Beşiktaş 0-1 Wolverhampton UEFA Avrupa Ligi K Grubu 2. Maç
Beşiktaş 0-1 Wolverhampton UEFA Avrupa Ligi K Grubu 2. Maç

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 0-1 Wolverhampton UEFA Avrupa Ligi K Grubu 2. Maç Skor : Beşiktaş 0-1 Wolverhampton Tarih : 03.10.2019 Saat : 19:55 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Harald Lechner, Andreas Heidenreich,

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 0-1 Wolverhampton UEFA Avrupa Ligi K Grubu 2. Maç  [Okunma sayısı 24473 defa] Beşiktaş 0-1 Wolverhampton UEFA Avrupa Ligi K Grubu 2. Maç

Çevrimdışı mylife1903

Yav abi geleli 1 ay oldu bu diaby falan ne ara sıkışacak dolar. İkisinin birden oynamamasında bir anormallik var ama parayla mı alakalı emin değilim :alala:
Bastan dis goster demistir menejeri belki
Goster ama elletme gibi

Kedi fikrasi iste
Iki eleman iciyormis birisi demis bana musade kalkam kari bekliyor
Oburu demis birak beklesin ne kilibik adamsin
Ya abi dirdir cekemem basim agriyor demis
Ne dirdiri lan sen kediyi oldurmedin mi dirdir cekiyon demis
Ne kedisi abi demis
Yahu bah gerdek gecesi girdim odaya kaptim kediyi sokaktan elimde bicak kari bagirmaya basladi aldim kediyo bi o duvara bi bu duvara gurdum kestim bogazini kari bagiriyor hala dedim sus ulan sira sana gelmesin o gun bugun ne dirdir ne bisi gul gibiyiz
Bu da dinliyo aliyo kediyi dogru eve
Giriyir yatak odasina kari basliyor dirdira nerede kaldin lis sarhos falan derken bu isi acigi bi elinde bicank obur elinde kedi
Kari diyor hayvan herif kediye sakin dokunma onu gerdek gecesi kesecektin yat hemen salonda ayaga kaldrima beni derken terligi de gozune cakiyor adamin
Bilmiyorum anlatabildimmi

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Agzimi bozacam az kaldi
Nedir arkadas bu basim agriyo tiribi
Ilk defa mi top oynayacan
Biri circir olur biri basim agriyor der

Fikra gibi yemin ediyorum fikra gibi
Basi agriyormus

Aklima kotu kotu seyler geliyor basinin arkasina dolar mi sikismis acaba
Oburu de dolar sindirememis herhalde falan
Paralar mi odenmiyor acaba

bence de bir anormallik var abi, oyuncular zaten taktiğe de hocaya da güvenmediklerini için oynamakta istemiyor olabilirler.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi tolga1903

Goster ama elletme gibi

Kedi fikrasi iste
Ne kedisi abi demis
Yahu bah gerdek gecesi girdim odaya kaptim kediyi sokaktan elimde bicak kari bagirmaya basladi aldim kediyo bi o duvara bi bu duvara gurdum kestim bogazini kari bagiriyor hala dedim sus ulan sira sana gelmesin o gun bugun ne dirdir ne bisi gul gibiyiz
Giriyir yatak odasina kari basliyor dirdira nerede kaldin lis sarhos falan derken bu isi acigi bi elinde bicank obur elinde kedi
Kari diyor hayvan herif kediye sakin dokunma onu gerdek gecesi kesecektin yat hemen salonda ayaga kaldrima beni derken terligi de gozune cakiyor adamin

:) Anladım abi güzel hikayeymiş de bize uyarlarsak baya sıkıntı içinde bu takım böyle oyuncu ve menajerlerine sahipse. İkisinin birden sağlık problemi yaşadığına inanmak istiyorum ama hiç normal gelmiyor muhtemelen dediğin gibi bişey var

Çevrimiçi MUSTAFA_

Maçtan hiç ümidim yoktu. Son gelişmeler sonrası tam bir hayal kırıklığı içindeyim. Umarım iyi bir sonuç olur  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Zafer55

Öne geçebildiğimiz bir maç olur inşallah.Bu sene pek yaşamadık

Çevrimdışı mylife1903

bence de bir anormallik var abi, oyuncular zaten taktiğe de hocaya da güvenmediklerini için oynamakta istemiyor olabilirler.
O oyunculara odunu sokmak lazim hocadan taktikten onlara ne
Ayakta duramiyorlar taktikle alakasi yok
Hoca mi diyi sut atmayin
Omuz yiyince sumuk gibi yere yapisin diye

Oirofesyinel adam bunlar verileni en iyi sekilde yapmaya calismak ilk gorevleri
Yapamiyordur olmuyordur falan onlar baska tartisma konusu
Bunlar bugun avciya boyle yapar yarin avci gider fanci gelir ona da baska sey yaparlar
Kafalarini ezeceksin en bastan

Çevrimdışı mylife1903

Öne geçebildiğimiz bir maç olur inşallah.Bu sene pek yaşamadık
Korner atabilirsek ilk kornerden vida gol atacak

Çevrimdışı Sinan23

Adamlar tam kadro. Dua ederek çıkıyorlar sahaya. İç sahada bu kadar korkmamistim  daha önce.

Çevrimdışı mylife1903

Adamlar tam kadro. Dua ederek çıkıyorlar sahaya. İç sahada bu kadar korkmamistim  daha önce.
Hava civa bi poh yapamazlar

Çevrimdışı balkan-kartal

Goster ama elletme gibi

Kedi fikrasi iste
Ne kedisi abi demis
😀😀 iki gun once bu fikrayi okulda ogretmen anlatmisti
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Aynen, iyi gibiyiz bu akşam.
önde deli gibi pres yerine geriye karşılamayı seçmişiz

böyle küçük bir detay bayağı değiştirmiş takımı sevindirici

edit: false back olayı kalkmış galiba hep 4'lü savumma var

Çevrimiçi ferdi1903

Bu ne ya kimse öne gitmiyor güven 6-7 kisi arasinda tek kaldi bi anda, böyle sabaha kadar oynasan gol atamasin

Çevrimiçi MUSTAFA_

Defansa yattık top çeviriyoruz. İlerideki oyuncularımızın hücum yetenekleri ve hayal ettikleri çok az olduğu için gol hayali kuramıyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

bu tyler boyd o kadar mı kötü ki 11e almamış bu kadar eksik varken sonra biz rocoyu niye tutuyoruz takımda şu durumda bile 11e giremiyorsa ver parasını yolla yedek kulübesinde kız takımından sol ayaklı sol  stoper otursun bundan iyidir.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi MUSTAFA_

Necip çok fazla tedirgin görünüyor. Bu attığı paslara ve müdahalelerine de yansıyor. İlk maçını oynayan genç futbolcular gibi. Onun bu tedirginliği defanstan çıkarken top kayıplarına neden oluyor. Ruiz bir an önce iyileşir umarım. Necip daha fazla çekilmez  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Zafer55

Güvenin golünü göremesek de..gtünü gördük :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bir sakatlık daha. Bu kadar çok sakatlık olması şanssızlık ile açıklanamaz. Avcı ve ekibine suç bulurum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi ferdi1903