Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 106 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2679397 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Defans savunmada iyiydi ama oyun katkısında yoktu
Ayrıca katılıyorum özellikle Tolgay yokları oynuyor
defansın nasıl oyuna katkısı olacak ne yapabilirler orta saha yoksa
defansif görevlerinin yanında birde orta sahada oyunmu kursunlar ne bekliyorsunuz
anlamıyorumki iki senedir görevini yapmayan oyuncular yüzünden görevini yapan oyuncuları
ek görevi neden yapmıyor diye suçluyorsunuz.
hücum oyuncusu orta sahada oyun kuracak savunma oyuncusu orta sahada oyun kuracak
iki senedir bunları yapmayanlar gömüldü burda kardeşim orta sahada oyunu kurması gereken asıl oyuncular nerde onların
yarattığı handikap yüzünden daha kaç oyuncu harcayacaksınız. bak orta sahada bir kez göründü ozi gol oldu
bir sadece bir kez ve 90 dakika sürede oldu ne yapalım şimdi stoperleremi sövelim orta sahada oyun kuramıyorlar diye
tolgay maçın başından beri yok diyemiyorum yok olsa gene iyi
adam ayağına top geliyor bekliyor biri üzerine gelsinde çalım atsın ve sürekli kaptırıyor. kaptırmadımı geriye pas atıyor
tolgay şu topda ne zaman ceza sahasında sekse şut atmak için onun önüne düşüyor sen nasıl bir topçusun ya
geldiğinden beri çerçeveyi tutan iki şutun oldu sadece necipe laf ediliyor ama necip ne onun gibi top kaptırır nede adam geçirir
top ayağına geldiğindede sallanmaz en yakınındaki müsait oyuncuya verir. Tolgay 50 kere topla oynuyorsa herhalde 45 tanesini
geriye oynuyordur.
defansın ne suçu var oyunu kime kuracaklar oyunu kurması için verdikleri oyuncu bumerang gibi topu kendilerine geri iade ediyor.

Çevrimiçi Necmi

30 ile 45 arası istisnasız her oyuncu defanstan ileri şişirdi
yahu aklım almıyor bu adamlardan biri pepe biri adriano biri vida biri medel
Dünya kalitesinde oyuncular
insan bir pas opsiyonu aramaz mı ?
nasıl arayacaklar önlerinde o pası alacak adammı var hep sorunu başka yerde arıyorsunuz.
dediğin gibi dünya çapında 4 oyuncu bunların dördüde aynı handikap içine giriyorsa sorunu başka yerde arayacaksın demektir. Dördüde yanlış olamaz.

Çevrimiçi levitate

başkan yönetim göremiyormu 2 yıldır takım sürekli düşüşte,iyice yaşlandı,hoca kenarda kötü yönetiyor bunları görmüyorlarmı farkedemiyorlarmı inanamıyorum ya
bein sports röportajında bişeyler ima etti ama tam çıkaramadım ben
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

nasıl arayacaklar önlerinde o pası alacak adammı var hep sorunu başka yerde arıyorsunuz.
dediğin gibi dünya çapında 4 oyuncu bunların dördüde aynı handikap içine giriyorsa sorunu başka yerde arayacaksın demektir. Dördüde yanlış olamaz.
Hocanın 1. yardımcısı Şeref Çiçek değil mi? Bu adam hocayı hic eleştirmiyor mu yahu? Guti'yi İlhan'ı geçtim onlara belli ki stajyer muamelesi çekiyor..

Çevrimiçi Necmi

Hocanın 1. yardımcısı Şeref Çiçek değil mi? Bu adam hocayı hic eleştirmiyor mu yahu? Guti'yi İlhan'ı geçtim onlara belli ki stajyer muamelesi çekiyor..
kim neyi eleştirecek hoca kendi demedimi yardımcı deyip tutturuyorsunuz onlar benim yardımcım ne dersem onu yaparlar.
hocaya müdahale edecek yardımcı demek zaten takımıda yönetebilir demektir. öyle bir yardımcı olmaz olmamalıda
hocayı denetleyecek kişi yardımcısı değildir. Onun üstünde olan kişi ancak bunu yapabilir.
sen herhangi bir işde alttakinin amirini eleştirdiğine tanık oldunmu bunu yapanın anında işine son verilir.
üstünü eleştirmek astın görevi değildir buna ayaklar baş oldu denirki bu daha tehlikeli bir durumdur.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

kim neyi eleştirecek hoca kendi demedimi yardımcı deyip tutturuyorsunuz onlar benim yardımcım ne dersem onu yaparlar.
hocaya müdahale edecek yardımcı demek zaten takımıda yönetebilir demektir. öyle bir yardımcı olmaz olmamalıda
hocayı denetleyecek kişi yardımcısı değildir. Onun üstünde olan kişi ancak bunu yapabilir.
sen herhangi bir işde alttakinin amirini eleştirdiğine tanık oldunmu bunu yapanın anında işine son verilir.
üstünü eleştirmek astın görevi değildir buna ayaklar baş oldu denirki bu daha tehlikeli bir durumdur.

Yardımcı fikrini bile söyleyemeyecekse böyle bi pozisyon neden var? Futbolu askerlik gibi görerek Şenol hocanın inadını başkasını dinlememesini elestiriye yoruma kapalı olmasını meşrulaştırıyorsun.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Beyler gecen sene soyledim, hocaya bu Besiktas buyuk geliyor. Hala TS'de, Bursa'da gibi yonetiyor takimi. Muhtemelen plan Guti'yi sene sonu takimin basina getirmekti. Bu hamlenin aslinda gecen sene basinda yapilmasi lazimdi. Devre arasina liderin ya da liderin en fazla 4 puan gerisinde giremezsek bence Senol Hoca ile yollar ayrilmali yerine Guti hoca olmali. Diyeceksiniz ki Guti'nin bu seviyede tecrubesi yok. Dogru ama hoca artik iyice baydi. Turkiye'nin en iyi kadrosu var elinde, bu takimin basina Aykut'u koysak 7 puandan assagi almazdi. Forvetsiz, defansi dokuntu GS, on numarasi beyinsiz bir bedevi olan GS'nin gerisindeyiz. Bu kabul edilebilir degil.

Çevrimdışı 38life

Felaket geliyor diye bas bas bağırdık. Ve bu felaket sonuna kadar hak edildi. Hak edildi de kim tarafından hak edildi? Bizim günahımız neydi? Neden akıl sağlığını yitirme noktasına getirildik? Neden onlar vurdumduymaz ve kendinden eminler?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

Yardımcı fikrini bile söyleyemeyecekse böyle bi pozisyon neden var? Futbolu askerlik gibi görerek Şenol hocanın inadını başkasını dinlememesini elestiriye yoruma kapalı olmasını meşrulaştırıyorsun.
meşrulaştırmıyorum yardımcının işi değil diyorum.
yardımcının işi hocaya müdahale değildir adı üzerinde işde yardım eder
onların işi oyuncuyu yetiştirmek maça hazır hale getirmek antrenör onlar.
teknik direktör değil.
Sürekli aynı şeyleri yapıyorsunuz hep insanlardan onların yapmaması gereken işleri isteyip
sonra yanlış yaptıkları için eleştiriyorsunuz. Şenol Güneş bu kulübün çalışanıdır.
üstünde amirleri vardır yargılayacak olanda eleştirecek olanda onlardır. İşine son verebileceği
bir yardımcı hocayı eleştiremez.
bakıyorum burda stoper neden oyun kurmadı diye eleştirilir on numara neden ortaya gelip oyun kurmuyor diye eleştirilir
bek asist yapınca ülkenin en iyi beki olur dönüp asli işini ne kadar yapıyor bakılmaz
herkesden hep sorumlulukları değil sorumlu olmadıkları konularda yaptıklarından yada yapamadıklarından eleştirilir
biz eleştirmeyi bilmiyoruz bırak eleştirmeyi olayları tahlil etmeyi bile bilmiyoruzki ne eleştirisi
bu takımın herşeyi olan Talisca geçen sene az gömülmedi onun yetenekleri sayesinde maç kazanıyorduk
neden asist yapmıyor diye eleştirildi adam gol atıyor ne asisti.
böyle kitlenen o kadar maç vardıki tek topla takımı hücuma çıkardığı ne oldu şimdi zaten top çıkaramıyorduk artık atamıyoruzda
taliscamı suçluymuş. şimdi yardımcılarmı suçlanacak sürekli neden sorunun üstünü örtüp sorun başka yermiş gibi eleştiri yapıyoruz.
bu kulübün başında başkan var. Futbol takımının başında Ali Naibi var onlar dururken yardımcıyamı kaldı hocayı eleştirmek.
hadi başkanın sözü son sözdür ama orda bu işi yapacak ali naibi var. Bu takımın sportif direktörü.

Çevrimiçi Necmi

Felaket geliyor diye bas bas bağırdık. Ve bu felaket sonuna kadar hak edildi. Hak edildi de kim tarafından hak edildi? Bizim günahımız neydi? Neden akıl sağlığını yitirme noktasına getirildik? Neden onlar vurdumduymaz ve kendinden eminler?
neden akıl sağlığını yitiriyorsun. :alala:
işi dramatik noktaya getirmeyin eleştirininde ölçüsü var.
alt tarafı kaybettiğimiz 2 puan telafisi var.
ne oldu şampiyonluğumu verdik.
kafamızamı sıktılar.

Çevrimiçi Necmi

Mylife1903 2 sene once diyordu Senol hocadan fazlasini beklememek gerek diye. Cok iyi tanimis Senol hocayi.  :claps:
ben geldiği gün söyledim. hocanın yapabilecekleri yapamayacakları belli
şu an eleştirdiğimiz konular nedeniyle ts den gönderildi. o zamanda inattı şimdide inat
değişen bir şey yok. sınırlı bir kadrosu varsa birşey göremezsin hocalık eldeki bu dersin
şimdi tv de konuşuyor sinirim zıpladı perşembe pazar oynuyoruz diyor hoca perşembe pazar
oynuyorsunda 14 oyuncuyla oynamıyorsun dönde kulübedeki oyunculara bak mecbur değilsin
perşembe pazar quaresmayı sahaya sürmeye. sen iki maç üst üste 30. dakikada orta saha oyuncusu çıkardın
üçüncü maç neden aynı orta sahayı oyuna sürüyorsun perşembe pazar oynadı zaten yada oynayamadı.
herhangi bir canlı bir şeyden canı yanarsa bir daha yapmaz ders alır hoca iki senedir hiç bir şeyden ders almıyor
canını neyin yaktığının bile farkında değil.

Çevrimdışı caner.eryigit

Arkadaş saat kaç oldu sinirden uyuyamıyorum yazıklar olsun

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

şimdi tv de konuşuyor sinirim zıpladı perşembe pazar oynuyoruz diyor hoca perşembe pazar
oynuyorsunda 14 oyuncuyla oynamıyorsun dönde kulübedeki oyunculara bak mecbur değilsin
perşembe pazar quaresmayı sahaya sürmeye. sen iki maç üst üste 30. dakikada orta saha oyuncusu çıkardın
üçüncü maç neden aynı orta sahayı oyuna sürüyorsun perşembe pazar oynadı zaten yada oynayamadı.

Sanki dun haberi oldu Persembe Pazar mac yapilacagindan. Elinde en genis, alternatifi bol kadro var. Bugun Lens, Tore, Adem, Karius sahada olsa bu yeteneksizler niye oynuyor mu diyecektik? Rotasyon yapiyor hoca hakli diyecektik takim yorgun diyecektik. Ayni kadroyu cikarip yenemiyor, sonra yorgunduk diyor. Bunu mactan sonra mi fark ettin? Aynisi Tolgay - Oguzhan orta sahasi. Ben teknik direktor degilim, haftalardir bas bas bagirip duruyorum bu ikisinin oynadigi her mac orta sahayi elini kolunu sallayarak geciyor rakipler diye. Bunu gormek icin futbol dehasi olmaya gerek yok. Kendisi de Oguzhan, Tolgay 30. dakikada oyundan alip duruyor, ama her nedense sonraki mac ayni adamlarla yine maca cikiyor. Bu ne perhiz bu lahana tursusu. Hakikaten baydi artik bu surekli tekrar eden seyler. FB dokuntu, GS forvetsiz, defansi cop, 10 numarasi gamsiz bir bedevi. Su sartlarda fark atmayacaksan ne zaman atacaksin? Iki macta 5 puani hoca yuzunden kaybettik. Mecbur musun surekli ayni adamlari ayni sekilde oynatmaya ya. :s20:

Çevrimiçi Necmi

İyi bir hoca elindeki kadroya göre sistem kurar. Kendi sistemine göre oyuncuyu mahkum etmez.
biz kalitesi üst seviyede teknik kapasitesi yüksek oyunculardan kurulu bir takımız bu takım her oyunu oynar
ama bütün takımı devreden çıkaracak uzun pas orta oyununu oynayamaz.
Hocam ne yapmaya çalışıyorsun yeter artık şapkadan tavşan çıkartmaya uğraşıyorsun ama şapkada tavşan yok o ilizyon.
30 orta açtırıp biri gol olunca haklı olmuyorsun kaybedilen 29 atağa neden oluyorsun.
Artık bu kadronun hakkını vermek zorundasın günümüz futbolunda oyuncu geç gelmiş falan mazeret değil bir sana geç gelmiyor
yetenekli oyuncunun uyum sorunu olmaz tolga sakat olmasa adım gibi eminim kariusuda oynatmazdı.
umut nayırı neden kiraya verdik hoca bir oyuncuyu kiraya gönderdiyse işi bitmişdir onun
dene bir kere kafadan kesip atıyorsun sonrada perşembe pazar maç yaptığımızdan şikayet ediyorsun
kulübende o oyuncular otururken böyle bir şikayet hakkın yok. daha dur lig yeni başladı. 10 maç yaparakmı yoruldu oyuncular yoksa
sen kadroyu düzgün kullanmadığın içinmi sürekli adam kayırdığındanmı oyuncunun leşi çıkana kadar
sahada tutup sonra şikayet edemezsin. geçen sene lens formsuzdu fazla kiloları vardı dedin bu sene oturmasında mazeret ne
geçen senede formsuz değildi oturtarak bitirdin negredoyuda öyle koskoca bir sezon quaresmanın bir asist
pası atmadığınıda göremedin yada görmek istemedin
ha oziye kızıyoruz oziden on numara olmaz doğru ama ısrar edip yem edende hoca değilmi mecburmusun on numara oynatmaya
bu kadro üst seviye oyunculardan kurulu on numarasız bir sistemde oynayamazmı zaten senin oynattığın sistemde on numaraya gerek yokki
uzun pasla ortayla ilk bypass ettiğin on numara oluyor. bunu bile bile neden oziyi on numaraya koyupda harcıyorsun.
söylenecek çok şey varda iki senedirde söylüyorum ama biz boşa konuşuyoruz anca kendimizi yorarız.
ilk şampiyonluktan beri takım kalitesi aslında sürekli yükseliyor ama oyunumuz geri gidiyor bunun suçlusu oyuncularmı.
Bes belli artık takımı idare edemiyor maç kazanıyorsak iki senedir bireysel yetenekle kazanıyoruz hatta ilk şampiyonlukta bireysel yetenekle geldi mecburmusun orta açtırmaya gene bir şey yapma bırak oyuncular bireysel yetenekleriyle oynasın.
biz bireysel yetenekle iki sene şampiyon olduk sana ve quaresmaya ramen olduk.
en çok şenol hocayı savunanlar aynı zamanda en çok iyi forvet isteyenler çünkü biliyorlar
bireysel yetenek yoksa şampiyonlukta yok.
bütün camia hocanın yanlışlarını konuşurken hoca oyuncular kötü oynadı diyor.
Bu filmin sonudur.

Çevrimdışı mylife1903

Mylife1903 2 sene once diyordu Senol hocadan fazlasini beklememek gerek diye. Cok iyi tanimis Senol hocayi.  :claps:
Malini iyi taniyacaksin serkan, sonra gereksiz beklentiye girmeyeceksin. Objektif arti eksi yapacaksin sonra iyice dusuneceksin. Ben kovardim iki sene once ama simdi kovmam yeni yabanci bir hoca getirsen bu takimin kasetlerini versen adam sana 10 tane oyuncu yazar en az ustune de 15 tane falan adam gonderir.
Senol gunesin yerine koyacak yerli teknik direktor de zor bulunur.

Her turlu elestiri yapilabilir ama hocaya verilen malzemeyi de iyi bilmek lazim. Sistem falan diyoruz bilmem ne ben de sevmiyom bu 4231den ucube sistemi mesela ben 3-5-2 seviyorum herkesin bir gorusu var ama kimi getirsen getir bu negredo ile falan turkiye liginde deplasmanda zor mac kazanirsin.

Takimda gol atabilen bi babel var kalanlar 1-2 gol ya atiyor ya atamiyor tolgay merkezde oynuyor hedefi koca sezonda 4 gol. Boyle takima hasirt husurt sokan santrafor lazim, yonetime helal olsun yaptiklarinin arkasinda durdular, santrafor almadilar o konuda takdir ediyorum

Turkiyede iki tarz elestiri var
Kilasik 11 yapan hocalar, her maca ayni kadro mu cikar, sunu oynat bunu kes diye elestirilir. Hoca besiktas hocasi degilse onerme degisir ne super hoca tak tak tak sayiyoruz ilk11i oturtmus olayi denir.

Maca gore oyuncu secen hocalar, her maca baska baska 11 cikar mi bah gsnin uefa kupasi sampiyonu kadrosunu sayam tak tak tak, daha bir tane 11 oturtamamis diye elestirilir besiktssin hocasi degilse onerme soyle olur, ne super hoca her rakibe farkli 11 cikartiyor gsye oynadigini mersine urfaya oynamayacan sonucta denir

Futbolda biraz balans onemlidir. Senol gunes sevelim sevmeyelim iyi bir teknik direktordur, bazi takintilari vardir, bunlar bilinen seyler. Hoca kendi ozelinde tutarlidir, mesela ligde cikiyor rakip kim nerede olursa olsun kendi oyununu oynamaya calisiyor, buyuk takim hocasi ve besiktasin buyuklugunun fsrkinda bu benim hosuma gidiyor bazi maclar patliyorsun ama sonucta gemiyi limana sokar bu dusunce.

Gordon zamaninda da genclerbirligi ters gelirdi. Senol gunes zamaninda da bassaksiti ters geliyor hatta senol gunes zamani degil sadece 10 senedir evire cevire yendigimizi hatirlamiyorum adamlari, butun hafta oturup besiktasa hazirlaniyor adamlar bizim cl maclarina hazirlandigimiz gibi.

34 macinda 10 tanesinde puan kaybi olacak zaten hocanin da takimin da azicik hava iznine ihtiyaci var. yahu gecen hatirlamaya calisiyorum maclari ustuste biniyor hepsi hazirlik maclari falan 15 tane mac oynadik herhalde bende bile bikkinlik olusturdu.

Herkes sevdigi futbol tarzina gire hoca getirsin bu takima bu kadroyla senol gunesten iyi olmaz cikip 15 tane atacak santraforun bile yok, atiba oynamaya basladiginda bir kademe atlar bu takim daha rahat topu tutar daha da akilli oynar ama istedigin sistemi getir negredoya falan 15 gol attiramazsin adamimcig cig yiyor stoperler, ne top tutabiliyor ne top indirebiliyor eksik oynatiyor, kendi sahadan orta yapiyorsun uzun oynuyorsun rskibin presini baypas ediyorsun ama deplasmanda tarafatriyla beraber rakip yukleniyor ileride sadece quaresma ile babel atak sonlandirmadan top tutabiliyor.
Her deplasman zor gecek bu sene atiba ile biraz kolaylariz ama gol piroblemi bu takimin nasil cozulecek o buyuk soru isareti bu sene kendi halinde tskilip hasirt diye sokan taliska da yok

Çevrimdışı mylife1903

çok yanılıyorsun ilk senesinde gomez golleri sırakadı hoca şampiyon yapmış oldu ikinci sene abou talisca müthiş oynadı gene hoca şampiyon yapmış oldu. geçen sene forvet olmayınca takımı kurtaran kel göründü. Bizim forvete ihtiyacımız yok yada hayati değil bizim sağ beke ihtiyacımız yok oda hayati değil
bizim oyun sisyemine ihtiyacımız var sen maçta bir pozisyona giremiyorsun forvetimiz yok diyorsun forvet ne yapacak gidip kaleciden topu alacak bütün sahayı geçecek rakip kaleye bırakacakmı.
Senin topu ceza sahasına getirecek oyun sistemin yok.iki sezon geçti tek yaptığımız şey quaresma orta açsın belki biri vururda gol atarız biz iki senedir golü attığımız anda geri çekilip koruma yoluna gidiyoruz bu nedenle kaç puan kaybettik daha maç başlamış ikinci dakikada tolgay ozi olmuyor diye takım bağırmaya başladı hoca ne zaman gördü bunu ben söyleyeyim görmedi tolgayı değiştirmesinin nedeni orta sahaya diri savunmacı adam sokup skoru tutmaktı her zamanki gibi biraz oyunu okuyabilse zaten 90 dakika quaresmayı tutmazdı sahada. Ha orta oyunundan bu sene vaz geçti bunu bağırıyor takım vazgeçtide yerine bir şey koyamadı ozi tolgay başlayıp orta sahayı yol geçen hanı yaptı. oziyi taraftara ıslıklattı. hasbelkader golü bulursak içerde dışarda farketmiyor hemen savunmaya geçiyoruz. sürekli ilk yarıları çöpe atıyoruz. hocadaki rehavet takımada yansıdı. Takımda büyük sorun var oyuncuların yüzü gülmüyor ve büyük ihtimal sorunda hocanın kendisi.
Gomez golleri siralasin isini yapsin diye para aldi
Abu fazla gol siralayamadi ama cenkle beraber gomez katkisi verdiler
Taliska tek basina yetmedi gecen sene

Negredo gomezi gec, cenk katkisi veremiyor isini yapamiyor 3 senede 35 gol atamaz
Negredonun durumu sistemden falan bagimsiz yutam eleman, paralari cukkaliyor yutuyor ama karsiliginda fissssss sular kesik olunca borulardan ses geliyor ya aynen oyle ses geliyor negredodan adam kolunu salliyor dun 70 yasinda kilolu teyzeler gibi pazu altlari sallaniyor, bunu da burak yilmazi almaya calisip baskana komple kuran yonetimdeki kiripto fikret orman dusmanlari tiransfer etmis olmasin

Çevrimdışı mylife1903

Vagner Love stadı gülerek terketti
Cok takilmamak lazim boyle karelere cimbizliyor adamlar, belki ordan biri kufur etti gulerek karsilik verdi, belhanda vidyosu gibi bisi degilse fazla kurcalamamak lazim

Çevrimdışı mylife1903

defansın nasıl oyuna katkısı olacak ne yapabilirler orta saha yoksa
defansif görevlerinin yanında birde orta sahada oyunmu kursunlar ne bekliyorsunuz
anlamıyorumki iki senedir görevini yapmayan oyuncular yüzünden görevini yapan oyuncuları
ek görevi neden yapmıyor diye suçluyorsunuz.
hücum oyuncusu orta sahada oyun kuracak savunma oyuncusu orta sahada oyun kuracak
iki senedir bunları yapmayanlar gömüldü burda kardeşim orta sahada oyunu kurması gereken asıl oyuncular nerde onların
yarattığı handikap yüzünden daha kaç oyuncu harcayacaksınız. bak orta sahada bir kez göründü ozi gol oldu
bir sadece bir kez ve 90 dakika sürede oldu ne yapalım şimdi stoperleremi sövelim orta sahada oyun kuramıyorlar diye
tolgay maçın başından beri yok diyemiyorum yok olsa gene iyi
adam ayağına top geliyor bekliyor biri üzerine gelsinde çalım atsın ve sürekli kaptırıyor. kaptırmadımı geriye pas atıyor
tolgay şu topda ne zaman ceza sahasında sekse şut atmak için onun önüne düşüyor sen nasıl bir topçusun ya
geldiğinden beri çerçeveyi tutan iki şutun oldu sadece necipe laf ediliyor ama necip ne onun gibi top kaptırır nede adam geçirir
top ayağına geldiğindede sallanmaz en yakınındaki müsait oyuncuya verir. Tolgay 50 kere topla oynuyorsa herhalde 45 tanesini
geriye oynuyordur.
defansın ne suçu var oyunu kime kuracaklar oyunu kurması için verdikleri oyuncu bumerang gibi topu kendilerine geri iade ediyor.
Tolgay birilerinin ustune biniyor abi en buyuk eksigi cocugun simdi ortalama pozisyonlari koyarlsr ysrin bakarsin ya ozziyi ya medeli bozmustur cocuk. Su feynk meynk midir nedir birakmasi lazim bu hareketleri deplasmanda kiramponu sokarlsr ensesinden alirlar topu
Ozzi daha ne yapsin abi negredoyu bile kacirdi cocuk, babele golu yaptirdi ha yetmez evet katiliyorum organize etmeli daha fazla sorumluluk almali, liderlik etmeli, tempoyu belirleyip sahaya akil koymali bunlarin hepsini yapsa bizde oynamaz, arsenal de birakmaz ama guclenmesi lazim ayrica pisikolojik bir korkaklik var onu da titreyek ustunden atmali.

Tamam ozziye tolgaya 2.5 milyon yurolar verecek luksumuz yok ama bu oyunculari da kesip atacak degiliz

Çevrimdışı mylife1903

Bunlarin aralarina medeli de sokuyor hoca aslinda iyi bi dusunce, ozellikle adam markaji yapiyorlar ortada medek gelince stoper arasina ortada ozzi ve tolgaya alip donmelik biraz nefes almalik bi alan oluyor ama bu seferde de ustuste biniyorlar

Çevrimdışı mylife1903

Gutinin ilhanin safagi yetmez zaten senol gunese laf etmeye. Once kendilerini gostersinler, sut antremanina nobet yazar senol gunes onlara, ha oturup konustuklarinda fikirlerini soyluyorlardir belki hoca dinliyordur. Guti zaten tek ispanyol degil senol gunesin ekibinde senelerdir ispanyol bir adam daha var yaninda benim toprak.

Çevrimdışı mylife1903

Futbol biraz askeriyeye benzer. Yasca buyukler takimin kidemlileri vardir binlerce yillik turk sistemidir kidem, bah orduda kideme el attilar ulke ne hale geldi. Takimlarda da boyledir.
Emre b. Ts deplasmaninda tak tak iki calim atti 16-17 yasinda falandir sonra buna unal bi girdi, haddini bil lan tarzi, mac sonrasi emreye sordular sakatlandin galiba, unal amca biraz sertce ayagima basti, dedi
Aklima geldi simdi

Sahada rakiplerle de boyledir yasca buyukse saygi gosterirsin kucukse seversin

Çevrimdışı mylife1903

Beyler gecen sene soyledim, hocaya bu Besiktas buyuk geliyor. Hala TS'de, Bursa'da gibi yonetiyor takimi. Muhtemelen plan Guti'yi sene sonu takimin basina getirmekti. Bu hamlenin aslinda gecen sene basinda yapilmasi lazimdi. Devre arasina liderin ya da liderin en fazla 4 puan gerisinde giremezsek bence Senol Hoca ile yollar ayrilmali yerine Guti hoca olmali. Diyeceksiniz ki Guti'nin bu seviyede tecrubesi yok. Dogru ama hoca artik iyice baydi. Turkiye'nin en iyi kadrosu var elinde, bu takimin basina Aykut'u koysak 7 puandan assagi almazdi. Forvetsiz, defansi dokuntu GS, on numarasi beyinsiz bir bedevi olan GS'nin gerisindeyiz. Bu kabul edilebilir degil.
Ben acikcasi takimin da oyle ahim sahim oldugunu dusunmuyorum, hep yaziyoruz belli bir seviyede bu oyuncular ama yarisi 55 yasinda kalanlar zaten kisir, kuru siki oyuncular.

Senol gunesi yonetim cekip konussa, adam sagbek ve santrafor nerde dese, cevap veremeyecekler. Negro pekto larin love 10 milyon civari butce veriyon 10 tane gol atamiyorlar.
Yarin gonderelim hocayi herkesin gonlundeki hoca gelsin negro 15 tane atar diyen var mi?

Çevrimdışı mylife1903

neden akıl sağlığını yitiriyorsun. :alala:
işi dramatik noktaya getirmeyin eleştirininde ölçüsü var.
alt tarafı kaybettiğimiz 2 puan telafisi var.
ne oldu şampiyonluğumu verdik.
kafamızamı sıktılar.
Abi benim fiksturde 3 puan yazmayacagim maclardan biriydi biraz kotu verdik puani ona mahsuben elestiri buyuyor. Ilk yarida vidanin bombaladiginda yeseydik golu sonra bu golle bir puan kurtarsaydik daha az elestiri olurdu.
Herkes herkesi gomunce bana firsat kalmadi gommeye

Takima da doktorlar ilkyardim dersi versin yarisi 50-60 yasinda tskimin ceplerine dilalti hapi falan koysunlar ayrica bir arkadasi sahada kalp kirizi geciriyor, sihhiyee sihhiyee diye bagiriyor atsaniza kardesim topu disari gidin yanina adam olecek belki yani

Çevrimdışı mylife1903

ben geldiği gün söyledim. hocanın yapabilecekleri yapamayacakları belli
şu an eleştirdiğimiz konular nedeniyle ts den gönderildi. o zamanda inattı şimdide inat
değişen bir şey yok. sınırlı bir kadrosu varsa birşey göremezsin hocalık eldeki bu dersin
herhangi bir canlı bir şeyden canı yanarsa bir daha yapmaz ders alır hoca iki senedir hiç bir şeyden ders almıyor
canını neyin yaktığının bile farkında değil.
Abi tsden kac sefer gitti kac sefer geldi
Ayni fatih terim gs hikayesi
Bazi arizalara goz kapatip elindekini degerlendireceksin

Fatih terim gsden senol gunes tsden hic gitmemis olsalar bu iki kulubun boyle borcu olmazdi daha da basarili olurlardi. Bizim icinde gecerli lucescuyu gondermesek hatta hala yd yonetiyor bile olsaydi boyle borc olmazdi. Fb degisik onlarin hep borcu vardi

Çevrimdışı mylife1903

Sanki dun haberi oldu Persembe Pazar mac yapilacagindan. Elinde en genis, alternatifi bol kadro var. Bugun Lens, Tore, Adem, Karius sahada olsa bu yeteneksizler niye oynuyor mu diyecektik? Rotasyon yapiyor hoca hakli diyecektik takim yorgun diyecektik. Ayni kadroyu cikarip yenemiyor, sonra yorgunduk diyor. Bunu mactan sonra mi fark ettin? Aynisi Tolgay - Oguzhan orta sahasi. Ben teknik direktor degilim, haftalardir bas bas bagirip duruyorum bu ikisinin oynadigi her mac orta sahayi elini kolunu sallayarak geciyor rakipler diye. Bunu gormek icin futbol dehasi olmaya gerek yok. Kendisi de Oguzhan, Tolgay 30. dakikada oyundan alip duruyor, ama her nedense sonraki mac ayni adamlarla yine maca cikiyor. Bu ne perhiz bu lahana tursusu. Hakikaten baydi artik bu surekli tekrar eden seyler. FB dokuntu, GS forvetsiz, defansi cop, 10 numarasi gamsiz bir bedevi. Su sartlarda fark atmayacaksan ne zaman atacaksin? Iki macta 5 puani hoca yuzunden kaybettik. Mecbur musun surekli ayni adamlari ayni sekilde oynatmaya ya. :s20:
Hoca kilasik muzik gibidir.
Ozzi, tolgay ve babelin son sansiydi dun. Oynata oynata kazanan bir adam senol gunes. Kesip atmasi taraftari olmamaliyiz zaten, maddi kulfeti yuksek.
Ilk patlayan tolgay oldu daha da cok zor oynar. Ozzi kendini gosterdi biraz olsun deplasmanda kotu zeminde sert ve dinamik rakibe karsi. Babel gol atti ama tavirlari ilginc.