Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 42 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6634103 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı izmirkartali

Bu ödüle lig boyunca kazanılan galibiyet ödülleri dahil değil.Doğru mudur?
Evet, performans geliri ayrı, şampiyon takıma ayrıca 17 Milyon TL verilecek bu yıl.
İnsanın birkaç tahtası eksikse eksiktir; kolay kolay tamamlayamazsınız...

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Bu ödüle lig boyunca kazanılan galibiyet ödülleri dahil değil.Doğru mudur?
Evet. Onlarla beraber toplam bu sene 52-55 milyon tl filan kazanacağız.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Çağatay

Hope for the Best, Plan for the Worst

Çevrimdışı cisse557

Çevrimdışı mylife1903

su noktadan sampiyonluk giderse bizim camia inanilmaz bir travmaya girer. sorumlularina taraftar omur billah rahat vermez, ayrica toplu intiharlar falan olur

Çevrimdışı izmirkartali

Yalnız şampiyona da değil ilk 6'daki takımlara extra ödül var...

2015-2016 Süper Lig
Derece Ödül miktarı (lira)   
Şampiyon   17 milyon
2. 13 milyon 500 bin   
3. 10 milyon
4.  6 milyon 500 bin
5.  3 milyon 400 bin
6.  1 milyon 500 bin
[ Son Düzenleme: 18 Nisan 2016, 14:26:08 izmirkartali ]
İnsanın birkaç tahtası eksikse eksiktir; kolay kolay tamamlayamazsınız...

Çevrimdışı mylife1903

havuzdan cikiyor mu cikmiyor mu?
ciksa da bir gorsek su azizi yahu

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Akhisar maçı şampiyonluk maçı. Yine mantıklı ve sabırlı bir oyunla gerekli skoru alacağımızı düşünüyorum. Aziz Başganın toplantısı da tamamiyle aklımdan çıkmış yeminle. Yorumları okuyunca hatırladım. Orgların devri bitti. Devir kartalların devri artık. :)

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Kartalizm06

su noktadan sampiyonluk giderse bizim camia inanilmaz bir travmaya girer. sorumlularina taraftar omur billah rahat vermez, ayrica toplu intiharlar falan olur

Abi Allah'ın izniyle şampiyon olacağız. Aksini düşünmüyoruz. Takım 2 senedir son haftalarda yaşadığı sorunlardan tecrübe edindi artık. Kasımpaşa maçı dışında iyiyiz. Akhisar'ı da geçersek %90 bitiririz bu işi.
Şampiyonluk hasretiyle çok çile çektik,
Geceleri uyumadan sabahlar ettik,
Uçurumlara düşmeden tut elimizi,
Şampiyon ol BEŞİKTAŞIM mesut et bizi!

Çevrimdışı tangaz

siz milyonlarca insanın kötü dediğini nereden biliyorsunuz ben de bunu merak ediyorum. Tecrübe yaşanarak kazanılıyor. Şu forumda bile kovulmadan oyuncu kalmamıştır. Beklentiler, mevcut şartların iyi analiz edilmesi neticesi oluşur. Bunu yaparsanız Şenol Hoca gibi İsmail i ilk 11 oynatırsınız. Stadda defalarca seyrettim kesinlikle kötü bir oyuncu değil. Bek oynaması belki tartışılabilir ama bence kötü oyuncu değil. Siz Yazdığınız için cevap yazdım yoksa zamanla ne olacağını hep birlikte göreceğiz inşallah. Bundan önce Kerim, Sosa , oğuzhan, töre, Necip, Ersan yüzlerce kez PTT lige gönderildiği gibi bugünün sıra İsmailde.

biz bu adamı bek olarak transfer ettik, bek performansını tartışmayacağız eleştirmeyeceğiz de neyi eleştireceğiz oyun kurucu performansını mı? birini eleştirirken de savunurken de doğru noktadan yola çıkmak gerekir. bek oyuncusu için bek performansı tartışılır ama aslında iyi oyuncu derseniz yazdığınız tüm cümleleri tekzip etmiş olursunuz.

7 senedir bizde antep sezonunu da hatırlıyorum son sivas maçını da hadi sizi beni milyonları bıraktık Feyyaz Uçarın en çok eleştirdiği bektir ismail. kaç sene geçti hala kademeye girmeyi öğrenemedin die 10larca yazısı vardır...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı kyiv

Yapma bunu....brrrrrr düşüncesi bile korkunç.....tüylerimi diken diken ettin kuran çarpsın. Yeminle hüngür hüngür ağlarım.

Neyse....Akhisarı yenelim...Balkonlara bayrakları asalım...

Bayrak satışlarını başlatsın artık kulüp.

Çevrimdışı ahmetx

Aziz Yıldırım :"En önemli konu terör dedik. Devletin aldığı her kararda destek veririz. Paralel yapı için de aynısı geçerli. Hepimizin el birliğiyle Türkiye Cumhuriyeti'nin yaşaması için buna karşı mücadele etmeliyiz."

iktidara el uzatıyor , bakalım ne çıkacak bunun ardından ?  :D
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Serhat Akkaya

biz bu adamı bek olarak transfer ettik, bek performansını tartışmayacağız eleştirmeyeceğiz de neyi eleştireceğiz oyun kurucu performansını mı? birini eleştirirken de savunurken de doğru noktadan yola çıkmak gerekir. bek oyuncusu için bek performansı tartışılır ama aslında iyi oyuncu derseniz yazdığınız tüm cümleleri tekzip etmiş olursunuz.

7 senedir bizde antep sezonunu da hatırlıyorum son sivas maçını da hadi sizi beni milyonları bıraktık Feyyaz Uçarın en çok eleştirdiği bektir ismail. kaç sene geçti hala kademeye girmeyi öğrenemedin die 10larca yazısı vardır...
Tecrübe yaşanılarak kazanılır deniyor bu adam kaç senedir takımda ve verdiği katkı nedir? Yerine 3 tane adam alındı artık son noktada elde bir şey kalmayınca tekrar İsmail'e kaldık. Tam bir Abdurrahman Çelebi modunda kendisi benim için. Ersan'da öyle, Necip'de..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mylife1903

yazik ya adama uzuluyorum aslinda, nasil bir psikolojidir bu, doktora gorunmesi lazim ciddi, narsisizm,m egoizm, megolamania hepsi var

adam biraz kizsa satacak koyu ha

saataraaam bu koyu haaaaaaaaaaaaaaaaa

Çevrimdışı sallapati

şampiyonluğu çantada keklik gibi görmeyelim... FB nin rakipleri TS hariç sıkmazlar... (antep dün 4 yedi , başakşehirde çok truva atları var , gençlerde selçuk şahin var , son maç sivas düşmüş olur )
Akhisar maçı çok çok önemli...

3 hafta üstüste FBden önce oynayacağız... Gevşemeden 9 puan almalıyız... Konyaya Şampiyon gitmeliyiz... yoksa tökezleyebiliriz.. Bizim oyuncular tecrübesiz...

akhisar... akhisar..akhisar!   4de 4 yapıp şampiyon olmalıyız

Çevrimdışı can1903

Akhisarı yenelim. Umutları bitsin. Şampiyonluk çok önemli. ÇKECEKLER.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı sallapati

Aziz Yıldırım :"En önemli konu terör dedik. Devletin aldığı her kararda destek veririz. Paralel yapı için de aynısı geçerli. Hepimizin el birliğiyle Türkiye Cumhuriyeti'nin yaşaması için buna karşı mücadele etmeliyiz."

iktidara el uzatıyor , bakalım ne çıkacak bunun ardından ?  :D

CB nin toplantısına gitmedi.. Orda bileti kesildi Azizin..

Çevrimdışı ilhan mansız

ben eleştiriyle ilgili bir şey yazmadım. Esasen bu oyuncu sol kanattır sadece onu hatırlattım. Daha önce de Yazdığım gibi zaman kimin HAKLI OLDUĞUNU gösterecek. Kaldı ki bu tartışmanın şu anda negatif şekilde sürdürülmesinin şu kritik haftalarda bu tAkıma nasıl bir olumlu katkısı olacak bence bunu da dikkate almak gerek. Ben kendimi tekzip edecek bir yorum şimdiye kadar hiç yapmadım ama farklı anlamışsanız bilemem. Dediğim gibi şartlar doğru analiz edilirse beklentiler de mantıklı oluşturulur.

Çevrimdışı tangaz

şampiyonluğu çantada keklik gibi görmeyelim... FB nin rakipleri TS hariç sıkmazlar... (antep dün 4 yedi , başakşehirde çok truva atları var , gençlerde selçuk şahin var , son maç sivas düşmüş olur )
Akhisar maçı çok çok önemli...

3 hafta üstüste FBden önce oynayacağız... Gevşemeden 9 puan almalıyız... Konyaya Şampiyon gitmeliyiz... yoksa tökezleyebiliriz.. Bizim oyuncular tecrübesiz...

akhisar... akhisar..akhisar!   4de 4 yapıp şampiyon olmalıyız

aynen öyle %100 katılıyorum akhisar maçı çok önemli bir şekilde yenip kupa yorgunu  fb.yi karadenize batmaya yollamalıyız!!!
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı ahmetx

CB nin toplantısına gitmedi.. Orda bileti kesildi Azizin..
onun bileti çokdan kesildi ama deviremediler bir türlü , şimdi taraftar eliyle bir şeyler yapmaya çalışıyorlar o da farkında olan bitenden .  :icool:

Aziz Yıldırım "Dün bağırıyorlar Ersun Yanal diye. Organize edildiler. GFB grubu, ÜNİFEB biz bağırmadık diyor. Kim bağırdı peki? İçeriye el uzatanlar var. Siyaset adına el uzatanlar var. Biletle, otobüsle organize edenler var. Onları aleyhimize organize ediyorlar. Dün akşam oturdum, bütün kameraları izledim. Ben bu sene hiç müdahale etmedim. Tek istediğim takıma sahip çıkın dedim. Ben alışkınım. Çünkü rant çeteleri var. Siyasi ve maddi... İkisi de var. Bunlarla ilgili yine çalışmaya başladım. Emniyet'e hepsiyle ilgili suç duyurusunda bulundum. Alkollü olarak tribüne gelinmesini engelleyeceğim. Dışarıda cinayet oluyor. Yarın bunlar büyüyecek. Uyarıyorum buradan. Bu gruplar içerisinde rant mücadelesi var. Lütfen tedbir alın. Elebaşlarını tribünlerden gönderin."
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı mylife1903

Tecrübe yaşanılarak kazanılır deniyor bu adam kaç senedir takımda ve verdiği katkı nedir? Yerine 3 tane adam alındı artık son noktada elde bir şey kalmayınca tekrar İsmail'e kaldık. Tam bir Abdurrahman Çelebi modunda kendisi benim için. Ersan'da öyle, Necip'de..

su ismailin oynadigi mac kadar 15 yasindaki bir cocuk oynasiydi simdi 21 yasinda tecrubeli bir solbekimiz vardi.

insallah ismail genc takimlardan cikacak olan bazi cocuklarin futbol hayatlarini baslamadan bitirmemistir.

ne pis bir meneceri varmis kardesim adamin, ahmet nur cebi bir daha kulupten iceri sokmasin bunun menecerini.
galiba bunun meneceri ile canerin meneceri ayni
simdi o herif caneri besiktasa vermez ki ismaili besiktasi sokusturayim, diye alengiri anlayin yahu. menecer gerizekali mi ismaili sokusturmus 6 yildir para kazandiriyor besiktastan gr futbolcu olmamasina ragmen. caneri gonderir mi buraya.

-biz ama caner biz
-yokkk yuokkk baskan caner interde
-siz ismaille devam edin. ismaili gs istiyor 2 milyon euro veriyor
-yapma yaaa gs mi istiyor
-tabi tabi cok onemli rakibe kaptirmamak defans oyuncusunu
-bizden ne ister
-gs 1 milyonda imza parasi veriyor
-imza?para? aku?kaput?
-siz yabanci degilsiniz imza parasi 250bin verin yillik 1.5a tamamdir bu is
-tamam o zaman hazirlayin sozlesmeyi
(menecerin telefonu zirlar)
-alo ben caner
-he
-abi nedir besiktas durumu cok isityorum biliyorsun besiktasliyim ben, hem 3 buyukte top oynamis olurum abi, soz verdin ya abi
-canerim bak besiktasla konustum ben adamlar sen ismailden fazla etmezmismissin de, cok agresif, cok terbiyesizmismissinde, karini bosamisin da basladi adamlar
-eee abi ne verdiler
-ya dedim caner 1,3euroya razi 500 imza parasi istiyor
-tamam abi normal abi
-adamlar imza parasi vermeyiz ustelik ismail aliyor 500bin manyak misiniz, encok 650 veririz dediler, ben masadan kalktim canercigim
-yapma be abi
-sorma ben bir daha italyaya ucacagim canerim ortada kalmazsin merak etme
-kralsin abi, belki ben arasam ahmet beyi
-yok sakin konusma sen, manyak misin, adamlar iyice fiyat kirar, inter olmazsa konusuruz onlarla

Çevrimdışı 38life

Erken havaya girmenin bedeli olur bu. Herkes şampiyonluk havasında ama ben hiç o havaya girmedim şahsi olarak. Akhisar maçını kazanırsak ve fener trabzonda puan kaybederse şampiyon oluruz. Aksi taktirde hiçbirşey belli değil şuan. Evet fener normal şartlarda daha puan kaybeder Başakşehire falan ama fener bu. Bir penaltı bir kırmızı karta bakar herşey. Kalan maçların hepsini de kazansa kimse gık demez. Bizim de deplasman maçlarımız gayet zor maçlar. Defans saatli bomba, saatin belli değil. Her an, her maç patlayabilir. Şampiyonluk falan yok ortada şuan benim için. Erken havaya girmek olası kötü bir ihtimal sonunda büyük hayal kırıklığı, büyük travma yaşatır. Bunun tedbirini herkes bireysel olarak almalı. Ortada henüz birşey yok ne biz eze eze bir futbol oynuyoruz ne de gelecek haftaki rakiplerimiz sıradan rakipler...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı ahmetx

Kayseri bu hafta yendi rahatladı ,  bu hafta yenerlersebizim maça formaliteden çıkabilirler  , bizde Akhisarı yendik mi Kayseri maçıyla beraber bu iş bitti diyebiliriz.

Çevrimdışı 38life

1.05 olmuş oran. Gerçekten insan hayret ediyor...

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı firewater

Kayseri bu hafta yendi rahatladı ,  bu hafta yenerlersebizim maça formaliteden çıkabilirler  , bizde Akhisarı yendik mi Kayseri maçıyla beraber bu iş bitti diyebiliriz.

yav rahat olun konya yorgunu fb trabzondan puan felan çıkartamaz.

Akisarı Q17 ile avlarız :) :) :)