2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 200 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3477807 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Bir de İlhan Mansızın önünü kesen Şenol Güneş vardı. MAALESEF... :isad:
sadece ilhanmı bütün Beşiktaşlı oyuncuların önünü kesmişdi dünya kupasında bir sahada olanlara birde kulübede oturanlara bir bak istersen bu arada oynatmadığı nihat ispanyada gol krallığına oynadı. yani kulübede bunlar kötü oldukları için oturmadılar. onlar otururken rezilin rezili hakan arif sahada sürekli kaldılar.

Çevrimiçi Necmi

Gelişmiş ülke değil mi abi vardır heralde millet kıraathanesi falan havuçlu tarçınlı akarız..
gelişmiş işde gelişirken sadece kıraathaneler gelişmiyor geçirmeyide iyi geliştiriyorlar
bedava su bile bulamazsın. burda bakma açım desen simitçi para almadan sana simit verir.

Çevrimdışı tuncaboylu

Lang 2.5 milyon Euro karşılığında Mönchengladbach'a gidiyormuş.

Biz ne kadar önerdik de kabul edilmedi, merak ettim.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı cursedofdragon

€ : 5,4 ₺

Çevrimiçi gokhans

Paniğe gerek yok. Bir parmak şıklatmayla katarlılar başta diğer ortadoğulular hücum edecek o dairelere.
katarlılara gerek yok şuan konut satışları şaşkınlık derecesinde devam ediyor. Şuan sinpaş finans şehirde , leş bir lokasyonda m2 fiyatı 12bini buluyor ve satışlar aynı proje için son 2 yıla oranla 2 katına yakın. Sektördeki çevremle konuşuyorum özellikle nef ve teknik yapının satışlarıda gayet iyi. Şuan fikirtepe bölgesi çatır çatır satış yapıyor. Millet resmen gerizekalı yada uzayda yaşıyorlar.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı tangaz

bize 5 almanlara 2 orantı böledir hatırlayan hatırlar almanya yapar demiştim

biz bu işin kitabını yazdık  :bandit:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

gelişmiş işde gelişirken sadece kıraathaneler gelişmiyor geçirmeyide iyi geliştiriyorlar
bedava su bile bulamazsın. burda bakma açım desen simitçi para almadan sana simit verir.

su demişken 2 yurodan aşağı zor su içer
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Necmi

Versin kirbaci versin kuskuyu ben hep 50liralik aliyom daha sik alirim gene 50 liralik alirim
Parka kadsr gotursun srwba yeterli. Ordan birinci yuklemeyi yapacam cay ve kek ikinci yukleme eskisehirde tatar boregi sonrs onlari goturuo suriyelilere verejem pilajda guneslenen ulke kalkinsin
tatarım ama şu tatar böreği nedir bilmiyorum tatar böreği deyip durdukları çiğ börekmi göbetemi
çözemedim valla benim bildiğim tatar böreği diye adlandırılan bir yemeğimiz yok.
Bilen yeşillendirsinde bizde öğrenelim

Çevrimdışı tuncaboylu

Erasmus projesiyle gidiyom be abi ilçe milli eğitim götürüyor onlarda şimdi biletler çok pahallıya geldi kendi yemeğinizi kendiniz alın dediler bizde para ne gezer biraz önce 550 liraya 100 yuro aldım bir haftada 550 liraynan tavuk döner yiyecem gibi duruyor..
Yanında BİM'den aldığın konserveleri götür, yaprak sarma pilaki falan.

[ Son Düzenleme: 25 Haziran 2018, 17:17:52 cursedofdragon ]

Çevrimiçi Necmi

su demişken 2 yurodan aşağı zor su içer
şarap içsin onuda bizmi öğretelim  :bandit:

Çevrimdışı tangaz

tatarım ama şu tatar böreği nedir bilmiyorum tatar böreği deyip durdukları çiğ börekmi göbetemi
çözemedim valla benim bildiğim tatar böreği diye adlandırılan bir yemeğimiz yok.

çiğ böreğe diyolar abi göbeteyi kaç kişi bilir olsa da yesek  :acim:

Çevrimiçi Samet Demir

Neler öneriyorsun abi sen öyle.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

[ Son Düzenleme: 25 Haziran 2018, 17:18:11 cursedofdragon ]
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

o nasıl bir sarma anlamadım  :nerd:
[ Son Düzenleme: 25 Haziran 2018, 17:18:20 cursedofdragon ]

Çevrimdışı tangaz

katarlılara gerek yok şuan konut satışları şaşkınlık derecesinde devam ediyor. Şuan sinpaş finans şehirde , leş bir lokasyonda m2 fiyatı 12bini buluyor ve satışlar aynı proje için son 2 yıla oranla 2 katına yakın. Sektördeki çevremle konuşuyorum özellikle nef ve teknik yapının satışlarıda gayet iyi. Şuan fikirtepe bölgesi çatır çatır satış yapıyor. Millet resmen gerizekalı yada uzayda yaşıyorlar.

gurbetçiler son dönem yuroları değerlenince şeettiler bir de rantçıların ve rüşvet alanların en kolay parayı değerlendirme aracı gayrimenkuldür ee bizde de rantçı çok

Çevrimiçi Necmi

çiğ böreğe diyolar abi göbeteyi kaç kişi bilir olsa da yesek  :acim:
göbete daha uygun ama çiğ börek ne börek statüsüne bile girmez

hepiniz neden alıntıladınız anında ben editleyinceye kadar :D  :evillol:

Çevrimdışı kyiv

Erasmus projesiyle gidiyom be abi ilçe milli eğitim götürüyor onlarda şimdi biletler çok pahallıya geldi kendi yemeğinizi kendiniz alın dediler bizde para ne gezer biraz önce 550 liraya 100 yuro aldım bir haftada 550 liraynan tavuk döner yiyecem gibi duruyor..

Konuyla alakalı değil ama kuzenim st. joseph mezunu okulun tiyatro koluyla önce Fransaya ertesi senede ispanyaya gitmişlerdi. İspanyollar için sıcak ve İngilizce bilmemelerine rağmen egolu değiller konuşmaya çalışıyorlar, Fransızlar içinse  :akuma: burnu havada milliyetçi ingilizce zorda kalmadıkça hiç konuşmuyorlar ve genelde Fransız ürünleri hariç diğer ülke ürünlerini kullanmıyorlar demişti. Fransızları sevmezdim ama o gün bugündür sevgisizlik NEFRETE dönüştü sarıkırmızılı beyoğlu uzantıları dahil.

Çevrimdışı tuncaboylu

Konut sektöründe konuşacağın kimse satışlar kötü gidiyor demez. Senede 2 tane daire satabilmiş olan firmalar bile, her şey çok iyi diyerek kuyruğu dik tutmaya çalışır.

Bak sana bir örnek proje, Exen İstanbul. 6 senedir bitiremedi elindeki daireleri.

Şimdi seçim sonrası Ziraat ve Halkbank'ın ucuz kredileri de bitecek. Şu anda Ziraat'ten 0.98'e aldığın krediyi Ziraat'e senelik faize %15 ile yatırınca ve o borcunu i parayla ödeyince, borç bittiğinde cebinde %5 para kalıyor. Devlet bankaları zararına kredi veriyor yani.

Konut kredileri 1.40'ları 1.50'leri bulunca göreceğiz o satışları. Ancak inşaat firmaları birbirlerine naylon satış yaparlar, o da kredi alabilmek için.

[ Son Düzenleme: 25 Haziran 2018, 17:25:29 tuncaboylu ]

Çevrimdışı tangaz

şarap içsin onuda bizmi öğretelim  :bandit:

abi adam 100 yuro diyor yahu sen şarap peynir filan diyorsun  :icool:

Çevrimdışı tuncaboylu

o nasıl bir sarma anlamadım  :nerd:
Telefon otomatik düzeltmiş desem, kendimi daha çok rezil ederim herhalde.

Çevrimiçi Necmi

Bence ince yanına arkadaşlarını alıp yeni parti kursaydı cehape gömleğini çıkarttık deseydi doğuda farklı batıda farklı konuşssaydı  ama sonra çıkıp öyle demedim montaj deseydi nadaanı terketmeyen yaraanı bulamazmış işte biz yaraanı bulduk diye şiir okusaydı sonra ona da montaj deseydi kekle milleti kandırıyorlar ben çorba kebap tatlı menü yapacaam deseydi milli şuur dış mihrak deseydi yine kazanamazdı tamam sustum doğal şartların olgunlaşmasını bekleyecez
sen biraz daha konuşursan erasmusunuda kaybedeceksin :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Telefon otomatik düzeltmiş desem, kendimi daha çok rezil ederim herhalde.

sanırım evet :D

Çevrimdışı kyiv

Kırım Ukrayna toprağı iken karadeniz sahilinde yeraltı kuyusunda pişirilen bir börek yemiştim tatar ustadan...Tadı damağımda halen  :bandit: Çok nefis bir şeydi yahu....

Çevrimiçi Necmi

abi adam 100 yuro diyor yahu sen şarap peynir filan diyorsun  :icool:
peynir demedim nerden çıkardın çocuğu batırmayamı niyetin var
100 euroyu peynir tabağına versin gelsin sonra başıma ekşisin :bandit:
algı bunlar işde  birde algı yapmıyorum diyorsun.
yanlışmı dedim bir sürahi şarap 3 euro bir bardak çay 7 euro tercihini yapsın
yunanistanda millet uzoyu sek içiyor vaybe adamlara bak herif işde dedim ama meğerse su uzodan
pahalıymış :D Biz uzonun içine suyu basıp zenginlik kusuyormuşuz adamlara :bandit:

Etiketler: