Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu 2016/17 Sezonunu bu başlıkta konuşacağız.

0 Üye ve 100 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu  [Okunma sayısı 8373011 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2016/17 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Les Ferdinand:
“Eğer Lyon’u geçersek kupayı kaldırırız. Bana göre Beşiktaş’ın Türkiye’de zaten rakibi yok. Avrupa’da da Lyon’u geçerse kupayı alır. Şampiyonluk da bizim UEFA bizim. "Finalde rakip Manchester United olursa ne olur?” sorusuna yanıtı:
“Finallerde her şey olur. Çünkü finallerin havası bambaşkadır. Orada iki takımın şansı da yüzde 50’dir. Ama Beşiktaş finale çıkarsa kupayı alır.”

Çevrimiçi underworld

Tolga,Caner,Mitrovic,İnler,Quaresma,Tolgay,Bakambu
Beck,Tosic, atinc (Ersan),necip, Babel, ömer, aras,cenk bu kadronun dışında kalan futbolcular.

Seneye de en önemli transfer bölgemizde 10 numara olacak,etti =9 oyuncu

10 gelince talisca yedeğe geçecek , 18 lik kadro  karıştı. ..

Gg nerdeyse her maçta tekliyor, gene but maçta sakatlansa yerine sağ bek yok.
Bu mevzu böyle uzar gider( aslında daha çok  karisiklik yazacaktım ama pek müsait değilim).
İşin özü kadro planlaması 3 bilinmeyenli denklem gibi...
[ Son Düzenleme: 22 Mart 2017, 12:22:09 underworld ]

Çevrimdışı federo

Aboubakar'ın ne kendisinin ne de ailesinin (küçük Abou'yu ayrı tutuyorum, onun bir sıkıntısı yok) burada çok mutlu olduklarını düşünmüyorum açıkçası. Uyum sıkıntısı yaşıyorlar ve bir türlü atlatamadılar sanırım. Aboubakar ailesi geldikten sonra sanki toparlanır gibi oldu ama bence eşinde de aynı sıkıntı oluştu. Diyeceksiniz ki nereden biliyorsun, çok yakın bir gözlem diyeyim. Aslına bakarsanız ben Abou hakkında olumlu düşünüyorum ama mental bir sıkıntı olduğu aşikar. Eğer bunu aşabilir, ailesi buradaki yaşama ısınabilir, bir de kendisi üstüne koymaya başlarsa bir sene sonra çok iyi paraya satılırı var diye düşünüyorum. Bakalım zaman ne gösterecek.
Bende Abu' nun kesinlikle farklı meziyetleri olan iyi bir futbolcu olduğunu düşünüyorum. 10 milyon euro şuan için veremeyebiliriz ama daha uygun fiyata alınabilecekse kesinlikle kalmalı.

Çevrimdışı tardu

Bende bunu anlamıyorum bir oyuncu bi takımda kötü diye hemen bize uyum sağlıyamaz mı oluyor :)

Boyu küçük diyorsunuz 1,66 boyunda.Valbueana 1,67 boyunda :)

Adama yaşlı dedin 25 yaşında :) Bende mi yaşlıyım şimdi bunalıma girdim :D

B.T.D'ye inanan bu forumda bi Allah'ın kulu çıkmaz o sayfayı takip etmenize şaşırmadım şimdi :D

25 yaşında ki adama yaşlı dediniz :D

dikkatini çekerim bence dedim 25 yaş bence bir futbolcu için genç değil genç futbolcu 17,19 olur ha dudu yaşlımı değil ama çok da genç deme bence bana göre dudu yaşlı şimdi alsan 3 yıl oynatsan herkes sosa değil ki öyle direk satasın yani bunun garantisi yok.benim dikkat çekmek istediğim şuydu man.city ,arsenal seviyesinde brezilyalıları bunlardan maksimum bir sene önce keşfedip almak olay bu bu yaş da 17 olur zaten 18veya 19 yaş gibi bu adamlara 15m.euro verip alıyorlar sen bir sene erken keşfet al 10m.euroya en kötü 15 e satarsın tabi satana kadar geçen sürede veriği katkıda kar olur buna en yakın örnek oğuzhan var bizde

dudu özeline gelecek olursak konu kiev değil gelse belki başarılı olur bilemeyiz fakat duduyu ucl de hayal et 1.80 boyunda dududan daha hızlı oyunculara karşı oynadığını kedinin fareyle oynadığı gibi oynarlar bununla ha bizim ligde iş yapar mı yapar ama sırf bizim ligde iyi oynuyor diye ve sadece kariyeri boyunca brezilya dışında bizim ligde başarılı olmuş diye kimse transfer etmez 25+yaşındaki adamı diyebilirsin ki gökhanda kısa evet ama bu adam ingiliz altyapısında yetişmiş sertlik nedir bilen bir adam ve bence bizim kasap ligimizde iki mücadelelerde (boyuna göre) ayakta gayette iyi kalan bir futbolcu bence gökhan töre varken dudu lüks olur ki iyi bir gökhandan bence daha fazlada katkı veremez

b.t.d konusunda ;ben bir çok sayfa haber kanalı takip ederim ama sadece takip ederim b.t.d nin sayfasını takip etmem üslubunun hoşuma gittiğini göstermez veya verdiği bilgilerin külliyen yalan olduğunu da göstermez ama takip ettiğim yanlızca bir sayfadan bu kadar derin bir karakter analizi yapman cidden ufkumu genişletti :evillol:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2017, 12:47:36
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Birazdan @Necmi Abi gelip "  Arkadaslar burası transfer sayfası değil , önümüzde 9 maç var bitsin şampiyon olalım o günkü şartları değerlendirip bakarız , lütfen maçlara odaklanın " diyecektir.   :halay: :halay: :halay:
[ Son Düzenleme: 22 Mart 2017, 12:59:45 gokhan_kurt ]

Çevrimiçi underworld

Birazdan @Necmi Abi gelip "  Arkadaslar burası transfer sayfası değil , önümüzde 9 maç var bitsin şampiyon olalım o günkü şartları değerlendirip bakarız , lütfen maçlara odaklanın. " diyecektir.   :halay: :halay: :halay:
Transfer degil kadro yapılanması üzerine tartışıyoruz.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2017, 12:51:46
  • Beylikdüzü-İstanbul
Transfer degil kadro yapılanması üzerine tartışıyoruz.

Dudu bizim kadroda mı ne ara aldık  :ok:

Şu oyuncu bizde olsa seneye nasıl olurdu ?

Kadromuz bu şekilde nasıl olur ?

Bunları yapıyoruz bunlar ne oluyor :)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2017, 12:56:55
  • Beylikdüzü-İstanbul
Şu oyuncu bizde olsa seneye nasıl olurdu ?
Kadromuz bu şekilde nasıl olur ?
Bunları yapıyoruz bunlar ne oluyor :)

Kadro Mühendisliği .  :biggrinking:

Yapalımda basımıza gelecekleri söledim  :ok:

Çevrimdışı mylife1903

@Necmi birazdan gelip size tersten muhendislik yapacak sonra da kirmizi tabelayi asacak forumun girisine.

Iki hafta gecmes simdi, allahtan hazirlik maci var orda kaynatiriz

@Necmi birazdan gelip size tersten muhendislik yapacak sonra da kirmizi tabelayi asacak forumun girisine.

Iki hafta gecmes simdi, allahtan hazirlik maci var orda kaynatiriz

sıkıntıdan ne yapalım biz :D

Maç yok birşey yok :D

Başımıza birşey gelmesin diye yazarız başımıza birşey gelmez :D

Çevrimdışı El Nino

Sezon bitti herhalde 2017/18 Transfer Sezonu başlığının açılmasını @Necmi Abi'den rica ediyoruz  :D

Çevrimiçi underworld

Ben isim konusuna girmedim , arkadaşta temsili olarak isim söyledi

Tamam beyler güldük eğlendik bitti şimdi biraz iş zamanı  :bandit:

O.Lyon analiz'i hazırladım part part gelicek.

PART 1 - LİG-FRANSA KUPASI-SUPER KUPA

Çevrimdışı El Nino

Muhteşem bir savunma anlayışı  :D

Çevrimdışı taner37

Muhteşem bir savunma anlayışı  :D

Napıyor orda? Sanki forvet adam 😂
Şampiyon Beşiktaş

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2017, 14:22:09
  • Beylikdüzü-İstanbul

Defansları o kadar iyi değil demek ki. 1.17 Gol yemişler.
Deplasman fakiri olduklarıda net  :ok:
Yine iş Fransa'da bitiyo ordan iyi bir skorla dönmek lazım.  :pray:

Çevrimiçi Necmi

kırılgan bir takım bence genç olmanın dezavantajları. bu tip takımlara
karşı ilk golü atmak ve skoru tutabilmek önemli kolay teslim olurlar. onlara topu bırakıp
oynayın dersen kabus gibi çökerler. bence Beşiktaş gibi bir takıma alışık değiller. Biz oyunun
kontrolünü elde tutabilen rakibi oynatmayan maçın hızını ayarlayabilen bir takımız savunmamız
gerçekten çok iyi kolay kolay açık vermiyor artık sahada uyuyan bir defans hattımız yok uyuma işini
orta sahaya bıraktık. Bizde maçı belirleyecek olan orta sahadır. Gününde olursa çok değişik şeyler
olur gününde olmazsa gene çok değişik şeyler olur. :D
En büyük avantajımız hocanın yönetimin taraftarın lig şampiyonluğunu daha fazla istiyor olması buda
maçın stresini düşürüyor. Yürüyebilirsek yürürüz yürüyemesek kaybettiğimiz bir şey olmaz kafasında
çoğunluk. tabi bu turu geçip yarı finale gelindiğinde işin rengi değişir.

PART 2 - ŞAMPİYONLAR LİGİ  :bandit:

[ Son Düzenleme: 22 Mart 2017, 14:33:15 cursedofdragon ]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 22 Mart 2017, 14:31:56
  • Beylikdüzü-İstanbul
Abi , Şu Lyon konu baslığının kilidi açsanda oraya paylaşsak analizleri burda kaybolmasın  :biggrinking: @Necmi

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Eline, emeğine sağlık @cursedofdragon analizler için. Özene bezene hazırlamışsın.  :ok:

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi underworld

Cekindigim sey önde baski yerken topu dan dun uzaklaştırmak.
Antalya maçında bu mevzu çok hortladi.
Aklima birde Tosic geliyor iyice kafam karışıyor.
İkinci mevzu bekleri oyun içinde çok kullanıyor ve kaçırıyorlar.kayseri ve olipmyakos maçlarında tamda bu mevzudan golleri yedik.
Üçüncüsü her duran topta ceza sahasında 6-7 kişi oluyor .

Eline, emeğine sağlık @cursedofdragon analizler için. Özene bezene hazırlamışsın.  :ok:

saol abi genel analiz ve kişisel analiz kaldı sadece :)

Etiketler: