2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 207 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3483164 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

yarımız telef olalım diyosun yani
Şimdiye kadar çok telef olduk zaten. 1 sezondan bisey olmaz :D

Çevrimdışı tangaz

Fikstür belli olmuş hayırlı olsun Beşiktaş'ımıza. Herkes herkesle oynayacak sonuçta bizim son periyotta gs-ts maçlarımız varsa gs nin de biz ve başak ile var. fenerin son periyodu rahat ama ilk 8 haftada 4 maçta puan kaybı yaşasa da sürpriz olmaz oraları iyi geçerlerse en şanslı fb. bizim nispeten dengeli zaten 4 maçı geçen galibiyet serimiz yok kağıt üstünde 3 puan yazığımız maçları alıp puan kaybı olabilir denen maçlarda da kötünün iyisini alırsak sorun yok. 10 numara ve golcü gomez gibi winner ruh katan oyuncular olursa son periyottaki final maçlarında ağırlıklarını koyabilirlerse çok işimize yarar.

Geçen sene şampiyonluğu ilk yarıda vermiştik bu sene erken açacağız sezonu geçen sene ki gs gibi ilk yarıda alabiliriz o sebeple normalde 300-500 e bakıp son dk transferlere çok laf etmezdim ama bu sene ne kadar erken tamamlarsak kadroyu o kadar hazır girip işi götürürüz.

çok doğru
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Şimdiye kadar çok telef olduk zaten. 1 sezondan bisey olmaz :D

biz eskilerin bi kulağının arkası kaldı bize bişey olmaz da gençler çok telef olur
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı f_madida

Manuel fernandes haberleri cikmis yine. Almeida'yi da alsinlar. Guti de geliyor nasil olsa, o da 10 numara pozisyonunda oynar.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi underworld

Manuel fernandes haberleri cikmis yine. Almeida'yi da alsinlar. Guti de geliyor nasil olsa, o da 10 numara pozisyonunda oynar.
Ersan da var, kaleye de Cenk Gönen gelsin

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

En kötü hedefimiz bu olmalı :

Kendi evimizde rakipleri yenmeli (Gs-Trabzon) deplasmanda da berabere kalmalıyız (Başak - Fb).. İlla bi yerde de sürpriz mağlubiyet gelecek.. Onu da Kasımpaşa'ya verdim..  :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Love
Larin
Pekto

Varken umut nayir e ne gerek var
Pektemek olmayacak belki de.

Maaşının yarısını ödeyip kiraya yollasak, yine kardayız

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

ligin başlamasına tam 1 ay var.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Ekrem dağ gelsin bari. Bizde oynamadıgı mevki kalmamıstı. Joker olarak kullanirız

Çevrimdışı tangaz

Santrafor ve oos yok

vagner ben buradayım mesajı veriyor, bu arada larinden hazırlık maçlarında henüz tık yok.

Çevrimdışı tuncaboylu

Farketmez... bize beşiktaşlı olarak patlamış mısır yemek düşer.. :D

Not;Fikret orman da ilk döneminde YD ile ilgili bir soruya.. (borç yazan 100 miyonu vermeyeciği ile ilgili)  bu konu uzamazsa iyi olur,  maddi konulardan mahkemelik olurlar, olan hem onların hem beşiktaşın itibarına olur mealinde bir şeyler demişti.  Muhtemelen benzer konular.

Not 2 ;100 milyon tl o zamanlar 25 milyon avroya yakindı.. şimdi 17 milyon avro kadar yapıyor.. 8 milyon avro azalmış borcumuz  :biggrinking:
100 milyon TL, o zaman 42 milyon Euro'ydu.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

vagner ben buradayım mesajı veriyor, bu arada larinden hazırlık maçlarında henüz tık yok.
Vagner love aslında webo nun fb ye verdigi katkıyı verebilir. Webo da hep sonradan girer kritik goller falan atardı. Vagnerde yapabilir bunu. Zaten satılması gibi bir durum söz konusu degil. Yeni santrafor alacagız zaten. Bu durumda yeni santrafor-vagner- larin seklinde bir üclü olabilir.

Çevrimdışı tuncaboylu

ingilizlerin forumları gezdim biraz. everton taraftarlarının saçma sapan yorumları var. adamın biri rusya'ya attığı gole tuhaf gol attı almayalım yazmış.  sanarsın forvet alıyor herifler. liverpool taraftarı ise bölünmüş ama çoğunluk almayalım diyor. yorumların bazıları çok daha tuhaf bakın adamın yaptığı işe değil neye bakıyorlar biri saçları dökülmüş diyor. diğeri saçlarının uzun kısmı açık alanlara yama yapalım diyor. yaşlı diyende var epeyce. 27 yaşında stopere 79 milyon verince  bişi yok vida'ya gelince çok yaşlı. çok uyuz oluyorum bu görgüsüz cahil heriflere. mal bizden oraya gidince tu kaka oluyor. bu sadece futbolcu için geçerli değil genel. o yüzden mal dedim yanlış anlama olmasın.
O kulüpler taraftar forumlarına göre mi transfer yapıyor sanıyorsunuz, boşverin.

Çevrimdışı tuncaboylu

Iste hakli oldugumuzun ispati olmus. 150 bin euro 830 bin lira ediyor, ustelik bu para Besiktas'tan geliyor. Bizim verecegimiz 150 bin euro Altinordu'nun verecegi 200 binden de degerlidir ustelik cunku potansiyel kazanci cok cok ustundedir o 50 bin euroluk farkin. Ustelik iyi de bir zeka testi olur, kafasi calisan futbolcu daha aza Besiktas'a gelir uc kurus fazla kazanacagim diye 2. ligde surunmez.
tam da doğru rakamı yazmışız demek ki görüldüğü üzere geçen sene 700bine yani 125 bin yuroya oynayan adama 150 bin yuro yeterliymiş, teyid ettiğin için teşekürler.
İkiniz de anlamamışsınız.

Kerim Avcı'nın bonservisi Altınordu gibi genç oyuncu yetiştirme gayesi içinde olan ve yabancı oynatmayan bir takımda. Buna rağmen, kendisi 28 yaşında olmasına karşın 700 bin TL alıyor.

Umut Nayır bonservisi süper lig takımı olan Osmanlıspor'da. Oradaki maaşının en az 200-250 bin Euro olduğunu tahmin edebiliriz.

Ayrıca adam neden Beşiktaş'ta oynamak için daha azına razı olsun?

Çevrimiçi underworld

Bu kaçıncı " pekto olmayacak"  volume 464335

1 arttırıyorum negro da olmayacak belki de şey pardon negro da kalacak belki de
Pektemek olmayacak belki de.

Maaşının yarısını ödeyip kiraya yollasak, yine kardayız

Çevrimdışı tangaz

İkiniz de anlamamışsınız.

Kerim Avcı'nın bonservisi Altınordu gibi genç oyuncu yetiştirme gayesi içinde olan ve yabancı oynatmayan bir takımda. Buna rağmen, kendisi 28 yaşında olmasına karşın 700 bin TL alıyor.

Umut Nayır bonservisi süper lig takımı olan Osmanlıspor'da. Oradaki maaşının en az 200-250 bin Euro olduğunu tahmin edebiliriz.

Ayrıca adam neden Beşiktaş'ta oynamak için daha azına razı olsun?

yoo neden böyle bir tahminde bulunalım ki? benim tahminim 100bin yurodan fazla olmadığı şeklinde. dün gyanın 550 bin yuro olan maaşının 1/3ü kayserinin tavanıdır diyordun bugün umutun maaşı 250 bin yuro vardır diyorsun. tahminlerin çelişkilerle dolu. mesela bizim oğuzhan aydoğanın maaşı ne kadardır? umutun bonservisi süperlig ekibinde 250 vardır diyorsun o.aydoğanın bonserviside süper lig devi beşiktaşda benzer mantıkla maaşı en az 1 milyondur diyebilirmiyiz? o mantıktan bu sonuç çıkıyor...

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu kaçıncı " pekto olmayacak"  volume 464335

1 arttırıyorum negro da olmayacak belki de şey pardon negro da kalacak belki de
Pektemek'i tutmaya gerek kalmıyor işte, maaşının bir kısmını verecek bir takıma kiralayabiliriz.

2 sene önce Başakşehir'e kiraladık, şimdi de Rizespor'a falan gönderebiliriz.

Çevrimdışı tuncaboylu

yoo neden böyle bir tahminde bulunalım ki? benim tahminim 100bin yurodan fazla olmadığı şeklinde. dün gyanın 550 bin yuro olan maaşının 1/3ü kayserinin tavanıdır diyordun bugün umutun maaşı 250 bin yuro vardır diyorsun. tahminlerin çelişkilerle dolu. mesela bizim oğuzhan aydoğanın maaşı ne kadardır? umutun bonservisi süperlig ekibinde 250 vardır diyorsun o.aydoğanın bonserviside süper lig devi beşiktaşda benzer mantıkla maaşı en az 1 milyondur diyebilirmiyiz? o mantıktan bu sonuç çıkıyor...
Bir celişki yok.

Ortalama bir süper lig takımında taban maaşların 200 bin Euro, tavan maaşlarin da 500-550 bin Euro olduğunu tahmin ediyorum.

Proje takımı olan ve yayın geliri olmayan Altınordu bile 150 bin Euro verebiliyor sonuçta.

Çevrimiçi underworld

Reyis iyice kıllanmaya başladım senin hesabını biri mi patlattı diye.

Rasyonel tuncaboylu nun hesabını geri verin.

Önce Beşiktaş a gelmek için niye çaba sarf etmekten , şimdi de pektoyu sanki biz elde tutuyormuşuz gibi bahsetmenden şüphe duyuyorum.

Alt liglerde sürekli kiralanan bir oyuncu Beşiktaş gibi piyasası, taraftarı olmayan, sürekli küme düşme mücadelesi veren sıradan bir kulübe niye gelsin ki
Pektemek'i tutmaya gerek kalmıyor işte, maaşının bir kısmını verecek bir takıma kiralayabiliriz.

2 sene önce Başakşehir'e kiraladık, şimdi de Rizespor'a falan gönderebiliriz.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu arada geçen 6 ayı sakat geçiren  Onyekuru'nun yıllık maaşı 2 milyon Euro'ymuş ve orada çalışma izni alamamış.

Yani tahminimce Everton menajeri şu anda viskisini yudumlarken, purosunu yakıyordur.

Oynatamayacakları ve sakatlıktan çıkmış adamın, bir senelik 2 milyon Euro'luk maaşından kurtuldular.

Çevrimdışı tangaz

Önce Beşiktaş a gelmek için niye çaba sarf etmekten , şimdi de pektoyu sanki biz elde tutuyormuşuz gibi bahsetmenden şüphe duyuyorum.

Alt liglerde sürekli kiralanan bir oyuncu Beşiktaş gibi piyasası, taraftarı olmayan, sürekli küme düşme mücadelesi veren sıradan bir kulübe niye gelsin ki

şüphelenecek birşey yok tezini ispatlamak için akla hayale sığmayacak daha çok cümle duyduk, duyarız.

en elitleri de ismayli savunduğu günlerde vizyondaydı  :D

Çevrimdışı mylife1903

bu isin dogrusu sudur
gel bakam nayir kardes
ne aliyin sen osmanlidan
250bin yuro
tamam alsana 100bin yuro gel basla
yahu ben 250bin aliyom osmanlidan
ozaman git osmanlida oyna burasi besiktas, turkiyenin en buyuk takimi
maasin vaktinde yatacak yedigin ictigin en guzel kulube yakin bir de ev tutsriz sana kendini gosterirsen biz de memnin kalirsak zam yapariz

a- istemem osmanlida iyiyim ben
oglum bas git

b- buyuk takim deneyimi hayalimdi nerede sozlesme
sozlesme yok bos kagit var

Çevrimdışı tangaz

Bir celişki yok.

Ortalama bir süper lig takımında taban maaşların 200 bin Euro, tavan maaşlarin da 500-550 bin Euro olduğunu tahmin ediyorum.

Proje takımı olan ve yayın geliri olmayan Altınordu bile 150 bin Euro verebiliyor sonuçta.

kayserinin tavanı gyanın 1/3 kadardır diyordun adamın maaşı 550 binmiş başkanlarının açıklaması var, tavan 180 bin olur...

Çevrimdışı tuncaboylu

Biz elimizde tutuyorduk Pektemek'i.

Maaşının yarısını ödeyeceğimize tamamını ödemeye ve 3. forvet olarak tutmaya karar verdik. Yoksa Başakşehir aynı şartlarda kiralama talebinde bulunmuştu.

Artık yerli bir 3. forvet bulduğumuza göre, Pektemek'in maaşının yarısından kurtulsak bile kardır.

Etiketler: