2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 208 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3483159 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı savaş altay

Pepe süpürür, Tosic'in arkasını da süpürdü zaten fakat bu ideal bir durum değil ki. Daha iyisi mümkünken neden böyle olsun. Sat Vida'yı yüksek meblağalara o paranın yarısıyla, çeyreğiyle sistemine daha uygun bir partner al Pepe'ye.Yani bahsedilen paraları reddetme gibi bir lüksümüz yok bizim. Okadar refah içinde bir kulüp değiliz.
Vida kalırsa Pepe o'nun da arkasını süpürür manasında yazdım. Satılırsa iki as stoper alırsın, gelecek için umut vermeyen bulamazsan, kira yaparsın birisini.

Vida iyi bir kaynak olabilir, fena yürüyor  :icool: Adam yarı finalde, nedense ben daha yeni heyecanlanıyorum. Parası meşgul etti bilinç altını demekki  :lol:

Çevrimdışı kyiv

1. Hafta: Beşiktaş - Akhisarspor
2. Hafta: Erzurumspor - Beşiktaş
3. Hafta: Beşiktaş - Antalyaspor
4. Hafta: Bursaspor - Beşiktaş
5. Hafta: Beşiktaş - Yeni Malatyaspor
6. Hafta: Fenerbahçe - Beşiktaş
7. Hafta: Beşiktaş - Kayserispor
8. Hafta: Atiker Konyaspor - Beşiktaş
9. Hafta: Göztepe - Beşiktaş
10. Hafta: Beşiktaş - Çaykur Rizespor
11. Hafta: Medipol Başakşehir - Beşiktaş
12. Hafta: Beşiktaş - Sivasspor
13. Hafta: Ankaragücü - Beşiktaş
14. Hafta: Beşiktaş - Galatasaray
15. Hafta: Alanyaspor - Beşiktaş
16. Hafta: Beşiktaş - Trabzonspor
17. Hafta: Kasımpaşa - Beşiktaş

İlk yarı için Erzurum deplasmanı iyi oynamak ve puan almak zorunda olduğumuz bir deplasman keza  Bursaspor. Geçen sene iç anadolu ve doğu anadoluda çok puan bıraktık. Konya deplasmanı senelerdir çok zor puan aldığımız deplasman halbuki rakipler yeri gelip rahat 5 leyip geliyorlar. Dikkat etmek lazım. Onun dışında sezonun ilk yarısının son haftası Kasımpaşa yine pür konsantre gerektirecek maç.

Çevrimdışı savaş altay

Fikstür anormal durumlar dışında hiç ilgimi çekmez, bu sezon da çekmedi. Hiç zahmet etmemişler. Totem mi yapıyorlar renkliler için ne yani ?  :kop:

Çevrimdışı yoruk

Vida bence de bizim sisteme uygun değil.Bu kötü oyuncu olduğunu göstermez ? Tosic'in arkasında kalmasının nedeni Tosic'in formu dolayısı ile ve sistem dolayısı ile oldu. Hatta Talisca da bize uygun değil idi.Geçen sene hatta önceki sene yaşadığımız sıkıntılar bundan kaynaklıydı.Negredo da bize uygun değildi, Negredo da kötü değil ?

Standart oyuncu alırsın ama takıma öyle bir oturur ki vazgeçemezsin.Yani oyuncunun kalitesi yetenekleri değildir bazen önemli olan.

Çevrimdışı tuncaboylu

O istatistikler Serie A yapilmis ama. Oguzhan, Tolgay TSL'de 24-25 macta 0 golle oynuyorlar. Italya'nin orta sira takimi bu ligde sampiyonluga oynar. Ayrica Badelj kaliteli, gol ve asist ozelligi olan 8 numaraya cok uygun bir adam. Fiorentina defansif orta saha olarak kullandi, Italya Ligi'de zaten cok gollu bir lig degil o yuzden istatistikleri dusuk. Her neyse tartismanin zaten anlami yok, bir kac haftaya Milan, Juventus benzeri bir takima gider.

İtalya ligi gayet gollü bir lig, son 2 seneki gol ortalaması La Liga'yla aynı ve Premier League'den yüksek.

Fiorentina da çok ortalama bir takım.

Juventus kendisini almaz, o pozisyona Emre Can'ı aldılar zaten. Çok bir atlama yapacağını sanmıyorum, zaten sözleşmesi bitmese bizim medyada adı bile geçmezdi.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Umarım dondurmamışlardır, uzamasın daha fazla. Bitsin gitsin.

Veli bizde oynarken sakatlandı, o konuda anlayış gösteriyorum. Ama kardeşim, takıma giremeyeceğin belliyken neden kiralık gitmiyorsun?

Maaşını yine Beşiktaş versin, kiralık git. Anadolu'ya gitmiyorsan, Avusturya'ya git. Orada kendini bul, bir sonraki sene için hazır ol.

Kızgın olmamın tek sebebi bu.

kiralık gidemez o kolla kimse almaz onu bitti onun futbol hayatı bu saatten sonra bir şey olmaz.
yazık oldu çocuğa maddi manevi büyük kayıp allah yardımcısı olsun

Çevrimdışı tangaz

ben bu sene fenerin şampiyon yapılacağını düşünüyorum çok da stres yapmıyorum bu nedenle, hatta ekonomik bir yıl geçirmek fazlalıklardan kurtulmak önemli bu bağlamda. fikstür de tam bu tezimi destekleyecek türden olmuş...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

kiralık gidemez o kolla kimse almaz onu bitti onun futbol hayatı bu saatten sonra bir şey olmaz.
abi naaptin adami ampute milli takimina gonderdin, futbol hayati bitmez de ust seviye oynayamaz desek cocugu savurup attin ya

Çevrimdışı savaş altay

Vida bence de bizim sisteme uygun değil.Bu kötü oyuncu olduğunu göstermez ? Tosic'in arkasında kalmasının nedeni Tosic'in formu dolayısı ile ve sistem dolayısı ile oldu. Hatta Talisca da bize uygun değil idi.Geçen sene hatta önceki sene yaşadığımız sıkıntılar bundan kaynaklıydı.Negredo da bize uygun değildi, Negredo da kötü değil ?

Standart oyuncu alırsın ama takıma öyle bir oturur ki vazgeçemezsin.Yani oyuncunun kalitesi yetenekleri değildir bazen önemli olan.

Uygun olsa bile Vida ''hint kumaşı'' değil. Bir, iki defosu olan her stoper gibi.
Takımda 5 mevkide As oyuncu yok, satılmalı.

Çevrimiçi Necmi

tosiçin arkasında kalmasının nedeni şenol güneş başka bir şey değil ama haklıydı o tosiç kesilmezdi
resmen elit stoperler gibi oynuyordu ligin sonuna doğru biraz arıza çıkartmaya başladı

Çevrimdışı tangaz

ilk 3 sene 400 bine oynadı kontratı da 2019 haziranda bitecek 30 yaşına geldiğinde yaklaşık 8,5 milyon yuro servetle hayatının geri kalanına başlayacak. keşke benim de sonu böle biten bir kaybım  olsaydı.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tuncaboylu

Abi maaşını biz versek, neden almasınlar?

Gider anlaşırsın İstanbulspor'la geçen sene, "Bedava oynayacak ama sağlamken en az 15 maç ilk 11 başlayacak" diye de bir madde koyarsın. Kimse reddetmez ki.

Çevrimiçi Necmi

abi naaptin adami ampute milli takimina gonderdin, futbol hayati bitmez de ust seviye oynayamaz desek cocugu savurup attin ya
o sorunu bende yaşadım o kolla koşamaz bile o sakatlık çok ciddi tedavide edilemiyor
omuz kasları kat kat birbirinin üstünde bütün omuz sırt göğüs ve kola hükmediyor sorunun nerde olduğu anlaşılamıyor
ameliyat diğer kasların hasar almasına neden oluyor. normal hayatına bir şekilde devam eder ama spor yapmak hemde porfesyonelce zor.
inşallah düzelir ama bunca yıl düzelmediyse bundan sonrada zor.

Çevrimdışı savaş altay

ben bu sene fenerin şampiyon yapılacağını düşünüyorum çok da stres yapmıyorum bu nedenle, hatta ekonomik bir yıl geçirmek fazlalıklardan kurtulmak önemli bu bağlamda. fikstür de tam bu tezimi destekleyecek türden olmuş...
Fikstür ve açıklamalar bana Dejavu yaşatıyor  :D Kararmayın abi. Fw gelsin bak biz o kaleye nasıl giriyoruz.
Bir gün değil her gün Beşiktaş derken ne kast edilenden çok, anlaşılan önem kazandı.

Her sezon bambaşka Beşiktaş! Kaptan, Koskoca uzay ve sürekli düğmelere basıyoruz, Bu şeyin bir ayarı yok mu ?   :biggrinking:

Çevrimdışı savaş altay

:evillol:

Çevrimiçi Necmi

Abi maaşını biz versek, neden almasınlar?

Gider anlaşırsın İstanbulspor'la geçen sene, "Bedava oynayacak ama sağlamken en az 15 maç ilk 11 başlayacak" diye de bir madde koyarsın. Kimse reddetmez ki.

iyide antrenmana çıkamıyor nasıl alacaklar iyi kötü oynasa eyvallah dediğiniz gibi olurda
3 yıldır top oynamayan daha antrenmana bile çıkamayan birini neden kiralasınlar. bir sene daha tedavisini olacak bizde parasını ödeyeceğiz işde
başka yolu yok biz parasını ödedikten sonra neden başka takıma gönderelim çıkabiliyorsa Beşiktaşla çıkar idmana
sezonu doldurur parasını verdikten sonra oyuncuya top atsa yeter.

Çevrimdışı tuncaboylu

Ekonomik yıl geçirmek bence de mantıklı, transferde 35-40 milyonluk bir artı ile kapatıp maaş bütçesini 7-8 milyon Euro azaltabilirsek şahane olur.

İlaveten Fenerbahçe şampiyon yapılacak fikrine katılmıyorum, zaten Fenerbahçe yönetimi ve başkanı bile böyle bir beklentide değil

Aziz mafyası gittiği ve VAR sistemi geldiği  için uzun süre sonra, makul yönetilen bir lig izleriz diye düşünüyorum.

Ve içimden bir ses, şampiyonluktaki en büyük rakibimiz Başakşehir olur diyor.

Çevrimiçi Necmi

ilk 3 sene 400 bine oynadı kontratı da 2019 haziranda bitecek 30 yaşına geldiğinde yaklaşık 8,5 milyon yuro servetle hayatının geri kalanına başlayacak. keşke benim de sonu böle biten bir kaybım  olsaydı.
orası öyle bunu söylerken maddide desem daha çok maneviyatı düşünmüşdüm
o kolla çekecek uzun süre sonuçta maddide bundan sonrada 6-7 M kazanabilirdi kaybettiğide az değil.

Çevrimiçi underworld

5 maçlık seri de sadece ilk sezonda şaka gibi
Hoca bir kere şu seri yapmada kendini aşmalı. 5 maçlık seri nedir Allah aşkına? Seri midir? Artarda 8,9.10 maç kazanabilmeliyiz bu sene.

Çevrimdışı tangaz

Fikstür ve açıklamalar bana Dejavu yaşatıyor  :D Kararmayın abi. Fw gelsin bak biz o kaleye nasıl giriyoruz.
Bir gün değil her gün Beşiktaş derken ne kast edilenden çok, anlaşılan önem kazandı.

Her sezon bambaşka Beşiktaş! Kaptan, Koskoca uzay ve sürekli düğmelere basıyoruz, Bu şeyin bir ayarı yok mu ?   :biggrinking:

yoo ben birkaç haftadır hep bu düşüncedeyim çok da şeetmiyorum bu nedenle negredo lens filan gibi yüksek maaşlı 3-5 kişiyi gönderip ligi de 2. bitirip şl ön elemesi şaapsak kafi, feneri şampiyon yapacaklar bu sene. gesenin geçen sene ekonomik verileri neyse bu sene fenerin ki ondan beter durumda bu nedenle bir omuz atarlar...

Çevrimdışı tangaz

orası öyle bunu söylerken maddide desem daha çok maneviyatı düşünmüşdüm
o kolla çekecek uzun süre sonuçta maddide bundan sonrada 6-7 M kazanabilirdi kaybettiğide az değil.

olsun istiyorum ben bu kötü sonun aynısından  :D

Çevrimdışı tuncaboylu

iyide antrenmana çıkamıyor nasıl alacaklar iyi kötü oynasa eyvallah dediğiniz gibi olurda
3 yıldır top oynamayan daha antrenmana bile çıkamayan birini neden kiralasınlar. bir sene daha tedavisini olacak bizde parasını ödeyeceğiz işde
başka yolu yok biz parasını ödedikten sonra neden başka takıma gönderelim çıkabiliyorsa Beşiktaşla çıkar idmana
sezonu doldurur parasını verdikten sonra oyuncuya top atsa yeter.
Maç eksiğini giderirdi en azından, şu halde adam bizde 3 senedir 7 maç oynamış. Bir 3 sene daha kalsa, 7 maç bile oynayamaz.

O zaman git bir sene, oynayıp oynayamadığını dene. Ama sakatlıktan bağımsız, adamın kafasında futbol bitmiş; seneye jübile yapar.

Çevrimdışı mehmetthedum

Muhtemelen kasadan çıkan paranın hatrı sayılır bir bölümü menejerlere gitmiştir.. anlık da harcıyor ayrıca. Yuksek ihtimal kalan para 7 sülalesine pay edilmiştir destek baabında... evini barkını da aldıysa, nakit olarak elinde kalan sayılıdır.. daha +30-40 sene yaşayacak.. allah uzun ömür versin.. ilaveten sevilen ve işini yapan bir oyuncumuzdu.. inşallah işleri yolunda gider..
Beşiktaş her zaman mahallenin büyük abisidir.

Çevrimdışı savaş altay

yoo ben birkaç haftadır hep bu düşüncedeyim çok da şeetmiyorum bu nedenle negredo lens filan gibi yüksek maaşlı 3-5 kişiyi gönderip ligi de 2. bitirip şl ön elemesi şaapsak kafi, feneri şampiyon yapacaklar bu sene. gesenin geçen sene ekonomik verileri neyse bu sene fenerin ki ondan beter durumda bu nedenle bir omuz atarlar...
Atmaya başladılar bile, hatta çoktan süregelen bir şey  :D Her sezon fb'ye 5-6 hafta hazırlık verip takımı oturtuyorlar ardından bizi davet ediyorlar zaten  :kop:

Çevrimdışı tangaz

Ekonomik yıl geçirmek bence de mantıklı, transferde 35-40 milyonluk bir artı ile kapatıp maaş bütçesini 7-8 milyon Euro azaltabilirsek şahane olur.

İlaveten Fenerbahçe şampiyon yapılacak fikrine katılmıyorum, zaten Fenerbahçe yönetimi ve başkanı bile böyle bir beklentide değil

Aziz mafyası gittiği ve VAR sistemi geldiği  için uzun süre sonra, makul yönetilen bir lig izleriz diye düşünüyorum.

Ve içimden bir ses, şampiyonluktaki en büyük rakibimiz Başakşehir olur diyor.

ben VARla kaybımızın kazancımızdan fazla çıkacağını düşünüyorum

ben ülkeye de kurullarına da hiç bir şeyine güvenmiyorum bakım tren kazası oluyor ona bile yayın yasağı getiriliyor bu ülkede...

sene içi VARa söverek geçiririz sezonu

Etiketler: