Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 93 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2674758 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı Orhan_

Umarım iyi oynar ve takım kazanır ama oyun anlamında bir şey üreteceğimizi pek düşünmüyorum

Oyun olarak bir şeyler üretsek dahi gelecek hafta yine başa sararız. Hoca bu konuda oldukça tutarlı.

Çevrimiçi murat baltacı

Hocam yapma etme gözünü seveyim sıkma kendi ayağına.
Her bölgeyi öldürdün Q7 odullendirdin Gökhan yoksa oraya genç birini koy olmadı medeli sagbek oynat necip saatli bomba koy fatihi yakarsa o yaksin ozan kabak oynatan terim kadar yokmusun.

Adaletli bı hoca olsa karius medel Fatih vida Adriano atiba Durukhan lajic lens pektemek güven çıkar.

Maalesef hoca ısrarla gitmek istiyor biz medyaya malzeme vermeyelim hocaya sahip çıkalım dedikçe hoca tam tersini yapıyor. Maçı farklı kazansakta düşüncem aynı bu takım buradan şampiyon olabilir ama devrim yapmak şart güven Durukhan kadroya girdi biraz nefes aldık ama yine Q7 Caner Necip medel tercihleriyle geri gidiyoruz. Hoca bunu nasıl göremez.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı cursedofdragon

Yav sen çık oyna bu oynamasın yeterki.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

:)

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Yav hocam çok mu zor Fatihi sağbeke koyup Dorukhani orta sahaya çekmek

Neyse Medel - Atiba da olur sıkıntı yok
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Nartallo

Sürekli saygı, sevgi, çiçek, böcek anlat. Lens’i, Negredo’yu, gençleri kes, en ufak hatada 45’te kenara al ama malum vatandaşın her yaptığını yala, yut.

Çevrimiçi levitate

Gomez demba burak ucgeninde Besiktas forvet secimi mide bulandiriyor artik. Koskoca Besiktas forvet scout edemiyor mu? Socut ekibimiz zaten yok. Menajerlerin eline bakmaktan usanmadiniz  mi?
+1903
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

Hocam yapma etme gözünü seveyim sıkma kendi ayağına.
Her bölgeyi öldürdün Q7 odullendirdin Gökhan yoksa oraya genç birini koy olmadı medeli sagbek oynat necip saatli bomba koy fatihi yakarsa o yaksin ozan kabak oynatan terim kadar yokmusun.

Adaletli bı hoca olsa karius medel Fatih vida Adriano atiba Durukhan lajic lens pektemek güven çıkar.

Maalesef hoca ısrarla gitmek istiyor biz medyaya malzeme vermeyelim hocaya sahip çıkalım dedikçe hoca tam tersini yapıyor. Maçı farklı kazansakta düşüncem aynı bu takım buradan şampiyon olabilir ama devrim yapmak şart güven Durukhan kadroya girdi biraz nefes aldık ama yine Q7 Caner Necip medel tercihleriyle geri gidiyoruz. Hoca bunu nasıl göremez.
Fatih ile ozanin benzer tek taraflari genc olmalari
Oynamadigina gore nejipjanin da gerisindedir

Çevrimdışı caner.eryigit

Şok presle kazandığımız topla gol atarız

Çevrimdışı murat

Taraftarın görmedikleri ;

1-) Kenarda orta saha oyuncusu oğuzhan var oğuzhan ile üretkenlikte sıfır orta saha direncide sıfır orta sahaya rakibe vermede %100.

2-)Kenarda başka kanat mı var töre futbolu unutmuş başka kimi oynatsak kanatta varsa söyle bilelim biz de neden koymuyorsun hocam diyelim ?

3-)Necip'in bu 4-5'in ci maçı pepe'den daha fazla katkı sağladı.Ayrıca el de başka defans yok kimi koysun defansa pepe gitti roco sakat.

4-)Sağ bek yok başka sağ bek oynamış tek adam o gökhan sakat,necip stoper'de oynuyor sağ beksiz mi çıkalım maça ? Dorukhanın yerinin orta saha olduğunu herkes biliyor sağ bek almayanlar utansın.

5-)Pektemek'ten iyidir.
necip yerine oynat fatihi bir adam kazanırsın belki necipin olduğu olacağı bu.dorukhanın en iyi olduğu bölge ortasaha onu yerinden oynatma koy medeli sağ beke.kenarda adamın yok eyvallah lens q7 oyna caneri oynatmayı düşünmüyorsan.bana kalsa gg sakatsa medel fatih vida adriano (mecburen)atiba dorukhan lens layiç q7 santrafor mecburen larin

Çevrimdışı murat

Fatih ile ozanin benzer tek taraflari genc olmalari
Oynamadigina gore nejipjanin da gerisindedir
dorukhanda öyleydi o zaman.

Çevrimdışı mrred

Evet q7 nin kaptırdığı top ve yediğimiz gol
The great gig in the sky

Çevrimdışı EMİR EMRE

Evet q7 nin kaptırdığı top ve yediğimiz gol

Senol Gunesin akil tutulmasi iste... su adami kesmemek icin Beşiktaşin kaderiyle oynuyor. Aklim almiyor hocam.

Çevrimdışı Karabay

Çevrimdışı atalay

İki yıl önce tarif ettiğim her şeyi süreç içinde etap etap yaşıyorsunuz. Aklınız halen neyi almıyor? @EMİR EMRE

Çevrimdışı mrred

İkinci yarıyı hiç izlemeyin. Çünkü panik değişiklikleri ile saçma sapan değişiklikler olacak ve takım iyice bitecek. Her şeyde bir hayır vardır diyelim artık gelecek sezonu düşünelim.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Orhan_

Quaresma yaptığı her haltın ödülünü aldı. Alternatifi varken de aldı yokken de. Yerine kimi oynetsın hoca yeah diye soru sormanın mantığı yok. Güzelleyecekseniz hocayı seçtiği doğru oyunla güzelleyin.

Çevrimiçi levitate

takımda özgüven 0 anasını satayım noldu bize

gerçekten noldu bize
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı EMİR EMRE

İki yıl önce tarif ettiğim her şeyi süreç içinde etap etap yaşıyorsunuz. Aklınız halen neyi almıyor? @EMİR EMRE

takimda her tas yerine oturuyor bir bakiyoruz quaresma yine yapmis yapacagini.. ah ah

Çevrimiçi MUSTAFA_

İkinci yarıyı hiç izlemeyin. Çünkü panik değişiklikleri ile saçma sapan değişiklikler olacak ve takım iyice bitecek. Her şeyde bir hayır vardır diyelim artık gelecek sezonu düşünelim.
Sen hala bu sezonda mısın  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Librarius

Quaresma'yla hem hucumda hem de defansta 1 kisi eksik oynadigimizi göremeyenlere selam olsun. Herifin maçta eli belinde dolanmaktan baska, ha bir de topları kaybetmekten ve ataklarimizin icine etmekten baska bir halt yaptigi yok. Agiz dolusu kufur ediyorum kendisine. Bunu göremeyen ve Israrla bu herifi oynatanlara da selamım var.
[ Son Düzenleme: 16 Aralık 2018, 20:02:13 Librarius ]
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı mrred

Takımda en yavaş koşan adam en uç bölgede top bekliyor.
Q7 maç sonu saha yayılımlarında her zaman en uçta görünüyor
Hocam q7 ile direkt hücum yapamazsın. Bak Lense direk hücum için iki tane top attık pozisyona girdik.
Şimdi yerleşerek oynamaya çalışcak o zaman görün rezilliği trabzon en az 2 gol daha atar.
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

hoca gömücüler yönetimin pepe rezaletine tek kelime etmemiş
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mrred

@atalay bir umut işte belki hocanın kafaya dank eder diye izliyoruz. Boşuna.
The great gig in the sky

Çevrimdışı AigleBordeaux

Burda ikisini eleştiren çok al birini vur ötekini.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hangi bir rezaleti saysınlar? Rezaletin bini bir parça. Hangi branşta iyiyiz futbolu geçtim. Tüm branşlar küme düşmeyecek kadar oynuyor. Futbol desen ölmüş, ağlayanı yok. Buraya yazsalar roman olur roman  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★