2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 343 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6200326 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi sozkul

larin ( kiralık ) verip love(sprinter) gelsin yanına Ba(pivot) üstüne de azcık pekto serpiştirelim bitsin şu iş artık.

Biricik aşkın YY den ne çabuk vazgeçdin.  :D

Çevrimiçi murat

Çevrimdışı tangaz

şimdi bizim türk spor tarihinin en büyük sponsorluk antlaşması geçildi mi?

vodafone göreve  :money:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Necmi

UEFA'nın küme düşürme yetkisi yok abi, sadee organizasyonlarından men edebilir.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

artık var. Öncesinde federasyonların işleyişine karışmıyordu son alınan kararla
artık müdahil olacak. Bununla ilgili düzenlemeye gittilerdi.

Çevrimiçi Necmi

ciddi değilsin galiba :icool:
böyle rakamlar telafuz edildiğinde işin ciddiyetimi kalır :D

Çevrimiçi murat

böyle rakamlar telafuz edildiğinde işin ciddiyetimi kalır :D
türkiyede hemde futbolda tl nin işi ne?

Çevrimiçi sozkul

Şöyle yapıyor abi:

Senin formanın değeri 5 milyon dolar, artı eksi 3 oynasın 8'i kabul ederim. Geri kalan 10'u para enjeksiyonu sayılır ve FFP'de girdi olarak kabul etmem. 

Yoksa PSG başkanı "ben forma reklamına 1 milyar euro kaynak buldum" diyebilir, ama FFP'ye bunu yediremez.

5 ile 18 arasındaki küçücük farklarla ilgienmiyor UEFA, ayrıca bu konulardaki regülasyonları esnetmek için baskı var üzerlerinde.

Çevrimdışı tangaz

cenkin gideceği ilk yarının bitimine 1 ay kala belli gibiydi (pepenin son 2-3maç cenkin sallanması transfer nedeniyleydi etkilendi söylemi bunu işaret ediyor)

bu nedenle bizde biriyle çoktan anlaşmış olmalıydık aslında ve cenkin satışının 1 saat sonrası aldığımız adamı açıklamalıydık.

Çevrimdışı mylife1903

Ligi tanıyan ve golcü özelliği yüksek bi adam gelsin bende isterim ama konusulan adamlari düşünunce baskan ve hoca da ne tür bir adam aradığını tam bilmiyor. Babacar slimani hernandez love. Hepsi birbirinden farklı ozellikte adamlar bana göre. Biraz golcü almak icin alıyoruz durumu gibi bu dördü arasında love en hazırı
Neye sasiriyon
Gomez damdonun alternatifiydi gomez sonrasi secim abu abu sonrasi negredo
Ne aradigini bilecen once bu isimleri gugila girsen 404 aradiginiz santrqfor bulunamadi der

Çevrimdışı mrred

cenkin gideceği ilk yarının bitimine 1 ay kala belli gibiydi (pepenin son 2-3maç cenkin sallanması transfer nedeniyleydi etkilendi söylemi bunu işaret ediyor)

bu nedenle bizde biriyle çoktan anlaşmış olmalıydık aslında ve cenkin satışının 1 saat sonrası aldığımız adamı açıklamalıydık.
Orası doğru ama pazarlıkta başkanın eli çok sıkı ve herkesin bize santraforu yüksek fiyattan vermeye çalıştığını biliyor o yüzden ağırdan almış olabilir.
The great gig in the sky

Çevrimdışı 38life

Alanyaspor Mustafa Pektemeği maaşıyla birlikte 1.5 yıllığına kiralamayı kabul ederse bu transfer benim için olumluya dönüşür. Larin de olur. (Eğer oyuncu bizimse)
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı tangaz

Orası doğru ama pazarlıkta başkanın eli çok sıkı ve herkesin bize santraforu yüksek fiyattan vermeye çalıştığını biliyor o yüzden ağırdan almış olabilir.

fazla pazarlık edelim diyoruz ama lig elimizden kaçtı kaçacak transferde 2-3 mio tasarruf edelim derken 50-60 mio kayıpla karşı karşıya kalabiliriz
iki ucu pis değnek işte

Çevrimdışı kyiv

Love dışında İngiltereden gelecek alternatiflerin çoğu risktir.Gelip pat diye oynayamama ihtimalleri mevcut ama love ligi biliyor, yedek girse sorun etmez girdiğindede etkili olur.Tek dezavantajı sadece 1,5 sezon iş görür.Kimseye satmadan jübilesini bizde yapar. Amaaaa bir de ligde kalan maçlarda attığı kritik gollerle şampiyon yaparsa işte o zaman vereceğimiz 3,5 milyon euronun hiçbir önemi kalmaz.

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Başkan son güne kadar beklemeyi seviyor ama bu sefer cidden abartti..
Korku akıl katilidir.

Çevrimiçi sozkul

UEFA'nın küme düşürme yetkisi yok abi, sadee organizasyonlarından men edebilir.

Dolaylı yodan var, isviçre ve yunanistanda takımlar küme düşürülmeyince federasyonu komple  uefa'dan belli bir süre yasaklama tehdidi ile istediğini yaptırmıştı sanki.. yanlış mı biliyorum?

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Elinde 22 m euro oldugunu bilenlerin daha fazla fiyat cekebilecegini hic düşündünüz mu peki? Onu demek istemiş zaten ama biraz yanlış anlamışsınız sanirim
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mrred

Başkan son güne kadar beklemeyi seviyor ama bu sefer cidden abartti..
Borç var :D
The great gig in the sky

Çevrimdışı Ersoy

Negredo neye istinaden gömülüyor Gol atamadığı için mi :alala:

Girdigimiz bütün pozisyonlar da payı vardı , maçı izlerken yanımdakilere Negredo inanılmaz faydalı oynuyor dedim yada faydalı oynadığını bir tek ben gördüm :alala:

Bknz : 2.ci Golde arkası dönük ve 2 kişi basıyorken Taliscaya çok ince bir pas çıkardi Talisca vurdu devaminda da Golu attik

Negredo çift forvet oyuncusu bana göre

Negredo Santrafor değilde 10 numara gibi oynadi bugün , sorun Negredo da değil çevresinde oynayanlarda

Oğuzhan  - Talisca - Q7 ve Babelin Negredoya pozisyon hazırlaması gerekirken  Negredo bu isimlere pozisyonlar hazırladı bu işte bir terslik yok mu sizce de ?

Negredo tam bir takım oyuncusu ( BENCE )
Bence de tam bir çift forvet oyuncusu. Tam 10 numara özellikleri var ama forvet yapmışlar adamı zamanında.

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı scarfright

Şu takımda kimsenin küsmeye lüksü yok. 6 puan gerideyken herkes başını eğip işini yapacak. Genel Oğuzhan ligdeki o ilk yarı performansı sonrası ikinci yarının ilk maçında ilk 11 başladığına şükretmeli.

Hiç bir taktiksel sebebi olup olmadığını bilemiyoruz, ahkam kesmek hatalı. Tolgay Oğuzhan'dan daha defansif ve araya daha iyi pas atan bir adam neticede. Öndeyken oyuna almak tercih edilebilir.

Araya daha iyi top attığına katılmıyorum.

SM-G930F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi sozkul

şimdi bizim türk spor tarihinin en büyük sponsorluk antlaşması geçildi mi?

vodafone göreve  :money:

3 yıllığına 55 milyon göğüs sponsorluğunu vodafone bile geçemez, 5 milyon dolar art kdv değil mi bizmki? Yüzde 300 zam yapması lazım, ama utanıp %50 yapsınlar bari.  Bu rekoru uzun yıllar Türkiyede kimse kıramaz. 

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Neye sasiriyon
Gomez damdonun alternatifiydi gomez sonrasi secim abu abu sonrasi negredo
Ne aradigini bilecen once bu isimleri gugila girsen 404 aradiginiz santrqfor bulunamadi der
Hoca iyi aşçı diye önüne pazardan ne alırsak koyuyoruz 3 senedir sonunda hocada şaşırdı hepsini karıştırıp çorba yaptı bu sene, o da yeniyor ama bi ana yemek değil..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı mrred

Elinde 22 m euro oldugunu bilenlerin daha fazla fiyat cekebilecegini hic düşündünüz mu peki? Onu demek istemiş zaten ama biraz yanlış anlamışsınız sanirim
Biz santrafor almaya çalışırken herkes fiyatı yüksek verir elimizde para olup olmaması önemli değil sonuçta şampiyonlar liginde oynayan tanınan bir jimnastik kulübüyüz
The great gig in the sky

Çevrimdışı tangaz

3 yıllığına 55 milyon göğüs sponsorluğunu vodafone bile geçemez, 5 milyon dolar art kdv değil mi bizmki? Yüzde 300 zam yapması lazım, ama utanıp %50 yapsınlar bari.  Bu rekoru uzun yıllar Türkiyede kimse kıramaz.

güncel forma reklamımız 7 mio+kdv sanırım

m.ali aydınların fenere yaptığı ilk kıyak bu değil adamları voleybolda adam eden de buydu o şubeye de iyi para gömüyordu. şahenk olsun aydınlar olsun ülker olsun böle feneri sırtlayan iş adamları oluyor bizim koç dahil hiç bir zenginimiz bu seviye destek vermediler.

Etiketler: