2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 248 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3477010 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Yalnız gelen-giden oyuncuların karakterli ve profesyonel olmasına ayrıca seviniyorum adamlar net her şey belli olmadan istanbul'a ayak basmadan
kendi takımlarından kopmuyor kulubü takibe bile almıyor aynı şekilde fabri de yaptı bizden gidene kadar bekledi bir de hala kulubümüzü takip ediyorlar
rakiplere bakıyorum adamların oyuncusu gelmeden kulubü takibe alıyor gönderi beğenip story atıyor daha kulubünden bağın kopmadı bune hız saygın olsun biraz
bu yönden şanslı mıyız yoksa seçilerek mi alınıyor bilmiyorum gerçi başkan bir açıklamasın da oyuncuların aynı zamanda karakterlerin de göz önünde bulunduruyoruz demişti
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Necmi

Oyunu onun üzerine kurarsan sızar. Oyunu onun üzerine kurmuyor hoca. Adamın ceza sahası dışından nerdeyse golü yok attığı gollerin hepsi ceza sahası içinden daha nasıl sızsın ?
hee zaten o nedenle geçen sene 20 gol attı değilmi
gollerinin hepsi dediğin geçen sene 0 gol attı.

Çevrimdışı ozankarakoc

10 numara için en azından yazılan, çizilen isimler oldu... Kagawa gibi, Fabian gibi, Llajic gibi, 10 numara olmasa da Chadli gibi... Forvet konusunda tamamen sessiziz. Gomez klasik boş gündem, Burak yine Şenol Güneş kontenjanından uydurma... Negredo'ya bir yıl daha katlanamayacağım ben... Hele 4.35 milyon euro maaş aldığını bilerek, asla... Haydi yönetim, yap bir şey, kurtar bizi!
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı ozankarakoc

Yalnız gelen-giden oyuncuların karakterli ve profesyonel olmasına ayrıca seviniyorum adamlar net her şey belli olmadan istanbul'a ayak basmadan
kendi takımlarından kopmuyor kulubü takibe bile almıyor aynı şekilde fabri de yaptı bizden gidene kadar bekledi bir de hala kulubümüzü takip ediyorlar
rakiplere bakıyorum adamların oyuncusu gelmeden kulubü takibe alıyor gönderi beğenip story atıyor daha kulubünden bağın kopmadı bune hız saygın olsun biraz
bu yönden şanslı mıyız yoksa seçilerek mi alınıyor bilmiyorum gerçi başkan bir açıklamasın da oyuncuların aynı zamanda karakterlerin de göz önünde bulunduruyoruz demişti

Beşiktaş'ın, oyuncu alırken önce karakterine baktığı çok belli. Bu hep böyleydi, bugün de böyle... Ne mutlu bize.

Fener'in Göztepe maçını izledim... Kalede Volkan var, konuşmaya gerek yok... Alper Potuk'a bakıyorsun, sürekli el kol havada... Top kendi eline çarpıyor, rakibin eline çarpmış gibi göstermek için elini kolunu kaldırıyor deli gibi... Slimani daha dün geldi, bugün iki kere kendini yere attı, hiçbir şey yokken... Ayew sürekli itiraz... Soldado başka türlü bir pislik... Biri elle gol atar, koşa koşa sevinir, öbürü rakibe yumruk atar, yumruk yiyince yerlerde yuvarlanır...

Biz karakterli oyuncu almaya çalışırken, bunlar sanki karaktersiz oyuncu almak için ekstra çaba gösteriyor gibiler.

Sonra biz de haliyle diyoruz ki, 'iyi ki Beşiktaşlıyız'...
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Negredo elde kaldi. En azindan birsey yapmaya calisiyor. Bu saatten sonra gidecekse Love-Pektemek ikilisi gider. Besiktas’ta  Love kadar benimseyemedigim oyuncu olmadi. Tabata var bide.

Santrafor transferi zor bu saatten sonra. Negroda-Larin-Love ile gececek bu sezon.

Ben iyi bir orta saha ile bu oyuncularinda performansinin iyilesecegini dusunuyorum ama birde Senol Gunes faktoru var. Guzel futbol tarih oldu.

Çevrimdışı mylife1903

alırken de 8 milyon € verdiler yani 4 milyon € kazandılar sadece algı böyle birşeydir işte :D

aynı şey guilonada var 7 bonservis verdiler 10.5 sattılar :D 3.5 kar :D

Toplam 7.5 milyon € :D

Biz fabriyi bedava alıp 6'ya sattık kar öyle olur :D
Maas almadi mi onlar
Opucukle mi oynadilar
Alirken de satarkan de menejer parasi odediler, vergi odediler, yol su elektrink

Cozefi de fazla silkelememek lazim, iyi oyuncu adam
Ha julyani oyle aman aman drgildi, saf silkelersin onla, efenim berazilya milli takiminin 10 numarasi falan filan ayni fbye soktuklari gibi araplara da sokmuslardir.
Hulle mulle bilmem ben, adamlar hulle yapiyorsa bir sebebi olmali, yok ali koc cebinden para sokacaksa 3-4tane sponsorluk verir isi tamamlar. Futbolcu almadiklarina gore bir sebep goremiyorum, belese aliyor adamlar ha bi cinlik yapiyorlarsa helal olsun, ampul gibi yasliyirlar uefaya.
Hulle mulle yoksa ve bu paralara satiyorlarsa gene de helal olsun , iyi satis.

Cok kotu yonetilen fb fikret orman baskanliginda super uber yonetilen al al al devrini bitirip sat sat sat devrine gecen besiktas kadar oyuncu satisi cirosu yapmis midir?

Neden kimse merak edip bakmadi

Çevrimdışı mylife1903

yok derdim hızlı koşması değil koşsa kafidir. Nasıl göremiyorsunuz anlamıyorum ozi takımın el frenidir. ben çalışmayan yeteneğine ihanet eden hiç kimseyi sevmem. Necipe laf etmem yeteneği belli ve bunu zorluyor. neden ozi quaresma çok tepki verdiğim oyuncular çünkü ikiside yeteneğine ihanet ediyor.
yeteneği ölçüsünde oynar kendini zorlar hata yapar hiç sorun değil oynayan adam sorumluluk alan hata yapar ozi ne yapıyor 34 maç üç tane ara pas atacak diye bekliyoruz attığında büyük oyuncu oluyor Beşiktaş forması giyen bir oyuncunun sezon boyunca en fazla 3-4 maç kötü oynama hakkı vardır ozinin 3-4 maç iyi oynadığı yok. Formsuz dönemi demişsin bir oyuncu iki hafta formsuz olur hadi üç dört olsun birde ben ekleyeyim beş olsun iki yıl formsuz olunurmu Beşiktaşın kaptanı kötü oynadığı için maçın daha üçte biri oynanırken sahadan alınırmı. 90 dakika oynadığı maç yok gibi geçen sene 34 maçın 7 sinde 90 dakika forma giyebilmiş ve merkez orta sahanın bir numaralı ismi bu.
10numero ve kaptanlik agir geldi, zaten miyminti, kasinti ve tembel bi cocuk. Fazla sorumluluk verince akis kesti.
Ustune de fazla gitmemek lazim, kiz arkadasi terk etmis abi, destek olmak lazim, kadin bunun miymintiligindan bikip baska kadina falan kactiysa hepten kaybetmis de olabiliriz oguzhani.

Çevrimdışı mylife1903

Negredo elde kaldi. En azindan birsey yapmaya calisiyor. Bu saatten sonra gidecekse Love-Pektemek ikilisi gider. Besiktas’ta  Love kadar benimseyemedigim oyuncu olmadi. Tabata var bide.

Santrafor transferi zor bu saatten sonra. Negroda-Larin-Love ile gececek bu sezon.

Ben iyi bir orta saha ile bu oyuncularinda performansinin iyilesecegini dusunuyorum ama birde Senol Gunes faktoru var. Guzel futbol tarih oldu.
Iyi bir 10numero ile herkes iyilesir ama nekaaa iyilesir okaaa bize yeter mi
Mesela negronun arkasinda maradona oynasin 15 gol anca atar
Pektonjn arkasinda messi olsun 10gol
Lovun arkasina koy gutiyi 17

Ha bu negronun atacagi 15 sana yeter mi, bence yetmez. Arkasinda maradona degil ozzi ile falan 25 umudu veren snatrafor lazim bize

Çevrimiçi Necmi

Kötüye kötü diyoruz. Sırf Beşiktaş hesabı paylaştı diye bana göre ve bu forum dışındaki insanlara göre de kötü olan bir paylaşıma iyi diyemem. Ayrıca sen beğendin diye bende beğenmek zorunda mıyım ?
kötü diyemezsin beğenmedim dersin sen benim adıma karar verme hakkını nerden buluyorsun.
bu forum dışındaki insanlarmı kötü bulmuş kim onlar renklilermi çünkü benim gördüğüm renkli hesapları
yada Beşiktaş içine sızmış trol hesaplar kötü diyor. Bir kere bir Beşiktaşlı kendi ürününü kötülemez beğenmediğini belli etmenin bir çok yolu varken marka değerini al aşağı edecek bir kelimeyi Beşiktaşlı olan biri konuşmaz o nedenlede kötü diyen hiç kimseyi Beşiktaşlı olarak göremiyorum kusura bakma forumdaki insanlar gerçek Beşiktaşlı o nedenle Beşiktaş ürününü çöpe çevirme meraklısı değil sosyal medyadaki gerçek Beşiktaşlılarda Beşiktaş ürününü kötülemez renklilerin ağzına laf vermez ben beğenmedim demek çok zor bir şey değil kötü dediğinde herkes adına karar veriyorsun sen nesin bilir kişimi sen ancak kendi fikrini söylersin buda sana göredir içinde bir gram Beşiktaşlılık olan kendi ürününü kötü diye damgalamaz
beğenmedim der. Benim zevkime uygun değil der ama kötü diye sadece renkliler çamur atmak için söyler.
seninki doğruyu söylemek değil kötüye kötü dermişsin nesin sen otoritemi ne bekliyorsun oskar adayı olacak bir filmmi. renklilere bak en kötü çöplerini bile altın gibi sunma merakındalar. bizim düşmana ihtiyacımız yok içimizde bolcana var. sürekli Beşiktaşa nasıl zarar veririm diye hesap yapan.

Çevrimdışı mylife1903

kötü diyemezsin beğenmedim dersin sen benim adıma karar verme hakkını nerden buluyorsun.
bu forum dışındaki insanlarmı kötü bulmuş kim onlar renklilermi çünkü benim gördüğüm renkli hesapları
yada Beşiktaş içine sızmış trol hesaplar kötü diyor. Bir kere bir Beşiktaşlı kendi ürününü kötülemez beğenmediğini belli etmenin bir çok yolu varken marka değerini al aşağı edecek bir kelimeyi Beşiktaşlı olan biri konuşmaz o nedenlede kötü diyen hiç kimseyi Beşiktaşlı olarak göremiyorum kusura bakma forumdaki insanlar gerçek Beşiktaşlı o nedenle Beşiktaş ürününü çöpe çevirme meraklısı değil sosyal medyadaki gerçek Beşiktaşlılarda Beşiktaş ürününü kötülemez renklilerin ağzına laf vermez ben beğenmedim demek çok zor bir şey değil kötü dediğinde herkes adına karar veriyorsun sen nesin bilir kişimi sen ancak kendi fikrini söylersin buda sana göredir içinde bir gram Beşiktaşlılık olan kendi ürününü kötü diye damgalamaz
beğenmedim der. Benim zevkime uygun değil der ama kötü diye sadece renkliler çamur atmak için söyler.
seninki doğruyu söylemek değil kötüye kötü dermişsin nesin sen otoritemi ne bekliyorsun oskar adayı olacak bir filmmi. renklilere bak en kötü çöplerini bile altın gibi sunma merakındalar. bizim düşmana ihtiyacımız yok içimizde bolcana var. sürekli Beşiktaşa nasıl zarar veririm diye hesap yapan.
Amerigalilar gibi iyi degil, denilebilir
Beklentiyi karsiladi mi, izlenme sayilari fikir vermez, silimani gibi bir vidyo koysak o bile boyle izlenirdi, gorusleri alip tartismak lazim.
Ayrica bir hedef dahilinde yapiliyordur bu vidyo gelistirme asamasjni bilmeden asiri agresif elestiri dogru degil, ben begenmedim gibi simdi bir daha izleyecem belki bir kac sefer izlenince begenirim.
Sonucta bir emek verilmis emege saygi sarttir
Izleyem gidip 2-3 sefer

Çevrimdışı mylife1903

Baskan konusmus
Satir baslari

-KİMSEYE VERECEK HESABIM YOK-

"Ben Beşiktaş'ta çalışmıyorum. Maaşlı bir eleman değilim. Kulübün Başkanıyım. Bu görevi fahri olarak yapıyorum. Hem zaman hem para harcıyorum. Beşiktaş'ı yönetmek demek, tatilimi yapmamak manasına gelmez. Benim kadar kulübe zaman ayıran başkan çok azdır. Kim ne diyecek diye hayatımı yaşayacak değilim. Herkes yorum yapabilir. Kimsenin parasıyla bir yere gittiğim yok. Kendi başıma olan 50 yaşında bir adamım. Kimseye verecek bir hesabım da yok"

Zaman ayiriyorum diyor, pekto da zaman ayiriyor antreman yapiyor
Maasli eleman degili, maas versek fikret ormani secip maas verir miyiz, tartisilir
Kimseye verecek hesabim yok, talihsiz bi aciklama
Para harciyorum, verdigini zaten aliyorsun, para harcamiyorsun belki kulubu faiz yukunden kurtarip kendi faiz gelirinden feragat ediyorsun daha dogru olurdu
Zor geliyorsa yapma kardesim, devamli bir sersenis

-AHMET KAVALCI'YI İSTİYORUM-

"Bayramdan sonra konuşmaya başlayacağım. İlk etapta kendi yönetimimle konuşacağım. Ahmet Nur Çebi ile konuşacağım. Kimseyi yönetime alacağım diye konuşmadım. Söylentiler var. Hepsi palavra. Ahmet Kavalcı'yı istiyorum. Kabul ederse yöneticilik yapmasını istiyorum. Yorulursunuz, durup enerji toplarsınız. İş arkadaşlarımın hepsi yakın dostlarım. Gönül kırgınlığımız yok. Bazılarıyla oluyor. Dedikodu yapıyorlar, yalan konuşuyorlar. Kamera önünde olmaktan çok icra yapmaya geldik. Bunu yapanlar kalacak. Yapmayanlar gidecek."

Once kirginlik yok diyor, sonra oluyor dedikoducu ve yalanci diyor calisma arkadaslarina
Pisikoloklardan gorus almak lazim cumleye baslarken baska bitirirken bambaska bir ruh hali, dagilmislik, bitkinlik ve kendine fazla guven goruyorum ben, tartisilmali

-HERKESLE SANDIKTA BULUŞURUZ-

"Beni beğenmeyen olabilir. Beğenen de vardır. Benim beğendiklerim ve beğenmediklerim vardır. Bu hayatın içinde olan şeyler. Seçim olur, beğendiğimiz ve beğenmediğimiz herkesle sandıkta buluşuruz."

Sandikta gorusuruz son 20 yildir baya populer oldu, bindirilmis kitalari kongreye getirip, gsli ve fbli kongre uyelerinden oy alip, sandik adaletine inanmak ancak yeni turkiyede olur. Yd zamaninda uye yapilan bu kesimin durusu cok muhim. Sandik saglikli mi, tartisilmali
Fikret orman secildiginde bu kongre uyeleri ile ilgili bir calisma yapilacakti, yapildi mi?
Hepimizin fbli ve gsli kongre uyesi tanidigi vardir

-KAGAWA DİYE BİR KÖPRÜ VAR-

"Kagawa diye bir köprü var. Hatta filmi de vardı. Ben uzak doğuyu seviyorum. Kagawa için ağzımdan laf almaya çalıştığınızın farkındayım"

Guzel filmdi, muzikleri de iyiydi, en begendigim aciklamasi oldu

Ayrica neden beyaz tivi onu da anlamadim

Çevrimiçi Necmi

Amerigalilar gibi iyi degil, denilebilir
Beklentiyi karsiladi mi, izlenme sayilari fikir vermez, silimani gibi bir vidyo koysak o bile boyle izlenirdi, gorusleri alip tartismak lazim.
Ayrica bir hedef dahilinde yapiliyordur bu vidyo gelistirme asamasjni bilmeden asiri agresif elestiri dogru degil, ben begenmedim gibi simdi bir daha izleyecem belki bir kac sefer izlenince begenirim.
Sonucta bir emek verilmis emege saygi sarttir
Izleyem gidip 2-3 sefer
ben beğenmedim demek zor olmasa gerek kötü demek beğenenede hakarettir kime göre neye göre kötü. videoda işlenen hiç bir konuyu kötü diye nitelendiremem taraftar etkisimi kötü stadmı kötü aldığımız oyuncumu kötü Beşiktaşı yüceltmekmi kötü neymiş kötü olan senin zevkine uymuyor olması bir şeyi kötü yapmaz seni zevksiz yapar bu forum dışında diyor aklınca forumada laf sokuyor. embesil bir oyuncu tanıtımıyla mukayese etmesi kötüdende öte Beşiktaşı aşağılamadır.
ya emek verilmiş nasıl kötü diyip bir kenara atarsın senin sevdan bu içime sinmedi daha iyisini bekliyordum ortalama olmuş gibi milyon kelime varken neden aşağılayan bir kelime kullanılır bu kelimeyi kolayca kullanan insan ne kadar Beşiktaşlıdır. bu kadar kolaymı Beşiktaşın emek verdiği bir şeye kötü deyip atmak
birde genelleme yapmak herkes böyle düşünüyormuş sanki biz sosyal medyada dolanmıyoruz
bakıyorsun kötüleyen hesaplara ya renkli hesabı yada sözde Beşiktaşlı olan ama beşiktaşlılar tarafından takip edilmeyen bir iki trol hesap tarafından takip edilen hesaplar. yada karşılarına çıkan herşeye bir kulp takan hesaplar. gerçek bir Beşiktaş hesabı zaten sosyal medyada Beşiktaşa ait bir ürüne çamur atmaz.
Beğenmese bile usturubuyla eleştirir. bunuda direk Beşiktaşı taglayarak yapar.

Çevrimiçi Necmi

Baskan konusmus
Satir baslari

-KİMSEYE VERECEK HESABIM YOK-

"Ben Beşiktaş'ta çalışmıyorum. Maaşlı bir eleman değilim. Kulübün Başkanıyım. Bu görevi fahri olarak yapıyorum. Hem zaman hem para harcıyorum. Beşiktaş'ı yönetmek demek, tatilimi yapmamak manasına gelmez. Benim kadar kulübe zaman ayıran başkan çok azdır. Kim ne diyecek diye hayatımı yaşayacak değilim. Herkes yorum yapabilir. Kimsenin parasıyla bir yere gittiğim yok. Kendi başıma olan 50 yaşında bir adamım. Kimseye verecek bir hesabım da yok"

Zaman ayiriyorum diyor, pekto da zaman ayiriyor antreman yapiyor
Maasli eleman degili, maas versek fikret ormani secip maas verir miyiz, tartisilir
Kimseye verecek hesabim yok, talihsiz bi aciklama
Para harciyorum, verdigini zaten aliyorsun, para harcamiyorsun belki kulubu faiz yukunden kurtarip kendi faiz gelirinden feragat ediyorsun daha dogru olurdu
Zor geliyorsa yapma kardesim, devamli bir sersenis

-AHMET KAVALCI'YI İSTİYORUM-

"Bayramdan sonra konuşmaya başlayacağım. İlk etapta kendi yönetimimle konuşacağım. Ahmet Nur Çebi ile konuşacağım. Kimseyi yönetime alacağım diye konuşmadım. Söylentiler var. Hepsi palavra. Ahmet Kavalcı'yı istiyorum. Kabul ederse yöneticilik yapmasını istiyorum. Yorulursunuz, durup enerji toplarsınız. İş arkadaşlarımın hepsi yakın dostlarım. Gönül kırgınlığımız yok. Bazılarıyla oluyor. Dedikodu yapıyorlar, yalan konuşuyorlar. Kamera önünde olmaktan çok icra yapmaya geldik. Bunu yapanlar kalacak. Yapmayanlar gidecek."

Once kirginlik yok diyor, sonra oluyor dedikoducu ve yalanci diyor calisma arkadaslarina
Pisikoloklardan gorus almak lazim cumleye baslarken baska bitirirken bambaska bir ruh hali, dagilmislik, bitkinlik ve kendine fazla guven goruyorum ben, tartisilmali

-HERKESLE SANDIKTA BULUŞURUZ-

"Beni beğenmeyen olabilir. Beğenen de vardır. Benim beğendiklerim ve beğenmediklerim vardır. Bu hayatın içinde olan şeyler. Seçim olur, beğendiğimiz ve beğenmediğimiz herkesle sandıkta buluşuruz."

Sandikta gorusuruz son 20 yildir baya populer oldu, bindirilmis kitalari kongreye getirip, gsli ve fbli kongre uyelerinden oy alip, sandik adaletine inanmak ancak yeni turkiyede olur. Yd zamaninda uye yapilan bu kesimin durusu cok muhim. Sandik saglikli mi, tartisilmali
Fikret orman secildiginde bu kongre uyeleri ile ilgili bir calisma yapilacakti, yapildi mi?
Hepimizin fbli ve gsli kongre uyesi tanidigi vardir

-KAGAWA DİYE BİR KÖPRÜ VAR-

"Kagawa diye bir köprü var. Hatta filmi de vardı. Ben uzak doğuyu seviyorum. Kagawa için ağzımdan laf almaya çalıştığınızın farkındayım"

Guzel filmdi, muzikleri de iyiydi, en begendigim aciklamasi oldu

Ayrica neden beyaz tivi onu da anlamadim
özel hayatını nasıl yaşadığına dair elbette kimseye bir hesap vermek zorunda değil orda anlattığı özel yaşantısı.
gönül kırgınlığım yok dediği yöneticiler bazıları dediğide yönetim dışında olanlar sinan vardar gibi konuyu tam bilsen zaten hedefin kim olduğunu tahmin edersin bunu daha öncede dile getirdi
evet hesap sandıkta görülür kongre delegeleri Başkanın seçtiği delegelermi onun döneminde üye olanlar seçimi etkileyecek sayıda değil bunu zaten kongre sayısından görürsün ağırlık yd döneminden kalma şu anda yd seçime girse seçimi kazanır diye boşuna söylenmiyor. 6 yıldır Başkan isteseydi bu sürede çoğunluğu sağlayacak üye yapısını oluştururdu. fiyatı düşürüp herkesi üye yapmaya çalışdı millet ucuz üyelikle üye olup kürsüden Başkana hakaret ettiler. çevremden bir çok kişi üye oldu herkes normal başvuru prosedürünü kullanıp üye oldu kimse torpille üye yapılmadı ha bu arada muhalefet bayağı üye yaptı başkanlık döneminde üye olanları başkanın adamı bellemeyin illaki üye yaptıklarıda vardır. renkli üyelerde vardır ama renkli üyeyi hangi nedenden üyelikten atacaksın Beşiktaş bir dernektir bu feneri tutuyor gs yi tutuyor diye birini üyelikden atamazsın. atsanda mahkeme kararıyla geri döner. zamanında yd üye yaptı bunları.

Çevrimdışı mylife1903

Yutuptan baktim vidyolara izlenme sayisi az bana gore
Ingilizcesi 6k turkcesi 18k izlenmis tivitiri bilmiyom

Alici gozle bakinca
Pepenin antalya macinda attigi gol var galiba da sitat bos, ayrica adriyano yok vidyoda
Quaresma ve pepe kadsr taninan bilinen bir oyuncu, vidayi koymuslar dk baya izlenildindiye herhalde yoksa kidemi yetmez 6 aylik oyuncu, safagi cok
Efsane gol sevincleri vardi adriyano rize maci gibi, caneri koymuslar vidyoya, babel olabilirdi
Sampiyonluk sevincinden daha iyi kareler vardi

Biraz da boyle takim fotosu falan kullanilabilirdi diye dusundum ama kadroda olmayan ve olmayacak oyuncu kareye almak istemediler herhalde

Bir anlam butunlugu yapacaklar gibi duruyor onnumero vidyosunda baglanir tema

Çevrimdışı mylife1903

özel hayatını nasıl yaşadığına dair elbette kimseye bir hesap vermek zorunda değil orda anlattığı özel yaşantısı.
gönül kırgınlığım yok dediği yöneticiler bazıları dediğide yönetim dışında olanlar sinan vardar gibi konuyu tam bilsen zaten hedefin kim olduğunu tahmin edersin bunu daha öncede dile getirdi
evet hesap sandıkta görülür kongre delegeleri Başkanın seçtiği delegelermi onun döneminde üye olanlar seçimi etkileyecek sayıda değil bunu zaten kongre sayısından görürsün ağırlık yd döneminden kalma şu anda yd seçime girse seçimi kazanır diye boşuna söylenmiyor. 6 yıldır Başkan isteseydi bu sürede çoğunluğu sağlayacak üye yapısını oluştururdu. fiyatı düşürüp herkesi üye yapmaya çalışdı millet ucuz üyelikle üye olup kürsüden Başkana hakaret ettiler. çevremden bir çok kişi üye oldu herkes normal başvuru prosedürünü kullanıp üye oldu kimse torpille üye yapılmadı ha bu arada muhalefet bayağı üye yaptı başkanlık döneminde üye olanları başkanın adamı bellemeyin illaki üye yaptıklarıda vardır. renkli üyelerde vardır ama renkli üyeyi hangi nedenden üyelikten atacaksın Beşiktaş bir dernektir bu feneri tutuyor gs yi tutuyor diye birini üyelikden atamazsın. atsanda mahkeme kararıyla geri döner. zamanında yd üye yaptı bunları.
Ozel yasantisini gitsin baska yerde anlatsin abi, ben dinlemek zorunda miyim ozel yasantisina karisiliyormus bilmem ne, ozel yasantisi da tartismali bir konu o mevkideki bir insanin ozel yasantisi olmaz herseyi geneldir gibi degerlendirme bile yapilir mahkemelerde.
Yok ozel yasantisini anlatmak istiyorsa magazin pirohramlari var onlara ciksin, spor pirohraminda ozel yasantisindan bahsetmesin.
Abuk sabuk isler

Canere mi quaresmaya mi ne idam fermani cakilirken yattan foto paylasmayacak azicik duyarli olacak

Imam cemaat iliskisi bunlar

Besiktas sayesinde populer olmussun bedeli de pesindeki paparazziler iste

Çevrimiçi Necmi

Alici gozle bakinca
Pepenin antalya macinda attigi gol var galiba da sitat bos, ayrica adriyano yok vidyoda
Quaresma ve pepe kadsr taninan bilinen bir oyuncu, vidayi koymuslar dk baya izlenildindiye herhalde yoksa kidemi yetmez 6 aylik oyuncu, safagi cok
Efsane gol sevincleri vardi adriyano rize maci gibi, caneri koymuslar vidyoya, babel olabilirdi

Biraz da boyle takim fotosu falan kullanilabilirdi diye dusundum ama kadroda olmayan ve olmayacak oyuncu kareye almak istemediler herhalde

quaresmanın fenere attığı gol sanırım var. bence gayet marka tanıtımı olan bir video olmuş
bir çok ingiliz takip edecek videoyu Beşiktaşı bilmeyenlerde olacak içlerinde hatta öyle isim getirdikki bütün dünya merak eder nereye gitti diye kabul edelim etmeyelim ama dünyada tanımayan yoktur. şl finali oynayan kaleci ve herkesin hafızasında iz bıraktı reklamın kötüsü olmaz. çöküşünü gördüler şimdi Beşiktaşda yükselişini görecekler büyük ihtimal bunu rehabilite ettiğin anda dünyada bu konuda uzman olacağız bir çok takım sorun yaşadıkları yıldızlarını bize terettütsüz gönderir. jurgen klopp basına demeç verip hakkımızda güzel konuştu bu özelliğimizi ön plana çıkardı.Dünya futbolunda dinlenen şeyler bütün kanallarda haber olmuşuzdur bu video yayınlanır. al işde dünya çapında bir tanıtım daha hele birde üstüne kagawa falan gelir videoyu onunla bağlarlarsa büyük iş yapılmış olur. Bu haraketler bizi dünya kulübü statüsüne sokuyor burda taraftarını stadını yıldızlarını ön plana çıkartman çok doğru bir karar come to Beşiktaş sloganınıda çok nezih bir şekilde öne çıkarttılar laçkalıkdan elit hale döndürdüler taraftar sağ olsun bayağı laçkalaştırmışdı. önüne gelene söylüyordu. dünyada herkesin bildiği tanıdığı bir kulüp haline geliyoruz bunu kimisi başarıyla yapar kimiside tanıtımla şu anda türk takımı adı söyle dense dünyada futbolla alakası olan herkes Beşiktaş der biz yıllarca kaybettiğimiz marka değerimizi iki senede misliyle geri kazandık. buna kötü denmez bu video dünya beğeni ölçeği düşünülerek yapılmışdır kim bilir ne kıstaslar aldılar ve o videonun içine sığdırmaya uğraştılar.

Çevrimdışı mylife1903

quaresmanın fenere attığı gol sanırım var. bence gayet marka tanıtımı olan bir video olmuş
bir çok ingiliz takip edecek videoyu Beşiktaşı bilmeyenlerde olacak içlerinde hatta öyle isim getirdikki bütün dünya merak eder nereye gitti diye kabul edelim etmeyelim ama dünyada tanımayan yoktur. şl finali oynayan kaleci ve herkesin hafızasında iz bıraktı reklamın kötüsü olmaz. çöküşünü gördüler şimdi Beşiktaşda yükselişini görecekler büyük ihtimal bunu rehabilite ettiğin anda dünyada bu konuda uzman olacağız bir çok takım sorun yaşadıkları yıldızlarını bize terettütsüz gönderir. jurgen klopp basına demeç verip hakkımızda güzel konuştu bu özelliğimizi ön plana çıkardı.Dünya futbolunda dinlenen şeyler bütün kanallarda haber olmuşuzdur bu video yayınlanır. al işde dünya çapında bir tanıtım daha hele birde üstüne kagawa falan gelir videoyu onunla bağlarlarsa büyük iş yapılmış olur. Bu haraketler bizi dünya kulübü statüsüne sokuyor burda taraftarını stadını yıldızlarını ön plana çıkartman çok doğru bir karar come to Beşiktaş sloganınıda çok nezih bir şekilde öne çıkarttılar laçkalıkdan elit hale döndürdüler taraftar sağ olsun bayağı laçkalaştırmışdı. önüne gelene söylüyordu. dünyada herkesin bildiği tanıdığı bir kulüp haline geliyoruz bunu kimisi başarıyla yapar kimiside tanıtımla şu anda türk takımı adı söyle dense dünyada futbolla alakası olan herkes Beşiktaş der biz yıllarca kaybettiğimiz marka değerimizi iki senede misliyle geri kazandık. buna kötü denmez bu video dünya beğeni ölçeği düşünülerek yapılmışdır kim bilir ne kıstaslar aldılar ve o videonun içine sığdırmaya uğraştılar.
Rehabilite ikarusla olmaz abi, bunun neyini rehabilite edecen verjen formayi vurjan kirbaci oynatacan
Rehabilite merkezini dunyaca meshur yapmak icin en iyi hamle balotelli, getirip balojani 30 gol attiracaksin sonra 30 milyona eplye sokusturacaksin

Çevrimiçi Necmi

Ozel yasantisini gitsin baska yerde anlatsin abi, ben dinlemek zorunda miyim ozel yasantisina karisiliyormus bilmem ne, ozel yasantisi da tartismali bir konu o mevkideki bir insanin ozel yasantisi olmaz herseyi geneldir gibi degerlendirme bile yapilir mahkemelerde.
Yok ozel yasantisini anlatmak istiyorsa magazin pirohramlari var onlara ciksin, spor pirohraminda ozel yasantisindan bahsetmesin.
Abuk sabuk isler

Canere mi quaresmaya mi ne idam fermani cakilirken yattan foto paylasmayacak azicik duyarli olacak

Imam cemaat iliskisi bunlar

Besiktas sayesinde populer olmussun bedeli de pesindeki paparazziler iste
iyide televizyona çıkıp özel hayatını anlatmıyor eleştirilere cevap veriyor.
kimseyi ilgilendirmez demek özel hayatını anlatmak demek değildir. şahsi instegram hesabından tatil fotosunu paylaşmış paylaşır resmi hesaptan paylaşmadı ya uygunsuz bir fotoda paylaşmadı kime ne
kulübün başkanı karar veren kişidir kulüpte oturup transfer nöbeti tutacak hali yok bunu yapacak profesyoneller var. millet Beşiktaş başkanını asker sanıyor yada kapıcı sanıyor her halde bu adam stad yapılırken tek bir tatil fotosu gören oldumu stadda yatıp kalkıyordu o stadı o şekilde diktiyse bu gün o tatili en fazla hak eden kişi odur. nelere maruz kaldı tapelerde yediği küfürlere biz şahit olduk bu işi tamamen amatörce yapan kim katlanır bu olaylara. tatile gitti ne olmuş Beşiktaşı utandıran bir şeymi yapmış sevgilisi varsa onuda kucağına alır bu ayıp bir şey değil. herkesin özel hayatı var adam gizlemiyorki gizli kapaklı bir halt ederken yakalansa noluyor derizde kendi paylaştığı fotolardan vurmaya kalkan aklı eveller var kime ne tatile gitmesi tatile gitmek ne zaman suç olduda kalkıp bunu anlatmak zorunda kalıyor adam tatile gittiği için küfür ve hakaret yedi aklı evellerde dalga geçiyor ne bekliyorlar Beşiktaşın başkanı bu adam kölesi değil. Eleştirilecek şey var eleştirilmeyecek şey var. kendi paramla gidiyorum kulübün parasınımı yiyorum diyor ayıp hak etmiyor bunları yanlışlarını eleştirelim ama saçma sapan şeylerden vurulmaz heleki kendi paylaştığı fotolar sebebiyle neden tatile gidiyor diye eleştirilmez.
gidip bir bilet bir forma alanlar kendisini kulübün sahibimi sanıyorda kulüp Başkanına hesap soruyor kaldıki sahibi olsa bile tatile neden gidiyor diye hesap sorma hakkı yok.

Çevrimiçi Necmi

Rehabilite ikarusla olmaz abi, bunun neyini rehabilite edecen verjen formayi vurjan kirbaci oynatacan
Rehabilite merkezini dunyaca meshur yapmak icin en iyi hamle balotelli, getirip balojani 30 gol attiracaksin sonra 30 milyona eplye sokusturacaksin
kesinlikle katılıyorum oda ciddi marka zaten onu yaparsan nirvana olur kimsenin ıslah edemediği adamı ıslah ediyorsun millet önümüzde ceket ilikler. Başı ağrıyanı bize gönderirler iyileştirelim diye :D

Çevrimiçi Necmi

düşünsenize dünyanın en sorunlu kabul ettiği oyuncular quaresma pepe medel kadronda
birde bu geldi fabri futbol hayatı bitti denirken almış parlatıp epl ye yollamışsın gomez keza öyle
babel desen parlayamamış oyuncu statüsündeyken hollanda milli takımına yolluyorsun
caner ayrı sorun bu oyuncularla bu takım takım oluyor. bunlar hep görünüyor biliniyor.
kaç hoca ister bu kadroyla çalışmak

Çevrimiçi Samet Demir

Geçen sene balo gelseydi......

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Alici gozle bakinca

twitterde 36 bin izlenme var gece yayınlanan video için fena değil
birde paylaşan yerler oldu millete resmi hesaba girip izlemek zor geliyor herhalde.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Filmi olan ve müzikleri gerçekten güzel olan kwai köprüsüdür. Acaba ben sazan mı oldum, kimse yazmamış ta  :alala:
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimiçi underworld

Balo 2 sefer ingilizlere girdi bir daha bu numarayı yemezler

Çevrimiçi Necmi

Filmi olan ve müzikleri gerçekten güzel olan kwai köprüsüdür. Acaba ben sazan mı oldum, kimse yazmamış ta  :alala:
yoo bence duyum verdi bekleyin diyor taraftara kwai köprüsünü bilmeyenmi var
kimsenin filmle müzikle ilgilendiği yok duymak istediklerini duydular işde.
bu arada gerçekten kagawa köprüsü var.
[ Son Düzenleme: 26 Ağustos 2018, 10:07:49 Necmi ]

Etiketler: