2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 464 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6209614 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

abi costa gelsin keya sikörtel ikilisini sırtında taşırken 18 yayının ordan ayıyı filelere zımbalayacak bir hayvandır ben 40 gol beklerim kendisinden altında kalırsa bekleneni veremedi derim. çelse şampiyon oldugu gün conte buna takımda istenmiyorsun kulüp bul kendine dedi takım içinde sevilen bi eleman değil hatta ligde sevilen bi eleman değil kendisine madrid sorulduğunda evet madride dönme ihtimalim var ama ocak ayına kadar oynayamamak da var o zaman ve bu zor bir karar demişti. yabancı medyada okumuştum bunu hatta gene yabancı medyada milanla görüşme halinde oldugunu da okumuştum. madridin alması ve bize kiralaması halinde olabilecek bir transfer aksi halde mümkünatı olmayan bir isim. abuşda masraflar hariç 5,8 değil 6,1 bu arada 300bin yuroda puan başı 4binden kaldırdı. 3,6 kemiksiz kendisinin olup 550bin  tutarında stopajıda bize giriyor menajeri vb derken 7yi geçiyor 8e yaklaşıyor yıllık maliyeti abuşun.
Abi bu sene 7.5 desek 1.5 porto 3.5 lorentle anlassak 2.5 kendisine versek 7.5 daha eder ustune vergi falan diger masraflar iki senesi 16 milyon yuro oluyor. 15e satiyoruz ya yersen keci boynuzu olmuyor mu bu?
Balotelliyi alip 3 milyon kendisine verip riske girmek daha buyuk kazanc saglar bence.
Ayrica smolov var krasnodarda bizim ligin icinden gecer o

Kuvekeyi de istepne yapardim. Jilas var antepte iyi oyuncu mesela. Benzema tarzi ama seviye bizim seviye

Çevrimdışı tangaz

Abi bu sene 7.5 desek 1.5 porto 3.5 lorentle anlassak 2.5 kendisine versek 7.5 daha eder ustune vergi falan diger masraflar iki senesi 16 milyon yuro oluyor. 15e satiyoruz ya yersen keci boynuzu olmuyor mu bu?
Balotelliyi alip 3 milyon kendisine verip riske girmek daha buyuk kazanc saglar bence.
Ayrica smolov var krasnodarda bizim ligin icinden gecer o

Kuvekeyi de istepne yapardim. Jilas var antepte iyi oyuncu mesela. Benzema tarzi ama seviye bizim seviye

keçi boynuzu bile olmuyor alacaktık geçen sene balojanı şimdi fındık üstünde ceviz kırıyorduk yanına da leblebici aşk adamını alırdık birde cenk süper olurdu bu üçlü aşk ihtiras kan gözyaşı ne ararasan var. balojan cenk ve aşk adamı süper üçlü.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı abdusta

Gustava Gomez ile Mitroviç arasındaki fark
Ülkeleri farklı sadece
ama oyun stilleri aynı..

saygılar

Çevrimdışı tangaz

talisca giderse oraya ben arfa düşünülebilir
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tangaz

İngiltere’de Premier Ligi şampiyon olarak tamamlayan Chelsea, teknik direktör Antonio Conte ile anlaşmazlıklar yaşıyor.

Önce Diego Costa’yı takımında istemediğini söyleyen İtalyan çalıştırıcı, şimdi de yönetime transferlerin gecikmesi üzerine resti çekti. Bu haber İngiltere’de, “Conte, Maviler’i bırakıyor mu?” şeklinde algılandı. Bu arada Londra ekibi, Napoli’nin defans oyuncusu Kalidou Koulibaly için de 52 milyon Pound (233 milyon TL) teklif ettiği iddia edildi.

neyin kafasını yaşıyor bu conte hangi gecikmeden bahsediyor arkadaş gecikme görmemiş  :lol:

Çevrimdışı tangaz

Çevrimdışı mylife1903

https://www.transfermarkt.com.tr/guido-carrillo/leistungsdaten/spieler/184672

santrafor için şöle bi çocugun da ismi geçiyor
Nisin butun maclarini izlemisimdir dikkatimi cekmedi bu cocuk. Dikkatimi cekmediyse abi ya oynamamistir ya da gereksizdir, hic hatirlamadim cocugu. Keske monako maclarini takip etseydim bu sene.

Çevrimdışı mylife1903

İngiltere’de Premier Ligi şampiyon olarak tamamlayan Chelsea, teknik direktör Antonio Conte ile anlaşmazlıklar yaşıyor.

Önce Diego Costa’yı takımında istemediğini söyleyen İtalyan çalıştırıcı, şimdi de yönetime transferlerin gecikmesi üzerine resti çekti. Bu haber İngiltere’de, “Conte, Maviler’i bırakıyor mu?” şeklinde algılandı. Bu arada Londra ekibi, Napoli’nin defans oyuncusu Kalidou Koulibaly için de 52 milyon Pound (233 milyon TL) teklif ettiği iddia edildi.

neyin kafasını yaşıyor bu conte hangi gecikmeden bahsediyor arkadaş gecikme görmemiş  :lol:
Sampiyon oldu herif, kotu kalkti herhalde. Roman odunu vurur kafasina kendine gelir konte.
Kostayi falan da aldiginin altina birakmaz roman.
Millet bu rus zenginleri gerizekali ya da para umurlarinda degil falan saniyorlar. Adamlar icin para kazanmanin baska yolu bu zevk icin falan yapmiyorlar yahut futbolu sevdikleri fqlan yok.
Adam celsiyi kaca aldi, kac para harcadi bakmak lazim, ustune simdi satsa kaca satar ve bu seneler boyunca yayin gelirinden neler kazandi oturup bir hesaplayalim roman zarar etmemistir.

Herif o serveti sokakta para buluo yapmadi boru gibi isadami

Çevrimdışı brkntcnr

Günaydın bugün kimi transfer ediyormuşuz?

Çevrimdışı mylife1903

Günaydın bugün kimi transfer ediyormuşuz?
Son dakika haZard besiktasta

Çevrimdışı tangaz

Nisin butun maclarini izlemisimdir dikkatimi cekmedi bu cocuk. Dikkatimi cekmediyse abi ya oynamamistir ya da gereksizdir, hic hatirlamadim cocugu. Keske monako maclarini takip etseydim bu sene.

zaten fazla süre almamış ama 584 dakikada 7 gol atmış 84 dakikada bir gol atmış bi ara burda öle bi çalışma vardıya çocuk bizim bütün golcülerden verimli böle bakınca üstelik bunu fransada yapmış  :icool:  ligde 19 maç da şans bulmuş 3ü 90 dk geri kalan hep sınırlı süre bu 3 maçın birinde 2 tane saplamış, o 270 dk yı çıkarıp kalan süreyi 5e böldüğümüzde her 63 dakikada bir gol atmış zehir gibi çocuk  :icool:

Çevrimdışı mylife1903

zaten fazla süre almamış ama 584 dakikada 7 gol atmış 84 dakikada bir gol atmış bi ara burda öle bi çalışma vardıya çocuk bizim bütün golcülerden verimli böle bakınca üstelik bunu fransada yapmış  :icool:  ligde 19 maç da şans bulmuş 3ü 90 dk geri kalan hep sınırlı süre bu 3 maçın birinde 2 tane saplamış, o 270 dk yı çıkarıp kalan süreyi 5e böldüğümüzde her 63 dakikada bir gol atmış zehir gibi çocuk  :icool:
Ciddilesirse mac tekrarlarina bakariz abi. Bu aralar beynim sulandi mactan. Rus liginin tekrarlarini gozden geciriyom bu aralar. Midem kalkti yemin ediyorum bizim sef sikat bu kadar mac izlemiyordur, hanim yokken iki mac izleyip gece barlara takilsam belki iki uc oyuncu bulurdum.

Çevrimdışı tangaz

Ciddilesirse mac tekrarlarina bakariz abi. Bu aralar beynim sulandi mactan. Rus liginin tekrarlarini gozden geciriyom bu aralar. Midem kalkti yemin ediyorum bizim sef sikat bu kadar mac izlemiyordur, hanim yokken iki mac izleyip gece barlara takilsam belki iki uc oyuncu bulurdum.

ben hanım yokken duyumcu çocukları inceliyorum kim ne duymuş ne kadar duymuş die twit okuyorum sağlam makara dönüyor memleket gençleri sağlam yazar şair çizer olmuşlar  bu twitterda birini gördüm okan topaloğlu isimli bir genç baktım bizim uzaylının yeğeniymiş hani şu bir dönemin meşhur prestij müzik şirketi vardıya hilmi topaloğlu sahibiydi, hah onun oğluymuş bu arkadaş işin ilginç tarafı bizim altyapıda oynamış 18inde profesyonel kontradda yapmış (altyapılarda torpil konusuna örnektir) neyse bu çocuk piyasaya marcelo zu lyon haberini ilk salan arkadaşmış periscope falan yapıyor gece mece içerden istihbaratı olduğunu sölüyor başkanın büyük bir bomba peşinde olduğunu falan anlatıyordu dün gece. birde serdar sarıdağ var o bunların tecrübeli versiyonu onun bilimsel çalışmalarının adı da bilgisel.

