Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 126 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2680181 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı MUSTAFA_

Hoca yine "sorumlu benim" demiş. Hocam onu zaten biliyoruz da, yavaştan neticeye gelelim artık...
O cümleyi sezon başından beri kuruyor. Sonuç yok. Oyna devam...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ozankarakoc

İlk yarıda nispeten daha fazla pas yapılması, Oyun sıkıştıkça ve zaman azaldıkça uzun topun nispeten artmasını garip görmek gerçekten muazzam.:) İyi geceler. Sana anlatabilecek birşeyim yok.

Bu arada bir tavsiye daha. Karşındakine kafandaki profili yüklemekten vazgeç. Gerçekği görmeni engeller. Benim tüm suçu tek bir kişiye yüklediğimi söylemen kallavi bir iftira. Burada yönetimi benden ağır eleştiren çok az insan var.

Tek dileğim (ricam değil) daha saygılı konuşmayı öğrenmen... Aramızda 7 yaş var. En azından onun hatrına...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı cursedofdragon

Gs yi yenzek sampiyon olacaktik dogru.
O Mactan once Senol Gunes roportajini izleyin, arastirmaci olun biraz.
Neyse.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

o maçtan önce fener maçında yapılanları izle sende o zaman araştırmacı ol.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Kendi evinde Malmoyle berabere dahi kalamadigimiz bir macta kadro tartisiyoruz, hoca guzelliyoruz falan. U21 le cikip yenilsek bile hoca elestirebilecegimiz su macta. Ne desem bos.

Ben pes ettim. :) Senol Hoca oley oley oley.

Şenol Güneş Üçlük çektir kartala 😶
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı EMİR EMRE

golü atan Marcus Antonsson 27 yaşinda market degeri 1.5 milyon Euro muhtemelen 200 300 bin Euroya oynuyordur. Golde attigi kosu, topu diziyle onune alis ve koseye gol vurusu top-class. Biz hala en az 2 mio Euro alan Love, Larin, Pektemek kaleye şut atsin diye bekleyelim. AYIPTIR.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bakin uzun uzadıya konuşmaya gerek yok

Hoca Oguzhan fantazisine girmeyip maça sağbekte Fatih ile baslayip Dorukhani orta sahada oynatsa bu maçı her türlü kazanırdık bunu 70.ci dakikadan sonra Dorukhan orta shaya geçince anladım ama hocaya da kızamıyorum yine dr Gg sakatlanınca Dorukhani oraya çekti Fatihe güvenemedi heralde..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Tekrar uzatmaya gerek yok.
27 mac.
Iyi oynadigimiz tek bir mac soyler misin.
2 yil sonra adini hatirlamayacagimiz koy takimindan Rizesine, Erzurumundan Kayserisine.
Illa ki rezil kadromuzdan kotu takimlarla karsilasmisizdir degil mi?
Tek bir mac?

Ya bu takımla sen neyin iyi futbolunu bekliyorsun yazdım ya  o kadar yukarda..

İyi futbol görmek istiyorsan 2015-2016 2016-2017 sezonu maçlarına bak.Beinsports'tan olmadı UCL ve Avrupa ligi maçlarına bak.

Çevrimdışı tugozcan

o maçtan önce fener maçında yapılanları izle sende o zaman araştırmacı ol.
Fener macina cikmayarak yonetim hocaya sahip cikti. Taraftar sahip cikti. Tum camia kenetlendi. Ne yapacakti camia daha hoca icin?

Sende 5 karis suratla onemli degil falan filan dedin sampiyonluk macindan 1 saat once. Harika. Motivasyon en ust seviyede. Muthis karsilik verdi tum camianin arkasinda durmasina.

Çevrimdışı Orhan_

Katılıyorum. Yalnız o 'anlar', tesadüfi, anlık performans artışlarından kaynaklanıyor gibi geliyor bana. Ljajic mesela, aldığı topların %90'ını kaybedecek kadar kalitesiz bir oyuncu mu? Değil. Yani umarım değildir. Ama bugün berbattı! %90'ını değil, %40'ını kaybetseydi, maçın seyri değişebilirdi.

Bazen öyle oluyor. 15-20 dakika takım çok iyi görünüyor. Sonra bir anda sürünmeye başlıyor. Bunu neye bağlayabiliriz? Hoca kenardan 'çok iyi oynuyorsunuz, saçmalamayın, hemen bir şeyler yapın, orta sahanın dengesi bozulsun' diyor olamaz :) Zaman zaman buna oyuncu değişiklikleri sebep oluyor olabilir, ama onun da oranı %10 varsa vardır...

Takımda bir ruhsuzluk, bir boşvermişlik var. Taraftara da aynı şekilde yansımış. Kötü oynuyoruz, ne ligde şampiyonluğu, ne de Avrupa'da başarıyı hakediyoruz, doğru. Ama şu maçta, 42 bin kişilik stada 25 bin kişi gelir mi yahu? Kimse inanmıyor, ne yönetim, ne oyuncu, ne taraftar... Netice bu.

Bütün bunların sorumluluğunu tek başına hocaya yıkmak insafsızlık. Bunu söyleyene 'hocaya aşık' muamelesi yapmak da ayrı bir anlamsızlık...

Anlık performanslar ile tek tek maçları açıklayabiliriz elbet ama sezon geneli görüntü buysa bence problemi salt oyuncu performansı ile yorumlamak eksik kalabilir.

Hoca tabii ki "daha kötüsünü istiyorum" diye bağırmıyordur kenardan. Ancak problemler kronik ise durumu nasıl izah edeceğiz? Bugün için yaşlı oyuncu-ruhsuz topçu-maaşı ödenmeyen emektarlar diyerek kendimizi ikna edebiliriz ama bu problem tam 2 sene önce ligin 2. yarısında düşmesi kesinleşmiş, kadrosu bizimkinden fersah fersah aşağılarda olan Adanaspor'a karşı da gündemdeyse nasıl ikna edeceğiz kendimizi?

Hocaya ve yönetime aşık ya da düşman olmaya gerek yok. Daha iyisini, hatta en iyisini talep etmek ise normal bir tavır. Bazen ifadelerde -sinir, stres kaynaklı- aşırılık olabiliyor. Yapmamak lazım ama oluyor işte (:.

golü atan Marcus Antonsson 27 yaşinda market degeri 1.5 milyon Euro muhtemelen 200 300 bin Euroya oynuyordur. Golde attigi kosu, topu diziyle onune alis ve koseye gol vurusu top-class. Biz hala en az 2 mio Euro alan Love, Larin, Pektemek kaleye şut atsin diye bekleyelim. AYIPTIR.

dur daha devre arası gol kralı 33 yaşında gencecik oyuncumuz gelicek.

Kral geliyor daha.

Çevrimdışı 38life

Tek dileğim (ricam değil) daha saygılı konuşmayı öğrenmen... Aramızda 7 yaş var. En azından onun hatrına...

Teşekkür ederim güzel dileğin için.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı tugozcan

Ya bu takımla sen neyin iyi futbolunu bekliyorsun yazdım ya  o kadar yukarda..

İyi futbol görmek istiyorsan 2015-2016 2016-2017 sezonu maçlarına bak.Beinsports'tan olmadı UCL ve Avrupa ligi maçlarına bak.
Sadece 1 galibiyeti olan Rizenin bile iyi oynadigi mac var..bizim yok. Cunku takim cok kotu :) ya ne diyim ki ben :) :)

Fener macina cikmayarak yonetim hocaya sahip cikti. Taraftar sahip cikti. Tum camia kenetlendi. Ne yapacakti camia daha hoca icin?

Sende 5 karis suratla onemli degil falan filan dedin sampiyonluk macindan 1 saat once. Harika. Motivasyon en ust seviyede. Muthis karsilik verdi tum camianin arkasinda durmasina.

önemli olan o mu orda ?

siyaset herkes işin içine girmiş adam yalancı durumuna düşmüş.

Hastanelere gitmiş maç kaldığı yerden devam edilsin kararı çıkmış sen ne düşünürsün ?

Duygularını kaybetmiş bir kişi değilsen öyle olman normal herhalde Tüm Türkiye'nin gözünde en üst kademeden en alt kademesine el birliği ile yalancı durumuna düştü.

Çevrimdışı ozankarakoc

Bu; sosyal medyanın 'dikkat süresini' azaltmasından mı, yeni neslin umursamazlığından mı, son 17 yılda ülkenin 'vasatlıktan' beslenir hale gelmesinden mi, nedendir bilimiyorum ama, şu 'taraf olma' ve 'genelleme' alışkanlığından bir şekilde vazgeçmek gerekiyor.

Adam 'bence suç Şenol Hoca'nın' diyor, hop, 'yönetimi yalasaydın', 'bırakın bu Fikret Orman hayranlığını'...
Adam 'Şenol Hoca'ya fazla yükleniliyor, yönetimin de hataları var' diyor. Hop, 'Şenol Hoca güzellemesi', 'Şenol manyaklığı', 'hocanızı da alın gidin'...

Birinin 'olgunlaştırması' lazım bu milleti. Medeni bir şekilde iki kelime konuşacağız, konuşamıyoruz anasını satayım...

Çevrimdışı EMİR EMRE

Kral geliyor daha.

Gelsin gelsin lazim bu takima Burak Arda gibi adamlar. Gaspçisi silahsoru falan da topladik mi tam Medrano Sirki oluruz.

Çevrimdışı kyiv

Kral geliyor daha.

Yaaaaa bir de o var değil mi? Burak Yılmaz gelirse Güveni unutalım gitsin.

Çevrimdışı autopsy

Hep okur çok seyrek yazarım . Son 4-5 sayfayı okudum. Kusura bakmayın ama yaşanan herşeyi tek bir kişiye yüklemeye çalışan mahalle karıları gibisiniz bir çoğunuz.
Bir takım başarılı ya da başarısız oluyorsa bunda herkesin payı vardır, taraftar dahil.
Sadece hoca suçlu, ya da sadece yönetim suçlu ya da sadece oyuncular suçlu olamaz.
Q7 denen disiplinsiz zibidiyi her daim savunup, Oğuzhan'ı ıslıklayanaların suçu yok mudur mesela yaşanan özgüven kaybında ? (Oğuzhan'a ifrit oluyorum yanlış anlaşılmasın)
Kaç maçtır iyi oynanan ilk 25 - 30 dakikadan sonraki dramatik düşüş sadece hoca tercihleriyle açıklanabilir mi ?
Saha geometrisinden bu kadar anlamayan yetersiz₁ !!! hoca takımı statsız şampiyon yapıp, sonra bir daha şampiyon yapıp, üstüne ŞL'de namağlup lider yapabilir mi ?
Bu adam heyecanını mı kaybetmiştir, yoksa otoritesini mi kaybetmiştir, yoksa otoritesinin kaybolmasına izin mi verilmiştir ?
2,5 sene tesadüf müdür, yoksa son dönem mi tesadüftür ? Yoksa tesadüf diye birşey yok mudur ? Ne dersiniz arkadaşlar ?
Günah keçisi bulmanın kimseye faydası yok. Evet değişim şart bu açık ama kusura bakmayın bu kadar parametreden sadece birini değiştirerek bir halt değiştiremezsiniz.
Hadi iyi geceler herkese.

Gelsin gelsin lazim bu takima Burak Arda gibi adamlar. Gaspçisi silahsoru falan da topladik mi tam Medrano Sirki oluruz.

Adam takımını kuruyoruz gerçi adamım ben'i çok uğraştık alamadık.

Çevrimdışı tugozcan

önemli olan o mu orda ?

Hükümet herkes işin içine girmiş adam yalancı durumuna düşmüş.

Hastanelere gitmiş maç kaldığı yerden devam edilsin kararı çıkmış sen ne düşünürsün ?

Duygularını kaybetmiş bir kişi değilsen öyle olman normal herhalde Tüm Türkiye'nin gözünde en üst kademeden en alt kademesine el birliği ile yalancı durumuna düştü.
20 milyon taraftar. %99 u yonetim topcular herkes arkamda durmus. Elinden ne gelirse yapmis.

1 yil o topcular mucadele etmis taraftar yagmur camur parasizlik gecim derdi deplasman dememis maca gelmis.

Kusura bakma SAMPIYONLUK macinda benden daha onemli 19.999.999 insan daha var. Kendimden once onlari dusunurdum herhalde.. benim fikrim karakterim tabi bu, herkesin oyle olmak zorunda degil

Çevrimiçi ferdi1903

Sosyal medyadaki kuresmaya ölümüne savunanlari görünce midem kalkti, adamlarin derdi bjk deil 7 numaradan adam olmus

Çevrimdışı ozankarakoc

Hep okur çok seyrek yazarım . Son 4-5 sayfayı okudum. Kusura bakmayın ama yaşanan herşeyi tek bir kişiye yüklemeye çalışan mahalle karıları gibisiniz bir çoğunuz.
Bir takım başarılı ya da başarısız oluyorsa bunda herkesin payı vardır, taraftar dahil.
Sadece hoca suçlu, ya da sadece yönetim suçlu ya da sadece oyuncular suçlu olamaz.
Q7 denen disiplinsiz zibidiyi her daim savunup, Oğuzhan'ı ıslıklayanaların suçu yok mudur mesela yaşanan özgüven kaybında ? (Oğuzhan'a ifrit oluyorum yanlış anlaşılmasın)
Kaç maçtır iyi oynanan ilk 25 - 30 dakikadan sonraki dramatik düşüş sadece hoca tercihleriyle açıklanabilir mi ?
Saha geometrisinden bu kadar anlamayan yetersiz₁ !!! hoca takımı statsız şampiyon yapıp, sonra bir daha şampiyon yapıp, üstüne ŞL'de namağlup lider yapabilir mi ?
Bu adam heyecanını mı kaybetmiştir, yoksa otoritesini mi kaybetmiştir, yoksa otoritesinin kaybolmasına izin mi verilmiştir ?
2,5 sene tesadüf müdür, yoksa son dönem mi tesadüftür ? Yoksa tesadüf diye birşey yok mudur ? Ne dersiniz arkadaşlar ?
Günah keçisi bulmanın kimseye faydası yok. Evet değişim şart bu açık ama kusura bakmayın bu kadar parametreden sadece birini değiştirerek bir halt değiştiremezsiniz.
Hadi iyi geceler herkese.

İnanamıyorum! Olgun bir insan!

Teşekkürler.

Çevrimdışı mylife1903

Iyi gomu yapmis 6-7 sayfa okuya okuya geldim
Yenilgi olunca ortaya cikip hoca elestirenler de gelmis

Su takimi avciya verelim falan diye konusan bakkaldan ekmek alamayacak tipler var sosyalmedyada, bu kadroyu guardiolaya versen nolur, 20 tane oyuncu ister.
20 adam verebilecek paran pirojen varsa senol gunese ver o oyunculari
Macin tamanini izleyemedigim icin mac yorumu yapamiyorum da kadroyu gorunce 3 asagi 5 yukari anlasiliyor.

Necmi kiziyor sonra besiktasi kucuk goruyorsunuz diyor. Yahu ne alakasi var kucuk gormekle seviye tespitini dogru yapmak lazim
Kadroya bakiyom soyle futbolcuya benzer bir adriyano bir layic yani sonrasi biraz vida azicik medel goruntusu olup kendi olmayan love. Su kadroyu insanlar nasil boyle buyutuyor onu anlamiyorum

Ibb ile karsilastiriyorlar irfancan iyiymiymis Yahu sadece irfancan degil mossoro da iyi mesela ozziden emre b. Var daha yasi da tutuyor bizim kadroya gelse daha iyi oynariz.

Tamam bizim icin eniyisidir en buyugudur ama
Alanyasporla oynuyorsun senin kadrodan 3 adam zor oynar orda

Nasil ydnin cokusu devre arasinda simao almeyda fernandes getirmesiyle basladiysa
Fikret ormanin cokusu de negredo lens medel ile basladi. Pepe mitro falan da eklenenibilir o listeye ama fikret ormanin taburesini deviren yonetici secimi olmustur. Ancyi falan gonderip hatta ozel siparis secim yapip ki o secimlerin maliyetlerini de merak ediyorum, ezik diyen yoneticiyi metin albayraki falan tutmak sonra cikip kuculuyoruz, fiksturu beraber yapiyoruz gibi camianin da motivasyonunun icine tukurmustur. Her cephede dokuluyoruz senelerdir diyorum camianin baskani olabilirsin ama lideri de olmalisin, fikret orman kotu bir baskan degil ama liderlik yapabilecek cap kendisinde yok. Besiktasin azicik duzelmeye baslayan gomlegi kendisine iki beden buyuk geliyor. Itilmis, rezil olmus besiktasi yonetmek kolaydi tabi

Çevrimdışı 38life

Devre arasında transfer yapılmamalı diye düşünüyorum. Sadece gönderilebilecek olanlar varsa gönderilmeli. Boşa mermi harcamaya gerek yok. Hem böylece tasarruf sağlanmış olur. Eğer gerçekten "tartışmasız ilk 11 oyuncusu" denilebilecek seviyede bir oyuncu getirebilme durumu olursa getirsinler Önümüzdeki sezonun kadrosuna şimdiden 1 futbolcu hazırlamış oluruz. Ama bu sezonu kurtarmak adına herhangi bir transfer yapılmamalı. Ama maalesef taraftarın baskısına yenik düşecektir yönetim.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı tangaz

Bu; sosyal medyanın 'dikkat süresini' azaltmasından mı, yeni neslin umursamazlığından mı, son 17 yılda ülkenin 'vasatlıktan' beslenir hale gelmesinden mi, nedendir bilimiyorum ama, şu 'taraf olma' ve 'genelleme' alışkanlığından bir şekilde vazgeçmek gerekiyor.

Adam 'bence suç Şenol Hoca'nın' diyor, hop, 'yönetimi yalasaydın', 'bırakın bu Fikret Orman hayranlığını'...
Adam 'Şenol Hoca'ya fazla yükleniliyor, yönetimin de hataları var' diyor. Hop, 'Şenol Hoca güzellemesi', 'Şenol manyaklığı', 'hocanızı da alın gidin'...

Birinin 'olgunlaştırması' lazım bu milleti. Medeni bir şekilde iki kelime konuşacağız, konuşamıyoruz anasını satayım...

ya bizdensin ya değilsin

gerçi son dönem sen bizdensin  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Abi Hocaya kızamıyorum eldeki malzeme bu , maç öncesi Gg sakatlanmış mecburen Dorukhani çekmiş oraya

Orta sahayı da Ozi ve Medele teslim edince orta sahayı rakibe verdik , 70.ci dakika da Fatihi oyuna aldo ve sağbeke attı Dorukhani da Orta sahaya çekince 10 kişi ile orta saha üstünlüğünü alıp rakibin üzerine gitmeye başladık

Burada soru şu neden Maça sağbekte Fatihle başlayıp Orta sahaya Dorukhani çekmedin de Oğuzhan fantazisine girdin ? Acaba Fatihe güvenemedi mi ?

Yanı neden maçın 70.ci dakikasın da yaptığını maçın başında yapmadı ?
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık