13.Hafta / Gaziantepspor - Beşiktaş
13.Hafta / Gaziantepspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|13.Hafta / Gaziantepspor - Beşiktaş Tarih : 14.12.2014 Saat : 19:00 Stadyum :KAMİL OCAK Statyumu Hakem :Çağatay Şahan Yayın : Lig TV İLK 11 :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13.Hafta / Gaziantepspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 55742 defa] 13.Hafta / Gaziantepspor - Beşiktaş

Çevrimdışı Çağrı

Sen olsan yuksek top mu yaptirirsin yoksa yerden oynamalarini mi isterdin...

Ben Antep'in yerinde olsam çift forvete döner Beşiktaş'ın beklerinin üstüne uzun top atardım özellikle İsmail'in :)

Çünkü yerden oynamaya kalksalar gerçekten 4-5  olurlardı hocam baksana hiç oynayamıyorlar
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Bilic: "Stoper rotasyonu için bir Türk stoper transfer etmek istiyorduk. Atınç böyle bir performans gösterince bu isteğimizi rafa kaldırdık"

Çevrimdışı cisse557

Abi uyuz oldum bu gslilere 16. hafta gelsin de hevesinizi alalım demelere başladılar. Şunları yenmek farz oldu bize

Çevrimdışı Tolga

Abi uyuz oldum bu gslilere 16. hafta gelsin de hevesinizi alalım demelere başladılar. Şunları yenmek farz oldu bize
Son 8 derbiyi kazanamayınca böyle demeleri doğal.Çıkıp kazanmamız lazım o maçı başka yolu yok.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Fatih

Ben Antep'in yerinde olsam çift forvete döner Beşiktaş'ın beklerinin üstüne uzun top atardım özellikle İsmail'in :)

Çünkü yerden oynamaya kalksalar gerçekten 4-5  olurlardı hocam baksana hiç oynayamıyorlar
Abi ben actim tvyi gol oldu... Ondan oncesini bilmiyorum... Haklisindir kuvvetle muhtemel...
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimiçi Samet Ç

bu olaylardan sonra isterse kar yağsın olimpiyatı full yapıp bunları sahaya gömmemiz lazım. ulan konya ya 5 attılar da diye bir tarafları kalktı bunları daha 4-5 gün önce arsenalin döllerinden 4 yediler bir tane attık diye havalara uçtular.

Çevrimdışı ilhan mansız

Çevrimdışı Geovani

Bu fransız kırmalarını yenmemiz değil evire çevire yenmemiz lazım (Küfür Yasak)₆ nefretimsin galatasaray
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimdışı eski inönü

Galatasaray macına gereginden fazla önem atfedip gergin bir atmosfere sokmak bize yaramaz. Daha ne kadar acı tecrube etmemiz lazım. Gerginlik her zaman çirkef olanlara yarar. Daha şimdiden bu macı dillendirmek dogru degil. O maca kadar 2 lig maçı var önümüzde. ANÇ'yi çok severim ama keşke bu soruya cevap vermeseydi. Her şeyin zamanı var.

Çevrimdışı Çağrı

Beraberliği cebe koyarak çıkarsak ezer geçeriz , kesin yenelim diye çıkarsak kaybederiz :)
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ALI RIZA

Oğuzhan o golü atması bile mucize resmen sahada Ruhunu kaybetmiş zombi gibi yürüyor topa girmiyor kaçıyor...! ilk vuruşa bak öyle mi vurulur topa...!
sosa mücadeleci ilk dk formasının hakkını verdi...
Cenk şans yok girmeyince girmiyor demek...
Töre şanssız ama adamlar seni çözmüş be kartalım topu al sola çek geç değiştirmen lazım sağ ayagını da kullanman lazım... hele kale boş iken sağa çekip vurman resmen pozisyone tecavüz demek sola çek vur gol atacaksın...!
Olcay = Messi
Atiba klasik
Serdar enteresan hakem kararları seni çıldırttı
pedro klasik 
Motta iyi oldu dedik sakatlandın
İsmail bir poziyonda topa uçman gereksiz ve arkana kaçırman da cabası...
Frei  Klasik
Atınç Mükemmel hava toplarında 10 numara
Tolga yapma zamana oynama...!

Çevrimdışı Çağrı

Son 6 haftada 2 gol yemişiz sadece.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Anil

Her zaman derim atinc ersandan 3 gomlek ustun bi oyuncu.pozisyon bile verdirmedi hicbir topu sektirmedi,yeri geldi orta sahada basti aldi kaleden uzak tuttu.10 numara oynadi.

Gokhan toreyinin yedek kalma zamani geldi ve geciyor bile.haftalardir formu dusuk ve bugunku dirsek atma olayı affedilemez hakem atsa ki atmaliydi kimse bise diyemezdi.olan yine bizim 3 puana olurdu.
Atinc in kaç maçını izledin?
3 gömlek ölçüsünü neye göre ölçtün?
İşte klasik kahve yorumu.. Bir tarafı yapıcı yaparken illaki diğer taraftan da yıkacak. Herzaman söylerim ne demek? Atinc 10 tane maç oynamadı daha takımda heralde futbol bilgini olmalısınız. Scout ekibine alsak iyi işler yapabilirsiniz.

Çevrimdışı Fatih

Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı ALI RIZA

Unutmuşum eskiden kırmızı kart müjdat vardı şimdi sarı kart necip
Necip sarı kartlık pozisyonun tam dayaklık halin topa girsen topu alacaksın direk rakibe daldın... kontrolsüz güç olmaya devam ediyorsun... bir tık ilerleme yok... sakatlanman kötü umarım ciddi değildir

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı ALI RIZA

Bu cümle doğru mu acaba  :akuma:
Oğuzhan Özyakup: "Atiba devre arasında 'Ozi bari bir şeyler yap çıkıcaksın oyundan yoksa' dedi. Golü attım çıktım"

Çevrimdışı Türkay

Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Türkay

Bu cümle doğru mu acaba  :akuma:
Oğuzhan Özyakup: "Atiba devre arasında 'Ozi bari bir şeyler yap çıkıcaksın oyundan yoksa' dedi. Golü attım çıktım"

Doğru abi Ntvspor da da geçti
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı cisse557

Son 8 derbiyi kazanamayınca böyle demeleri doğal.Çıkıp kazanmamız lazım o maçı başka yolu yok.
Kesinlikle bu maçı alıp gs fobisi oluşturmamalıyız.

bu olaylardan sonra isterse kar yağsın olimpiyatı full yapıp bunları sahaya gömmemiz lazım. ulan konya ya 5 attılar da diye bir tarafları kalktı bunları daha 4-5 gün önce arsenalin döllerinden 4 yediler bir tane attık diye havalara uçtular.
İnşallah durumum müsait olursa ben de orda olmayı istiyorum.

Beraberliği cebe koyarak çıkarsak ezer geçeriz , kesin yenelim diye çıkarsak kaybederiz :)
Kesinlikle. Paldır küldür saldırırsak Gs nin defans arkasına uzun topları kaleciyle karşı karşıya çok sıkıntıya düşürür bizi.

Çevrimdışı If Else

Abartmayın, forvet mi vardı karşısında. İyiydi ama çok yolu var. Çok ince. Biraz kalınlaşması lazım(dı). Bir de ben bu alt yapıya takığım, bu çocukların vucutlarının şu zaman kadar irileştirilmesi gerekirdi.

O boyda irileşirse futbol filan oynayamaz hocam. Şu an olduğu gibi atletik bir fiziğe sahip olması gerekir. Bu fiziğe sahipsen iri olmana hiç gerek yok, kimse seni yıkamaz zaten.

Kendi dediği gibi yavaş yavaş daha fazla süre alıp tecrübelenmesi gerekir. Oyunu okumasını geliştirmesi, önsezisini kuvvetlendirmesi vs. bunlar zamanla oynayarak gelişir. Maşallah diyelim. Umarım kendini geliştirmeye devam eder...
Şampiyon olmasan bile, Seveceğiz seni yine de, Sen bizim yarınlarımız, Tüm hayatımızsın BEŞİKTAŞ!!!

Çevrimdışı Çağrı

O boyda irileşirse futbol filan oynayamaz hocam. Şu an olduğu gibi atletik bir fiziğe sahip olması gerekir. Bu fiziğe sahipsen iri olmana hiç gerek yok, kimse seni yıkamaz zaten.

Kendi dediği gibi yavaş yavaş daha fazla süre alıp tecrübelenmesi gerekir. Oyunu okumasını geliştirmesi, önsezisini kuvvetlendirmesi vs. bunlar zamanla oynayarak gelişir. Maşallah diyelim. Umarım kendini geliştirmeye devam eder...

Pek katılamayacağım aksine çok daha kolay yıkılıyorlar bacaklar vücudu taşıyamıyor.

Couch en büyük örneğidir bir video vardır Crouch'u 1,79'luk stoper tek tıkta yıkmıştı.

Tabi ki çok şişmemeli ama bu da yeterli değil. Bursa'nın pehlivanı gibi de olmasın bulsun ortasını.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı cisse557

Beyler Beşiktaş'ın kazanması benim elimde. Ne zaman iddaa oynasam oynadıklarımın tam tersi oluyor.
En son Fener maçında bize oynamıştım o günden beri kaybetmiyoruz.
Derbide Gs'ye oynayacağım  :evillol:

Çevrimdışı Factatum

Sakatı, cezası olmayan bir Beşiktaş, iyi bir sahada Cincon'a enteresan bir skor üretebilir.

Çevrimdışı If Else

Pek katılamayacağım aksine çok daha kolay yıkılıyorlar bacaklar vücudu taşıyamıyor.

Couch en büyük örneğidir bir video vardır Crouch'u 1,79'luk stoper tek tıkta yıkmıştı.

Tabi ki çok şişmemeli ama bu da yeterli değil. Bursa'nın pehlivanı gibi de olmasın bulsun ortasını.

Crouch'ın güçlü bir atletik yapısı yok ki hocam. Crouch kürdan gibi bir şey. Şunu Atınç'la karşılaştırmak abesle iştigal olur, kusura bakma. Dediğimin arkasındayım. Atınç kalınlaşırsa çok ağırlaşır. Şu an fizik olarak 10 numara...
Şampiyon olmasan bile, Seveceğiz seni yine de, Sen bizim yarınlarımız, Tüm hayatımızsın BEŞİKTAŞ!!!

Etiketler: