19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş
19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş

Beşiktaş Forum|19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş Skor : Ç.Rizespor: 1 - Beşiktaş: 2 Tarih : 08/02/2015 Saat : 19:00 Stadyum : Yeni Rize Şehir Stadı Hakem : Cüneyt Çakır Yayın : Lig TV

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş  [Okunma sayısı 81286 defa] 19.Hafta / Ç.Rizespor - Beşiktaş

Çevrimdışı ALI RIZA

metin albayrak hangi macı izledi sorsaydılar motta dizine gelen tekme görmeyen yönetici o sıra içerde muhabbet ediyor demektir...
Eğer motta dizi kırılsa ise artık futbol hayatı biter ve diz düzelmez idi...

Çevrimdışı scape_bjk

metin albayrak hangi macı izledi sorsaydılar motta dizine gelen tekme görmeyen yönetici o sıra içerde muhabbet ediyor demektir...
Eğer motta dizi kırılsa ise artık futbol hayatı biter ve diz düzelmez idi...
bu centilmenlik olaylarını fazla abarttık tamam yapılanlar güzeldi ama tadında bırakmak lazım

Çevrimdışı Sedat_BJK

Mersin macinin ilk 10 dksini seyreden tum renklilier 11. Dkda maci kapatmistir. Bu Besiktas bugun yenilmez demislerdir. Ama eminim bugun rakip 9 kisi kalsa da son dakikaya kadar agizlarindan salyalar akmistir Besiktas puan kaybedecek diye.
Bir Sevdaysa Hayatı Anlamlı Kılan,
Daha Sesli Söyle BEŞİKTAŞ ULAN!!!

Çevrimdışı Fatih

benle beraber bunlarında gelmems lazım necmi,zeki,mabet,aktar,ademG,geovani,murat,fatih,sametdemirsoy,ahmet,mustafa,yunus, daha bukadar daha var yazıyımmı :evillol: :evillol:
@Oktay abi yoksa ben de yokum...  :bandit:
Beşiktaşlılık acı çekmektir...

Çevrimdışı Sedat_BJK

Çevrimdışı Geovani

@Oktay beraberlik bile görmedik kurban olayım kuzeye gel bursa maçına
BEŞİKTAŞA ADANMIŞ HAYATLAR

Çevrimdışı ALI RIZA

Pektemek kamyon çarptı böyle maca oynar mı acaba :) cenk sakat :)

Çevrimdışı If Else

Olmadı bu. Benim gibi şehir dışında yaşayıp senede 1-2 maça gidecek adamlara engel olup bir de istemediğimiz kişiler tribünlere gelmiyor diyorlar ya tavayla suratlarına vurasım var  :steamed:

Kardeşim Passolig'ini alıp maça gidebilirsin. Seni tutan yok @cisse557 . Takıma desteği kesmememiz lazım... Ben de bu sistemi sevmiyorum ama Passo bizi durdurmamalı...
Şampiyon olmasan bile, Seveceğiz seni yine de, Sen bizim yarınlarımız, Tüm hayatımızsın BEŞİKTAŞ!!!

Çevrimdışı cisse557

Kardeşim Passolig'ini alıp maça gidebilirsin. Seni tutan yok @cisse557 . Takıma desteği kesmememiz lazım... Ben de bu sistemi sevmiyorum ama Passo bizi durdurmamalı...
Alacağız artık yapacak bişey yok. Bursaya karşı lideri yalnız bırakmak yapılacak iş değil :)

Çevrimdışı Sedat_BJK

Alacağız artık yapacak bişey yok. Bursaya karşı lideri yalnız bırakmak yapılacak iş değil :)
@cisse557 adamsin..  :super:

Çevrimdışı nannan

Oğlum çok ilginç maç oldu lan. :)
Kırk yılda bir olacak olay oldu, 5 dakikada kırmızı kart gören takım demoralize olmayı bırak daha da hırslandı. :D Bu Rizelilerin bize karşı nasıl bi nefreti var anlamadım.
Forumda bile maç öncesi puan kaybedecekmişiz gibi hisseden, Rize'den korkan bir sürü arkadaş vardı. O yüzden takımın da tutuk olmasını doğal buluyorum. Liderlik, yıllardır galibiyet alınamayan Rize deplasmanı vs. takım gergindi normal. Bu maçı alamasaydık sıkıntı olurdu ama bir eşiği atladığımızı düşünüyorum. Zaten deplasman maçlarında ilk yarılarımız neredeyse hep böyle geçiyor.
3 net penaltımızdan da sadece biri verildi yani.
Tolga için de ayrı bir paragraf açmam lazım, bir süre daha bizi idare eder Tolga. Ama mali durumumuz el verdiğinde hiç acımadan çok iyi bir yabancı kaleci almalıyız.

ysariusta

• Ziyaretçi

ya arkadaşlar ben takıldım Bilic'e. Rakip 9 kişi, Oğuzhan'dan baskı kalkmış. Ramon'u öne alabilirsin. Onun yerine Ozi çıkarılıyor. 2 tane orta saha giriyor. Yedekte forvetimiz yok muydu? Ben sadece 2. yarıyı izledim.

Çevrimdışı alperenn58

@Deniz gol pozisyonda sosa ya verdiği pas ile 2. olmustur.... Ne oynadı anlat bakalım anlamadım ne oynadıgını ayagını uzatmayıp ayagını toptan cekem adamda ne gördün bugun

ya su taraftarimiz sunu niye goremiyor haftalardir oguzhan nin yerinde artik sosa oynuyor oguzhan ise sirasiyla ya velinin yada atibanin gorevini yapiyor  ve buda sacma otesi bence oguzhan  direk paslariyla hucumda etkili olan  gol paslarini oyun zekasiyla birlestirip ver kaca giren  gencecik besiktasin delikanlisi sen simdi oguzhani on liberoda  velinin atibanin  yerinde oynatirsan  oguzhani bitirirsin  ligin  ilk yarisinda sosanin pozisyonundayken olcayla toreyle  paslasmalari  hizla ceza alanina paslari  hemen unutulmus sanirim burasi akilda  kalmasi lazim bence oguzhan  gercek yerine yeniden monte edilmesi gerekli acilen

Çevrimdışı nannan

ya arkadaşlar ben takıldım Bilic'e. Rakip 9 kişi, Oğuzhan'dan baskı kalkmış. Ramon'u öne alabilirsin. Onun yerine Ozi çıkarılıyor. 2 tane orta saha giriyor. Yedekte forvetimiz yok muydu? Ben sadece 2. yarıyı izledim.
Yedekte forvet yoktu. Ersan'ın sakarlığı yüzünden Rize'de sonradan giren Lafferty çok top indirdi, başka bir sakarlığı riske etmemek için geride daha kalabalık kaldık. Adamların forveti hava toplarını bu kadar kolay indirmeseydi Tolgay muhtemelen Ersan'ın yerine bile girebilirdi oyuna.
Herkes rakip 9 kişi diyor ama 9 kişi kalmaları adamlara avantaj yarattı neredeyse. Normalde 9 kişi kalan takımın oyundan düşmesini, taraftarın maçı bırakmasını beklersin, her şey o kadar kısa süre içinde olunca maçta çok acayip bir ortam oldu. Sıradışı bir maç yaşadık bence.

Çevrimdışı src35

Yedekte forvet yoktu. Ersan'ın sakarlığı yüzünden Rize'de sonradan giren Lafferty çok top indirdi, başka bir sakarlığı riske etmemek için geride daha kalabalık kaldık. Adamların forveti hava toplarını bu kadar kolay indirmeseydi Tolgay muhtemelen Ersan'ın yerine bile girebilirdi oyuna.
Herkes rakip 9 kişi diyor ama 9 kişi kalmaları adamlara avantaj yarattı neredeyse. Normalde 9 kişi kalan takımın oyundan düşmesini, taraftarın maçı bırakmasını beklersin, her şey o kadar kısa süre içinde olunca maçta çok acayip bir ortam oldu. Sıradışı bir maç yaşadık bence.

eksilen takım genelde hırslanır, ha sen golü bulursan oyundan düşürürsün nitekim öyle oldu son 4-5 dakika gökhanın denemeleri hariç kafaya göre top cevirdik

Çevrimdışı nannan

eksilen takım genelde hırslanır, ha sen golü bulursan oyundan düşürürsün nitekim öyle oldu son 4-5 dakika gökhanın denemeleri hariç kafaya göre top cevirdik

Eksilen takım hırslanır da 60-65. dakikalarda birer kırmızı gören takımın hepten düşmesi lazım normalde. Rize çok daha direnç kazandı, bizim de aşırı formsuz bir günümüze denk gelince çok zorlandık. Golden sonraki top çevirmemiz bence doğru karardı. 3 gün önce o sahada 2 sakat vermişsin, maç gergin geçmiş, kalecin sakarlık yapmış. Hiç gerek yoktu riske girmeye. Zaten top çevirmeye başlayınca Rize de maçı bıraktı. İleri gitmeye çalıştığımız tek pozisyon da Giray'ın topu kontrol edemediği pozisyon olarak döndü bize.

Çevrimdışı Sedat_BJK

Neyse oyle ya da boyle lideriz. Bu gece mutlu uyuycaz, yarin daha mutlu uyuruz insallah.. :ishock:

Çevrimdışı CanEmre

metin albayrak 2. kırmızı ağırdı sarı olmalıydı gibi saçma bi açıklama yapmış neden böyle centilmenlik yapacağız diye saçmalanır ki. Sonra hakemler niye penaltı vermedi niye kırmızı vermedi diye söyleniriz ben söylim metin albayrak hakemin kafasına nasıl olsa bjk'li yöneticiler centilmen bişey demezler mantığını yerleştirirsen adam niye versin. :akuma:
Tribünden gördüğü kadarıyla söylemiş. Düzeltti sonra açıklamasını TV'den izleyince 
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı scape_bjk

Tribünden gördüğü kadarıyla söylemiş. Düzeltti sonra açıklamasını TV'den izleyince 
evet dinledim ve sözlerimi geri alıyorum ama tam görmeden açıklama yapılmaması lazım
[ Son Düzenleme: 08 Şubat 2015, 23:56:20 scape_bjk ]

Çevrimdışı high speed dirt

Beşiktaş lider olduğunda rakip takımların hali, temsili değil.

Çevrimdışı src35

Eksilen takım hırslanır da 60-65. dakikalarda birer kırmızı gören takımın hepten düşmesi lazım normalde. Rize çok daha direnç kazandı, bizim de aşırı formsuz bir günümüze denk gelince çok zorlandık. Golden sonraki top çevirmemiz bence doğru karardı. 3 gün önce o sahada 2 sakat vermişsin, maç gergin geçmiş, kalecin sakarlık yapmış. Hiç gerek yoktu riske girmeye. Zaten top çevirmeye başlayınca Rize de maçı bıraktı. İleri gitmeye çalıştığımız tek pozisyon da Giray'ın topu kontrol edemediği pozisyon olarak döndü bize.
işte oyundan düşmesi için senin bişey yapman lazım adamı eksik hissettirecek oyunu kanatlara açmak gibi. sahada kalan 9 kişinin 8 inin durdugu bölgeye verkaçlarla girmeye çalışırsan adam nasıl hissedecek eksik kaldıgını. bir kaç kez kanatlara inmeye çalıştık onda da ceza sahası içersinde sadece ba'yı görünce hem kerim hem gökhan 1e 1 oynamaya başladılar. takım üstündeki gerginlik her geçen gün artıyor yapacaklarını yapamaz hale geldiler. buna çözüm lazım

Çevrimdışı CanEmre

evet dinledim ve sözlerimi geri alıyorum ama tam görmeden açıklama yapılmaması lazım
Aynen maç sonu konuşmak biraz riskli.
Aslında daha kötüsü "daha lider olmadık yarın GS maçı var" demiş  :ebebe:
Bizim için sevdadan çıldırmış diyorlar,
Bilmeyenler nasıl anlasın

Çevrimdışı nannan

işte oyundan düşmesi için senin bişey yapman lazım adamı eksik hissettirecek oyunu kanatlara açmak gibi. sahada kalan 9 kişinin 8 inin durdugu bölgeye verkaçlarla girmeye çalışırsan adam nasıl hissedecek eksik kaldıgını. bir kaç kez kanatlara inmeye çalıştık onda da ceza sahası içersinde sadece ba'yı görünce hem kerim hem gökhan 1e 1 oynamaya başladılar. takım üstündeki gerginlik her geçen gün artıyor yapacaklarını yapamaz hale geldiler. buna çözüm lazım
İşte bugün takım olarak çok formsuzduk. Geçen haftanın yarısı kadar oynasaydık çok rahat alırdık. Töre ve olcay bugün her zaman yaptıklarının hiçbirini yapamadılar. Ne paslaşabildiler ne de top sürebildiler. 2. yarı Sosa hareketlendi, o da zaten bir gol bir penaltıyla maçı aldı. Ben haftayı lider bitirmişken olumlu düşünmeyi seçiyorum ve bu gerginliğin bu maça özel olduğunu düşünmek istiyorum. Geçen hafta mesela öyle bir gerginlik yoktu canavar gibi başlayıp maçı almıştık. Bu haftayı yıllardır süregelen Rize deplasmanı fobisi olarak görüyorum, hatta arttırıp haftaya da Bursa'yı yeneceğimizi düşünüyorum.
[ Son Düzenleme: 09 Şubat 2015, 00:07:52 nannan ]

Çevrimdışı scape_bjk

Aynen maç sonu konuşmak biraz riskli.
Aslında daha kötüsü "daha lider olmadık yarın GS maçı var" demiş  :ebebe:
hadi ya basın sözcümüz iyi çalışıyor dersine  :kop: :kop:

Etiketler: