Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 78 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2674267 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi 38life

Güven Yalçının büyük futbolcu olacağı okadar bariz ki...
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Blackmd1

Adem milli takımına gitmiş abi.
Hibrit çim bu değil. Bu zemin birtek ilk açıldığı sezon güzeldi. Yaz gelince söküp yeniden diktiler daha güzel olacak diye ama bir türlü toparlayamadı.

Oyuna gelince biraz gökhan birşeyler yapmaya çalışıyor, lens zaten büyük bölümde kendi mevkiinde oynamadı o yüzden lafım yok ama rakibin kalitesini göz önünde bulundurursak tek umudum ademin bir ronaldinho performansı göstermesi gerektiğidir.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Karabay

Adem milli takımına gitmiş abi.

Geldiğinde işte. Oyunumuzun geneli için diyorum. Güzel oyun ve şampiyonluk için diyorum.

yetenekli cocuk, daha ziyade 10 numara tarzi oynuyor anladigim kadariyla. kanat pek acmadi ama orta bolumde bayagi etkili.

forvet arkası ve forvet oynuyor sağ bek'e koyarsak açmaz tabi çocuğu kanat :D

+Adriano'yu da yazarim bunlarin yanina.

defansa girmedim defansa girersek tabi ilk adrianonun adı yazılır  :bandit:

Çevrimdışı Blackmd1

Attığı golden sonra ki mutluluğu beni de mutlu etti. Umarım verilen şansları iyi kullanıp üst düzey bir oyuncu olur.

ilhan mansız üstünde duruyor çocuğun ilhan üstünde durursa efsanemiz olabilir :)

Çevrimiçi Necmi

son 6 maçımız girdiğimiz pozisyon sayısı 23 maç başına 4 pozisyon değil
açtığımız orta sayısı 180 miş
Beşiktaşın özeti bu işde

Çevrimiçi Savaş

Atiba'nın olması ayrı bir güven veriyor bana.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı worns

Biz takım gibi oynamıyoruz, taktik ve pozisyonlar sürekli değişiyor. Muhtemelen böyle bir amaç da yok. Ama oyuncular istekli, kendilerini göstermeye çalışıyorlar. Altınordu motive çıkmış, baya disiplinli, hatta zaman zaman lig maçlarında bile bundan dağınık görünüyorlar. Bu nedenle akan oyunda epey zor bir maça dönüşmüştü ama kalite farkı nedeniyle skor yine bizim lehimize gelişti.

Takım olarak pek değerlendirilebilecek bir şey oynamadık. Belki oyunun bir bölümünde Vagner Love'ın geriye gelip top almaya başlaması ve çengel tipi bir bağlantı rolü üstlenmeye soyunmasından pozitif bahsedilebilir. Beşiktaş'a geldiğinden beri kısmen faydalı olduğunu düşündüğüm tek rol olabilir. Ama onu da fizik olarak sürekli kılması imkansız. Zaten Ljajic de geldi.

Oynayan gençlerden Alpay çevik ve müdahalelerde özgüvenli görünüyor. Necip'den iyi duruyor sahada. Güven ya da Lensden sağ bek olmaz. :) Güven ceza alanı içinde iyi göründü. Ege uzun sol ayaklı stoper kontenjanından Atınç gibi bir süre umutlandırabilir. Şimdilik ciddi pozisyon sıkıntıları yaşıyor. Hüseyin de öyle. Ege, Hüseyin, daha önce gördüğümüz Utku gibi oyuncular profesyonel liglerde oynayabilecek gibi görünmese de Alpay gözümde biraz ayrıştı. 1. lige kiralanıp şansını denese fena olmaz.

Atiba'nın duruşu yeter. Gökhan istekli baya. Bu sene rotasyona girecek gibi görünüyor.

Bir de Karius muhtemelen buralarda iz bırakacak. Nasıl bir kaleci olduğunu zaten biliyorduk da ortamdan yabancılaşabileceğinden korkuyordum. İlk görünümü psikolojik olarak oldukça pozitif. Takımla iletişimi iyi, gençleri sahiplenmesi sürekli pozisyon anlatmaya çalışması vs oldukça olumluydu. Ruhen burasıyla bütünleşebilirse ki öyle olacak gibi görünüyor, iz bırakacak bir oyuncu olacak.
[ Son Düzenleme: 09 Eylül 2018, 18:14:28 worns ]

Atiba'nın olması ayrı bir güven veriyor bana.

atiba + karius  :bandit:

al işte yine giriyor pektemek quaresma.

başlarız ortalara şimdi.  :s20:

atiba çıktı orta saha düştü.

love forvette olur mu ufacıka adam ittiriyorlar kaktırıyorlar top aldırmıyorlar.

Çevrimdışı Ömer Kaan

hocanın yaptığı değişiklikler sonucu takımın hali ortada.

Çevrimiçi Savaş

Hoca 2 hamleyle takimi bitirdi yine :D ya hasbinallah ahahahha

Çevrimiçi levitate

hocada çok beğeniyormuş ama süre gelmesi zor olduğundan kiralayın demiş
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Ömer Kaan

Bıktık ortalarından bıktık

Çevrimiçi Savaş

Mustafayi görünce midem bulanıyor.

Çevrimiçi levitate

Mustafayi görünce midem bulanıyor.

poşet lazım mı abi :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!