2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 233 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3477360 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Malum kişiye demişler ki Mısır' da Salah diye bir oyuncu var, boydan biraz kesme ama yardırarak gidiyor.
Amaç Rusya' ya mı gitmek, oyuncu mu izlemek. Yersen...

Şu herifi 6 ay bütün Afrikayı dolaştırsınlar da aklı başına gelsin.

Çevrimdışı tangaz

Negredo konusunda her zaman haklısın abi . Kimse bisey diyemez de 13 felan deyince gaza geldi bizimkiler.  Bizde kitleriz belki bi yere su DK bir bitsinde ins.

negredoyu en son bize kitlediler bidaa da kitlenmez  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Meksika- Araplar. Son care : Anlasmalı ayrılık.

Çevrimdışı tangaz

Meksika- Araplar. Son care : Anlasmalı ayrılık.

bunun üstüne balojanı kuma getirecen  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı ozankarakoc

Aynen öyle. Son 5 sezonunda 35 gol atabilmiş olan (4'ü Manisa'ya) golcüye (!) yılda 4 küsür milyon euro'yu ne Arap verir, ne Çinli, ne Katarlı, ne uzaylı...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi levitate

rodrigo bogarin kimdir nedir bilen var mı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Albayrak gitsin bunu izlesin belki cevheri keşfeder  :evillol:

Çevrimdışı atalay

+İlaveten Matej beğendiği 93'lüden çok daha iyi stoper. Aguilar'dan bahsediyor. Maliyet konusunu ise önceden Torino'nun 2 M-600 K ile çıkacağı yerden diyerek belirtmiştim. Ki Torino DoF'u Gianluca Petrachi özellikle istiyordu. Berrío için bir şey yazmaya bile gerek görmüyorum. Borja'dan ise Albayrak'ın bile haberi vardır. G.Amerika kıtasında 2016 yılının en değerli oyuncusuydu. Aynı takımda Davinson Sanchez Libertadores kupasında göz dolduruyordu. Onu beğenmemiş herhalde.

Çevrimdışı ozankarakoc

Albayrak gitsin bunu izlesin belki cevheri keşfeder  :evillol:

Valla bu hafif toplu kardeşimiz 36 yaşındaki Adebayo Akinfenwa, oynadığı son 5 sezonda 58 gol atmış. Negredo 35.

O yüzden Negredo'nun yerine Batuhan Karadeniz de gelse, Almeida da gelse, Feyyaz Uçar da gelse kabulümdür. O noktaya gelmiş durumdayım.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı murat

Niye oyle diyon
Gokhan keskin kovulmus poh atiyor adama camur atiyor
Gorevliyken cikip yapsaydi bu aciklamalari
işte bizim en büyük eksikliğimiz.karşısında aman efendim tamam efendim.koltuğunu korumak için yaltaklanma ama kovulursa arkadan atıp tutma.yada biat ettiğin koltuğunu kaybederse sırtını dönüp diperine yaltaklanma.ama 12 gün sonra buna itirazım olmaz. :D

Çevrimdışı murat

Kripto gsli olmasin bu soyadi da hani albayrak
soyadımı albayrak olarak değişsemmi acaba her kapı açılıyor.

Çevrimdışı murat

Gökhan 3 kuruş fazla maaş için İstanbulspor'a gitmişti, parayı seven bir arkadaştır.

Öte yandan Metin Albayrak da safi zarar bir adam, derhal kulüple ilişkisii kesmek lazım.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

eski mahallesinden bildiğim kadrıyla kumar tutkusu olduğu futbolculuk yıllarında.hala devam ediyormu bilmiyorum.

Çevrimdışı murat

https://twitter.com/Galip_Ozturk?s=09

Bahsi geçen şahıs abi metro holding yönetim kurulu başkanı borsa manipülasyoncusu, gökhan'ın futbol hariç özenle koşturduğu diğer işlerinden birisinin mimarı muhtemelen.
hemşerisi galip öztürk.köyüne gitmişliğim var bir cenaze nedeniyle.

Çevrimdışı murat

oparegilleri 400binden yüksek bedelle alan hiçkimse futbol aklından bahsetmesin dostlar
negredonun 4.5 ettiği yerde oparede 2 milyon eder.negredo ayarındaki oyuncuyu 1 milyona getirebildiğimiz gün opareyide 400 e alırız.

Çevrimdışı murat

neyse ki 4 yıllık yapmamışlar. bu kilit çözülebilir.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Negredo konusunda her zaman haklısın abi . Kimse bisey diyemez de 13 felan deyince gaza geldi bizimkiler.  Bizde kitleriz belki bi yere su DK bir bitsinde ins.

Biraz zor kitleriz. Negredo'nun insafına kaldık.

Çevrimdışı kyiv

Gökhan 3 kuruş fazla maaş için İstanbulspor'a gitmişti, parayı seven bir arkadaştır.

Öte yandan Metin Albayrak da safi zarar bir adam, derhal kulüple ilişkisii kesmek lazım.

Benim hatırladığım para için gitmedi. O zamanki yöneticilerden yanılmıyorsam Ahmet Hamoğlu (bir ara kuz kulesinin işletmesini falanda yaptı) kendisiyle transfer görüşmesinde bacak bacak üstüne atmış diye sözleşme yenilememişti. Gökhan parayı seçecek olsa Fenerbahçeye giderdi zamanında bütün takıma bizim verdiğimizden daha çok para veriyordu ama giden olmamıştı.

Çevrimdışı tuncaboylu

Aynen öyle. Son 5 sezonunda 35 gol atabilmiş olan (4'ü Manisa'ya) golcüye (!) yılda 4 küsür milyon euro'yu ne Arap verir, ne Çinli, ne Katarlı, ne uzaylı...
Fernandao gibi adama 6.5 milyon bonservis + 2 milyon üstü maaş verildiği söyleniyor.

1.5 seneyi sakat geçiren 33 yaşındaki Demba Ba'ya senelik 8 milyon maaş verileceği yazılıyor.

Bu transferler nizamiyse, piyasa yüksek.

Taraftar Negredo işini çok takıntı yaptı, biraz rahatlamak lazım.

Adamın hepi topu 1 sene sözleşmesi var. Ayrıca kariyeri olan, isim yapmış bir adam. Daha transfer dönemi dün açıldı, teklifler gelir ve gelecektir.

Çevrimdışı kyiv

Şu Metin Albayrak haberlerini okuduktan sonra tiksinti geldi yeminle. Böyle vizyonsuz, zekasız, beceriksiz yöneticilerin olduğu bir ortamda başarı gelse gelse şansa gelir. Bu vizyonla önümüzdeki yılda şampiyon falan olamayız. Beyefendi egosunu tatmin edecek diye 115 senelik kulüp zarar görecek. Buna göz yuman Fikret Ormanda en az onun kadar suçludur.

Yeminle bütün yönetimden soğudum bir gecede...

Kim Beşiktaşın üzerinden 1 kuruş menfaat sağladıysa zehir zıkkım olsun.

Çevrimdışı kyiv

bu metin gitmeden bize huzur yok şaka gibi yaw herif gökhana size karne verecem demiş

O hareketi Sergen Yalçına yapacaktı ki Metin Albayrak  :akuma: Sergen onu itin g.tüne sokup çıkarıp istifayı o saniyede basardı.

Çok kötü yönetiliyoruz çookk. Dehşete kapıldım. Biranda bütün inancım gitti.

Seneye Fenerbahçe şampiyon olur. Demedi demeyin. Adamlar öyle veya böyle bir sistem kurmaya başlıyorlar. Kurumsallaşmanın K si için çaba sarf ediyorlar. Bizde Metin Albayraklarla, Umut Günerlerle, Erdal Torunoğullarıyla ego tatmin edip duruyoruz.Ayıp yahu 20 milyon taraftarın 115 senelik kulübün rotasını Metin Albayrak sıfatsızı, vizyonsuzu çiziyor. brrrrrrrrrr :s20:
[ Son Düzenleme: 13 Haziran 2018, 00:46:31 cursedofdragon ]

Çevrimdışı sozkul

Ulan millet tepkiyle bütün yönetimini değiştiriyor, biz bi adamı şu kulüpten uzaklaştıramadık arkadaş.

Fikret Orman ya bir güç sarhoşluğuna kapılmış ya da bir borcu var Metin Albayrak'a.
Aklıma başka bir olasılık gelmiyor.

Çevrimdışı cursedofdragon

Belki hiç transfer yapmayız.  :bandit:

Çevrimdışı atalay

Çevrimdışı kyiv

Fikret Orman ya bir güç sarhoşluğuna kapılmış ya da bir borcu var Metin Albayrak'a.
Aklıma başka bir olasılık gelmiyor.

Bu senede şampiyon Fenerbahçe olsun güç müç hiçbirşey kalmaz Fikret Ormanda.

Çevrimdışı tuncaboylu

O hareketi Sergen Yalçına yapacaktı ki Metin Albayrak  :akuma: Sergen onu itin g.tüne sokup çıkarıp istifayı o saniyede basardı.

Çok kötü yönetiliyoruz çookk. Dehşete kapıldım. Biranda bütün inancım gitti.

Seneye Fenerbahçe şampiyon olur. Demedi demeyin. Adamlar öyle veya böyle bir sistem kurmaya başlıyorlar. Kurumsallaşmanın K si için çaba sarf ediyorlar. Bizde Metin Albayraklarla, Umut Günerlerle, Erdal Torunoğullarıyla ego tatmin edip duruyoruz.Ayıp yahu 20 milyon taraftarın 115 senelik kulübün rotasını Metin Albayrak sıfatsızı, vizyonsuzu çiziyor. brrrrrrrrrr :s20:

Bu senede şampiyon Fenerbahçe olsun güç müç hiçbirşey kalmaz Fikret Ormanda.
Ne bu Fenerbahçe aşkı sendeki?

Ne sistemi kuruyormuş Fenerbahçe?

6 senedir işsiz bir adamı, senede 2.5 milyon Euro maaşla getirince sistem mi kuruldu?
http://m.fotospor.com/haber-aman-ali-koc-comolliden-uzak-dur-290156?content_id=290156
http://m.fotospor.com/haber-damien-comolli-monchiyi-solladi-290523?content_id=290523

Tazminatından ötürü Aykut'u gönderip göndermemeye karar veremiyorlar.

Adamların bugüne kadar scout ekibinin lideri Müjdat'tı, seçim çalışmalarında ve kongre öncesi Ali Koç'a küfretmese devam da edecekti belki.

http://www.turkiyegazetesi.com.tr/spor/559435.aspx

Bu ülkede her şey böyle.

[ Son Düzenleme: 13 Haziran 2018, 01:25:41 tuncaboylu ]

Etiketler: