2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 206 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3483404 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

fb gs macinin oldgu hafta  basakla oynayacagız. Fiķstür onceden belirlenmis bugün izlettiler bize

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Gecen sene de gs ile oynadigimiz haftada fb kasimpasa ile oynuyordu. Bu senede aynı

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

anadolu maçları istedigim gibi geldi. k.paşa, akhisar, konya deplasmanları ilk yarı. erzurum maçı ağustosta. ama derbiler çok kötü oldu.

bu fenerin fikstür şansına da başlayacam artık ayrıca.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

1. Hafta: Beşiktaş - Akhisarspor
2. Hafta: Erzurumspor - Beşiktaş
3. Hafta: Beşiktaş - Antalyaspor
4. Hafta: Bursaspor - Beşiktaş
5. Hafta: Beşiktaş - Yeni Malatyaspor
6. Hafta: Fenerbahçe - Beşiktaş
7. Hafta: Beşiktaş - Kayserispor
8. Hafta: Atiker Konyaspor - Beşiktaş
9. Hafta: Göztepe - Beşiktaş
10. Hafta: Beşiktaş - Çaykur Rizespor
11. Hafta: Medipol Başakşehir - Beşiktaş
12. Hafta: Beşiktaş - Sivasspor
13. Hafta: Ankaragücü - Beşiktaş
14. Hafta: Beşiktaş - Galatasaray
15. Hafta: Alanyaspor - Beşiktaş
16. Hafta: Beşiktaş - Trabzonspor
17. Hafta: Kasımpaşa - Beşiktaş

Çevrimdışı kyiv

ağlayıp sızlamaya gerek yok.
ilk yarıda vurup geçeceksin.

Şenol Hoca ile rekorumuz 41 puan o zaman minimum 42 yapmalıyız ilk yarıda. Hocanın ve takımın geçen seneden borcu var.

Çevrimdışı kyiv

Saha ve hava koşulları açısından bir tek 2. devredeki Malatya maçı zor olur.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

11. haftaya puan kaybını yazalım şimdiden :)

Çevrimiçi underworld

Seri galibiyet
Galibiyet serisi

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Seri galibiyet
Galibiyet serisi
1 2 3 4 5 ve 7 8 9 10. haftalarda yapmamız gereken şey.

Çevrimdışı f_madida

fb gs macinin oldgu hafta  basakla oynayacagız. Fiķstür onceden belirlenmis bugün izlettiler bize

AA verilerine gore sampiyonu da aciklasalar da rahat etsek bari.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı ALDENYX

şuraya 13 de 13 koyuyorum... rüyamda öğle gördüm...bakalım rüyam beni trolledimi....  :)
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı yoruk

Fikstür falan dert etmenin anlamı yok bence.Sezon içinde değişir dengeler.Bugün aaa dersin x takımla şu zamanda oynamak sıkıntı dersin ama o gün gelir avantaj olur sana. :D

Her takımla oynayacaksın.Mırın kırın etmeden vurup geçmen lazım.

Akhisar maçı için umarım bilet bulurum  :lol:

Çevrimdışı kyiv

Bu sene Fenerbahçe'nin şampiyon olması için her türlü desteğin verileceği aşikar. Bizim maçlarımızı 1. hafta 2. fata demeden kazanmamız şart. Geçen sene ilk yarıda kaybedilen puanlar yüzünden şampiyonluğu kaybettiğimiz ortadayken bütün maçları hafta ayırmaksızın aynı konsantrasyon ve istek ile oynamalıyız.

Unutmayın bu sene Lefter sezonu kimin ne kadar destekleneceği adında gizli (aslında açık). Kimse sakın ola Seba sezonunda Galatasaray Şeren sezonunda biz olduk demesin Fenerbahçe kaç yıldır şampiyon olamıyor bu endüstriyelleşen futbolda 1 yıl daha Fenerbahçenin şampiyon olmamasına bazı çevrelerin tahamülü olmayacaktır.

Çevrimdışı kyiv

Seri galibiyet
Galibiyet serisi

Hoca bir kere şu seri yapmada kendini aşmalı. 5 maçlık seri nedir Allah aşkına? Seri midir? Artarda 8,9.10 maç kazanabilmeliyiz bu sene.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Benim bahsettiğim, kimsenin umursamadığı 1 maç dışında şans bulamadı. Piyasasının arttığını düşünmüyorum o yüzden.

Ayrıca adamın Serie A'da istatistikleri 108 maçta 6 gol 7 asist. 4 sezonda 2'den fazla gol 3'ten fazla asist yaptığı olmamış. Oynadığı takım da İtalya'nın sıra takımı. Yaş da 30 olmak üzere.

Senelik 4.5 milyon verip, Oğuzhan'la Tolgay'ın yerine oynatmak bize ne katacak? Hele ki elimizde Medel de varken, benzer tarzda adama ne gerek var?

O istatistikler Serie A yapilmis ama. Oguzhan, Tolgay TSL'de 24-25 macta 0 golle oynuyorlar. Italya'nin orta sira takimi bu ligde sampiyonluga oynar. Ayrica Badelj kaliteli, gol ve asist ozelligi olan 8 numaraya cok uygun bir adam. Fiorentina defansif orta saha olarak kullandi, Italya Ligi'de zaten cok gollu bir lig degil o yuzden istatistikleri dusuk. Her neyse tartismanin zaten anlami yok, bir kac haftaya Milan, Juventus benzeri bir takima gider.

Çevrimdışı 38life

Beşiktaş oyuncusunu kötü göstermekten özel bir zevkmi alıyorsun.
insan değerini yükseltmeye çalışır. Kendi maçımızda hataları görür eleştirisini yaparız
bu apayrı bir konu ama dünya kupasında oynayan oyuncumuza sallamak sadece
adını anmak istemeyenlerin eline koz vermektir. senin sözlerine karşı bir söz söyleyeyim
vida dünya kupasında yarı finale kalmış takımın as stoperi takımın vaz geçilmezi
istediğiniz kadar kötüleme çabasında olun bunu değiştiremezsiniz.
Büyük ihtimalde ingiltereyi geçip finale yükselecekler. içinizde azda olsa Beşiktaş sevgisi varsa
vida üzerinden Beşiktaşın ismini anmaktan imtina edenlere inat Vidayı savunursunuz.
Vidanın kusurlarını bulmaya çalıştığınızda doğrucu olmuyorsunuz. Yarın basındaki sözde Beşiktaşlı
olanları Beşiktaşı eleştiriyor savunmuyor diye eleştirmeyeceksiniz çünkü onlardan bir farkınız kalmıyor
böyle yaptığınızda. Yarın Beşiktaş maçında yanlışını görürseniz eleştirin sonuna kadar buna hakkınız var.
ama şimdi yaptığınız şey Beşiktaş düşmanlığından farklı değil asporun yaptığı gibi hırvatistanın penaltılarını herkesin ismini vererek yazıp sadece vidanın attığı  penaltıda vidanın adını yazmamasından bir farkı yok yaptığınızın
dolaşın twitterde hırvatistan maçı için Beşiktaş düşmanlarının bakış açısına yorumlarına
bakın sonra dönüp kendi yorumlarınızı okuyun bakalım fark görebilecekmisiniz.
bu arada maçları bir sen izlemiyorsun ben kestiği bir çok pozisyon gördüm.
ha Türkiye hırvatistan maçlarınıda izledik Beşiktaş kiev maçlarınıda vidanın kim olduğunu gayet iyi biliyoruz
vidayı tukaka etmek için bir pozisyonumu izleyerek karar veriyorsun bütün maç boyu orta saha göbeği hizasındaydı
müdahalelerinide ordan yaptı. DK da çeyrek final mücadelesinde rakibin andora olmuyor müsade ette bir hata yapmış olsun.
bu onu kötü yapmaz. aynı adam hırvatları yari finale taşıyan golü attı

Beşiktaş oyuncusunu kötü falan göstermiyorum. Yaptığım şey oyuncuyu kötü veya iyi göstermek değil rasyonel yorum yapmak. Vida uygun sistemde, uygun takımda gayet iyi bir stoper. Benim önceliğim oyuncuları körü körüne rasyonellikten uzak ve sığ bir şekilde övmek değil. Benim önceliğim takımın faydasını düşünmek. Vida'nın Beşiktaşın sistemine uygun bir stoper olmadığını piyasa değerine eşdeğer bir fayda sağlayamayacağını söylüyorum. Satılması gerektiğini ve daha az parayla bizim ihtiyaçlarımıza daha uygun bir stoper alınması gerektiğini düşünüyorum. Bu oyuncuyu kötülemek değildir. Bu takımın mali ve sportif başarısını gözetmektir. Ayrıca oyuncu değeri bu forumdan yükseltilmez veya düşürülmez. bu sosyal medyada yapılır, transfermark'tan yapılır. Ben Hırvatistanın maçları olduğunda 50 tane tweet RT'liyorum twitterda. Bi Vida'nın fotoğrafını profil fotosu yapmadığım kalıyor. Ama ben Vida'nın değerini mi düşürüyor muşum? :) bunu daha önce 10larca kez bu forumda yazdım. Burası Beşiktaş forumu burada eleştiri yapılır. Sosyal medyada ise sadece yüceltirsin. Bu şuna benzer. Aile sorunlarını evin içinde konuşursun ama dışarı çıktığında aile bireylerine tek bir laf bile ettirmezsin. Doğru olan budur. Kötü niyetli olmayın biraz. Burada değerlendirme yapıyoruz oyuncu hakkında. Herşeye pozitif veya negatif bakamazsınız. bu sizi ve sizin desteklediğiniz takımı kötüyü götürür. objektif ve rasyonel bakmak zorundasınız eğer takımın başarısını düşünüyorsanız. Yok eğer kendinizi tatmin etmek istiyorsanız herşeye pozitif bakıp mutlu olmaya çalışırsınız ya da herşeye negatif bakıp egonuzu beslersiniz. Vida satılmalı. Vida Beşiktaşa 10+ milyon euroluk katkı sağlamaz. Onun getireceği paranın yarısıyla Beşiktaşa daha faydalı olabilecek bir stoper alınabilir.

Her oyuncu kendisine uygun sistemde değerlidir. Vida'ya talip olan takımların oyun sistemine bakarsanız zaten ne demek istediğimi anlarsınız. Oğuzhan'ın geçtiğimiz yıllara şöyle bi baktığımızda nasıl dalgalandığını görüyoruz. Biz bu form dalgalanmasının sebebinin "çoğunun" Oğuzhanın kendisinden kaynaklanmadığını sistemden ve çevresindeki oyunculardan kaynaklandığını söyledik. Ama burada aylarca hatta yıllarca Oğuzhan yerden yere vuruldu. Bu insanların yaptığı oyuncunun değerini düşürmekti. Bizim yaptığımız da değerini yükseltmekti sizin tabirinizle. Halbuki olaylara rasyonel yaklaşırsanız birşeyi düşürüp kaldırma güdüsüyle hareket etmenize gerek kalmaz. Oyuncuların değil kulübün çıkarını düşünelim. Övgü veya yergi meslesi değil bunlar. Burası forum, burası aile içi. Kulübün nasıl daha iyi noktaya geleceği konusunda fikirlerimizi paylaşıyoruz hepimiz. Sosyal medyada 7/24 övelim oyuncularımızı, ki ben bunu yapıyorum. Ama burada daha rasyonel daha eleştirel düşünmemiz gerekiyor. Oyuncuları değil kulübü düşünmemiz gerekiyor. Çünkü burası aile içi. Burada Quaresma'yı eleştirirsin, Twitterda onun gollerini paylaşırsın. Bu işin normali, olması gerekeni budur.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Ömer Kaan

1. Hafta: Beşiktaş - Akhisarspor---3
2. Hafta: Erzurumspor - Beşiktaş---1   
3. Hafta: Beşiktaş - Antalyaspor---3
4. Hafta: Bursaspor - Beşiktaş---3
5. Hafta: Beşiktaş - Yeni Malatyaspor---3
6. Hafta: Fenerbahçe - Beşiktaş---3
7. Hafta: Beşiktaş - Kayserispor---3
8. Hafta: Atiker Konyaspor - Beşiktaş---1
9. Hafta: Göztepe - Beşiktaş---3
10. Hafta: Beşiktaş - Çaykur Rizespor---3
11. Hafta: Medipol Başakşehir - Beşiktaş---0
12. Hafta: Beşiktaş - Sivasspor---3
13. Hafta: Ankaragücü - Beşiktaş---3
14. Hafta: Beşiktaş - Galatasaray---3
15. Hafta: Alanyaspor - Beşiktaş---3
16. Hafta: Beşiktaş - Trabzonspor---3
17. Hafta: Kasımpaşa - Beşiktaş---1
 42 Puan. Totemimizi yapalım burda dursun. :)

Çevrimdışı 38life

Pepe süpürür  O0 Süpürdü de çoğu maç. Fernandes gelse, çakılı oynamadığından
Vida bir işe yaramaz o zaman. En yüksek fiyata çıkaralım elimizden.

Pepe süpürür, Tosic'in arkasını da süpürdü zaten fakat bu ideal bir durum değil ki. Daha iyisi mümkünken neden böyle olsun. Sat Vida'yı yüksek meblağalara o paranın yarısıyla, çeyreğiyle sistemine daha uygun bir partner al Pepe'ye.Yani bahsedilen paraları reddetme gibi bir lüksümüz yok bizim. Okadar refah içinde bir kulüp değiliz.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı mylife1903

1. Hafta: Beşiktaş - Akhisarspor G
2. Hafta: Erzurumspor - Beşiktaş G
3. Hafta: Beşiktaş - Antalyaspor G
4. Hafta: Bursaspor - Beşiktaş B
5. Hafta: Beşiktaş - Yeni Malatyaspor G
6. Hafta: Fenerbahçe - Beşiktaş M
7. Hafta: Beşiktaş - Kayserispor G
8. Hafta: Atiker Konyaspor - Beşiktaş G
9. Hafta: Göztepe - Beşiktaş G
10. Hafta: Beşiktaş - Çaykur Rizespor G
11. Hafta: Medipol Başakşehir - Beşiktaş B
12. Hafta: Beşiktaş - Sivasspor G
13. Hafta: Ankaragücü - Beşiktaş G 0-8
14. Hafta: Beşiktaş - Galatasaray G
15. Hafta: Alanyaspor - Beşiktaş G
16. Hafta: Beşiktaş - Trabzonspor B
17. Hafta: Kasımpaşa - Beşiktaş G
lige yukselen takimlarla ilk haftalar oynamak bazen avantaj bazen dezavantaj ama erzuruma kisin gitmemek iyi olmus
ligde rekor bizde 13 mac 2 sefer yaptik.
senol hocam ile gidisat 4 mac seri 1 puan kaybi gibi oluyir.
arada derbi kayiplari olsa 5 mac puan kaybi yazilir
12 g 3b 2m 39 puan yapar. bu normali 41+ sampiyonluk puani
soyle yanlarina koyam bakalim ben kagit ustunde boyle planlamaya baslardim
13g 1m 3b 42 puan

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Her yıl hazırladığım listemi güncelledim. Umarım karıştırmamışımdır.. Rakiplerle fikstürümüz şöyle :

Hızlıresim açamayanlara : https://imgur.com/a/Gwu6JaL

[ Son Düzenleme: 09 Temmuz 2018, 16:24:32 Osvaldonun Saçı ]

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Beşiktaş oyuncusunu kötü falan göstermiyorum. Yaptığım şey oyuncuyu kötü veya iyi göstermek değil rasyonel yorum yapmak. Vida uygun sistemde, uygun takımda gayet iyi bir stoper. Benim önceliğim oyuncuları körü körüne rasyonellikten uzak ve sığ bir şekilde övmek değil. Benim önceliğim takımın faydasını düşünmek. Vida'nın Beşiktaşın sistemine uygun bir stoper olmadığını piyasa değerine eşdeğer bir fayda sağlayamayacağını söylüyorum. Satılması gerektiğini ve daha az parayla bizim ihtiyaçlarımıza daha uygun bir stoper alınması gerektiğini düşünüyorum. Bu oyuncuyu kötülemek değildir. Bu takımın mali ve sportif başarısını gözetmektir. Ayrıca oyuncu değeri bu forumdan yükseltilmez veya düşürülmez. bu sosyal medyada yapılır, transfermark'tan yapılır. Ben Hırvatistanın maçları olduğunda 50 tane tweet RT'liyorum twitterda. Bi Vida'nın fotoğrafını profil fotosu yapmadığım kalıyor. Ama ben Vida'nın değerini mi düşürüyor muşum? :) bunu daha önce 10larca kez bu forumda yazdım. Burası Beşiktaş forumu burada eleştiri yapılır. Sosyal medyada ise sadece yüceltirsin. Bu şuna benzer. Aile sorunlarını evin içinde konuşursun ama dışarı çıktığında aile bireylerine tek bir laf bile ettirmezsin. Doğru olan budur. Kötü niyetli olmayın biraz. Burada değerlendirme yapıyoruz oyuncu hakkında. Herşeye pozitif veya negatif bakamazsınız. bu sizi ve sizin desteklediğiniz takımı kötüyü götürür. objektif ve rasyonel bakmak zorundasınız eğer takımın başarısını düşünüyorsanız. Yok eğer kendinizi tatmin etmek istiyorsanız herşeye pozitif bakıp mutlu olmaya çalışırsınız ya da herşeye negatif bakıp egonuzu beslersiniz. Vida satılmalı. Vida Beşiktaşa 10+ milyon euroluk katkı sağlamaz. Onun getireceği paranın yarısıyla Beşiktaşa daha faydalı olabilecek bir stoper alınabilir.

Her oyuncu kendisine uygun sistemde değerlidir. Vida'ya talip olan takımların oyun sistemine bakarsanız zaten ne demek istediğimi anlarsınız. Oğuzhan'ın geçtiğimiz yıllara şöyle bi baktığımızda nasıl dalgalandığını görüyoruz. Biz bu form dalgalanmasının sebebinin "çoğunun" Oğuzhanın kendisinden kaynaklanmadığını sistemden ve çevresindeki oyunculardan kaynaklandığını söyledik. Ama burada aylarca hatta yıllarca Oğuzhan yerden yere vuruldu. Bu insanların yaptığı oyuncunun değerini düşürmekti. Bizim yaptığımız da değerini yükseltmekti sizin tabirinizle. Halbuki olaylara rasyonel yaklaşırsanız birşeyi düşürüp kaldırma güdüsüyle hareket etmenize gerek kalmaz. Oyuncuların değil kulübün çıkarını düşünelim. Övgü veya yergi meslesi değil bunlar. Burası forum, burası aile içi. Kulübün nasıl daha iyi noktaya geleceği konusunda fikirlerimizi paylaşıyoruz hepimiz. Sosyal medyada 7/24 övelim oyuncularımızı, ki ben bunu yapıyorum. Ama burada daha rasyonel daha eleştirel düşünmemiz gerekiyor. Oyuncuları değil kulübü düşünmemiz gerekiyor. Çünkü burası aile içi. Burada Quaresma'yı eleştirirsin, Twitterda onun gollerini paylaşırsın. Bu işin normali, olması gerekeni budur.
:claps: :claps:

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

akhisar 3
erzurum 3
antalya 3
bursa 3
malatya 3
fb 0
kayseri 3
konya 1
göztepe 3
rize 3
basaksehir 0
sivas 3
ankaragücü 1
gs 3
alanya 3
trabzon 3
k. paşa 1

benim tahminim bu 39 puan oluyor. bence iyi puan.

Çevrimdışı mylife1903

AA verilerine gore sampiyonu da aciklasalar da rahat etsek bari.
fiksturu aa yapmis galiba acayip tam yerine sokusturmuslar derbileri

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Her yıl hazırladığım listemi güncelledim. Umarım karıştırmamışımdır.. Rakiplerle fikstürümüz şöyle :

Hızlıresim açamayanlara : https://imgur.com/a/Gwu6JaL

Bu sene sezonu erken açıyoruz.. Geçen sene Gs sezonu erken açmış ilk 7 maç çok iyi sonuçlar almıştı. Fener maçına kadar 5'te 5 yapmamız lazım. 3 maç kendi evimizde olacak.. Fener maçını beraberliğe oynayıp sakin bi şekilde atlatmamız lazım. Son 2 senedir yenilip bi de ağır psikolojik hasarla dönüyoruz. Sonrasında Başakşehir maçına kadar nispeten rahatız. Bence orada da beraberliğe oynamalıyız. Son 4 hafta çok zor olacak. Tüm kredimizi biriktirip harcayacaksak son 4 haftaya bırakmalıyız. +40 puan yaparsak fişi çekeriz.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Herkesle ikişer kere oynayacağız, fikstürü çok dert etmeye gerek duymuyorum.

İlaveten Trabzonspor deplasmanının geç olması daha iyi, o zamana kadar ligden kopmuş olurlar

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
İçerde Alanya'yı yenip Trabzon'a şampiyon olarak gidiyoruz sıkıntı yok.  :ok:
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Etiketler: