2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 161 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3480830 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

70-80 transfer yapilmis 10 tanesi tutmustur en cok. Aksam oturup tek tek sayarim. Sonra uzulmeyin
Cenki 23e satti da ne oldu, o parayi gidip sacma sapan akilsiz sekilde negredo ve lense gomdu
Tosici 4.5a satti da ne oldu, vidaya verdi o parayi

Simdi transfer akli konusuluyorsa onu konusalim. Bonservise bakmakla olmaz o is.

Yattigi yerden 1.7yi goturen pektoya 5 yilda verilen para cok ovundugun tosicin satilmasindan gelenden cok

100yuz basari istenmiyor, aciklanabilir hareketler eylemler isteniyor.
Mesela vagner love transferini cok elestiriyor muyum? Hayir. Sebeplerini gorebiliyorum, aciklayabiliyorum

Sezer, dani, negredo, boyko, mitrovic transferlerini aciklasaniza bana.

10milyon yonetim giderini aciklasin biri, nereye gidiyor bu para.

Bu yonetimle 10 tane cenk satsan da borcun kapanmaz.

2 sampiyonluk aldik bak birazcik devreye gs lobisi girdi fb bizimle ugrasti ne oldu. Fikret orman transfer pesinde kosacagina saha disini halletsin once. Bu isler hakime savciya iftar vermekle olmaz. Yarin duzen degisirse fikret orman cok uzulur.
Beşiktaşın başkanından bahsederken üslubuna dikkat et öyle akılsız gibi kelimeler seni bu forumdan attırır. şurda forumun son günlerinde kimsenin kalbini kırmak istemiyorum.

Çevrimdışı annoca

atiba                      1 milyon
veli kavlak              1,6 milyon
lens                       2,5 milyon
negredo                 4,35 milyon
love                       2 milyon
pektemek               1,6 milyon

eder sana yaklaşık 13 milyon. tabi göndermek kolay değil. 5inide cebimizden para çıkmadan gönderebilirsek süper olacak

tolgay eğer 6 üzeri teklif varsa satılmalı

emre akbabayı 4 milyon civarı bir paraya alabiliyorsak, ozzyde satılmalı. emre, ozzyden de tolgaydan da daha iyi 8 numara oynayacağını düşünüyorum.

dorukhan ile sözleşme imzaladıysak kadroyu şişirmenin anlamı yok, atibaya yaptıkları için teşekkürler.

gignac+pastore olursa süper olur.

sağ bek içinde serkan reçberin önereceği genç yetenekli bir delikanlı

ozzy veli kavlak ilk geldikleri zamanlar yıllık 400 bine oynuyorlardı. eğer isim yapmamış genç birisini alacaksak milyonları bayılmayalım. larin şimdi 1.6 alıyor ileriki zamanlarda ortalama bir performans sergilerse acaba ne ister.
[ Son Düzenleme: 03 Haziran 2018, 07:51:55 annoca ]

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Beşiktaşın başkanından bahsederken üslubuna dikkat et öyle akılsız gibi kelimeler seni bu forumdan attırır. şurda forumun son günlerinde kimsenin kalbini kırmak istemiyorum.

Ne oldu niye forumun son gunleri?

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Sözlerinde 1 tane yanlış ya da mantıksız bir şey göremedim. Anlatılmak istenen şeyi anlamak ya da tartışmak yerine içinden 1 kelimeyi cımbızla seçip onu eleştirmek kolaya kaçmaktır.

Yönetimi överken de yererken de körü körüne yapmamamız lazım. Bir taraf doğruları anlatır, bir taraf yanlışları. Tamamen doğruyu da yanlışı da yoksayıp ağızlara bant çekmenin Beşiktaş'a faydası dokunmaz. Bırak biraz dolaylı yoldan iğneleyici laflar olsun abi bişey olmaz incilerimiz dökülmez.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı mylife1903

Sözlerinde 1 tane yanlış ya da mantıksız bir şey göremedim. Anlatılmak istenen şeyi anlamak ya da tartışmak yerine içinden 1 kelimeyi cımbızla seçip onu eleştirmek kolaya kaçmaktır.

Yönetimi överken de yererken de körü körüne yapmamamız lazım. Bir taraf doğruları anlatır, bir taraf yanlışları. Tamamen doğruyu da yanlışı da yoksayıp ağızlara bant çekmenin Beşiktaş'a faydası dokunmaz. Bırak biraz dolaylı yoldan iğneleyici laflar olsun abi bişey olmaz incilerimiz dökülmez.
Yok zaten baskana akilsiz denmis gibi yansitiyor
Baskana akilsiz demiyorum koskoca zengin isadami. Akilsiz biri olsa bu kadar parasi basarisi olur mu?
Yaptigi transfer hamlesinin akildan mantiktan uzak oldugunu soyluyoruz.
Necmi abi baskani elestiren herkesi muhalif sandigi icin yanlis anlayip, agresiflesiyor.

Konunun butunune zaten cevap veremiyir, fikret ormana sorsak o bile cevap veremez zaten

Biz baskanin niyetinden de suphe etmiyoruz, iyi niyeti bellidir.

Biz sorguluyoruz.
Secim vaadlerini soruyoruz

Yahu bu 850bin dolar meselesi nedir, baska bir ulkede olsa yer yerinden oynardi taraftarin kongrenin tepkisine.
Bu yaptim oldu zihniyeti turkiyeyi yoneten zihniyetin yansimasidir.

Fikret orman cikip uzay kadrosu kuruyorum 4 tane gezegen transfer edecem kampa da julitere gidecez dese ona bile inanalim mi?

Çevrimiçi Necmi

Ben yonetim basarisizdir demiyorum daha da basarili olmalidir diyorum necmi ile anlasamadigimiz nokta o
Necmiye gore ya tarafsin ya bertaraf
Ben sorgulanmadan kabul edilmemeli hicbir hamlesi diyorum yonetimin
Necmi fikret orman ne yaparsa yapsin dogrudur diyor
Ben diyorum oyum bin tane oyum olsun hepsi gene fikret ormanin ama kendine de cekinduzen versin diyorum.

Ben yonetim muhalifi degilim zaten. Ama elestiririm ya elestirdigim noktada da mantikli cevap isterim.

Sordugum sorulara yanit veremiyor kimse cunku bu yonetimin yaptigi bazi manevralar aciklanamayacak derece akildan mantiktan uzak.

Bu yonetim allahin emri degil ki sorgulanmasin.

Ipe sapa gelmez harcamalari var. onceleri fikret orman akilli olsun gittigi yok aziz yildirim yolu diyordum simdilerde unal aysal sapagina sapmis gibi duruyir

Yedi yetimin hakki sozlerini sarf eden adam 10 milyon yonetim gideri yaptirmaz simdilerde daha da coktur o gider.
100 sefer ozel ucak kaldiriyorsun yahu 50bin dolar olsa bilemiyorum belki az belki coktur 5 milyon dolar yapmaz mi. Tosici sattigin paraya seyehat gideri yazmissin. Sonra tosici satsan ne olur.

Tosici 5e satacagina vida ile mitrovici alma 40 yasina kadar tosici oynat daha mantikli.
Stoper yahu
Etin ne butun ne real madrid bukadar transfer yapmiyor her sene 10-15 kisi geliyir gidiyir 3 tanesi tutunca sadece onlar yaziliyor.
Başarısız diyorsun başarılı bulmak farklı bir şey
Ben başarılı dyorum ama başarının kıstasları var. Mevcudu daha iyiye götürdüysen başarılısın
daha sonrada başarılı olmak için şu ankinden daha ileri taşıman gerekir.
senin anlamadığın şey her şeyin bir açıklamasını istemen buna mecbur değiller
yaptıkları herhangi bir eylem sırf sen bir yere koyamadın diye başarısız olmuyor.
tüm şirketlerde bazı şeylerin üstü örtülür. Bu yadsınamaz bir kuraldır devletler bile böyle yönetilir
gizli ödenekler bu nedenle. TS ye bir nedenden açıklamadıkları bir para verip bunu bu şekilde göstermediklerini nerden
biliyorsun bunun açıklaması olsa zaten bu yola gidilmez. siz herşeyin şeffaf olmasını istiyorsunuz ama
bu olmaz olmamalıda zaten. Biz herşeyde şeffaf olsaydık şu anda yıkılmış stadı yapabilecekmiyizi konuşuyorduk.
bir senedir neden masaya yumruk vurmuyor deniyor işte cevabı fener kongresinde
masaya yumuruğu vursan ne olurdu bu Beşiktaşın menfaatinemi olurdu zararınamı.
sen o yumruğu masaya vurduğunda aslında masaya vurmuş olmuyorsun nelerin döndüğünü
ne hesapların yapıldığını bilmeden burda sürekli konuşuyorsunuz. Ülke dışında olduğunuz için kıçınız rahat konuşuyorsunuzda
bu ülkede yaşayanlar ne durumda hangi hassas dengelerde yürüyorlar bunu biliyormusunuz
bu ülkede hiç birşey açıklanmaz açıklamaya kalkarsan hiçbir şey yapamazsın.
kendi fikriniz var ve bu fikirle örtüşmeyince hemen saldırmaya başlıyorsunuz en doğruyu ben bilirim
egosu içinde konuşuyorsunuz. ben oyuncu saymam işin sonunda ne vermiş ne almış karşılığında
kulüp içeri girmişmi girmemişmi ona bakarım. Bu yönetim transferde başarısız demek gaflettir
burda yıllardır gömülen tosiçden para kazandık adamı 3 yıl bedava oynatmış olduk
saydığın isimlerin çoğu ya bedelsiz alınmış yada kiralanmış isimler çoğuda ilk yıllarında
yaptıkları transferler kimse anasının karnından çıkıp koşmaya başlamıyor yürümeyi düşe
kalka öğreniyor. Ben verilen sözlere uygulanıp uygulanmadığına bakarım geldiler stadı yapacağız
dediler yaptılarmı yaptılar. Geldiler feda dediler 3 yıl bizden başarı beklemeyin dediler
sonuç 3 yıl bitti şampiyon olduk. Bu sene sattığımız forma tüm zamanların ve tüm kulüplerin rekoru
150 M olan bütçemizi 1 milyara çıkardılar bu kulüp borç öderken denk bütçe veriyor
gelirlerimiz iki renklinin gelir toplamından fazla hep Beşiktaşı bir adım ileri götürmeye çabaladılar
geldiklerinden beri. Bunlarıda güllük gülüstanlık durumda yapmadılar vay efendim bir kaç oyuncu tutmamış
bunlar akılsız demek aymazlıktır. Bu kadar şeyi yapanda o akıl. Dünyada mükemmel insan yok
bu ülkeyi yönetenler bile aldatıldık diyebiliyorken bırakta bazı transferlerde aldansınlar.
bu kadar hakları var. Daha düne kadar taraftara burda Beşiktaşın büyüklüğünü anlatmaya çalışıyorduk.
Tüm camiayı silkeleyip Beşiktaşın ne olduğunu hatırlatmaları bile benim için yeterli.
iki yanlış transfer yapıldı diye yargılamama olmasa elbet daha iyi olurdu  ama insanlar hata yapar
yeterki hataları bu kadar olsun. Diğer Beşiktaş başkanlarıyla mukayese edelim Sebada dahil en az
hata yapan Fikret Ormandır.
kimse mükemmel değildir hata yapıyor yapacakta ama burda Beşiktaş başkanından bahsederken saygı sınırı aşılmamalı
eleştiri hakaret etmek değildir.
Yönetim milyonlarca Beşiktaşlıyı mutlu edemez sana göre yanlış başkasına göre doğrudur.
şenol hoca takımı şampiyon yaptı ama başkan birşey yapmadı. hiç kimse şenol hocanın bir çalışan
olduğunu ve onu oraya başkanın getirdiğini düşünmüyor. Başkanın işi budur zaten.
lens hataymış peki aynı lensin fenerde oynarken quaresmadan daha iyi istatistik yaptığını
neden kimse söylemiyor alınması hatamı yoksa hocamı kullanamadı herşey başkanınmı hatası
daha önceki sene quaresmanın alternatifsizliğinden şikayet ediyordu herkes. Ülkeyi tanıyan
kendisini kanıtlamış bir alternatif nasıl hata olur. Bu benim fikrim değil
mantıklı bakış açısı şahsi fikrimi daha önce söylemişdim lens bizim oyun sistemimize uymaz demişdim.
onu oynatacaksan sistemini ona göre rezerve edeceksin ama hoca sıtandartını bozmuyor
elindeki oyuncuya göre sistem değişikliği yapmıyor oyuncu hocanın standartına uyacak
yetenekleri bu yönde değilmi o zaman tukaka. aslında yönetimin transfer politikası doğru
yanlış olan hocanın esnek olmaması. Bu sene şampiyonluğuda bu verdi.
yanlış dediğimiz oyuncularla ikinci yarı 41 puan topladık biz şampiyonluğu ilk yarı verdik
ikinci yarı maçların yarısında quaresma oynamadı. negredo gol atamadı ama nasıl oluyorda ilk yarıdan
daha fazla gol atıp daha fazla puan toplayabiliyoruz. Birde ilk yarıdaki dinç takımla değil ikinci yarıdaki
yıpranmış yorgun takımla. Neden ikinci yarı daha hücumcu bir takım oldu bunun bir sürü nedeni var
ama hepsi hocaya çıkıyor sizin forvetsizlik teoriniz pek tutmuyor. Herkes larin iyi diyor ama kimse
forvetsiz oynadığımız ama larini genede sokmadığını söylemiyor. Kabul edelim iyi değil onu bir kenara koyalım
hoca en başta bu oyuncuları tüketti. Sonrada mecbur kalıp faydalanmaya çalıştı ama geçmiş olsun
şampiyonluk kaçtı suçlu arıyorsunuz. ama Başkanda sizin kadar taraftar sizdende fazla üzülmüştür
dua edelim o suçlu aramıyor yoksa ilk uçacak kişi belli. ikinci yarı 41 puan alan takımın ilk yarı 30 puanda kalmasının bir açıklaması
yok. Transferler kötü olsa bu nedenle şampiyonluk verilmiş olsa ikinci yarıyı ve şl yi açıklamıyor bu
dürüst olun önünüze koyun herşeyi bir düşünün. Bu akşam tv de Beşiktaş cenki sattı şampiyonluğu sattı dediler
bunu diyen cenkli kadronun 30 puan cenksiz kadronun 41 puan topladığını söylemiyor. fazlasınıda alırdı
on kişi kalmış ve kadrosunun yarısı sakat ve cezalı olan başağı yenememek kadro yetersizliğimi
yada gs maçındaki takımın ruh hali hocanın ruh hali 2 senedir her fener maçımız hoca yüzünden sıkıntılı geçiyor ve sonrasıda öyle
fener takıntısı Beşiktaşa zarar veriyor. Ne olacaktı golcümüz olsaydı 1-0 kazandığımız maçları belki
2-0 kazanacaktık Diğer şartlar ne olacaktı. Hoca bu sefer fenerin oyununa gelmeyecekmiydi.
yada yanlış oyuncu değişiklikleri yapmayacakmıydı. Bu takım gol sıkıntısı yaşamadı pozisyon sıkıntısı yaşadı.
Burda eleştirilecek kişi Başkan değil. Yada en azından dördüncü beşinci sırada olur.

Çevrimiçi Necmi

Ne oldu niye forumun son gunleri?
Bu ayın ortasında forumu kapatıyorum.
Artık yeterli bu kadar beni fazla yormaya başladı.
Amacımız stad yapımında taraftarın konuşabileceği
bir yer sağlamaktı bunu yaptık sonrası artık yük oluyor.
Benim için yeterli bu kadarı.

Çevrimiçi Necmi

Baskana akilsiz demiyorum koskoca zengin isadami. Akilsiz biri olsa bu kadar parasi basarisi olur mu?
Necmi abi baskani elestiren herkesi muhalif sandigi icin yanlis anlayip, agresiflesiyor.

Konunun butunune zaten cevap veremiyir, fikret ormana sorsak o bile cevap veremez zaten

Biz sorguluyoruz.

Yahu bu 850bin dolar meselesi nedir, baska bir ulkede olsa yer yerinden oynardi taraftarin kongrenin tepkisine.

Fikret orman cikip uzay kadrosu kuruyorum 4 tane gezegen transfer edecem kampa da julitere gidecez dese ona bile inanalim mi?
o parayi gidip sacma sapan akilsiz sekilde negredo ve lense gomdu
söylediğin kelime bu bende üslubunu düzelt Beşiktaş başkanından bahsediyorsun dedim
Fikret Orman bu kadar saygısızca hitap edilmeyi hak etmiyor. sana göre hakaret olmaması benim için bir şey ifade etmiyor.
Lensi bugün eleştiren insanların birde alınmadan önceki mesajlarını oku istersen alınsın
diye çıldırıyorlardı. Birde bazen transferler sahaya yapılmaz bu 3 transfer feneri darmadağın etti
caner italyaya gitmişdi diye avunuyorlardı GG fena hırpaladı onları onada bir sürü bahane uydurdular
ama lens transferi onlara çok ağır geldi birde ekicinin engellenmesi.
Büyük takımım diyorsan bazen bunları yapman gerekiyor. Mesela topuz olayı hiç fenerliler kazık yedik
dedilermi yıllarca yıprandık durduk bu nedenle aziz quaresmayı alır kulübede oturturum dediğinde
biz GG ye sözleşme imzalattık. onlarla şampiyonluk yarışındayken devre arası anlaştık en önemli oyuncuları
lensdi alamadılar gittik biz aldık bunlar feneri bitirdi. hoca fenerle yel değirmeniyle dövüşür gibi
dövüşmek yerine lensi bu takıma adapte etseydi fenere çok daha büyük darbe indirirdi.
adamlar kongrelerinde bile bize saldırıyorlar bu kadar hazımsız hale geldilerse bu nedenlerle geldiler.
Başkan onlar birşeyleri hatırlattı. Quaresmayı alıp kulübede oturturum diyen adamın elinden 3 önemli oyuncusunu aldın
bunun için 4 M bonservismi harcadı canı sağ olsun başkanın taraftarına yalan söylediler lens için
yok 7-8 M bonservisi varmış yok tekrar kiralık vermiyorlarmış biz gittik kiraladık yalanlarını yüzlerine vurduk.
lensi istemiyordum yalan yok ama alınmasından mutlu oldum. İnsanlarda fener isterse Beşiktaş alamaz algısı
oluşmuşdu içerden oyuncu alamıyorduk. artık Beşiktaş isterse fenerin oyuncusunuda alır algısı oldu.
bunlar uzun vade bize yarar. Bazı şeylerin hesabı maddi olarak ölçülmez manevi kazanımı daha iyi
Başkan fenerin balonunu patlattı.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş'ın 14 Haziran’da Rusya’da başlayacak ve 15 Temmuz’da yapılacak finalle sona erecek olan Dünya Kupası sonuna kadar transfer yapmayacağı ve bu süreçte sadece gelen transfer tekliflerini değerlendirerek oyuncuların satış işlemlerini gerçekleştireceği öğrenildi.(Vatan)

Çevrimiçi Necmi

Biz sorguluyoruz.

adamı transfer etmişler 2018 de ama taksidin ilki şubat 2017 de burda muhasebeye dökülmesi gereken
bir para var bu şekilde döküldü besbelli bir sene sonra sözleşme yaptığın oyuncunun ilk taksidini bir sene öncemi
veriyorsun. Herşey açıklanmaz. örtülü ödenek işde besbelli birşeyin üstü örtüldüyse bunu açmaya çalışmanın
kime bir faydası olur. Bu kulüp gizli kapaklı iş çevirmeyecekmi neden herşeyi sorgulayalım. Ts ye 2017 şubat ayında bir
ödeme yapılmış bu şekildede üstü örtülmüş nedenini zaten açıklayabilseler üstünü örtmezlerdi.
Bilemezsin bu parayı neden verdiler Beşiktaşın zararına değildir herhalde illaki menfaatine harcanmıştır.
Bu şekildede faturalandırılmıştır.
Ben başkanı bir sezer transferini birde dany transferini sorgularım ve eleştiririm. Onlar bana göre %100
hatalı transferdi bile bile ladesdi. Bu transferleri camiaya ramen yaptı. Taraftarla inatlaşdı. Hatalıydı.
ama ts den alınan oyuncu belliki hesap kapatma işi belkide şenol hoca istedi bir şey bilmiyoruz.
belkide gözden kaçmış bir yetenek nesi yanlış şimdi ekici olayı patlamasa yusuf yazıcıda forma giyememiş olacaktı
onu o şekilde alsak millet neler söylerdi. erken konuşmak yanlış.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

@Necmi Abi yapma gözünü seviyim . Bu koca forum nasıl kapanır ?
Sen yorulduysan biz devir alırız zaten baska adam akıllı bir Beşiktaş forumumuz yok.
Tekrar kurmaya calıssak cok büyük iş. :bawling:

Çevrimiçi levitate

haydaa
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Ömer Kaan

Haydaaaa

Çevrimdışı mylife1903

o parayi gidip sacma sapan akilsiz sekilde negredo ve lense gomdu
söylediğin kelime bu bende üslubunu düzelt Beşiktaş başkanından bahsediyorsun dedim
Fikret Orman bu kadar saygısızca hitap edilmeyi hak etmiyor. sana göre hakaret olmaması benim için bir şey ifade etmiyor.
Lensi bugün eleştiren insanların birde alınmadan önceki mesajlarını oku istersen alınsın
diye çıldırıyorlardı. Birde bazen transferler sahaya yapılmaz bu 3 transfer feneri darmadağın etti
caner italyaya gitmişdi diye avunuyorlardı GG fena hırpaladı onları onada bir sürü bahane uydurdular
ama lens transferi onlara çok ağır geldi birde ekicinin engellenmesi.
Büyük takımım diyorsan bazen bunları yapman gerekiyor. Mesela topuz olayı hiç fenerliler kazık yedik
dedilermi yıllarca yıprandık durduk bu nedenle aziz quaresmayı alır kulübede oturturum dediğinde
biz GG ye sözleşme imzalattık. onlarla şampiyonluk yarışındayken devre arası anlaştık en önemli oyuncuları
lensdi alamadılar gittik biz aldık bunlar feneri bitirdi. hoca fenerle yel değirmeniyle dövüşür gibi
dövüşmek yerine lensi bu takıma adapte etseydi fenere çok daha büyük darbe indirirdi.
adamlar kongrelerinde bile bize saldırıyorlar bu kadar hazımsız hale geldilerse bu nedenlerle geldiler.
Başkan onlar birşeyleri hatırlattı. Quaresmayı alıp kulübede oturturum diyen adamın elinden 3 önemli oyuncusunu aldın
bunun için 4 M bonservismi harcadı canı sağ olsun başkanın taraftarına yalan söylediler lens için
yok 7-8 M bonservisi varmış yok tekrar kiralık vermiyorlarmış biz gittik kiraladık yalanlarını yüzlerine vurduk.
lensi istemiyordum yalan yok ama alınmasından mutlu oldum. İnsanlarda fener isterse Beşiktaş alamaz algısı
oluşmuşdu içerden oyuncu alamıyorduk. artık Beşiktaş isterse fenerin oyuncusunuda alır algısı oldu.
bunlar uzun vade bize yarar. Bazı şeylerin hesabı maddi olarak ölçülmez manevi kazanımı daha iyi
Başkan fenerin balonunu patlattı.
Boyle bakinca dogru da bunun bedeli 5x2 + 5.5 olmali miydi?
Gg gibi alsan hadi neyse.
Fbye kapak takmanin cok agir bir maliyet oldugunu soyleyelim

Çevrimdışı mylife1903

adamı transfer etmişler 2018 de ama taksidin ilki şubat 2017 de burda muhasebeye dökülmesi gereken
bir para var bu şekilde döküldü besbelli bir sene sonra sözleşme yaptığın oyuncunun ilk taksidini bir sene öncemi
veriyorsun. Herşey açıklanmaz. örtülü ödenek işde besbelli birşeyin üstü örtüldüyse bunu açmaya çalışmanın
kime bir faydası olur. Bu kulüp gizli kapaklı iş çevirmeyecekmi neden herşeyi sorgulayalım. Ts ye 2017 şubat ayında bir
ödeme yapılmış bu şekildede üstü örtülmüş nedenini zaten açıklayabilseler üstünü örtmezlerdi.
Bilemezsin bu parayı neden verdiler Beşiktaşın zararına değildir herhalde illaki menfaatine harcanmıştır.
Bu şekildede faturalandırılmıştır.
Ben başkanı bir sezer transferini birde dany transferini sorgularım ve eleştiririm. Onlar bana göre %100
hatalı transferdi bile bile ladesdi. Bu transferleri camiaya ramen yaptı. Taraftarla inatlaşdı. Hatalıydı.
ama ts den alınan oyuncu belliki hesap kapatma işi belkide şenol hoca istedi bir şey bilmiyoruz.
belkide gözden kaçmış bir yetenek nesi yanlış şimdi ekici olayı patlamasa yusuf yazıcıda forma giyememiş olacaktı
onu o şekilde alsak millet neler söylerdi. erken konuşmak yanlış.
Bugun fikret ormana guveniyoruz, iyi niyetinden suphemiz yok yarin baskasi gelip ayni gizli sakli isleri yapinca ona nasil guvenecegiz?
Bu islerin bir proseduru olmalidir, divan kurulunun haberi olmalidir. Kisisel hirslar icin kullanilacak mekan degildir besiktas kulubu baskanlik koltugu.

Çevrimdışı Sercan62

Necmi abi yapma Allah aşkına. Beşiktaşlilar olarak etkileşime geçebildiğimiz tek düzgün forum burası.  Sen burayı kaparsan biz napcaz? Doğru düzgün bir forum kurduk bir de bundan olmayalım. Site ile ugrasmak zor geliyordur anlıyorum. İstersen 2,3 ay güvendiğin birine bırak her seyi kafanı dinle sonra yine gel. Ama forumu falan kapama abi. Hatta düşünme bile onu:) rica ediyorum bir kardeşin olarak.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

ben de anlamıyorum nedir bu 6 numara aşkı ?
O pozisyonda oynayacak oyuncumuz halihazırda şu an
keza  oyuncu bakılacaktı Atiba neden serbest bırakıldı ?
bir sezon mukaveleye razıyken üstelik.
maliyetinden ötürü bırakıldıysa Atina’dan daha iyisini nasıl daha ucuza mal edeceksiniz ?
Bütçeyi kısacağız dediğimiz sezonda pahalı pozisyonlara oyuncu bakarken niye bu lükse giriyoruz ?
Aynen öyle Atiba ile uzatilmayacaksa o bölgeye transfer yapmamızın bir gereği yok o bölgede oynayan tonla adam var zaten elimizde
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Olmaz - olamaz - olmamalı :bawling: :bawling:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi mellfred

Deme öyle abi

Çevrimiçi levitate

Necmi abi yapma Allah aşkına. Beşiktaşlilar olarak etkileşime geçebildiğimiz tek düzgün forum burası.  Sen burayı kaparsan biz napcaz? Doğru düzgün bir forum kurduk bir de bundan olmayalım. Site ile ugrasmak zor geliyordur anlıyorum. İstersen 2,3 ay güvendiğin birine bırak her seyi kafanı dinle sonra yine gel. Ama forumu falan kapama abi. Hatta düşünme bile onu:) rica ediyorum bir kardeşin olarak.

aynen o 2-3 ay hepimiz uslu dururuz

valla bu forumu seviyorum kapanırsa üzülürüm

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Necmi abi rica ediyorum bu forumu kapatma.

Belki burdaki bazi kullanicilarin tek sosyallesme araci burasi? Ben sahsen sabah işe gittigimde ilk olarak forumu acip yazilanlara bakiyorum ya da bisey yazmam gerekirse yaziyorum.. bu forum Besiktaslilar icin cok degerli..
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Neo Nesil

hooayydaaaa hooayyydaaa  :s20:

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimdışı tangaz

Gereksiz sacma sapan transferler yapa yapa fikret orman denizi bitirdi simdi atibaya verecekleri 200-300bin dolarin hesabini yapiyorlar. Bu ikinci oluyor atibaya yaptiklari.

Ona buna iftar verecegine atibaya para ver, ozel ucak kaldiracaginiza atibaya para ver.

Gene anlatayim olay atibanin besiktasin messisi olmasi degil, bu yonetimin atibayi gonderip atibanin yarisi etmeyecek bir adama atibanin 3 kati para verecek olmasidir. Hatta devre arasi bir tsne daha adam alir, sonra ikisini gondermeye calisip bir adam daha alirlar.
Birak atiba otursun dokanma oraya.

Su adamlarin futbol akli oldugu falan savunuldu.

100 sefer ozel ucak tutuldugu soyleniyor, kac para bi ozel ucak iki sifir koyalim ona.
Lan koca isvec finlandiya baskanlari ekonomi sinifi tarifeli ucakla ucuyor, siz kimsiniz, kimin parasiyla kime artizlik yapiyonuz.

hakkaten bizim yönetim gibisi yok bu konuda aynı ülkeyi yönetenlerin hava atması gibi işler örtülü ödenekten fark yok bu yönetim giderlerinin
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

bunun peşindeymişiz.

gelsin yarın başlasın çalım atıp bırakmıyor gol vuruşu da yapıyor.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Etiketler: