaktı - söylediğin şu bu yanlış diyecekti. Taraftar gerekli yerde eleştiriyi yapmayıp olur böyle şeyler boşverin deyip geçiştirseydi kimseye bir faydası olmayacaktı ve takımı da bu pozisyonda göremeyecektin. Temeli doğru olmadan eleştiri yapan bir kişi vardı ve şimdi o arkadaş zaten forumda değil, he onunda hırslandırma gibi bir faydası olmuş olabilir bu yüzden kimse öyle kendini daha iyi taraftar falan zannetmesin.

Çevrimiçi murat baltacı

Bizim sakatların durumu nedir tam olarak abou ve cenk hangi maça oynar
BeŞiKtAşK

Bülent uslu bu konuları iyi biliyor direk doktorlarla temasa geçtiği için, herkes işte bol keseden atarken daha isabetli yorumlar yapabiliyor. Aboubakar için alanyaspor maçına yetişecek demişti yanlış hatırlamıyorsam. Ghezzal nasıl durumda bilmiyorum ama ghezzalde ciddi sıkıntı yok denmişti.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Ghezzal sakat olduğu için değil kart cezalısı olduğu için oynamıyor.

Dejavu oldum, yine bir cezalı olduğu maçtı sanırım yine böyle bir mesaj atmıştın :lol:

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Dejavu oldum, yine bir cezalı olduğu maçtı sanırım yine böyle bir mesaj atmıştın :lol:

Ben hatırlayamadım ama doğrudur :D Bu arada 4 oyuncumuz kart sınırında. Josef, Rosier, Larin ve Necip. Dikkatli olmak lazım.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Aboubakar en erken Erzurum maçında dönebiliyor. O da şüpheli. Yani Kasımpaşa ve Alanya maçlarında yok. Cenk ise covid negatif 2 tane test vermesi lazım dönebilmesi için. En az 1-2 hafta yok yani  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi kahyaoglueren

Ama daha antremana çıkmadı milli takımdan döndüğünden beri. Cezalı olmasa da kaçırabilirdi bu maçı.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Gs' nin üst üste 2 maglubiyeti bize de puan kaybı hakkı kazandırdı. O yüzden yenilmediğimiz sürece sorun yok. Yani 1 puan bile değerli.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gs' nin üst üste 2 maglubiyeti bize de puan kaybı hakkı kazandırdı. O yüzden yenilmediğimiz sürece sorun yok. Yani 1 puan bile değerli.
Bu eksik bir bilgi. GS yenilmesiyle rakibi FB'nin 3 puan alması durumunda 1 puan arkasına düşecek. Yani bu maçtan 1 puan alırsak ve FB kazanırsa rakibimiz FB olacak. Bu durumda sadece 2 puan olur kazancımız :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi kahyaoglueren

Şampiyon belli 2. kim olayina takim da kendini kaptırmış belli ki. Oynamadan maç da  şampiyonluk da kazanılmıyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şampiyon belli 2. kim olayina takim da kendini kaptırmış belli ki. Oynamadan maç da  şampiyonluk da kazanılmıyor.
75-80 puanı görmeden bunları konuşmak yersiz. Sanki 10-15 puan fark atmışız gibi konuşmak çok yersiz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

üst üste ikinci kez ligi bitirme fırsatını teptik çok üzücü
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

üst üste ikinci kez ligi bitirme fırsatını teptik çok üzücü
Lig bir galibiyetle bitmiyor. Bu lig maçlar son bulana kadar devam edecek. Şampiyonluk mücadelesi de son haftaya kadar devam eder bu gidişle...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi kahyaoglueren

75-80 puanı görmeden bunları konuşmak yersiz. Sanki 10-15 puan fark atmışız gibi konuşmak çok yersiz.
Tatil moduna girmişler. Maca 7 gün kala Dubailerde orada burada tatil yapilirsa 4 gün, böyle konsantrasyonsuz maçlar oynarız daha. Her aradan sonra bu kadar kotu performans vermek tesadüf değil artık. Son duduk calmadan kupa kazanılmıyor. Umarim ders almışızdır da daha ciddi oluruz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tatil moduna girmişler. Maca 7 gün kala Dubailerde orada burada tatil yapilirsa 4 gün, böyle konsantrasyonsuz maçlar oynarız daha. Her aradan sonra bu kadar kotu performans vermek tesadüf değil artık. Son duduk calmadan kupa kazanılmıyor. Umarim ders almışızdır da daha ciddi oluruz.
Lig erken bitmeyecek. Bunu aklımıza sokmamız lazım. Kimseye havadan 3 puan da vermiyorlar. Mücadele etmezsek elimizdekilerden oluruz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı haluk.m

Öyle bir takım kuruldu ki 2 tane oyuncu olmayınca 15-16 sıradaki takıma yeniliyorsun.  :s20:

Sezon başında ve devre arasında transfer istediğimizi de neredeyse hain ilan ediliyorduk.  Günün sonunda evlatlar:1 - taraftarlar:0

Çevrimiçi levitate

Lig bir galibiyetle bitmiyor. Bu lig maçlar son bulana kadar devam edecek. Şampiyonluk mücadelesi de son haftaya kadar devam eder bu gidişle...
ne demek bitmiyor abi, 69 puan oluyor rakibine maç eksiğiyle 8 puan fark atıyorsun

rakip oyuncular "e lig bitti" zaten moduna girer salar sonra güle oynaya şampiyonluğa gidersin

onun yerine zora sokup rakipleri ümitlendiriyoruz yazık oluyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi kahyaoglueren

Lig erken bitmeyecek. Bunu aklımıza sokmamız lazım. Kimseye havadan 3 puan da vermiyorlar. Mücadele etmezsek elimizdekilerden oluruz.
Kesinlikle katiliyorum. Carsamba günü gereksiz baskiyla başlayacağız maça.