2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 228 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3477398 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Hoca şu an tahmin edemediğimiz şeylerle mücadele ediyordur. Oyuncuların parası geç ödeniyordur , maaşının artırılmasını isteyen oyuncu vardır, bazı oyuncuları gitmeleri için ikna etmeye çalışıyordur takımın bütçesinin düzelmesi için, bunların yanında as takıma en az 5 oyuncu lazım. Bu ortamda geleceğe yönelik genç oyuncu alacaksın sonra da oyuncuları dizginleyeceksin, düzelmesini bekleyeceksin problemlerin . Önce can sonra canan.
Doğru.

Ayrıca gençlere yatırım yapalım da pilot takım yok. Laf olsun diye alıp, saçma sapan takımlara kiralamak da iyi olmuyor. Oğuzhan Aydoğan'ı gördük işte.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi 38life

Doğru.

Ayrıca gençlere yatırım yapalım da pilot takım yok. Laf olsun diye alıp, saçma sapan takımlara kiralamak da iyi olmuyor. Oğuzhan Aydoğan'ı gördük işte.

Oğuzhan Aydoğan ile Orkun Kokçu arasında dağlar denizler var. Eğer doğru yatırım yaparsan kiralayacak 'saçma sapan olmayan' takım da bulursun.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Onur Küçük

e hani cenkin parasıyla ödenmişti oyuncuların parası. Fabrinin parasıyla transfer yapacaktık. 😀
Sanırım Vida'dan gelecek parayı bekliyorlar önlerini görmek, harekete geçmek için. Geçen sezon için eleştirilecek çok şey yaptılar ama bu sezon daha doğru, mantıklı hareket ediyorlar. Hocaya güvenmek lazım. Bizim bilmediğimiz farkında olmadığımız şeyleri biliyor ve kulübün zararına olacak şekilde hamlelere girmek istemiyor.

Çevrimdışı tuncaboylu

Oğuzhan Aydoğan ile Orkun Kokçu arasında dağlar denizler var. Eğer doğru yatırım yaparsan kiralayacak 'saçma sapan olmayan' takım da bulursun.
Ne dağı var, ne denizi?

Orkun dediğin adam Hollanda alt yaş gruplarında 6 kere milli formayı giymiş.

Oğuzhan ise Almanya alt yaş gruplarında 21 maç oynamış. Almanya ve Hollanda arasında farka değinmek de istemiyorum.

İkisi arasındaki en önemli fark, birinin çok cingöz bir menajeri olması.

Çevrimdışı onurturan

e hani cenkin parasıyla ödenmişti oyuncuların parası. Fabrinin parasıyla transfer yapacaktık. 😀
Bide şey var locaların parası borç mu yazıyor alacak mı?  :evillol:

Çevrimdışı onurturan

Hoca şu an tahmin edemediğimiz şeylerle mücadele ediyordur. Oyuncuların parası geç ödeniyordur , maaşının artırılmasını isteyen oyuncu vardır, bazı oyuncuları gitmeleri için ikna etmeye çalışıyordur takımın bütçesinin düzelmesi için, bunların yanında as takıma en az 5 oyuncu lazım. Bu ortamda geleceğe yönelik genç oyuncu alacaksın sonra da oyuncuları dizginleyeceksin, düzelmesini bekleyeceksin problemlerin . Önce can sonra canan.
+1
Terazi var tartı var her şeyin bir vakti var.

Çevrimiçi 38life

Ne dağı var, ne denizi?

Orkun dediğin adam Hollanda alt yaş gruplarında 6 kere milli formayı giymiş.

Oğuzhan ise Almanya alt yaş gruplarında 21 maç oynamış. Almanya ve Hollanda arasında farka değinmek de istemiyorum.

İkisi arasındaki en önemli fark, birinin çok cingöz bir menajeri olması.

Alt yaş gruplarında oynadığı maç sayısı herşeyi açıklamaz. Ben 2'sinin de tek bir maçını seyretmedim. Scout raporlarına göre konuşuyorum. Dağ var deniz var...

Çevrimdışı yoruk

O omer sismana da iyi para odedik fazla gundeme getirmiyom babasini seviyom cok faydasini gorduk, akhisar maci falan cok yardimlari oldu
:D :D
  Ama aslında 2 sene önce Ömer lig başında bayağı katkı yaptıydı bize.Sonra devamı gelmedi.Kanat olarak oyuna giriyordu falan.Kötü değildi.Keşke olsaydı ,tutsaydı da şimdi forvetimiz olurdu.
 Oğuzhan Aydoğan falan da fos çıktı.Sanırım artık tamamen verdik bu arkadaşı ?

Çevrimdışı onurturan

Alt yaş gruplarında oynadığı maç sayısı herşeyi açıklamaz. Ben 2'sinin de tek bir maçını seyretmedim. Scout raporlarına göre konuşuyorum. Dağ var deniz var...
Scout raporlarına nasıl ulaşılabilir ben de bakmak istiyorum.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu Umut Nayir'i Kartalyuvası'nın katalog çekimlerinde oynatalım.

2 ayda satışları, 1 senelik maaşını çıkartacak kadar arttırır.

Çevrimiçi 38life

Çevrimdışı tuncaboylu

Hangi scout'ların raporları bunlar?

Ben sana söylüyorum, çakal bir menajer o bahsettiğin raporları çok rahat manipüle edebilir.

Adam, 4 senedir buhranda olan Hollanda milli takımının alt yaş gruplarında bile az şans bulabilmiş. Her şeyi açıklamaz, ama bir sürü şeyi açıklar

Bakın o Hollanda kaç senedir doğru dürüst futbolcu da çıkartamıyor, ona rağmen yani.

Çevrimiçi 38life

Hangi scout'ların raporları bunlar?

Ben sana söylüyorum, çakal bir menajer o bahsettiğin raporları çok rahat manipüle edebilir.

Adam, 4 senedir buhranda olan Hollanda milli takımının alt yaş gruplarında bile az şans bulabilmiş. Her şeyi açıklamaz, ama bir sürü şeyi açıklar

Bakın o Hollanda kaç senedir doğru dürüst futbolcu da çıkartamıyor, ona rağmen yani.

tamam. sen haklısın. en büyük sensin. tapıyorum sana.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Umut Nayır'dan mesaj var.

Nereye geldiğinin farkında... Güzel...
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi levitate

Şenol hocanın imza aşamasına gelen Azad - Emre Aslan - Orkun Kökçü transferlerini veto etmesini şiddetle kınıyorum.
gelecek için önemli hamleler ama şuan gelseler kulübede çürürler

hoca ilk 11'e adam alın sonra kafanıza göre takılın demiş
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tuncaboylu

Bana tapmana gerek yok, hak vermen de çok umrumda değil.

Sadece hiç izlemediğin ve hakkında 2 tane scout raporu okuduğun bir oyuncunun alınmasına karşı çıktığı için, hocayı şiddetle kınamanı garipsedim.

Üstüne bir de genç milli takım kariyeri daha iyi olan bir başka oyuncudan fersah fersah üstün olduğunu da söyleyince, iyice şaşırdım.

O yüzden soruyorum, kim bu görüşüne bu kadar değer verdiğin scout'lar?

Gerçekten kerametli insanlarsa söyle, biz de takip edelim onları.
[ Son Düzenleme: 28 Temmuz 2018, 00:53:24 tuncaboylu ]

Çevrimiçi underworld

Bu kardeş bize katılmadan tuncaboylu reyis ten olumlu yorumlar bekleme.
Olurda gelirse o zaman nayir kardeşten daha çok pozitif olur.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu kardeş bize katılmadan tuncaboylu reyis ten olumlu yorumlar bekleme.
Olurda gelirse o zaman nayir kardeşten daha çok pozitif olur.

Valla açık konuşayım; O kardeş(Orkun) sağda solda okuduğum paralara gelecekse (1.5 milyon bonservis + 750 bin euro yıllık ücret), olumlu bir yazı göremezsin benden.

Hatta yönetim nasıl eleştirilirmiş, o zaman görürsünüz.

Çevrimiçi levitate

Valla açık konuşayım; O kardeş(Orkun) sağda solda okuduğum paralara gelecekse (1.5 milyon bonservis + 750 bin euro yıllık ücret), olumlu bir yazı göremezsin benden.

Hatta yönetim nasıl eleştirilirmiş, o zaman görürsünüz.
zaten indirmeye çalışıyorlarmış o yüzden yatmış deniyor
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tuncaboylu

zaten indirmeye çalışıyorlarmış o yüzden yatmış deniyor

Öyle bir kaldırmışlar ki, sabaha kadar inmez o.  :evillol: :evillol:

Bunlar nasıl talepler? Ben de isterim gençlere yatırım yapalım da, bu nedir artık?

Çevrimiçi Samet Demir

Öyle bir kaldırmışlar ki, sabaha kadar inmez o.  :evillol: :evillol:

Bunlar nasıl talepler? Ben de isterim gençlere yatırım yapalım da, bu nedir artık?
Oğuzhanı ne kadara aldık biz? Katkısı ortada.

Oyuncuyu tanımıyorum ama gelişime açık ise o bahsettiğin paralar çok fazla değil.

Uç örnek olacak ama monaca 16 yaşında çocuk için 20 milyon verdi.

Biz şuan 1.5 veririz veremeyiz onu mukayese edemem.

Ama tekrar söylüyorum araştırması iyi yapılmış 18 yaşlarında birisi için 1.5 milyon çok para değil.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı tuncaboylu

Oğuzhanı ne kadara aldık biz? Katkısı ortada.

Oyuncuyu tanımıyorum ama gelişime açık ise o bahsettiğin paralar çok fazla değil.

Uç örnek olacak ama monaca 16 yaşında çocuk için 20 milyon verdi.

Biz şuan 1.5 veririz veremeyiz onu mukayese edemem.

Ama tekrar söylüyorum araştırması iyi yapılmış 18 yaşlarında birisi için 1.5 milyon çok para değil.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oğuzhan Aydoğan 200 bin Euro'ya transfer edildi.

1.5 milyon Euro artık Türk takımları için ciddi bir para, biz üstüne 300-500 daha koyup kaleci sorununu çözersek şaşırma.

Ayrıca sadece bonservis olarak değerlendirme yaparak bir şeyi gözden kaçırıyorsun:

Adamın istediği söylenen yıllık ücret 750 bin Euro. (Hani Atiba'ya bile teklif etmediğimiz)

Bu adama bu maaşı vermek mantıklı mı?

Mitroviç alınırken "Orada yıllık 120 bin euro'ya oynuyordu, biz neden 1.2 milyon verdik" diyenler vardı.

Bu çocuk orada yıllık (en fazla) 20 bin euro'ya oynarken, bizden 750 bin euro istemesi normal mi?

Çevrimiçi underworld

José macias
Diego lainez
Ezequiel Palacios
Nana Opoku Ampomah

Takibindeyim

Çevrimdışı sozkul

Oğuzhan Aydoğan 200 bin Euro'ya transfer edildi.

1.5 milyon Euro artık Türk takımları için ciddi bir para, biz üstüne 300-500 daha koyup kaleci sorununu çözersek şaşırma.

Ayrıca sadece bonservis olarak değerlendirme yaparak bir şeyi gözden kaçırıyorsun:

Adamın istediği söylenen yıllık ücret 750 bin Euro. (Hani Atiba'ya bile teklif etmediğimiz)

Bu adama bu maaşı vermek mantıklı mı?

Mitroviç alınırken "Orada yıllık 120 bin euro'ya oynuyordu, biz neden 1.2 milyon verdik" diyenler vardı.

Bu çocuk orada yıllık (en fazla) 20 bin euro'ya oynarken, bizden 750 bin euro istemesi normal mi?

20 bin biraz düşük olmuş ama asgari ücret birazcık geçebilir 20 bini. 50 bin diyebilirdin.

Çevrimiçi 38life

Bana tapmana gerek yok, hak vermen de çok umrumda değil.

Sadece hiç izlemediğin ve hakkında 2 tane scout raporu okuduğun bir oyuncunun alınmasına karşı çıktığı için, hocayı şiddetle kınamanı garipsedim.

Üstüne bir de genç milli takım kariyeri daha iyi olan bir başka oyuncudan fersah fersah üstün olduğunu da söyleyince, iyice şaşırdım.

O yüzden soruyorum, kim bu görüşüne bu kadar değer verdiğin scout'lar?

Gerçekten kerametli insanlarsa söyle, biz de takip edelim onları.

Şiddetle kınama tabirini elbette espiri olsun diye söylüyorum. Bunu açıklamama gerek olmaz diye düşünmüştüm... Hocanın bu bakış açısına katılmıyorum.

Ama sen öyle diyorsan öyledir. Oğuzhan Aydoğan Orkun Kokçuyla aynı kalibrede, aynı potansiyeldedir. Hatta daha iyidir. Aksini iddia eden kafirdir.

Etiketler: