2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 210 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3481657 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

2 gün önce bitti daha DK ?

Adamlar tatil yapmasınlar mı  :alala:

Portekiz' de mi 2 gün önce elendi?
Ya da Pepe ve Quaresma Fransa ya da Hırvatistan için oynadı da biz mi göremedik?

Çevrimdışı cursedofdragon

Bence de gerek yok marka degeri ayagina 40 yasina kadar oynasinlar en azindan oynuyolar nankörlük ediyorum degil mi :)

marka değeri için değil oynadıkları için :)

Birisi 35 yaşında birisi 34 yaşında kazanmadıkları kupa kalmamış halen daha oynayıp bir şeyler vermeye çalıştıkları için kalsınlar :)

Bi de hiç birşey oynamayıp yine de paramı alırım diyenler var :)

Çevrimdışı f_madida

Gercekten vizyon sahibi, mükemmel yöneticiler sahsen benim guvenim tam :) Negredo'ya, Quaresma'ya, Pepe'ye o paralari verecek enayi takim cikmaz arkadaslar bosuna beklemeyin. Cin'de transfer dönemi kapandi, bizim pasalar da Arabistan'a gitmezler.

Quaresma ve Pepe kaldi gibi. Negredo maasinin 60-70% ini veren klube kiralanir.
The world is better in black and white, and red.

Ya da Pepe ve Quaresma Fransa ya da Hırvatistan için oynadı da biz mi göremedik?

illa finale kalması mı gerekiyor ?

Diğer oyuncular 1 ay tatil yaparken Quaresma,Pepe,Vida tatil yapmadan direk kampa katıldılar tekrardan.

Quaresma,Pepe katılır vida daha da geç katılır.

Robot değil bunlar , insan.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

30 Haziranda elendiler ama.. Dün çıkmadılar ki tatile.. Ronaldo bile neredeyse Juventus'la kampa katılacak belki de katıldı  :lol:

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hesap makinesi yalan söylemiyorsa %60 ı bile çok, o rakamı kimse vermez.

Çevrimdışı tangaz

yönetimi yeri geliyor hepimiz övüyoruz ama eleştirilecek o kadar çok şey var ki şu transfer işlerinde mesela lens transferi o mevkide esas abi varken elimizde gidip 17-18 milyon yuro para bağlamak orya yanlış sonra mitroviç transferi yanlış kere yanlış negredo desen ha keza abubakar talişka vbvb aslında transferini yaptığımız neredeyse tüm oyuncuları son dakika da alıyoruz her defasında rayiçlerinin 2-3 katı maaşla getiriyoruz ama bunun adı transfer başarısı oluyor. oyuncu tutsa verim verse dahi fahiş maaşlarla getirdiğimiz adamlar olduğunu ve bunun transfer başarısı olmadığını düşünüyorum. hatta performans kötü çıkınca da tüm ekibin maaş yükünü arttırdığını da eklemeliyim.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

30 Haziranda elendiler ama.. Dün çıkmadılar ki tatile.. Ronaldo bile neredeyse Juventus'la kampa katılacak belki de katıldı  :lol:

katıldığı yok kampa ronaldonun filan.

Çevrimdışı tangaz

negredo arap yarımadasına gitmezse kimse maaşını %60-70ini ödemez. o kadar yüksek ki rakam maaşın %70i 3 milyon eder velev ki negredo ispanyaya 3 milyon maaşla gitti maaşın yarısı vergi olacağı için oyuncu kabul etmez. dolayısı ile oyuncunun ispanya vb ülkelere gitmesi ve bizdeki kazancının %70inin eline geçmesi için yeni kulübü 6 milyon maaşı kabul etmeli. imkansız bu...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Yapmasınlar  :) Hakettilermi onuda sorgulamak lazım ama geçen sene bana göre ikiside öyle aman aman oynamadı bu sene özellikle pepe den beklentilerim yüksek

Çevrimdışı mylife1903

Dominodan kastın pektemek veli tolga ile sözleşme yenilemesi mi abey ???

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Yok adriyanonun satilip ismaelin kiralanmasi

Çevrimdışı Erdem Ayaz

SON DAKİKA

Westham Vida için 18 milyon euro teklif etti Beşiktaş yönetimi bunu düşük bulduğunu Westham yönetimine iletti

NTV

SON DAKİKA

Westham Vida için 18 milyon euro teklif etti Beşiktaş yönetimi bunu düşük bulduğunu Westham yönetimine iletti

NTV

Sağ krampon mu sadece :D

Çevrimdışı f_madida

SON DAKİKA

NTV

25'e satabilirsek iyi. Zaten herkes elimizde kaldi.
Quaresma-Babel kanatlariyla devam edip takimdan tempolu oyun bekleyecegiz.  :tabe: :tabe: :tabe:
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı mylife1903

Bence de gerek yok marka degeri ayagina 40 yasina kadar oynasinlar en azindan oynuyolar nankörlük ediyorum degil mi :)
Pepeye ve ozellikle quaresmaya zam lazim, pepenin 6 milyona cikartalikm uaresmanin da 3.5

25'e satabilirsek iyi. Zaten herkes elimizde kaldi.
Quaresma-Babel kanatlariyla devam edip takimdan tempolu oyun bekleyecegiz.  :tabe: :tabe: :tabe:

Babel-Töre yapsak  :alala:

Çevrimdışı mylife1903

Torun sevsin adamlar azicik

Çevrimiçi Özgür Gültekin

illa finale kalması mı gerekiyor ?

Diğer oyuncular 1 ay tatil yaparken Quaresma,Pepe,Vida tatil yapmadan direk kampa katıldılar tekrardan.

Quaresma,Pepe katılır vida daha da geç katılır.

Robot değil bunlar , insan.

demogoji neyse yorum yok.

demogoji neyse yorum yok.

İş yeri

İş Veren ;

Olum size 1 ay tatil.

Olum siz çalışmaya devam ediceksiniz size de 1 hafta tatil.

Çevrimdışı mylife1903

Gozden kacmasin dunya kupasi final macinda
Dudukten once topa vurup oyunu baslatti hirvat oyuncu, hakem gulerek tekrarlatti vurusu, dudugunu gosterdi.
Boyle abuk sabuk kartlar sadece bize gosterilebiliyor, yonetim zayif cunku
Yahu ikinci karti falan, sari karti gectim adam uyarmadi bile yani

Bize veriyorlar kartlari ormantik taraftar basliyor sonra efenim oyuncuda yapmasin taaammi
Yahu atiba gibi atilan oyuncu var mi futbol tarihinde, cizgiye basmis, lan snein penaltilarinda topa yanyana kosan oyuncular oldu, atis tekrsr ettirmedin.

Çevrimdışı kyiv

Abi Negredo'nun nesi aceleydi allah askina? Göstere göstere aldilar adami kendimizi yirttik yapmayin etmeyin diye.

Negredo acele değildi göz göre göre geldi  :isad: Negredonun yerine alel acele veya fiyatı yüksek adam alınıp sonu Negredoya dönmesin  onu

kastettim.Yoksa Negredonun transferi külliyen hata.Futbolun 1. kuralı ispanyol santrafor almayacaksın (Raul bile olsa) adamlar kendi çöplüklerinde

muazzam olabilirler ancak bizim bu diyara gelince olmuyor bunu çok çok önce transfere niyetlenenlerin düşünmeleri lazımdı.

Gozden kacmasin dunya kupasi final macinda
Dudukten once topa vurup oyunu baslatti hirvat oyuncu, hakem gulerek tekrarlatti vurusu, dudugunu gosterdi.
Boyle abuk sabuk kartlar sadece bize gosterilebiliyor, yonetim zayif cunku
Yahu ikinci karti falan, sari karti gectim adam uyarmadi bile yani

Bize veriyorlar kartlari ormantik taraftar basliyor sonra efenim oyuncuda yapmasin taaammi
Yahu atiba gibi atilan oyuncu var mi futbol tarihinde, cizgiye basmis, lan snein penaltilarinda topa yanyana kosan oyuncular oldu, atis tekrsr ettirmedin.

aklıma direk palabıyık geldi  :s20:

Çevrimdışı kyiv

aklıma direk palabıyık geldi  :s20:

Palabıyık Beşiktaş maçlarına kesinlikle Beşiktaşa kart göstermek için çıkıyor, kötü niyetli net. Quaresmaya gösterdiği kırmızı kart net ve açıktır. Quaresma ne yaptı o pozisyonda? Otoriteyi mi sarstı ?Rakibe kasti hareket mi yaptı?Protesto amaçlı mı vurdu? Sadece çabuk başlattı...Böyle bir harekette kart göstermek belki kural kitabına göre doğrudur fakat futbolun ruhuna ve adalete uygun değildir. Hiçbir avrupalı hakem böyle adam atmaz oyundan.

Çevrimdışı 38life

Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

Mitro bruggeye satilmis. 3.9m ye
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Etiketler: