Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2676348 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimiçi levitate

konu dışı ama trabzon bu gazla devam eder, bi salaklık yapmazsa bence seneye şampiyonluğu zorlayabilir
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ozankarakoc

Haftaya oynayacağımız Kasımpaşa'nın en golcü oyuncusu Diagne'nin gol sayısı: 18
Beşiktaş forvetlerinin (Pektemek, Love, Güven, Larin, Negredo) toplam gol sayısı: 11
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Orhan_

Quaresma, Lens, Pektemek, Caner, Oğuzhan derken şimdi bir de Ljajic'imiz oldu nur topu gibi...

Abi yapmayın bence bunu. Bak bu cümlelerin aynısı Aboubakar için, Vida için kuruldu. Ljajic daha yenisi buraların. Bu kadar hızlı oyuncu gömmeyin.

Çevrimdışı f_madida

Yapsa
Ayiptir ordan yetismissin karaktersiz adam, sitadlsrina adini vermisler sen taskinlik yapiyorsun

Yahu bir adamin sevinmesine takmak nedir ben de bunu anlamiyorum, sevinir sevinmez, kimseyi ilgilendirmez bu konu.

Adam isini duzgun yapiyor mu buna bakacaksin. Trabzon macinda takimi bilerek kotu mu oynatmis, Trabzon'a ozel bir kadro mu cikartmis? Isinde kotuyse, yetersizse elestirirsin ama bu sacmaliklarla gelmek nedir yahu.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı f_madida

Bu güven'de görediğimiz gizli bi güç mü var top kontrolü sıfır bu çocuğun. İlk yarı Adriano bile ben niye buna pas attım der gibi hareket yaptı

Guven'in top kontrolu kotuyse Love inki berbat, indirip verebildigi tek bir top hatirlamiyorum. Larin'i saymayacagim, Larin'in futbolu hobi olarak oynamasi bile bence absurd, futbolla o kadar alakasiz bir adam.

Çevrimdışı f_madida

Abi yapmayın bence bunu. Bak bu cümlelerin aynısı Aboubakar için, Vida için kuruldu. Ljajic daha yenisi buraların. Bu kadar hızlı oyuncu gömmeyin.

Ljajic iyidir yahu, iyi takim kuracaksin ki adam da performansini gosterebilsin. Lens gibi kilolu adama top atiyor haliyle attigi top kotuymus gibi gozukuyor, ayni topu bir Umar Aminu'ya bir Diagne'ye vs atsa muhtesem pas, gol asisti olacak. 

Çevrimdışı kyiv

Adem 1 gol yememize sebep ve 1 gol atmamıza engel olmuş. Ben halen daha Adem'de birşey göremiyorum.

Çevrimdışı atalay

O listeye Sosa-Olcay-Cenk'i de ekle. Zamanında itin bir tarafına sokuldular. Şimdi arkalarından pek kaliteli isimlerdi diye yazılıyor. @Orhan_

Çevrimdışı ozankarakoc

Abi atak başlatırken yanıbaşındaki adama 10 kez pas deneyip 10'unda da rakibe kaptıran, baskı altındayken taç ayağına gelsin diye bekleyip inanılmaz amatörce bir hareketle gole sebep olan, 7 sezon Serie A'da oynamış adam, 'buraların yenisi' olamaz bence. Buraların yenisi Güven olabilir. Hayatında ilk defa 100'den fazla taraftarı tribünde gören, A takımıyla 3-5 maça çıkmış olan 19 yaşındaki bir futbolcunun hatası da affedilir, amatörlüğü de anlayışla karşılanır. Ama Ljajic'in iki maçtır yaptıkları akıl alır gibi değil.

Ljajic'ten güzel Tolgay olur, Oğuzhan olur. Bir miktar frikikçi olur. Ama '10 numara' olmaz.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

+1903
Scout nedir ?

Maregayi 75.000 € ya transfer eden portekiz kulübü adını hatırlamadım oradan da 3.5 milyona Porto almış , şuan 27 milyon € değeri var m..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı tangaz

Adem 1 gol yememize sebep ve 1 gol atmamıza engel olmuş. Ben halen daha Adem'de birşey göremiyorum.

böyle bakınca lenste puan kaybının baş aktörlerindendir ofsayt nedeniyle iptal edilen golde ofsayta düşmüş kaçmamış ofsayttan. millet burda quaresma aynı şeyleri yapınca sayıp sövüyordu bende lensi es geçmeyeyim.  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı ozankarakoc

O listeye Sosa-Olcay-Cenk'i de ekle. Zamanında itin bir tarafına sokuldular. Şimdi arkalarından pek kaliteli isimlerdi diye yazılıyor. @Orhan_

Şahsen Olcay'la Cenk için hiçbir zaman 'pek kaliteli isimlerdi' demediğimi yazayım da, yine gıyabında yalan yanlış atıp tutma olmasın.

Çevrimdışı atalay

+Cenk'in verilmiş sadakası varmış. O CL periyodu imdadına yetişmiş. Geçen @worns @EMİR EMRE  ile de konuştuk. Aptal değilse orada iç pazarda kontrat kovalar en kötü pasaportu var, Almanya yapar. Daha 2-3 kontrat alacak yaşta daha az kazanır ama olsun.

Çevrimdışı ozankarakoc

böyle bakınca lenste puan kaybının baş aktörlerindendir ofsayt nedeniyle iptal edilen golde ofsayta düşmüş kaçmamış ofsayttan. millet burda quaresma aynı şeyleri yapınca sayıp sövüyordu bende lensi es geçmeyeyim.  :bandit:

Sıra Lens'i gömmeye geldiğine göre ben de şunu şuraya bırakayım.
Quaresma'nın müthiş alternatifi Lens'in pas vermeyip çalım atmaya çalışarak mundar ettiği pozisyon.

Çevrimdışı mylife1903

Lens ismael gibi abi
Hem turnusol kagidi hemide seytan tuyu var goze batmiyir

Çevrimiçi levitate

Scout nedir ?

Maregayi 75.000 € ya transfer eden portekiz kulübü adını hatırlamadım oradan da 3.5 milyona Porto almış , şuan 27 milyon € değeri var m..

scouting sadece genç oyuncu bulma işi değildir

transferlerini, ihtiyaçlarını öyle seçersin marcelo ve beck bizim için bu konuda iyi örnekler bence

şimdi ise menajerlerin önerilerine göre adam bakıyoruz :(
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı atalay

Gıyabında olmaz zaten. @ozankarakoc Şahsi meseleleri direkt yazarım. Ekseriyet böyle yazıyordu. Abou, Talisca hepsinde böyleydi.

Çevrimdışı mylife1903

Sıra Lens'i gömmeye geldiğine göre ben de şunu şuraya bırakayım.
Quaresma'nın müthiş alternatifi Lens'in pas vermeyip çalım atmaya çalışarak mundar ettiği pozisyon.
Cekip vuracakti adam yahu
Cimbizlamaya gerek yok boyle pozisyonlari
Tercih hatalari
Zaten iyi tercihleri olsa buralarda oynamaz oyuncular doyecem ama lensin burda olmasi bile nimet onun icin seviyesi alanyasipor falan

Çevrimdışı ozankarakoc

Gıyabında olmaz zaten. @ozankarakoc Şahsi meseleleri direkt yazarım. Ekseriyet böyle yazıyordu. Abou, Talisca hepsinde böyleydi.

Genelleme yapmaya gerek yok diyorum, sonu yok çünkü. 'Bugün Şenol'a atıp tutanlar zamanında Milne'e de sövüyordu' demek gibi bir şey.

Ljajic, bilekleri, top tekniği iyi, isabetli frikik atabilen bir oyuncu. Ama takımın beyni olabilecek, hücum hattını yönetebilecek, lider özellikli bir oyuncu değil. Bizim ihtiyacımız olan bir 'liderdi'. Oğuzhan da yetenekli, ama 10 numara oynaması imkansız. Dünyadaki hiçbir takımda 10 numara oynayamaz. Kendisi de söylemiş birçok kez, 'ben 8 numarada daha rahatım' diye... Talisca skora en çok katkı sağlayan oyuncumuzdu, ama katiyen 10 numara özelliği taşımıyordu. Lider değildi. Benim meselem bu.

Çevrimdışı kyiv

Abi atak başlatırken yanıbaşındaki adama 10 kez pas deneyip 10'unda da rakibe kaptıran, baskı altındayken taç ayağına gelsin diye bekleyip inanılmaz amatörce bir hareketle gole sebep olan, 7 sezon Serie A'da oynamış adam, 'buraların yenisi' olamaz bence. Buraların yenisi Güven olabilir. Hayatında ilk defa 100'den fazla taraftarı tribünde gören, A takımıyla 3-5 maça çıkmış olan 19 yaşındaki bir futbolcunun hatası da affedilir, amatörlüğü de anlayışla karşılanır. Ama Ljajic'in iki maçtır yaptıkları akıl alır gibi değil.

Ljajic'ten güzel Tolgay olur, Oğuzhan olur. Bir miktar frikikçi olur. Ama '10 numara' olmaz.

Lig sonunda 15 gole etkisi olmayacak. Ahhh yok mu o alışma süreci yoksa herşey daha iyi olacak. Beşiktaşın 10 numarası 10+ asist ve 10+ gol atmak zorundadır. Arkadaş alışana kadar lig bitmiş olacak. Ümitli olanlara saygım sonsuz fakat ben hiç ümitlenmiyorum. Ljajic budur ne 1 eksik 1 fazla. Oğuzhanın İtalya görmüş Bosna şubesi hepsi bu. İyi bir 10 numara bu akşam penaltıdan yakın %99,99999luk pozisyonu atar takımının 3 puan almasını sağlardı. Adamda bu özellik yok.

Çevrimdışı Librarius

Ljajic iyidir yahu, iyi takim kuracaksin ki adam da performansini gosterebilsin. Lens gibi kilolu adama top atiyor haliyle attigi top kotuymus gibi gozukuyor, ayni topu bir Umar Aminu'ya bir Diagne'ye vs atsa muhtesem pas, gol asisti olacak.

Ljajic su takımda futbolu bilen bir kaç oyuncudan biri. Ljajic hic degilse dikine oynama ısrarıyla bile bize katki sağlıyor. Bu adam cok faydalı olacak.  Fakat bizim icin acil olarak yapılması gerekenler var: Quaresma tez elden gönderilmeli. Kaldigi her vakit kulübü karistirir. Bugun yuhalandı hatta tac atarken. Takıma vereceği bir şey kalmadı. Yuhalanmadan gönderilsin ki iyi hatirlansin.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bizim adriyano da iyi super falan topcu ama tac atamiyor arkadas
Napoli macinda yedigimiZin aynisi yedik

Kadi kizinda da olur hata neyse
Zaten taclari duzgun atsa barselonada oynar
Oynadı ama :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

scouting sadece genç oyuncu bulma işi değildir

transferlerini, ihtiyaçlarını öyle seçersin marcelo ve beck bizim için bu konuda iyi örnekler bence

şimdi ise menajerlerin önerilerine göre adam bakıyoruz :(
Oyuncj bulsan da oyuncu ulkeyi tercih etmiyor
Bi sikat departmani anca turk oyuncu icin kullanilinir

Taliskayi buldun iste benfikadan once
Adam gelmiyor ulkeye
Ulkenkn vatandasi kaciyor topcu mu gelecek

Muhim olan bulunan ya da menejerin onerdigi adamin bu oyuna bu kadroya bu hocaya bu kulube uyup iymayacagini anlamak.
Simdi negredo gundeme geldi
Sorsrsin uyar mi uymaz mi iki sene ne atmis ne yapmis
Gibi

Çevrimdışı ozankarakoc

Cekip vuracakti adam yahu
Cimbizlamaya gerek yok boyle pozisyonlari
Tercih hatalari
Zaten iyi tercihleri olsa buralarda oynamaz oyuncular doyecem ama lensin burda olmasi bile nimet onun icin seviyesi alanyasipor falan

Futbolda mesele zaten doğru tercihleri yapmak değil mi abi... Quaresma da pozisyonları rezil etmek için pas vermemezlik yapmıyor. 'Pas verirsem bunlar beceremezler, çekip vurursam gol olur' diyor, vuruyor, top kaleye yetişmiyor. Herkesin niyeti iyi. İyi tercih yapan faydalı, kötü tercih yapan faydasız. Şu pozisyonda, şu duruş anında, Lens topu sola çekip çalım atacak, adamı geçecek, bir de soluyla şut çekip gol atacak... Herhalde hayatında böyle 3 golü vardır toplamda, 2'si halı saha yıllarından...

Çevrimdışı mylife1903

Lig sonunda 15 gole etkisi olmayacak. Ahhh yok mu o alışma süreci yoksa herşey daha iyi olacak. Beşiktaşın 10 numarası 10+ asist ve 10+ gol atmak zorundadır. Arkadaş alışana kadar lig bitmiş olacak. Ümitli olanlara saygım sonsuz fakat ben hiç ümitlenmiyorum. Ljajic budur ne 1 eksik 1 fazla. Oğuzhanın İtalya görmüş Bosna şubesi hepsi bu. İyi bir 10 numara bu akşam penaltıdan yakın %99,99999luk pozisyonu atar takımının 3 puan almasını sağlardı. Adamda bu özellik yok.
Bu layici sopaliyorsun abi
Hemen super mod aciyor
Balsiuor yardirmaya
Mesela o golu yedirdikten sonra kenara cagirip tekme yimrik dalaydi senol gunes bjna maci 2 gol 1 adistle bitirirdi