Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final Ankaragücü 0-0 Beşiktaş 1. Maç
Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final Ankaragücü 0-0 Beşiktaş 1. Maç

Beşiktaş Forum|Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final Ankaragücü 0-0 Beşiktaş 1. Maç Tarih : 23.04.2024 Saat : 20:30 Stadyum : Eryaman Stadyumu Hakemler : Ümit Öztürk - Abdullah Bora Özkara - Mehmet Kısal - Mert Güzenge VAR :

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final Ankaragücü 0-0 Beşiktaş 1. Maç  [Okunma sayısı 2621 defa] Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final Ankaragücü 0-0 Beşiktaş 1. Maç

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Serdar3444

Ankaragücü çok diri takım ne diye Cenk'i alırsın ki!

Çevrimiçi Talisca1903

Cenk forvete muleka sola geçince takım gibi görünmeye bşladık meraş &rashica ikilisi göz kanatıyordu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu Gedsonda gram beyin yok. Mulekaya eskortluk yapıyor.

Çevrimiçi Kartal Ç

yok böyle bişey yaa şu sarı kartı gs orta sahası torreiraya çıkaramaz. isterse torreria yaka paça indirsin.

Çevrimiçi levitate

üç yıl verirsek bizde emekli olur 😂

çok mantıklı tamam denemesin böyle bir şey :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Necmi

Ankaragücü düşmeye başladı biraz yüklensek işi bitireceğizde

Çevrimiçi Serdar3444

Ankaragücü ilk yarı basıp pilini bitirmiş galiba, bu yarı da onlar mala bağladı

Çevrimiçi Talisca1903

muleka sol açıktan başka hiçbir yerde oynayamaz  ilerde oynasın diye tutturmanın anlamı yok ileri uçta  değil kalenin içinde oynasa nafile

Çevrimiçi Necmi

Ankaragücü ilk yarı basıp pilini bitirmiş galiba, bu yarı da onlar mala bağladı
sağdan geliyorlardı masuaku muleka ikilisi gelince pilleri bitti

Çevrimiçi levitate

pilleri bitti ama biz şoku üstümüzden atamadık böyle biter gibi hissediyorum

Çevrimiçi underworld

Kara delik Raşştsa nın yapamadığını santrfor Muleka yapıyor

Çevrimiçi Necmi

pilleri bitti ama biz şoku üstümüzden atamadık böyle biter gibi hissediyorum
ben razıyım

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi mellfred

Çevrimiçi Necmi

Necip şarap gibi yıllar geçtikçe değer kazanıyor 😂

Etiketler: