1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor
1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor

Beşiktaş Forum|1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor Tarih : 06.08.2022 Saat : 21:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ümit Öztürk - Osman Gökhan Bilir - Murat Tuğberk Curbay - Kadir Sağlam

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor  [Okunma sayısı 13452 defa] 1. Hafta Beşiktaş 1-0 Kayserispor

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çok zorlandık. Oyunu hiç beğenmedim. Neyse ki üç puanı aldık ama sevinemiyorum. Orta sahamız çok kolay geçiliyor.

Çevrimdışı umutow

Çevrimiçi levitate

ikinci yarı iyiydi, birinci yarı sıkıntı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı sefaköykartali

Yarın 8 numara ve yerli stoper indirsinler. Saiss hem 6yı hem stoperi oynar. Salih-Gedson-Yaratıcı ve teknik bir 8 işimizi görür bu sezon.

Çevrimiçi Mehmet57

Muleka sol kanatta olmaz. Yeteneklerine yazik olur.

Çevrimdışı DieForYou1903

Öldük geri geldik ama sezona +3 puanla başladık güzel oldu.  :icool:
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Necmi

Herkes weghorsu övmüşte hak etti tabi ama saiss muhteşem oyuncu takımın en iyisiydi nkoudou gitsin diyenlerde ne kadar ihtiyacımız olduğunu görmüşlerdir

Çevrimdışı DieForYou1903

Muleka sol kanatta olmaz. Yeteneklerine yazik olur.

4-4-2 içerde ki maçlarda çift santrafor wegorstun yanında güzel olur ama sol kanat olmuyor.4-3-3'te yedek oturacak sol kanat şart takıma sağ kanatta şart ghezzal form olarak düştüğünde kenardan girip skor değiştirecek biri olmalı.Boyd değil.N'koudou yedek olarak kalabilir iş görüyor.

Çevrimiçi fatihsahin

Masuaku nasıldı sizce neredeyse takımlq antremansız maça çıktı

SM-A505F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

siyah beyaz

Çevrimdışı DieForYou1903

Herkes weghorsu övmüşte hak etti tabi ama saiss muhteşem oyuncu takımın en iyisiydi nkoudou gitsin diyenlerde ne kadar ihtiyacımız olduğunu görmüşlerdir

N'Koudou yedek olarak kalabilir abi ama net bir kanat lazım skorer yönetim kimi bulur bilmem.Orta sahada lazım yaratıcı orta saha.

Çevrimdışı 38life

@38life bunları almamız lazımdı işte. Kötü oynayan takım rezalet oynayan ghezzal çıktı aldı maçı. Mutlaka ekleme gelecek gelene kadar böyle maçları almamız lazım yoksa dediğin gibi geriden gelince lig bitmiyor.
Ghezzal'e dua etsin yönetim. Beşiktaşın orta sahası yok şuan, stoperi yok. Çok iyi bir kaç oyuncu almak tam bir takım yaratmıyor maalesef. Takımı sezona eksiksiz başlatmak zorundasın. Sen bi orta sıra takımı değilsin, ikinciliğe bile tahammülü olmayan bi takımsın.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Çağrı Öz

Masuaku ikinci Rosier olur.

Çevrimiçi Samet Demir

Masuaku hiç risk almadı. Yavaş yavaş açılır. Bence iyi birşey bu. Defans oyuncusu en nihayeyinde.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

çok anlamadım bir iyi bir kötü

birkaç hafta sonra anlarız
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

Abi nkoudou gitsin istiyordum. Böyle oynayıp sakatlanmayacaksa hiç itiraz etmem kalsın. Lakin her sezonun 2-3 ayını ne idüğü belirsiz bir sakatlıkla geçiriyor. Gitsin dememin sebebi buydu.

Çevrimdışı 38life

Gedson, Salih, Kartal üçlüsünün birlikte olmayacağı çok bariz bir konu, hocanın böyle bir üçlüyü oynatması benim gözümde eksi puan hoca için. Tamam evet, oynatacak oyuncu sıkıntısı var ama yine de bir çözüm üretebilirsin, bu üçlüyle hiçbir şekilde olmaz.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Biraz twitterda gezindim. Maç paylaşımı altında, Ismaili elestiren ve 3 saniye içinde atılmış copy paste, önceden hazırlanmış benzer bir sürü mesaj var. Hepsinin sonu Şenol Gunes ile bitiyor.

Sağlam bir örgütlenme var sosyal medyada. Ismail 36'da 36 yapsa da bunlar devam edecekler.

Adam daha macı izlememis 3'lu oynadık ve Ghezzal orta sahada oynuyor sanıyor. Onceden hazırladığı twitleri yapıştırmış her yere.

Çevrimdışı Nazım Ar

Ortasaha kötüydü diyemiyorum Gedson dışında gerçek ortasaha yoktu. Kartal tecrübesine göre hatta bance gayet iyi oynadı kolay top vermedi rakibe.

Goldeki tek pas oyunumuzu, üçgeni ilk dakikadan itibaren yapabilsek delik deşik ederdik.

Çevrimiçi fatihsahin

Takımın yatıp kalkıp duran top çalışması lazım bence bu kadar etkisiz kullanılmaz köşe vuruşları olsun serbest vuruş olsun çok kötü kullanıyoruz

siyah beyaz

Çevrimiçi Necmi

ben beğendim sol tarafımızı kapattı kötü savunması buysa eğer ben kabulüm 😀

Çevrimiçi levitate

Biraz twitterda gezindim. Maç paylaşımı altında, Ismaili elestiren ve 3 saniye içinde atılmış copy paste, önceden hazırlanmış benzer bir sürü mesaj var. Hepsinin sonu Şenol Gunes ile bitiyor.

Sağlam bir örgütlenme var sosyal medyada. Ismail 36'da 36 yapsa da bunlar devam edecekler.

Adam daha macı izlememis 3'lu oynadık ve Ghezzal orta sahada oynuyor sanıyor. Onceden hazırladığı twitleri yapıştırmış her yere.
yarısı copy paste post, çok takılma

şenol güneş diyenler 3 yıl önce adamın emekli ya da hasta olmasını falan diliyorlardı, çok ciddiye almamak lazım

Çevrimdışı Nazım Ar

Gedson, Salih, Kartal üçlüsünün birlikte olmayacağı çok bariz bir konu, hocanın böyle bir üçlüyü oynatması benim gözümde eksi puan hoca için. Tamam evet, oynatacak oyuncu sıkıntısı var ama yine de bir çözüm üretebilirsin, bu üçlüyle hiçbir şekilde olmaz.

Benim aklıma Emrecanı koyup Saissi ortasahaya koyması geliyor ama o zaman da Saissin kestiği toplardan biri mutlaka gol olurdu. Adam tek başına defansı yönetti, üstüne ileri çıktı, kilit paslar attı. Pepe dahil Zago'dan beri böyle aksiyonlar görmemiştim defansımızda.

Çevrimiçi tolga1903

Ghezzal'e dua etsin yönetim. Beşiktaşın orta sahası yok şuan, stoperi yok. Çok iyi bir kaç oyuncu almak tam bir takım yaratmıyor maalesef. Takımı sezona eksiksiz başlatmak zorundasın. Sen bi orta sıra takımı değilsin, ikinciliğe bile tahammülü olmayan bi takımsın.

Stoper işi gerçekten çok sıkıntılı dediğim koray günter harici  aklıma gelmiyor bir de kaan ayhan var ama hiç olumlu değilim o çocuğa karşı. Takımdan sadece kartal eksilecek ekleme olursa yok hiçbir senaryoda yabanci kontejyanini asamiyoruz bir ihtimal de rosier mert müldür o kadar. Ha salih'i tutar da salih gedson x yapar josef'i denklem dışına çıkarır bilemem salih bugün ikinci yarıda iyiydi yalnız bu çocuk hala bana güven vermiyor durumumuz sıkıntılı gerçekten

Çevrimdışı Liquidator

Gedson, Saiss nokta atışı transferler. 2 tane daha böyle adam lazım, biri defansa, digeri 8 numara pozisyonuna.

Отправлено с моего 21081111RG через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı DieForYou1903

Mutlaka transfer lazım çok acilinden.

Etiketler: