13.Hafta / Gaziantepspor - Beşiktaş
13.Hafta / Gaziantepspor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|13.Hafta / Gaziantepspor - Beşiktaş Tarih : 14.12.2014 Saat : 19:00 Stadyum :KAMİL OCAK Statyumu Hakem :Çağatay Şahan Yayın : Lig TV İLK 11 :

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13.Hafta / Gaziantepspor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 55742 defa] 13.Hafta / Gaziantepspor - Beşiktaş

Çevrimdışı İrfan

Hayır sarılar geçerli olmuyor :)

Demba'nın 3 sarısı var çok fena tırsıyorum bu yamyam hakemler gs maçından önce bi operasyon yaparlar diye  :alala:
We are Electric..!

Çevrimdışı Tolga

Yasaklı Link'da hakem diye yakıyorlar ortalığı. Daha 2 gün geçmedi ilk golleri ofsayttan atalı. Çüş be birader :D
Hakem konusunda onlar hangi yüzle konuşabiliyorlar ayıptır be
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Tolga

Demba'nın 3 sarısı var çok fena tırsıyorum bu yamyam hakemler gs maçından önce bi operasyon yaparlar diye  :alala:
Aynen böyle bir durumda var tabi olur mu olur

Rıdvan senin yaptıgın yorumada taraftarlıgınada yazik

Çevrimdışı Deniz

Her zaman derim atinc ersandan 3 gomlek ustun bi oyuncu.pozisyon bile verdirmedi hicbir topu sektirmedi,yeri geldi orta sahada basti aldi kaleden uzak tuttu.10 numara oynadi.

Gokhan toreyinin yedek kalma zamani geldi ve geciyor bile.haftalardir formu dusuk ve bugunku dirsek atma olayı affedilemez hakem atsa ki atmaliydi kimse bise diyemezdi.olan yine bizim 3 puana olurdu.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Türkay

4-1-4-1 oynamayalım artık 4-2-3-1 oynayınca kendi oyunumuzu oynayabiliyoruz
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Türkay

Bu galibiyetle yarın ki kurayı izlemek diyip susuyorum  :bandit:

Çevrimdışı cisse557

Sabaha kadar Atınç'ı övmek istiyorum.

Çevrimdışı Tolga

4-1-4-1 oynamayalım artık 4-2-3-1 oynayınca kendi oyunumuzu oynayabiliyoruz
Aynen öyle zaten Bilic'te bunu bugün görmüştür.

Çevrimiçi Samet Ç

Bu galibiyetle yarın ki kurayı izlemek diyip susuyorum  :bandit:
Yarın kura var değil mi  asacağız mecburen okulu  :biggrinking:

Çevrimdışı Tolga

Yav benimde dersim var ama finallere az kaldı şimdi asmak olmaz gelince öğreneceğim artık :)

Çevrimiçi Samet Ç

Yav benimde dersim var ama finallere az kaldı şimdi asmak olmaz gelince öğreneceğim artık :)
Yemişim finalleri.  :biggrinking:

Çevrimdışı Türkay

Bende dersten kaçıp kantinde ki tvyi açayım bari Beşiktaş'a canım feda  :lol:

Çevrimdışı Tolga

Çevrimdışı Çağrı

Atınç > Semih Kaya. Sadece bu maç da iyi oynadığı için demiyorum. Gerçekten Semih'den daha iyi.

Sakin sakin yavaş yavaş  :evillol:

Kıyaslanabilecek tip değiller Pedro > Semih daha doğru olurAtınç daha farklı tip  :)
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Geovani

Gökhan töre iyi futbolcu beğeniyorum ama şu fazla egoistlikten kurtulmalı trabzon maçından sonra bu iki.....atınç helal sana be olm cansın,yerden hızlı adamlara karşı nasıl olur bilemiyoruz ama bugün tek top bırakmadı ve BİZİM EVLADIMIZ....
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimdışı Çağrı

Ben öyle diyemiyorum işte  :icool: :icool:

Aynı anda iki bölüm okudum çift anadal yapıp o bile Beşiktaş kadar strese sokmadı  :icool:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Ben öyle diyemiyorum işte  :icool: :icool:
Hocam bizde üniversite okuyoruz. Ama kırtasiyeden notları alıyorum 50 liraya derslere girmediğim zaman. 

ysariusta

• Ziyaretçi

Sabaha kadar Atınç'ı övmek istiyorum.
Abartmayın, forvet mi vardı karşısında. İyiydi ama çok yolu var. Çok ince. Biraz kalınlaşması lazım(dı). Bir de ben bu alt yapıya takığım, bu çocukların vucutlarının şu zaman kadar irileştirilmesi gerekirdi.

Çevrimiçi Samet Ç

Sakin sakin yavaş yavaş  :evillol:

Kıyaslanabilecek tip değiller Pedro > Semih daha doğru olurAtınç daha farklı tip  :)
Heyecan yaptım bir an hep istemişimdir oynamasını.  :)

Çevrimdışı Tolga

Hocam bizde üniversite okuyoruz. Ama kırtasiyeden notları alıyorum 50 liraya derslere girmediğim zaman. 
Hocam ben de notları alıyorum da şöyle birşey var adam derste anlattıklarından soruyor notu da kırtasiyede yarım yamalak mecbur dersine girmem lazım kura çekimi çok kötü bir gün ve saate denk geldi :)

Çevrimdışı Türkay

‪#‎haftanınensağlamı‬ Atınç Nukan yazalım yazdıralım  :lol:

Çevrimiçi Samet Ç

Rıdvan Dilmen: "Olimpiyat Stadı GS için avantaj değil dezavantaj. Olimpiyat Stadı'nın full olacağını düşünüyorum bu açıklamalardan sonra."

Çevrimiçi Samet Ç

Hocam ben de notları alıyorum da şöyle birşey var adam derste anlattıklarından soruyor notu da kırtasiyede yarım yamalak mecbur dersine girmem lazım kura çekimi çok kötü bir gün ve saate denk geldi :)
Aynen öyle yapın şu kuraları akşam saatinde ne anlarlar saat 14'te yapmaktan hiç anlamamışımdır.

Çevrimdışı ilhan mansız

Yasaklı Link'da hakem diye yakıyorlar ortalığı. Daha 2 gün geçmedi ilk golleri ofsayttan atalı. Çüş be birader :D
onlar ve diğer sarışınlar kadar karaktersizini dünye futbolu görmemiştir, göremez. ulan antepin bizim kaleye şutu yok be, dertleri büyük ihtimal bizim takımın 10 kişi kalması üzerinedir. henüz 11-11 hiçbir maçta yenilmedik. boru gibi gerçek bu. daha 2 gün önce bir ofsayt gol attılar, bir yüzde yüz penaltıyı hakem vermedi. adamların takım kaptanının lakabı ff. yüzsüz herifler

Etiketler: