Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (8) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 98 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5005942 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 8 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı onur_U

eve dönüyoruz yahu eve dönüyoruz var mı ötesi?
bugün büyük gün..bugün o gün..2.5 senedir beklediğimiz gün..umutlarımızın yeşerdiği ve kıyamete kadar hibritlendiği gün..

kombineymiş, pixselmiş şuymuş buymuş geçiniz lütfen...

bugün mutlu olma, bugün emeği geçen herkese teşekkür etme ve en önemlisi bugün bu şaheser ile GURURLANMA günüdür..

Çevrimdışı cursedofdragon

Fikret orman başkanımız annesi ile birlikte gezinti halinde :)

Çevrimdışı kutalmis.pinar

Arkadaş olmadı gel bizim forumdan al fotoğraf.Bu kadar mı zor yahu..
KARTALIN YUVASI VODAFONE PARK

Çevrimdışı Doğuhan

Çevrimdışı selim

@Yusuf Tekeli ve @selim sonunda açılış toplantısının tamamını yükledim.. umarım çok geç olmamıştır :)

Sağolasın abi emeğine sağlık daha eve gidemedim zaten gidince izlicem  :)

Çevrimdışı Erdem Çözer

Kesinlikle doğrudur ama Beşiktaşı yüceltende taraftarıdır, bu taraftarı da üzmesinler.

canın feda ama bir kaç maçlık bilet ücreti feda değil mi? arkadaşlar adam açık açık söyledi bu paraya ihtiyaç var diye daha neyin hesabındasınız?
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı FARUK

Sen bu çabanın arasında bir de TUS'a mı hazırlanıyorsun? :)
Evet abi

Güncel temizlik bir yandan başlamış

Çevrimdışı harun1903

Çevrimdışı panic13

ya şimdi kafama takılan bir şey var;

biz deniz tarafınsaki kaleye göre sağ kanattan hibrit çakmaya başladık. şu an mart'ın 22'si. Çakım işleminin 1 Nisan'da bittiğini var sayarsak, ilk maç 11/04'te oynanacak değil mi? Muhtemelen takım da 8 ve 9 Nisan'da burada birkaç antreman yapacaktır.

Şimdi 22/03'te başlayan sağ taraf muhtemelen yeterince oturacak yerine. e 31/03'te başlayan için sadece 5-6 gün kalacak dinlenmesine ve kökünü tutmasına. bu arada çimin formunun bozulmasının ihtimali var mı? Daha doğrusu maç temposunda bozulmasının ihtimali var mı demek istedim.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı Kemal

Başkanı Bursa karşısında sahaya sürsek 1 gol atar bu sevinçle birde as takımı düşünün :):)

Çevrimdışı Efe

evt alt kat localar 3 sıra 1903 tribünü 4 sıra oldu bu çok iyi en üst sıraya koltuk konması gibi bişey düşünseler tam süper olacak nasıl olsa arkaya 2 metrelik cam çektiler :D
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ozan062

ya şimdi kafama takılan bir şey var;

biz deniz tarafınsaki kaleye göre sağ kanattan hibrit çakmaya başladık. şu an mart'ın 22'si. Çakım işleminin 1 Nisan'da bittiğini var sayarsak, ilk maç 11/04'te oynanacak değil mi? Muhtemelen takım da 8 ve 9 Nisan'da burada birkaç antreman yapacaktır.

Şimdi 22/03'te başlayan sağ taraf muhtemelen yeterince oturacak yerine. e 31/03'te başlayan için sadece 5-6 gün kalacak dinlenmesine ve kökünü tutmasına. bu arada çimin formunun bozulmasının ihtimali var mı? Daha doğrusu maç temposunda bozulmasının ihtimali var mı demek istedim.

12 gün dediler  ayın 4ü yapıyor bence antrenman yapmasınlar:)
*ŞENOL GÜNEŞ= En Büyük Güneş Bizim Güneş

Transferler için eleştirim:

Kararsızlık ve gecikme, başarısızlığın sebebidir.GOETHE
MisalGomezde herkesin kararlılığı sonuç getirdi

Çevrimdışı Erdem Çözer

Dün ben burada amblem logo olmalıdır bunu tartışmalıyız dediğimde bana senin kulubün ekonomik yapısından haberin varmı senin tuzun kuru anlaşılan diyenler kulubü mahkemeye vericem demelerini manidar buldum Necmi abiyi kasdediyorum.şimdi bana düşen dünkü konuşmaları buraya taşımak olmalıydı direk onu alıntı yapmalıydım ama yinede saygımı koruyorum tartışma uzamasın.bu kombine konusunda herkes haklı o yüzden bir sonuca varılmasıda mümkün durmuyo kulubün durumu kombine alanların yasal hakları diğer yandan alırız bilet diyenlerde ben öğrenciyim alamam diyende herkes haklı.

sen yazınca baktım ve anladım ki boşa yazıyormuşum.. @Necmi abi bile dava açarım diyorsa diyecek bir şey yok..
Beşiktaş için bir şey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın! Süleyman Seba

Çevrimdışı quentine83

ilk sıra hibriti kaç saatte bitirdiler.12 gün çok değil mi  :alala: :alala:
İsmet Yarkın ONUR

Çevrimdışı ONUR KOLCU

Evet abi

Güncel temizlik bir yandan başlamış

Faruk tamda senin yaptığınn çalışma gibi oldu stat :)

Çevrimdışı Efe

numaralıya beton dökmemişlerdi beton dökmek için hazırlık var bu gece yada yarın onuda bitirirler
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı mrtylvz

yeşilin rengi açıldıkça ayrı bir heyecan kaplıyor içimi 11 nisan günü yıllık iznimden  kullanıp işe gitmicem kapılar açılır açılmaz giricem stada kolonlara filan sarılıcam  :halay:

Çevrimdışı Mehmet92

Membran yapıştırma işlemi başladı mı acaba?

[ Son Düzenleme: 22 Mart 2016, 17:32:34 Ümit Marmaris ]

Çevrimdışı Deadam

ilk sıra hibriti kaç saatte bitirdiler.12 gün çok değil mi  :alala: :alala:
Çok değil her seferda yaklaşıkl 1 metre genişliğinde alan hibritizasyona tabii tutuluyor sabah saat 12 da başlayıp 3 gibi bitirdiler yaklaşık  3 saat yani 1/67 si 3 saatte biterse 67/67'si 201 saatte biter.
Gece mesai yapacakları varsayılırsa toplam 8,5 Günde tamamı biter biraz ara vermeler falan dersek 12 gün normal süre. Ayrıca açılışa kadar çimlerin kök salarak alttaki kuma tutunması falanda sağlanır. birde illaki dökülme kuruma yapan yerler olacaktır oraların ekstra thumlaması falanda yapılır.

O yüzden süre normal.
Ömrüm iki Renk arasında doğarken gördüğüm Beyaz, Ölürken Göreceğim Siyah. Bana Hayat Her Zaman Siyah-Beyaz

Çevrimdışı panic13

12 gün dediler  ayın 4ü yapıyor bence antrenman yapmasınlar:)

yok muhtemelen 1-2 antreman oalcaktır ambiansa alışılması için. Demek ki 27-28 mart gibi bitirmeyi planlıyorlar engeç. Keşke 2 makine ile çalışsalardı :S

Ulan yüzadük yüzdük kuyruğuna geldik, çimden sorun çıkmaz inşallah.
Bizler, ne olursa olsun Beşiktaşlıyız.

https://medium.com/@kasimpasacanavari

Çevrimdışı zübeyir çakmakçı

Bilet fiyatları konusunda bir gelişme varmı arkadaşlar bilgisi olan varmı acaba ???

Çevrimdışı LORDBJK

Günün özeti;

Stad açılış tarihi açıklandı ve olan gene garibana oldu...

Ya arkadaşlar şu gariban ayaklarını bırakın artık lütfen.Böyle geçinen arkadaşlara bir şey sormak istiyorum peki kombine alamayan asıl garibanların stat açılışını seyretme hakkı yok mu?Adamın belki tek bilete gücü yetiyor.

Bence ağlıyacağınıza önce ne kadar şanslı olduğunuzun bir farkına varın sonra konuşun.Ben de stat'ın ilk maçında orada eşimle beraber olmak istiyorum ama bilet bulabilir miyim? kalır mı? bilmiyorum.Ama kombinesi olanlar için böyle bir sıkıntı yok eğer gitmek istiyorlarsa orada olacakları kesin daha ne istiyorsunuz.

Ayrıca kombineni ucuza almışsın bu sene izlediğin maçlar yanına kar kalmış.Sonra kombineni aldığın zaman lig ve uefa maçlar için almışsın , seneye lig ve şampiyonlar ligi maçlarında geçerli olacak. Daha neyi tartışıyorsunuz anlamıyorum.

Allah'ım bu sene İnşallah şampiyon olursak bu stadda kupa töreni ve ardından yeni sezonda Şampiyonlar Ligi müziği ve keyfi..Daha söylenecek söz yok 😊😊👏