Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 272 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5155112 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Fener ile Galatasaray'ın kardeş olduğu en azından kardeşlik bağları dün daha sıkılaştı.Neden mi bugün hangi gsli ile konuştuysam feneri hiç sevmem ama diye başlayıp beşiktaşın suçlu olduğunu, yok neymiş kjaerin boğaznı tutarsanız böyle olur yok bilmem ne falan diyip beşiktaş düşmanlıklarını döktüler resmen pisliklerini döktüler.Birde sonuna hepsi iki senedir şampiyonsunuz sesiniz çıkıyor diye ekliyolar.Bugün bir çok kişiyle tartıştım,yanlız bizim için kritik bir dönemeç oldu.Allah korusun 3-0lık hükmen galibiyet verilmezse bir çok olay çıkar asıl o zaman kumpas mumpas görülür.Biz kötüye gideriz.
Kimse çıkıp 1453 beşiktaşlıları konuşmuyor, bize kumpas yapılırken hay hay onlar yaparken en büyük mağdur biziz.Cezalar verilene kadar küfür serbest olsun lütfen.

Çevrimdışı cursedofdragon

Aynı maddeden sevk edilmiş gomisle. Yalnız 43.madde en az 2 maç öngörürken herife 1 maç verdiler. Tahrik indirimi sadece gs fb futbolcularına mı var? Hukuku kanırttılar artık.

2 maç ceza verilirse tahkime gideriz gomis'e 1 maç verildi çünkü.

Çevrimdışı mylife1903

Degil cb feristahi gelse bu maci ne tekrar ne de kaldifi yerden oynatabilirler.
Oyle bir dunya yok
Neden bir tedirginlik var sizde?

Mac 3-0, koyduk mu, koyduk.

Goygoy 8-10 mac ceza olmasin 2-3 ciksin diye yapiliyor

Çevrimdışı kyiv

UEFA Fenerbahçeye avrupa kupalarına katılım için onay vermiş. Galatasaray için 11 Mayısta görüşeceklermiş. Bu ne demek?

Çevrimdışı onurturan

CB ne ara TFF disiplin kurulu yetkilisi olmus. Yasama ayri yurutme ayri. Yarin herkesi birer kere dese vercekler mi?
Istırırım diyen dayı geldi aklıma olur mu olur.

Çevrimdışı Alper1903

Fener ile Galatasaray'ın kardeş olduğu en azından kardeşlik bağları dün daha sıkılaştı.Neden mi bugün hangi gsli ile konuştuysam feneri hiç sevmem ama diye başlayıp beşiktaşın suçlu olduğunu, yok neymiş kjaerin boğaznı tutarsanız böyle olur yok bilmem ne falan diyip beşiktaş düşmanlıklarını döktüler resmen pisliklerini döktüler.Birde sonuna hepsi iki senedir şampiyonsunuz sesiniz çıkıyor diye ekliyolar.Bugün bir çok kişiyle tartıştım,yanlız bizim için kritik bir dönemeç oldu.Allah korusun 3-0lık hükmen galibiyet verilmezse bir çok olay çıkar asıl o zaman kumpas mumpas görülür.Biz kötüye gideriz.
Kimse çıkıp 1453 beşiktaşlıları konuşmuyor, bize kumpas yapılırken hay hay onlar yaparken en büyük mağdur biziz.Cezalar verilene kadar küfür serbest olsun lütfen.

iyi dayanmışsın

Çevrimdışı Ömer Kaan

UEFA Fenerbahçeye avrupa kupalarına katılım için onay vermiş. Galatasaray için 11 Mayısta görüşeceklermiş. Bu ne demek?
Gs'nin paçayı kurtardığı kesin değil demek sanıyorum

Çevrimdışı mylife1903

tribunde iki serseri birbirini bicakladi futboldan bagimsizdi olay diye 5 mac caktilar
Fb ceza alacak ve bu ceza emsal olacak. Eger ceza almazsa bizim taraftari kimse sakinlestiremez, ilk derbide korner tac falan degil santra yapamaz fb, hepsi dayak yer taraftar sahaya inmeye alisik bizde tezahuratin o bolumunu guzel yapiyoruz sonra sahaya inip tezahuratin ikinci bolumunu eyleme geciririz.
Bunlara anladiklari dildenncevap vermek lazimdi yonetim buyuk hata yapti cikip aciklamaninyapmazsan halki boyle yonlendirir herifler.
10 sene sonra bu olaylar tartisilirken suclu biz oluruz.

iyi dayanmışsın
Dayabildiğim kadarıyla, eğer cidden 3-0 mağlubiyet verilmezse ortalık acayip karışır.Samsun vakasından sonra önümüzü böyle durdururlar yani.Çıkacak olayları hayal bile etmek istemiyorum.

Aynı maddeden sevk edilmiş gomisle. Yalnız 43.madde en az 2 maç öngörürken herife 1 maç verdiler. Tahrik indirimi sadece gs fb futbolcularına mı var? Hukuku kanırttılar artık.
Futbol oyun kurallarına aykırı olarak sert ve ciddi faul yapan futbolculara 2 ila 4, şiddetli harekette bulunan futbolculara ise 3 ila 6 müsabakadan men cezası verilir.
Madde 43ün açıklaması bu ama bize kurallar tak diye işlenir 2 maçtan aşağı vermezler gomis istediği kadar 1 maç alsın.Ama biz Beşiktaş taraftarı olarak bu SS'yi her yerde yaymak bunu gözlerine gözlerine sokmak bu mu adalet tarzı yaklaşmamız lazım.1 maç olursa efsane olur.

Çevrimdışı f_madida

Gs'nin paçayı kurtardığı kesin değil demek sanıyorum

Anlasma onerecekler sanirim (bonservis kisitlamasi, butce kisitlamasi, kadroda sinirlar vs..). Mayis ayinda genelde Settlement kararlarini acikliyorlar. Ama belli olmaz, gecmisten gelen bir yukumluluge uymadilarsa bariz bir sekilde o zaman 1 sene men cezasi da gelebilir.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı caner.eryigit

Erol kaynar güzellemesi yapılıyordu geçenlerde burada neler diyor kendileri operasyon var sistemli birşey diyor...derken Başak yedi umut bulut yesaaas

Çevrimdışı tuncaboylu

cb : 2 tarafıda üzmeyecek karar verin demiş.

ben bunu yeni gördüm böyleyse geçmiş olsun maç kaldıgı yerden tekrar oynatılır maça hiç çıkmanın anlamı yok direk çıkmayalım maça o zaman.
İki tarafı üzmeyecek karar şu olur:

3-0 hükmen galibiyet Beşiktaş'ı sevindirir.

1 sene ertelemeli 1 maç saha kapatma Fenerbahçe'yi üzmez.

Türkiye kupası Aziz'in çok umrunda değil, o hükmen mağlubiyeti de seçimde mağduriyet olarak kullanır.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı onurturan

Malatyayı yenelim de herşey unutulacak inşallah..
cb nının açıklamalarını da çok şeetmemek lazım denge politikası buaralar trendi ne diyecekti eeyy fenerbahçe mi diyecekti he iki ay önce olsa bu maç ozamanın konjonktür ünde olabilirdi belki ama o daha tehlikeli iki gün sonra bize sonra tekrar fenere sonra yine bize kızabilirdi  olan yd ye olurdu  :evillol:

Malatyayı yenelim de herşey unutulacak inşallah..
cb nının açıklamalarını da çok şeetmemek lazım denge politikası buaralar trendi ne diyecekti eeyy fenerbahçe mi diyecekti he iki ay önce olsa bu maç ozamanın konjonktür ünde olabilirdi belki ama o daha tehlikeli iki gün sonra bize sonra tekrar fenere sonra yine bize kızabilirdi  olan yd ye olurdu  :evillol:

demirören doğan grubu satın aldı ya.

Şuan demirören nederse yapar demirören başkanım feneri şampiyon yapalım dese yapar o derece.

Demirörende feneri kolluyor zaten.Yusuf namoğluda hakemleri ile birlikte gs'yi kolluyor.Mhk-Tff başağı kolluyor.

tek kollanmayan biziz.

İki tarafı üzmeyecek karar şu olur:

3-0 hükmen galibiyet Beşiktaş'ı sevindirir.

1 sene ertelemeli 1 maç saha kapatma Fenerbahçe'yi üzmez.

Türkiye kupası Aziz'in çok umrunda değil, o hükmen mağlubiyeti de seçimde mağduriyet olarak kullanır.

valla ben ümidimi yitirdim ama bakalım.

Çevrimdışı onurturan

Malatya maçında akhisar tarifesi yapmamız lazım dakka üç bir sıfır oh..

Malatya maçında akhisar tarifesi yapmamız lazım dakka üç bir sıfır oh..

ölümüne kapanmaya gelicek malatya.

Çevrimdışı tuncaboylu

Yalnız adebayor bakıyorumda bizim maçtan snr hızlı yürümüyor.bütün barutu bizim maçta atmış..

Doping kontrolü yok ki ligde...

Çevrimdışı tuncaboylu

ölümüne kapanmaya gelicek malatya.
Puana ihtiyacı yok, doğal olarak kapanmaya ihtiyaçları da yok.

Oyuncular keyif almaya ve kendilerini göstermeye çalışacaktır.

Rahat bir maç bekliyorum.

Çevrimdışı caner.eryigit

Adamlar kaleye gitmeden 2 gol attılar valla.kayseri kontradan gol yedi şaka gibi valla billa.çok kötüler daha ne kadar gidecekler bakalım böyle.ulan şunlarla berabere kalsaydık neler olacakmış neler.

Doping kontrolü yok ki ligde...

oda bize özel.

Geçen sene husisi tesise gelip herkese yapmıslardı bize özel herşey.

Puana ihtiyacı yok, doğal olarak kapanmaya ihtiyaçları da yok.

Oyuncular keyif almaya ve kendilerini göstermeye çalışacaktır.

Rahat bir maç bekliyorum.

hocaları fenerli açıklaması var.

En kötü 1 puan almak için geliyoruz dedi.

Çevrimdışı tuncaboylu

hocaları fenerli açıklaması var.

En kötü 1 puan almak için geliyoruz dedi.
Yenilmeye geliyoruz diyecek hali yok ya.

Neyse, görürüz Pazar günü.

Yenilmeye geliyoruz diyecek hali yok ya.

Neyse, görürüz Pazar günü.

ya kapanacak yani öyle açık oynamıcak oyunu kitlemeye calısacak onu diyorum @tuncaboylu.

Bazen gereksiz çok uzatıyorsun muhabeti.

Etiketler: