2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 245 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3476866 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Göztepe başkanı mehmet sepil
ZOR GÖRÜYORUM-

"Love konusunda Beşiktaş ile görüştük. Vagner Love ile ilgilendik. İstedik çok istedik ama şu an çok zor görüyorum."

Haber Kaynağı: Yasaklı Link

Çevrimdışı İhsan

videoyu kaldırmaya gerek yoktu ki :D

hem ingiliççe hem türkçe yayınlasalardı :D

kim bilir emir nereden geldi... :akuma:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı cursedofdragon

kim bilir emir nereden geldi... :akuma:

yoh artık onada karışmamıştır herhalde :D

karışırmı yoksa  :alala:

Transfer listemizde olan Burak Yılmaz Trabzonspor'u instagram ve Twitter'dan takipten çıkarttı.

Başkan sarhoş röportaj mı yapmış ya :D

Adamı lokalden alıp gelip röportaj mı yapmışlar :D  :evillol:

Çevrimiçi Savaş

Başkan'ın enerjisini hiç beğenmedim boşlamış gibi sanki. Nerde o ilk günkü başkan nerde şimdiki başkan.

Unu eleyip yeleği asmış sanki

Karius, Instagram hesabından kulübümüzü takibe aldı.

başkan kagawa ile ilgili espiri yapmış :D

en son lens ile espiri yaptığında lens gelmişti :D

vida tornavida , lens göz lensi :D

kagawa h.o :D

-Kagawa iddiaları var?

Fikret Orman: "Kagawa Köprüsü diye bir köprü var, hatta filmi vardı."

[ Son Düzenleme: 26 Ağustos 2018, 01:50:28 cursedofdragon ]

Çevrimdışı EMİR EMRE

kagawa işi yaş dedi Firat Dortmund 8 mio Kagawa da 4.5 mio istiyomus. kiralik da vermiyomus kulubu. bu sevdadan vazgecmek lazim Ospina da oldugu gibi.. İtalyadan beklemek daha mantikli

kagawa işi yaş dedi Firat Dortmund 8 mio Kagawa da 4.5 mio istiyomus. kiralik da vermiyomus kulubu. bu sevdadan vazgecmek lazim Ospina da oldugu gibi.. İtalyadan beklemek daha mantikli

ya bırakın şu bademi bi tane birşeyi tutturduğu yok :D

karius zor dedi :D 10 dk sonra twitini sildi takip etmeyin gereksiz fenerlinin teki :D

[ Son Düzenleme: 26 Ağustos 2018, 02:05:19 cursedofdragon ]

Çevrimdışı EMİR EMRE

ya bırakın şu bademi bi tane birşeyi tutturduğu yok :D

karius zor dedi :D 10 dk sonra twitini sildi takip etmeyin gereksiz fenerlinin teki :D

:D

sanal alem fena bi mecra. 5 yil once yedigin hurmalar seni bi sekilde tirmaliyor vesselam
[ Son Düzenleme: 26 Ağustos 2018, 02:07:39 cursedofdragon ]

Çevrimiçi Kapkarakartal

Fikret Orman: "Beşiktaş, vitrin kulüp. Oyuncular bizden Avrupa'ya gidiyor, diğer tarafa gitmiyorlar."  İnceyi görün görün.  :steamed:

Çevrimdışı abdusta

En önemlisi transferlerimiz sürecek dedi

Saygılar

Çevrimdışı annoca

Fikret Orman: "Beşiktaş, vitrin kulüp. Oyuncular bizden Avrupa'ya gidiyor, diğer tarafa gitmiyorlar."  İnceyi görün görün.  :steamed:
bu ince değil bu bildiğin şimdi gerisini getirmiyim boşuna ceza almıyak :D ama şöyle bir durum var josef gibi biri bırak ilk 11'i kadroya giremez bizde lakin 12 milyona gitti. feda dönemindeki transfer mantalitesinden vazgeçtiğimiz için avrupası arabı çini yok bu işin para paradır.

bu ince değil bu bildiğin şimdi gerisini getirmiyim boşuna ceza almıyak :D ama şöyle bir durum var josef gibi biri bırak ilk 11'i kadroya giremez bizde lakin 12 milyona gitti. feda dönemindeki transfer mantalitesinden vazgeçtiğimiz için avrupası arabı çini yok bu işin para paradır.

alırken de 8 milyon € verdiler yani 4 milyon € kazandılar sadece algı böyle birşeydir işte :D

aynı şey guilonada var 7 bonservis verdiler 10.5 sattılar :D 3.5 kar :D

Toplam 7.5 milyon € :D

Biz fabriyi bedava alıp 6'ya sattık kar öyle olur :D

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Kawaga koprusu diye espiri yapmissa Kawaga ile anlasilmis demektir. Bonservis 10 milyona kadar neyse vereceksin baskan. Maas olayi zor. Orda 3 milyon aliyorsa burda 3.5 alicak.

Keske su Pepe ve Negredo’yu da 3.5 milyon civarina cekebilsek.

Çevrimiçi Kapkarakartal

Metin ŞENTÜRK twit atmış.   :evillol:
Bir Loris Karius furyası aldı başını gidiyor. Bu adam benden yakışıklımı kardeşlerim ben göremiyorum siz söyleyin bari...

Çevrimdışı worns

Ljajic ismi geçenler arasında en heyecanlandıran oyuncu.

Fakat takımının 2 sene önce 9 milyon bonservis ödeyip aldığı ve iki sezonda da takımının en etkili isimleri arasında yer almış bir adam. Belki oyuncu burada çok daha fazla yıllık ücret alacabileceğinden (Torinoda çok fazla almıyordur) ikna edilebilir. Ama takımı bize makul gelen şartlarda bırakmaz bunu. Herhangi birine 6-7 milyon bile bonservis ödeneceğini düşünmüyorum. Eğer ödenebiliyorsa Kagawa için de Ljajic için de para harcanabilir ama en son bu durumdan uzaktık sanki.

Çevrimdışı annoca

alırken de 8 milyon € verdiler yani 4 milyon € kazandılar sadece algı böyle birşeydir işte :D

aynı şey guilonada var 7 bonservis verdiler 10.5 sattılar :D 3.5 kar :D

Toplam 7.5 milyon € :D

Biz fabriyi bedava alıp 6'ya sattık kar öyle olur :D
josefi kaça aldıklarını bilmiyordum. yani mesaj yazarken aklımda bile değildi. kar gözüyle bakmadım. josefin 12 ettiği yerde tolgay en az 15 eder hadi geçtim 15'i 10 verseler sırtımızda taşırdık :D menajerleri sadece oyuncu almak için değil oyuncu satmak için kullanmalıyız. beşiktaş istihbarat bugün paylaşmış sonradan sildi, negredoyu 4.5'a satacaktık ahmet bulut 1.5 istemiş kabul etmemişiz. benfica porto nasıl oyuncu satıyor sanıyor bizimkiler  :) o 1.5 bize 7.5'a patladı şimdi.

Çevrimiçi Necmi

Ayrıca istatistik kastığından nasıl bu kadar eminsin abi ?
içerdeki her maçını çıplak gözle izliyorum dostum ne yaptığını ne yapmadığını görüyorum
artık topa koşuşlarında millet tribünde dalga geçiyor yetişir yetişemez iddasını tutuyor.
ciddi  dalga konusu olmaya başladıki sonraki aşaması belli.
sosyal medya falan hikaye takımın tansiyonunu elinde tutan tribün uzun zamandır tribün oziye ilgi göstermiyor. olsada olur olmasada olur tavrında. tribünden gelen bir fısıltı sosyal medyada bangır bangır bağırmaktan etkilidir.

Çevrimiçi Necmi

Bence Oğuzhan'ı sevmiyor o nedenle önyargılı. Ayrıca hızlı koşamıyorsan Türkiye'ye kesin gelmemen lazım, yalnızca Necmi değil bütün Türkiye iyi koşamayan futbolcuyu sevmiyor.  Bir formsuz döneminde hemen darağacını boyluyorsun futbolcu olarak.  Bu forumda en çok darağacı gören futbolcudur Oğuzhan.
Ben Türk futbolseverinin bu koşan futbolcuyu sevme biçiminin gündelik hayatımızda kollektif davranış biçimlerinden pek hoşlanmamamız ve politik hayattada sürekli lider peşinde koşulması arasında bağlantı olduğunu düşünüyorum. Lider dediğin iyi koşar değil mi?
yok derdim hızlı koşması değil koşsa kafidir. Nasıl göremiyorsunuz anlamıyorum ozi takımın el frenidir. ben çalışmayan yeteneğine ihanet eden hiç kimseyi sevmem. Necipe laf etmem yeteneği belli ve bunu zorluyor. neden ozi quaresma çok tepki verdiğim oyuncular çünkü ikiside yeteneğine ihanet ediyor.
yeteneği ölçüsünde oynar kendini zorlar hata yapar hiç sorun değil oynayan adam sorumluluk alan hata yapar ozi ne yapıyor 34 maç üç tane ara pas atacak diye bekliyoruz attığında büyük oyuncu oluyor Beşiktaş forması giyen bir oyuncunun sezon boyunca en fazla 3-4 maç kötü oynama hakkı vardır ozinin 3-4 maç iyi oynadığı yok. Formsuz dönemi demişsin bir oyuncu iki hafta formsuz olur hadi üç dört olsun birde ben ekleyeyim beş olsun iki yıl formsuz olunurmu Beşiktaşın kaptanı kötü oynadığı için maçın daha üçte biri oynanırken sahadan alınırmı. 90 dakika oynadığı maç yok gibi geçen sene 34 maçın 7 sinde 90 dakika forma giyebilmiş ve merkez orta sahanın bir numaralı ismi bu.

Çevrimiçi Necmi

:D
Koşmayı sevenler usain boltu seyretsinler futbola hayatına başladı yanılmıyorsam. Zaten bizim oynadığımız oyun rakip sahada 50 metrede oynanıyor oğuzhan bunun 30 metresinde etkili olacak insanlar bunu neden anlamıyor ?
işde bu nedenle anlamıyoruz 30 metrede etkili olsa anlayacağızda

Çevrimdışı Liquidator

Fikret Orman: "Şenol Güneş ile 4. sezonumuz. Sezon sonunda Allah nasip etsin güzel bir yerde bitirelim, başkan seçilirsem ben devam ederim."

hmmmmm

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi Necmi

Hayır istatistik gösteriyoruz ona da inanmıyorlar daha ne yapcaz ki
ben sana başka bir istatistik vereyim 34 lig maçının sadece 7 sinde
90 dakika oynayabilmiş bir numarali merkez orta saha oyuncumuz
tribünde kendine güldüren süper yıldızımız. madem bu kadar iyi bu kadar güçlü neden ya ilk çıkartılan oluyor yada oyunun sonunda giriyor oyuna. Elimizde çok iyi bir sekiz varda onu kesiyormu.
30. dakikada oyundan çıkartılıyorsa ben eleştirdiğim için utanmayım kendisi utansın bir zahmet
ben yeteneğine bir şey söylemiyorum ama o yeteneği takıma veremiyorsa yemişim yeteneğini
bırak bizi herhangi bir süper lig takımında 11 e giremez şu formuyla.dün gelmedi daha ne kadar bekleyeceğiz 34 maçın ikisinde üçünde iyi oynayacak böylemi büyük oyuncu olacak. 20 m eder deniyordu şimdi 5 verip alacak birini bulurmuyuz. ortalama oynasın ama maçların çoğunluğunda olsun bende taktir edeyim şimdi neyini taktir edeceğim. partizanla avrupa maçına çıkıyoruz kaptanımız 11 de yok

Etiketler: