2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 257 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6183406 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Fırat Günayer : Bjk yönetimi, "iyi bir stopere zaten 3-4m bonservis vereceğim, 2 yıllık imzasıyla, maliyet 8-9 olacak,hiç olmazsa Pepe'yi zorlayalım" diyor.
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Cümleten Hayırlı Bayramlar :)

Son Dakika : Beşiktaş, Pepe ile anlaşma sağladı. Pepe, Konfederasyonlar Kupası'nın ardından İstanbul'a gelerek sözleşme imzalayacak. :halay: :halay: :halay:

(SerdarSaridag)
Yalan ya da dogru Serdar Sarıdag beni en fazla mest eden insan. Vida aboubakar konusulurken çok daha iyi isimlerle görüşülüyor ama açıklamam istenmiyor diyordu. Şimdi forveti merak ediyorum yani abou ve llorente den iyi biri kim?
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Son Dakika : Beşiktaş, Pepe ile anlaşma sağladı. Pepe, Konfederasyonlar Kupası'nın ardından İstanbul'a gelerek sözleşme imzalayacak. :halay: :halay: :halay:

(SerdarSaridag)

Çevrimdışı ekrembaser

(SerdarSaridag)

Öncelikle herkese hayırlı bayramlar. Yunus Emre kardeşim haber yeni mi

Çevrimdışı Savaş

Yalan ya da dogru Serdar Sarıdag beni en fazla mest eden insan. Vida aboubakar konusulurken çok daha iyi isimlerle görüşülüyor ama açıklamam istenmiyor diyordu. Şimdi forveti merak ediyorum yani abou ve llorente den iyi biri kim?
Serdar Sarıdağ forveti de söyledi ama kimse pek inanmadı ben de dahil. Benzema diyor :)

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi mellfred

Costa olabilir mi ?

Çevrimdışı Ensar

Başıma bir şey gelmeyecekse lens önümüzde ki yıl yüzde 90 beşiktaşta (ilk defa yüzde verdim )
quaresma gidiyor mu ?
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Kuntz

İyi bayramlar Büyük Beşiktaş taraftarı. Pepe tamam gibi diyorsunuz demek, aldık bayram hediyemizi o halde  :halay: Abou kalsın başka da bir şey istemiyorum zaten.

Çevrimiçi mellfred

Marcelo kalacaksa şayet mitrovic kiralanmalı derim bizde forma bulması çok zor
Göz önünde bir lige verilebilir

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Jose Sosa: "Burada mutsuzum, Beşiktaş'a dönmek istiyorum. Kabul eder misiniz?" [Habertürk/Kartal Yiğit]
Yürü git. :)

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Lacazette>>>> 45 M €  >> Arsenal.

Ateşle ordan Marcelo'ya bir 10 M € .

Çevrimdışı Hasan Tahsin

quaresma gidiyor mu ?
Q7 nin gitmesini bende istiyorum ama dünya kupası nedeniyle önümüzdeki yılı verimli geçirecek ve kupada iş yapıp posa haliyle ve daha iyi fiyata çin e gidecek bir Q7 tadından yenmez 😀
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Ensar

Q7 nin gitmesini bende istiyorum ama dünya kupası nedeniyle önümüzdeki yılı verimli geçirecek ve kupada iş yapıp posa haliyle ve daha iyi fiyata çin e gidecek bir Q7 tadından yenmez 😀
quaresma bence bu sene çok iyi oynar ama onu kamçılayacak, vazgeçilmez olmadığını hissettirecek oyuncular lazım , ama şimdi lens babel töre quaresma , hepsi birlikte olur mu diye sordum , lens veya o kalibre de birisi gelirse quaresma gider diye düşünüyorum

Çevrimdışı Kuntz

Mantıklı yalnız Pedro'yu almamış Kolombiyalılar o da var şimdi elimizde sıkışma oldu bayağı.

Çevrimdışı LuceGel

Pedroyu miloseviçi illaki bir yerlere veririzde mitroviçi şans bulacağı yurtdışına bir takıma kiralamamız gerek.Marcelo pepe tosiç titi atınç rotasyonu bizi götürür.
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı LuceGel

Hatta teklif varsa 2-3 demeden Mitroviçi satmak en iyisi. :by2:
Birgün değil hergün BEŞİKTAŞ...

Çevrimdışı mylife1903

Benzema

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Benzema
İyi olurdu 😊 costa yı istemem yan cebime koyarım 😂
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı Ensar

Jose Sosa: "Burada mutsuzum, Beşiktaş'a dönmek istiyorum. Kabul eder misiniz?" [Habertürk/Kartal Yiğit]

Çevrimdışı El Nino

(SerdarSaridag)

Şu Benzema olayını başlatan adam mı  :biggrinking:

Çevrimdışı El Nino

iyi olur kiralanması. Sakatlık yada kart cezası olursa Şampiyonlar Ligi'nde Barcelona karşısında Tosic ile oynarız. Kanser mode on  :biggrinking:

Çevrimdışı atakan eraslan

Çevrimdışı tuncaboylu

Hatta teklif varsa 2-3 demeden Mitroviçi satmak en iyisi. :by2:
Titi'yi alıp Mitrovic'i satmak mı? :alala:

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

3-4 gün önce sağ bek Corchia'yı bize yazmışlardı da, hepimiz ne alaka demiştik.

Menajeri Galatasaray'a sokmak için hazırlık yapıyormuş.

Çevrimdışı mylife1903

3-4 gün önce sağ bek Corchia'yı bize yazmışlardı da, hepimiz ne alaka demiştik.

Menajeri Galatasaray'a sokmak için hazırlık yapıyormuş.

Gs olmadi da ts oldu o da olumlu

Etiketler: