2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 239 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3476765 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Yeni yalcin karadenizimiz bu herhalde
Levent erdogan da olabilir

Bunun hakkindan divan kurulu baskani gelir, vallahi o adama helal olsun duygularima tercuman oluyor

Adım gibi eminim Metin bi şekilde kulüpten ayrılsın Beşiktaş'a en çok sallayan bu olacak.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı tangaz

adam gökhana size karne verecem demiş yaw aklıma geldikçe tüylerim tiken tiken oluyor
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi levitate

adam gökhana size karne verecem demiş yaw aklıma geldikçe tüylerim tiken tiken oluyor
keita'yı illa izlemeye gidelim demesi italya'da ne haltlar yedi acaba
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

Dondurma

Çevrimiçi Kapkarakartal

Çevrimdışı mylife1903

Yakinda takim toplanacak biz nelerle ugrasiyoruz
Kulupten su konu hakkinda aciklama beklemek de hata herhalde
Herkese cevap mi verecekler?

Yeni sezonun baslayacagi bu sezonun ilk maci oynanirken belli degil miydi?
Yeni sezona 2/3 oyuncu ayarlanmaz mi bir suru zaman var

Yersen besiktasta transfer bitmez
Hersey pilan pirogram dahilinde
Yedi yetimin hakki falan
Bir suru oyuncu izleniyir

Aha izlenenler
Opera
Fernandez
Abubakar
Demba

Zago ile guintiyi de izleselerdi

Çevrimdışı mylife1903

Bombalar patliyir

Gokhan tore de firari biri ile cete kurmaktan hukum giymis biriyle yemek yerken goruntulenmis. Cezasi kesinlesmis biri bu ayrica.
Ha ya lis yargilanmistir dogru yargilanmistir onu bilemem. Hukum verilmis eleman firsri ve yajjnda besiktas jimnastik kulubu siporcusu

Çevrimdışı tuncaboylu

gökhan demişken ona da yazıklar olsun kalıbından utansın ben yerinde olacam metin sana karne verecem dediği an kafayı gömer basardım istifayı şimdi kovulunca şakıyor 3 kuruş fazla maaş alacam die bunu sineye çekiyor mideye gel mideye
Gökhan 3 kuruş fazla maaş için İstanbulspor'a gitmişti, parayı seven bir arkadaştır.

Öte yandan Metin Albayrak da safi zarar bir adam, derhal kulüple ilişkisii kesmek lazım.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

Bombalar patliyir

Gokhan tore de firari biri ile cete kurmaktan hukum giymis biriyle yemek yerken goruntulenmis. Cezasi kesinlesmis biri bu ayrica.
Ha ya lis yargilanmistir dogru yargilanmistir onu bilemem. Hukum verilmis eleman firsri ve yajjnda besiktas jimnastik kulubu siporcusu
Kimmiş o?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tangaz

bizim okayda celta vigoya gitmiş laliga stajı sonrası seneye alalım bunu
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi underworld

Yönetim kadrosu 4-5 kişiden oluşmalı.
Er ya da geç dediğime gelecekler, başka çıkar yolu yok.
Umarım daha fazla hasar almadan gerekeni yaparlar.

Çevrimdışı tolga1903

Bombalar patliyir

https://twitter.com/Galip_Ozturk?s=09

Bahsi geçen şahıs abi metro holding yönetim kurulu başkanı borsa manipülasyoncusu, gökhan'ın futbol hariç özenle koşturduğu diğer işlerinden birisinin mimarı muhtemelen.

Çevrimiçi underworld

"Mitrovic, bir gecede gelen bir oyuncu. Paramız olmadığı denildiği halde ertesi gün Mitrovic, 4 milyon 250 bin Euro’ya transfer edildi. "
Via gökhan keskin

Çevrimdışı atalay

[ Son Düzenleme: 12 Haziran 2018, 21:50:20 atalay ]

Çevrimiçi underworld

hırvat stoper mitroivi kim aldırdı ?
asgari ücrete oynayan oyuncuya kimler 1,2 m öro verdirdi ?

Çevrimdışı tangaz

Yedi yetimin hakki falan

Aha izlenenler
Opera
Fernandez
Abubakar
Demba

kimse aklımızla dalga geçmesin

Çevrimiçi underworld

demedi deme ibrahim ,bu albayrak başkanı götürür.

Çevrimdışı atalay

+Bu konuşmaları kıçına tekmeyi yedikten sonra yapanın karakteri kötüdür. Çalışma alanı tanımıyorlarsa istifanızı verirsiniz. Onun pozisyonundaki birinin icraatı künyesi. Kendisi bağımsız veya local scout değil. Yaptık-ettik yerine oyuncu database'ini bundan sonraki görevi için kullanmalı. Böyle bir görev alabilirse.
[ Son Düzenleme: 12 Haziran 2018, 22:02:55 atalay ]

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Fernando 5-6 M € bandında transfer oldu.
Bütün arap medyası bu şekilde yazmıs.
Kim uyduruyor bu absürt rakamları daha net bisey görmeden .

Zaten gittiği takımın değeri 14 M € .
[ Son Düzenleme: 12 Haziran 2018, 22:02:39 gokhan_kurt ]

Çevrimdışı Onur Küçük

Yedi yetimin hakki falan

Aha izlenenler
Opera
Fernandez
Abubakar
Demba

Alırlar oradan Opera'yı, verirler 1 milyon avro da maaşı sonra konuşmaya başlarız Opera 1 milyon, bu piyasada sudan ucuz aldık, ne kadar da karlı bir iş yaptık diye. İşte bu Beşiktaşlılar'ın aklıyla dalga geçmektir. Birileri meydanı boş buldu istedikleri gibi at koşturup  taraftarı aptal yerine koymaya çalışıyor.

Çevrimiçi underworld

+Bu konuşmaları kıçına tekmeyi yedikten sonra yapanın karakteri kötüdür. Çalışma alanı tanımıyorlarsa istifanızı verirsiniz.

aynen 2 tarafta pisli

Çevrimdışı tangaz

Fernando 5-6 M € bandında transfer oldu.
Bütün arap medyası bu şekilde yazmıs.
Kim uyduruyor bu absürt rakamları daha net bisey görmeden .

Zaten gittiği takımın değeri 14 M € .

varsın 5-6 olsun az para mı şimdi biri negredoya 5-6 atsın hemen sadaka verecem

Çevrimdışı tangaz

Alırlar oradan Opera'yı, verirler 1 milyon avro da maaşı sonra konuşmaya başlarız Opera 1 milyon, bu piyasada sudan ucuz aldık, ne kadar da karlı bir iş yaptık diye. İşte bu Beşiktaşlılar'ın aklıyla dalga geçmektir. Birileri meydanı boş buldu istedikleri gibi at koşturup  taraftarı aptal yerine koymaya çalışıyor.

oparegilleri 400binden yüksek bedelle alan hiçkimse futbol aklından bahsetmesin dostlar

Çevrimiçi Gökhan Kurt

varsın 5-6 olsun az para mı şimdi biri negredoya 5-6 atsın hemen sadaka verecem

Negredo konusunda her zaman haklısın abi . Kimse bisey diyemez de 13 felan deyince gaza geldi bizimkiler.  Bizde kitleriz belki bi yere su DK bir bitsinde ins.

Etiketler: