2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 245 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3477121 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı atalay

Çevrimdışı atalay

Hareket. Zira alan boşaltmak ve yaratmak zorundasınız. Fakat mesele kendini değil, rakibi hareket ettirmek. Oyuncular arasında gezinmek. Bek-stoper arası başta olmak üzere hatlar arasında koşular atmak. Toplu-topsuz penetre edip-sprint atmak. Bunlar yok ise topa sahip olmak, topu koşturmak hatta topun kıymetini bilmek yetmiyor. O yüzden ivedilikle topsuz oyun becerisi yüksek top takım arkadaşının ayağındayken doğru işler yapan oyuncu arıyorum.

Çevrimdışı atalay

+Ayrıca skor; gol, asist, ön asist sadece topa dokunarak yapılmaz. Dokunmadan da oyunu değiştirebilirsin. Bu hareket istatistik kağıdında yazmayınca değersiz olmaz. Keza dokunmadan pas kanallarını kapatıp savunma yapabileceğin gibi. Alan ve zamanı kontrol eden iki eski oyun hafızasından bahsediyorum.

Çevrimiçi Samet Ç

[ Son Düzenleme: 27 Temmuz 2018, 17:22:12 Samet Ç ]

Çevrimdışı worns

Eğer yabancı ve görece maliyetli bir kaleci takviyesi planlıyorsak Mignolet'i Ospina'ya tercih ederim.

Ospina uzun yıllardır yedek bekleyen bir isim ve temel yeteneklerinde bile geriye gidiş olabileceğinden şüphelenmek lazım. Maç ritmini kaybettiği Dünya Kupası'nda da az çok görünüyordu. Mignolet geçen sene kaleyi kaybetse de yakın dönemin çoğunluğunu as kaleci olarak geçirdi. Eksikleri var ama bizim seviyemiz için fazlasıyla öne çıkabilecek özelliklere de sahip.

Öte yandan ben yıllık ücret avantajı, yerli kontenjanı, Şenol Hocanın oyuncuya ve yerli kaleciye sıcaklığı benzeri nedenlerle Harun'un alınma ihtimalini yüksek görüyorum.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimiçi Samet Ç

Mignolet bizim lig için fazlasıyla iyi bir kaleci umarım doğrudur bu haber.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Mignolet mi? Güldürmeyin Allah aşkına :)

Ben kaleci alacagımızdan bile şüpheliyim

Çevrimdışı yoruk

lens çabuk adam ani patlamada yapabiliyor. zatende atıyor. bir iki tane kaçırdı diye tukaka
edildi. yoksa gol vuruşları çok iyi şu anda takımda ondan daha iyi gol vuruşu yapabilen oyuncu yok.
ama iyi olduğu söylenirse quaresmanın tahtı sallanır diye bir kesim sürekli kötüleme derdinde olunca
pek şansı kalmıyor. Quaresma tahminim bu sene dahada geriye gidecek hazırlık kampı görmedi dünya
kupasında oynadı. Bir yaş daha yaşlandı. düşün sezonu hiç kapatmadı denebilir.

Abi bence mesele Lens'in gol atamaması değil.Adam takımı benimseyemedi.Ben buranın oyuncusuyum diyemedi.Mitrovic de böyle.Yoksa Q7 çok mu gol attı ? Ben de eleştiriyorum Q7 için nasıl bu kadar etkisiz vuruşları var diye çok yetenekli ama bu kadar etkisiz bir son vuruş adamı olamaz diyorum.Ama Q7 mi Lens mi diye sorsan ben 1000 kere Q7 derim.Adam kendine bakıyor çalışıyor gençken olmadığı kadar disiplinli yaş baş kamp görmeme falan sorun olmaz.Adriano Q7 falan bu adamlar daha oynarlar.Neyse Lens diyordum.Taraftar istemiyor söyleniyor diye kötüleme yapıyor diye Lens bu durumda olamaz.Niye etkilesin ,nasıl etkiler ki ? Lens alındığı zamanki havaya bak bir de oynamaya başladığı zamanki havaya bak.Bu kendi kendine olmadı.Lens gibi oyuncu varsa bu adamın da hali vakti ortamı yerinde olması lazım.Sürekli oynaması lazım.Bizim takımda sürekli oynayamayacağı kesin gibiydi zira Babel-Q7 vardı o yüzden olmasa daha iyi olur demiştim.Çabuk adam ama o çabukluğunu kullanamıyor.Toplar ölüyor ayağında diğer oyuncular ile saha iletişimi yok.Bak Olcay daha yeteneksizdi ama Olcay katkı yapıyordu çok daha fazla.Lens çabuk adam da hiç yararlı değil bu çabukluğunu kullanamıyor kullanmıyor.

Neyse umarım değişir yararlı olur sonuçta bizim oyuncumuz.

Çevrimdışı yoruk

Yapar, yapmisligi var
Fenerbahçe de yaptı evet.Ama o şekilde oynamıyor ki bizde? Bizim takımda kaç kere yaptı ,2 kere 3 kere ? Fazla değildir bak.O kadarını bir zahmet yapsın.Bir miktar Holosko çok daha fazlasını yapıyordu gol de atıyordu.Eğer Holosko geçen sene takımda olsa 10+ golü vardı adamın

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı yoruk

ankaragücü ve bursadan sürpriz bekliyorum
Bilet bulmak lazım eğer tarih kesinleştiyse. :halay:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

ankaragücü ve bursadan sürpriz bekliyorum

Biz süpriz yapmayalım da gerisi ne yaparsa yapsın  :D

15 Galibiyet - 1 B  - 1 M ilk yarı hedefimiz.  :ok:

Çevrimiçi levitate

Biz süpriz yapmayalım da gerisi ne yaparsa yapsın  :D

15 Galibiyet - 1 B  - 1 M ilk yarı hedefimiz.  :ok:
deplasman karnemizle zor biraz ama inş olur :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı yoruk

Liverpool'u izleyen biri olarak olmasın diyorum.Hele hele Vida+10 gibi rakama olacaksa hayır hayır.
Kötü kaleci değil belki ama olmadık hataları var.Güvenilir değil.Gelişirse falan olabilir ama gelmesin.Madem gelişme falan diyoruz Livakovic 'i alalım bitsin .Ospina'yı da istemiyorum aslında ben.

Çevrimiçi Samet Ç

Liverpool'u izleyen biri olarak olmasın diyorum.Hele hele Vida+10 gibi rakama olacaksa hayır hayır.
Kötü kaleci değil belki ama olmadık hataları var.Güvenilir değil.Gelişirse falan olabilir ama gelmesin.Madem gelişme falan diyoruz Livakovic 'i alalım bitsin .Ospina'yı da istemiyorum aslında ben.
Livakovic'i istemenin sebebi ne ?

Çevrimdışı f_madida

Ben Ospina'yi tercih ederim, ayaklarini daha iyi kullanabiliyor ve biraz daha guvenilir.

Her ne kadar kaliteli bir kaleci de olsa Mignolet'inin 'error' verdigi pozisyonlar daha fazla. Yine de gelse hayir demem, bizim lig icin yeterli bir kaleci.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı yoruk

Livakovic'i istemenin sebebi ne ?
Getirisi daha fazla olacak eğer tutarsa.Ve 3-4 yıl kaleci aramayacağız.Bunların yanında iyi özellikleri var bize uygun kaleci.Mrmiç tavsiye etti falan..Bu kadar  :D

Çevrimdışı f_madida

Pepe de gidiyor galiba, 7 milyon pound veriyorlarmis.

Çevrimiçi Samet Demir

Kim veriyor ?

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Kim veriyor ?

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Wolverhampton

Çevrimdışı yoruk

Önce pound derler seviniriz sonra euro olduğu ortaya çıkar en sonunda 7 değil bonuslar ile 5 milyon euro olarak KAP bildirimi gelir  :evillol:

Çevrimdışı f_madida

Önce pound derler seviniriz sonra euro olduğu ortaya çıkar en sonunda 7 değil bonuslar ile 5 milyon euro olarak KAP bildirimi gelir  :evillol:

Maasi bu kadar olmasa kalsin derim ama puan basi primiyle birlikte senelik neredeyse 5 milyon euroyu buluyor verecegimiz rakam.

Çevrimdışı yoruk

Maasi bu kadar olmasa kalsin derim ama puan basi primiyle birlikte senelik neredeyse 5 milyon euroyu buluyor verecegimiz rakam.
Wolverhampton takımında Portekiz 'li çokmuş falan belki isteyebilir.
Ama normalde gitmek istemiyor.Bize gelme nedeni zaten 2 yıl istemesiydi yoksa gelmezdi.Ama bilemeyiz tabi , haber de doğru mu o da kesin değil

Kalmış 2 hafta Pepe de giderse 3 stoper şart olacak.Arkadaş ne olacak böyle ya.Daha forvet bek orta alan falan..İlk 5 hafta biz puan kaybedersek olmaz daha gol atamıyoruz ne olacak bu iş  :D

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Lens çok kısmetsiz. Adam hazırlık macında attıgi golü izleyin. Orada bile top direge carpıp zorla giriyor. Gecen sezonda cektigi sutları ya kaleciler mükemmel sekilde cıkarıyorlardı ya da top diregin dibinden dısarı falan gidiyordu. Var bi şanssızlık, kısmetsizlik adamda.. bi hoca bulup okutsak bari

Etiketler: