Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Konumuza bu başlık altından devam edebilirsiniz. 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu incelemek isterseniz;

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 6211824 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 2 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı ilhan

Vodafone Arena 15.10.2014 | Time-Lapse (Saat:13:00-21:00 Arası Hızlandırılmış Çekim)

TimeLapse Başlığı: http://besiktasarena.com/index.php?topic=190.100
Teşekkürler Tıme Lapse
Bu arada videoyu 7 yaşındaki kızım Neva ile izledim baba çok hızlı çalışıyorlar benin doğum günüme yetişir dedi.(Doğum günü 8 Nisan) :super: :super: :super:

Çevrimdışı melofaz

Hangi diller var deyince bende İngilizce Almanca Fransızca diye başlayacak zannetmiştim.Bu diller yeni mi çıktı yahu.Ne kadar çağın gerisinde ve cahil kalmışım.

abi o dedikleri programlama dili bilgisayarda yazılım yazmak için  :D sayfa url sine bakarsın bunun örnegini görürsün forumu yapan arkadaşlarımız php dilini kullanarak yazmızlar forumu :ok:
Mum Olmak Kolay Degildir..Işık Saçmak İçin Önce Yanmak Gerekir...

Çevrimdışı Türkay

orada emekçilerimiz ve BJK_mabet de dahil poker gecesi düzenliyorlar  :evillol:

Kaybeden bütün emekçilerin çaylarını dolduruyormuş galiba.   :lol:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi Necmi

eski fotoları incelerken otopark girişinin ilk projede olduğu burda görülüyor ben görmemişim o zamanlar :biggrinking:
bu proje belediye arazisinin dahil olduğu projeydi otopark girişi vardı sonra proje değişince işler karıştı :D

Çevrimiçi Necmi

abi o dedikleri programlama dili bilgisayarda yazılım yazmak için  :D sayfa url sine bakarsın bunun örnegini görürsün forumu yapan arkadaşlarımız php dilini kullanarak yazmızlar forumu :ok:
zaten bu forumun php side bir tuhaf lehçesi farklı :D ufacık bir şeyi yapana kadar anamız ağlıyor :bandit:

Çevrimdışı Türkay

Ben şeyi merak ediyorum. Acaba stat bittiğinde Vodafone Arenanın bi Şampiyonlar Ligi finaline ev sahipliği yapması için Vodafone nüfusunu kullanıp da bize bu imkanı sağlayabilir mi? Yani Vodafone dünya çapında bi şirket sonuçta.

Çevrimdışı iyimserure

Ben şeyi merak ediyorum. Acaba stat bittiğinde Vodafone Arenanın bi Şampiyonlar Ligi finaline ev sahipliği yapması için Vodafone nüfusunu kullanıp da bize bu imkanı sağlayabilir mi? Yani Vodafone dünya çapında bi şirket sonuçta.
vodafone arena'da ŞL finali istiyorsanız kapasite de kapasite demeyeceksiniz, 42000 ile idare edeceksiniz  :tabe:

Çevrimdışı Sertaç Durgun

Hızlandırılmış çekimde görülüyor, eski açık-kapalı köşede prekast monte ediliyor.
Edirne köprüsü taştan,var mı büyük Beşiktaş'tan?

Çevrimdışı Efe

Hızlandırılmış çekimde görülüyor, eski açık-kapalı köşede prekast monte ediliyor.
evt prekastçılar ufak vince yönelmişler alt kısımı hallediyorlar
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Türkay

vodafone arena'da ŞL finali istiyorsanız kapasite de kapasite demeyeceksiniz, 42000 ile idare edeceksiniz  :tabe:

Bence 41903 kişi bize göre uygun. He 47 bin falan olaydı daha iyiydi tabi.  :icool:

Çevrimdışı Caner

Aslında tam tersi, ŞL finali istiyorsak kapasite kapasite demeliyiz çünkü 50.000 aşağısındaki stadyumlara ŞL finali verilmiyor. Uefa finali veriliyor. He biz 50.000 yaparsak bu sefer de koltuk aralarındaki mesafe standartları karşılamıyor. O yüzden ŞL finali bizim stat için hayal biraz. Bunu detaylarıyla bir yerde okumuştum bulunca paylaşırım.
[ Son Düzenleme: 15 Ekim 2014, 23:01:48 Caner ]

Çevrimdışı murat

Teşekkürler Tıme Lapse
Bu arada videoyu 7 yaşındaki kızım Neva ile izledim baba çok hızlı çalışıyorlar benin doğum günüme yetişir dedi.(Doğum günü 8 Nisan) :super: :super: :super:

Benim ufaklıkta 10 nisan doğumlu olmadı büyük de 20 nisan doğumlu sekmesine bari birine denk gelsin :evillol:

Çevrimdışı Türkay

Abi aslında tam tersi, ŞL finali istiyorsak kapasite kapasite demeliyiz çünkü 50.000 aşağısındaki stadyumlara ŞL finali verilmiyor. Uefa finali veriliyor. He biz 50.000 yaparsak bu sefer de koltuk aralarındaki mesafe standartları karşılamıyor. O yüzden ŞL finali bizim stat için hayal biraz. Bunu detaylarıyla bir yerde okumuştum bulunca paylaşırım.

Ama Avrupa Ligi de pek kesmez bizi ya. Avrupa Liginin eski değeri yok sonuçta.

Çevrimdışı melofaz

nasıl yani _? bilgisayar da nerde yazılıyor  :alala:
http://besiktasarena.com/index.php?topic=878.9675#quickreply
url de bu yazılıyor başka sitede de yazıyor
http://www.dizibox.org/gotham-1-sezon-3-bolum-izle/

kırmızı ile işaretledigim gibi bir sitede bu yazıyı görürsen bilki o site php dilinde yazılmıştır.bu dillerin en fonksiyonsuzu(basiti) html dir  :D
genelde prof olmayan kişiler kullanır html i

nereye yazıldıgına gelince şimdi onu sana nasıl anlatsam @SaLVaDoR hocam,bunları yazmak çeşitli programlar mevcut mesela dreamweaver ben lise bilgisayar bölümü okudum bu programı kullanıyorduk web sitesi yazmak için  umarım açıklayıcı olmuştur..
[ Son Düzenleme: 15 Ekim 2014, 23:08:53 melofaz ]

Çevrimdışı murat

Pazar sabahı fotoları benden arkadaşlar ankara yolunda atarım fotoları

Çevrimdışı melofaz

zaten bu forumun php side bir tuhaf lehçesi farklı :D ufacık bir şeyi yapana kadar anamız ağlıyor :bandit:

Sorma  @Necmi bilirim o duyguyu bilgisayar mezunuyum ekrana o kadar kod yazdıktan sonra ekrana sadece bir metin kutusu çıkması yokmu o bitiriyo adamı bazen nokta falan koymayı unutuyoduk hata veriyodu nerde hata oldugunu  bulana kadar felegimiz şaşıyodu  :D

Çevrimdışı ALI RIZA

kırmızı ile işaretledigim gibi bir sitede bu yazıyı görürsen bilki o site php dilinde yazılmıştır.bu dillerin enfonsiyonsuzu html dir  :D
genelde prof olmayan kişiler kullanır html i
nereye yazıldıgına gelince şimdi onu sana nasıl anlatsam @SaLVaDoR hocam,bunları yazmak çeşitli programlar mevcut mesela dreamweaver ben lise bilgisayar bölümü okudum bu programı kullanıyorduk web sitesi yazmak için  umarım açıklayıcı olmuştur..
vay be desene geniş bişe html ? soracagım ama  :s20: prof olmayn kişiler _? üniversitede mi doc. felan mı kullanır  :alala:
ben istesem yapabilir miyim bilgisayarım da evde bu işleri dediklerin dreamzart la ismi bile garip  :iscrewy: @melofaz

Çevrimdışı melofaz

html aralarında en basıtı zaten ilk başta html başlaman lazım yoksa bişey anlayamazsın prof derken yanı profesyonel adamlar  işi yazılım yazmak olan insanlar,zaten php ayarında bir kaç tane dil bilirsen iyi para kazanırsın.web sitesi fiyatları ne durumda bilmiyorum ama hocamız bize anlatırken html web sitesi yaparsanız 300 tl,php ile web tasarımı yaparsanız 3000 tl alırsınız demişti yani hevesin varsa yaparsın yoksa yapamazsın bu yazı yazdıgımız metin kutusu için bir sürü kod yazman gerekiyor göze alırım diyorsan başla  :D @SaLVaDoR
[ Son Düzenleme: 15 Ekim 2014, 23:18:48 melofaz ]

Çevrimdışı Deniz

vay be desene geniş bişe html ? soracagım ama  :s20: prof olmayn kişiler _? üniversitede mi doc. felan mı kullanır  :alala:
ben istesem yapabilir miyim bilgisayarım da evde bu işleri dediklerin dreamzart la ismi bile garip  :iscrewy: @melofaz
Oo dil savaşları alırım bir dal çekirdeği kolayı aldım  :evillol: :evillol:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı melofaz

no savaş no   :D  :D

Çevrimdışı ALI RIZA

merak ettim de o dilleri bilmediğim için öyle sagolsun yardımcı oldu @Deniz sende savaşa varsın hemen  :kop: :kop: :kop:

ysariusta

• Ziyaretçi

Ama Avrupa Ligi de pek kesmez bizi ya. Avrupa Liginin eski değeri yok sonuçta.
Avrupa Ligi Finali çok büyük olaydır bence. Devletin hibesi değil bizatihi bizim yaptığımız kartal yuvasında. O stadın kazanan takımın taraftarlarınca İstanbul'a gelmeleri halinde senelerce ziyaret edileceğini; maç günü ve sonrasında satılabilecek ürünleri düşünmek lazım. Prestijini zaten söylemek gereksiz.

Çevrimdışı Deniz

merak ettim de o dilleri bilmediğim için öyle sagolsun yardımcı oldu @Deniz sende savaşa varsın hemen  :kop: :kop: :kop:
Çekirdek kolayı hazırlamıştım ne güzel  :kop: :kop: :kop:
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı melofaz

Çekirdek kolayı hazırlamıştım ne güzel  :kop: :kop: :kop:

kısmet degilmiş o zaman napalım  :eyes

ysariusta

• Ziyaretçi

GS Başkan adayı Prof Duygun Yersuvat: TOKİ Arenayı 365 gün kullanılacak bir yere dönüştürmek üzere projesi olduğunu söylemiş... Ayak izlerimizi takip edin bakalım. Fikret Orman'ı beğenmeyenler; bakın projeleri taklit ediliyor. Bence orada şahane yol üstü lokantası olur kamyoncular için...   :kop: :kop: :kop: Ben talibim valla.