Çevrimdışı tangaz

abi senin maç tekrarları analizlerin önemli geçen sene abuşbakarda nokta atışı yaptın neredeyse sölediklerin çıktı birtek arada ronaldinhoya özeniyor dememişsin sadece

Çevrimdışı mylife1903

abi senin maç tekrarları analizlerin önemli geçen sene abuşbakarda nokta atışı yaptın neredeyse sölediklerin çıktı birtek arada ronaldinhoya özeniyor dememişsin sadece
Teklif yok adama desek, var ama bilmiyoruz oluyor. Teklif gelse bu istemez maas 3.3 olur. Nerden baksan sallantida. Ben isterim kalsin cocuk hesapli bi sekilde. Turk yemeklerine alismistir, motoru bozmaz, adana kebap cikista gumrukte takilmaz, evi hazir arabasi vardir yollari az ogrenmistir vs.

Arpasi cok fazla bilmiyorum bu hikaye nasil sonlanacak ama cok cabuk sekilde sonlansin onumuzu gorelim.

Porto bu islere duygusal bakmaz, satar arkasina donup bakmaz bile

Çevrimdışı tangaz

Teklif yok adama desek, var ama bilmiyoruz oluyor. Teklif gelse bu istemez maas 3.3 olur. Nerden baksan sallantida. Ben isterim kalsin cocuk hesapli bi sekilde. Turk yemeklerine alismistir, motoru bozmaz, adana kebap cikista gumrukte takilmaz, evi hazir arabasi vardir yollari az ogrenmistir vs.

Arpasi cok fazla bilmiyorum bu hikaye nasil sonlanacak ama cok cabuk sekilde sonlansin onumuzu gorelim.

Porto bu islere duygusal bakmaz, satar arkasina donup bakmaz bile

zaten muhtemelen şu konfederasyon kupası performansını bekliyorlardır orda vitrin yaparsa die ellerini ovuştururken arada da bizimkilerin ensesini sıvazlıyorlar gibi bir manzara var.

Çevrimdışı sametbagan

@sametbagan boşver şimdi sponsoru falanda sende ciddi ciddi Obsesif – Kompulsif Bozukluk var. son mesajlarına bak göreceksin bunu. forumu artık sadece bana sarmak için kullanıyorsun arada kamufle olmak içinde futbola değiniyorsun. sürekli beni mentionlayan sensin. yoksa platonik duygular mı besliyorsun bana karşı  :alala:

Alıntılamamın sebebi cevap hakkı doğduğu için olabilir mi acaba ?

Gerçi sana cevap veriliyorsa muhakkak karşıdaki insanın takıntısındandır bu ,yoksa senle ne alakası olabilir ki değil mi :biggrinking:

Te Allahım ağız tadıyla bi geyik yapmamıza bile izin vermiyorsun hemen bi yafta yapıştırmalar tehşis  koymalar falan

Neyse sen alıngan bi abimize benziyorsun küçüklerine hoşgörülü yaklaşamadığın için sana son kez yazıyorum söz daha rahatsız etmeyeceğim seni   :ok:

Çevrimdışı mylife1903

zaten muhtemelen şu konfederasyon kupası performansını bekliyorlardır orda vitrin yaparsa die ellerini ovuştururken arada da bizimkilerin ensesini sıvazlıyorlar gibi bir manzara var.
Bakalim bugun basliyor kupa. Rusya yeni zelanda oynayacak galiba acilis macinda. Gol atani fb ile gaye yazar bizim basin.

Yeni duyum aldim. Ronaldoyu kiralamayacagiz ama isterseniz hamasi verelim demis real.

Çevrimdışı tangaz

Alıntılamamın sebebi cevap hakkı doğduğu için olabilir mi acaba ?

Gerçi sana cevap veriliyorsa muhakkak karşıdaki insanın takıntısındandır bu ,yoksa senle ne alakası olabilir ki değil mi :biggrinking:

Te Allahım ağız tadıyla bi geyik yapmamıza bile izin vermiyorsun hemen bi yafta yapıştırmalar tehşis  koymalar falan

Neyse sen alıngan bi abimize benziyorsun küçüklerine hoşgörülü yaklaşamadığın için sana son kez yazıyorum söz daha rahatsız etmeyeceğim seni   :ok:

sen cidden yaptığının farkında değilsin sen cevap vermiyorsun sen karşı tarafa cevap hakkı doğuruyorsun! klasik suçlu psikolojisi ile de yaptığın eylemi karşı tarafa etiketliyorsun. iddia konusu sayısal olarak senin zaferinle bitti ve benim için geçti gitti.

ben seni bir kere alıntıladım ve sana sadece sportif bir yanıt verdim şu altyapı oynasın gençler  gurbetçiler yorumuna istinaden ama sen ondan beri sadece bana sarmak için foruma giriyorsun gerçi ondan önce de sıksık bu nedenle giriyordun amacın forumda yorum yapmaktan çok forumu tangazla uğraşayım konu başlıklı trolleme yolunda ilerliyor. işte bu nedenle obsesif olduğun kanaati oluşuyor bende. ben burda 50 tane yorum yazıyorum futbol basketbol transfer arada ufak konu dışılar arada da sana cevap yazmak zorunda kalıyorum ama bu yaptığın artık foruma zarar vermeye başladı işi gücü bıraktın foruma arada girip benim iletilerimi alıntılayıp ya da X bir arkadaşın iletisini alıntılayıp sonra beni mentionlayıp 2 ileti yazıp çıkıyorsun. millet burada başka şeyler arıyor senin bu saçmalıklarına kimse katlanmak zorunda değil. son 10 iletine bak bakalım kaç tanesi futbol? muhtemelen 0 dır. sonra ben senle işi eğlenceye döküp çakra makra dediğimde küsüp gidiyorsun sonra da bana alıngan diyorsun gene ilk başta yazdığıma dönecek ama kendi yaptığın eylemi karşı tarafa etiketliyorsun.

neyse seni azad ediyorum. kendine mukayet ol zira bu platonik duyguların giderek stocholm sendromuna dönüşmek üzere...

Çevrimdışı doctore

yönetim lig biteli bilinçli olarak bilgi kirliliği ile transfer politikalarını kamufle ediyor ama tutarlı kaynakların demeçlerine bakılırsa durum şu gibi okudum;

satışlar;
1-Oğuzhan 15 m euro ya gidici roma ya gidici, Roma daha istekli. yönetim Arsenal in devreye girmesini bekliyor. eğer Arsenal devreye girerse 18 - 19 u bile görebilir. girmezse en kötü 15 e gider.
2-marcelo 8 m euro + bonus ile gidici.
3-rodolfo 1,4 m  euro ya gitti
4-kiralıklardan dönen ve kadroda düşünülmeyen miloseviç, boyko, pedro vs diğer futbolculardan 2-3 m euro beklenti var.
Toplamda 30 M euro civarı girdi beklentisi var ve %90 olacak gibi de duruyor.

alışlar;
1-Vida
2-Gustavo Gomez ( kiralık )
3-Aboubakar
4-Oğuzhanın yerine yıldız.
Bu sene O sene, bundan sonra her sene...

Çevrimdışı tangaz

marcelo satışı konusunda çok git geller yaşıyorum. bir yanım şayet ozzi 15 gibi bir rakama satılacaksa fazlalıklardan da bi 4-5 gelir ve yaklaşık 20 milyon transfer bütçesi oluşur ki bu rakam işimizi göreceği için marcelo satılmasın yanına bir sol stoper alıp defansın üstü başı ile fazla oynamayalım diyor. diğer yanım ise 30 yaşındaki adama bir daha böle bir teklif gelmez onuda satıp bütçeyi 30a çıkartıp daha üst düzey isimlere yürü diyor. kısaca çok kararsızım.

Çevrimdışı tangaz

forvet rotasyonuna bir dönem e.sehirde kiralık oynayan şimdi meksikada fena gitmeyen funes mori de alınabilir bence...

Çevrimdışı mylife1903

forvet rotasyonuna bir dönem e.sehirde kiralık oynayan şimdi meksikada fena gitmeyen funes mori de alınabilir bence...
Abi cok etkili oyuncu cocuk, o hem stoper oynuyor hem forvet. Hem stoper ihtiyacimizi hem gol ihtiyacimizi karsilar.

Çevrimdışı tangaz

Abi cok etkili oyuncu cocuk, o hem stoper oynuyor hem forvet. Hem stoper ihtiyacimizi hem gol ihtiyacimizi karsilar.

abi kaleleri karıştırmasın sonra? ne bileyim stoper oynarken bizim kaleyi görüp bi an sigorta atsa aha kale deyip zımbalasa  :D

cidden var mı öle bi özelliği stoper oynamışlığı var mı?

Çevrimdışı sametbagan

Burak bile bundan hallice :evillol:

Burak bunun yanında mevlana kalır vallahi  :evillol:

Etiketler: