2. Hafta Erzurumspor 1-3 Beşiktaş
2. Hafta Erzurumspor 1-3 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|2. Hafta Erzurumspor 1-3 Beşiktaş Skor : Erzurumspor 1-3 Beşiktaş Tarih : 19.08.2018 Saat : 19:15 Stadyum : Kazım Karabekir stadyumu Hakem : (H) Ümit ÖZTÜRK (Y) Ali Saygın

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2. Hafta Erzurumspor 1-3 Beşiktaş  [Okunma sayısı 28090 defa] 2. Hafta Erzurumspor 1-3 Beşiktaş

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Aferin tolgay qy ye atmadı penaltı oldu. Atarsak biter maç...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi balkan-kartal

besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı Liquidator

Gol beeeee. Amma bu gol Tolgayla Lense yazar.

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Fuat

Çevrimiçi balkan-kartal

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimdışı abdusta

1 gol 2 asist
3 goldede imzası var haftanın Oyuncusu KARİZMA

yorumsuz

Saygılar

Çevrimdışı fani madida

vay beee bu maçı kazanmamız inanılmaz ama müthiş bi hava vericektir takıma
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Çevrimiçi balkan-kartal

1 gol 2 asist
3 goldede imzası var haftanın Oyuncusu KARİZMA

yorumsuz

Saygılar
King Q7 :bandit:

Çevrimdışı mellfred

Çevrimdışı abdusta

Öptüm Seni Karizmam.
Takımı dipten aldın.

Saygılar

Çevrimdışı Fuat

Lense helal olsun vallaha sakat sakat oynuyor

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Negredo, Q7 ve hoca maçın yıldızları

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk

Çevrimiçi balkan-kartal

Lense helal olsun vallaha sakat sakat oynuyor
umarim ciddi degildir

Çevrimdışı Liquidator

Lens sakatlandı(((((

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı COB

Bu maci kazansak bile ilk yaridaki rezilligi kabul etmiyorum ve bunun ikinci sefer yasandigini hatirlatarak konsantrasyonumuzu yuksek tutmamiz lazim oldugunu dusunuyorum.

Ben hic memnun degilim bu mactan.

Çevrimdışı Fatih_

Ulen demedim mi bu maçı alıcaz diye :halay: :halay:

Çevrimdışı Fuat

Bitti cok sukur kazandik ama futboldan ve hocanin dusuncelerinden hic memnun degilim

Çevrimdışı abdusta

Bu maci kazansak bile ilk yaridaki rezilligi kabul etmiyorum ve bunun ikinci sefer yasandigini hatirlatarak konsantrasyonumuzu yuksek tutmamiz lazim oldugunu dusunuyorum.

Ben hic memnun degilim bu mactan.

Oguzhan ın kötü gününde olması,Babelin ,O7 nin Adrianonun çok kötü bir ilk yarı oynamaları hep pas hataları ve başlayamayan ataklar
Erzurum yorulunca 2ci yarı oyun bize döndü
Sorun bence oyuncularda degil bize basan ,sürekli tırmalayan oyun sistemine çare bulmalıyız birazda biz açık alanlara koşmalıyız
bu yetimizi kaybettik

saygılar

Çevrimdışı mrred

2. Yarıdaki oyunda rakibin yorulmasının da rolü büyük 2. gol pepenin uzun topu 3. gol ise baskı sonucu kaptığımız gol ile hızlı atak. Ne olursa olsun hocanın taktiği işe yaradı tebrikler beşiktaşım ama ilk yarıdaki oyun tam bir kabustu
The great gig in the sky

Çok uzun zamandan beri bir şey fark ettim. Bizim maçların tek yarısı çok iyi öteki yarısı en iyi ihtimal vasat oluyor. Hatta bazen ilk yarı kötü olunca zaten ikinci yâri iyi oynamamız gerekiyor diyip rahatlıyorum.

Gerçi bugünkü ilk yarıdan sonra bu maç dönmez diye düşündüm ama yinede döndü.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Oguzhan ın kötü gününde olması,Babelin ,O7 nin Adrianonun çok kötü bir ilk yarı oynamaları hep pas hataları ve başlayamayan ataklar
Erzurum yorulunca 2ci yarı oyun bize döndü
Sorun bence oyuncularda degil bize basan ,sürekli tırmalayan oyun sistemine çare bulmalıyız birazda biz açık alanlara koşmalıyız
bu yetimizi kaybettik

saygılar

Oguzhan en son ne zaman kotu gununde degildi? Adami Sergen yaptiniz maestro diye diye, Sergen'den sumsuk gibi kolayca top alabilir miydi kimse? Kapasitesi bu kadar, o fizikle bundan fazlasini beklemeyin. Gomez, Talisca, Aboubakar, Sosa gibi ekstra kaliteli hucumcular varken bir sekilde gol bulup rakibi cozuyorlardi. Oguzhan da acilan takimlara karsi ara paslari verip (ayni bugun Tolgay'in penalti oncesi pasi gibi) parliyordu. Su an elimizde boyle adamlar yok, dolayisiyla 8 numaradaki adamlarin ekstra sorumluluk almasi lazim. Fakat ne Oguzhan ne de Tolgay o klasta degiller. Sadece vizyon ve kisa pas ozellikleriyle bu kadroya cok sey katamaz Oguzhan. Gorun artik sunu.

Çevrimdışı kartalgolgolgol

Maçın ilk yarıda 3-0 olmaması mucizeydi, 1-0 da kaldı da 2. yarı biraz silkelenip maçı çevirdik. Bu maçı kazanmak yapılan yanlışların üstünü örtmemeli. Gerekli takviyeler derhal yapılmalı. Kalecinin şart olduğunu daha kaç maç sonra anlayacak fikret orman ve yönetimi. Orta sahada oyunu kuracak, yönetecek bir 10 numara olmazsa daha çok kenar ortalara bel bağlarız.
Çok cefalar çektik, bir gün olsun vazgeçmedik senden Kartal

Çevrimdışı yoruk

Olumlu yazalım şimdi de.Yani olumlu bakmaya çalışalım..

Hoca farklı reaksiyon verdi oyuncular da öyle. Takım 2.yarı bireysel olarak daha farklı daha işin farkında oynadı.Oyuncular daha hırslandı.3 puan 3 puandır.Hele hele rakiplerin de bu deplasmanda puanlar kaybedeceğini düşünürsek.Kış şartlarında direk kayıp yazar bu Erzurumspor karşısında.Bizim bu avantajı kullanmamız lazımdı ,kullandık.

Lens -Negredo'nun olumlu performansları..

Tolgay-Ozi-Q7 bu isimler artık 11 adamı olmamalılar.Sonradan oyuna dahil olduklarında daha etkili olacaklarını düşünüyorum.
Babel eğer hocanın kafasındaki role uymak istiyorsa çok daha farklı oynamalı ,efektif olmalı.Bu şekilde gizli forvet kanat forvet olmaz yetersiz kalır.Özellikle deplasman maçlarında.Negredo çıktıktan sonra özellikle Babel'e baktım ne yapacak diye.

Neyse kazandık.Ama yetersiz durumdayız.Partizan eğer gol yollarında beceriksiz olmazsa 3 yapar 4 yapar gönderir bu son 2 orta saha ile.Olumlu yazalım dedik yine olumsuz bitirdik yaw :evillol:

Biraz pres biraz fizik görünce hemen oyunumuz düşüyor bizim.Buna çözüm bulamıyoruz.Zaten dengesiz olan kadro iyice bozuyor.

Atiba-Medel
 Transfer "nokta atışı olacak"
Negredo-Ların

Böyle bir şey görecek miyiz acaba bu sene ?
[ Son Düzenleme: 19 Ağustos 2018, 21:32:48 yoruk ]

Etiketler: