Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 333 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5161013 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Plan zaten o yonde. Brezilya'dan gelecek genc oyuncular var. Bakalim olur da ilk ikide bitirirsek ya da 3. olursak GS'de ceza alirsa isimiz cok daha kolay olacak.
Berazilyadan falan oyuncu gelmesin su takima.
Neymar falan cikacagini saniyor insanlar. Duzgun berazilyali bize kalmaz arkadas, uzak durun o pazardan. Kaybolan yillar ile beraber gelir berazilyalilar.
Menejer kuklasi, karisinin etegi altinda, paragoz futbolcular

Çevrimiçi underworld

O takım ve o şartlarda 18=27 dir   
Getirin karabüğü gomisim şov yapacak
Derbide atmasin da 27 atsin
Demba 18 atabilmisti ve son 5-6 hafta sahada surunmustu
Demba 27 atsaydi zaten sampiyonduk
[ Son Düzenleme: 02 Mayıs 2018, 05:56:56 underworld ]

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

Neymar falan cikacagini saniyor insanlar. Duzgun berazilyali bize kalmaz arkadas, uzak durun o pazardan. Kaybolan yillar ile beraber gelir berazilyalilar.

Transferi bilen adama birakirlarsa kalir. Forumda bile daha iyi oyuncular oneriliyor, nasil gidip gidip kazmalari buluyor 'profesyonel' yoneticiler hayret ediyorum. Sonucta butun iyi Brezilyali, Arjantinli oyuncular Avrupa'nin 3-5 ligine zaten gidemez 200 milyonluk ulke bu.

Çevrimdışı mylife1903

Transferi bilen adama birakirlarsa kalir. Forumda bile daha iyi oyuncular oneriliyor, nasil gidip gidip kazmalari buluyor 'profesyonel' yoneticiler hayret ediyorum. Sonucta butun iyi Brezilyali, Arjantinli oyuncular Avrupa'nin 3-5 ligine zaten gidemez 200 milyonluk ulke bu.
O pazarda cok firildak donuyor. Uzak durmak lazim

Berazilyali oyuncularin iyileri bize kalmaz zaten. Sene basinda yok yeni messi yok yeni neymari aldik bilmemne haber ciksr sadece.
Besiktasa transfer yaparken kistas milli takim olmalidir

Bir suzgecten gecmistir oyuncu. Simdi git bulgar romen yunan milli takimindan 25-30 sefer milli olmus bir oyuncu al gel mis gibi oynatirsin.
Yasli oyuncu alirken de ismine cismine baktiktan sonra milli olmus mu kac sefer olmus onlara da bakmak lazim

Çevrimiçi underworld

Bize hazır oyuncu lazım.
İllaha alınacaksa, kriterlere uyuyorsa yedek olarak düşünülebilir.
Tabi böyle olunca yabancı - yerli sayısında çarpıklık baş gösteriyor.

11 yerli + 11 yabancı mis gibi

Çevrimdışı izmirkartali

Günaydın Kartallar,

Brezilya pazarı için Lucescu'nun bir transfer  ekibi vardı. O ekip şart bize. Shakhtar'ı transfer gelirleri ile zengin ettiler.
İnsanın birkaç tahtası eksikse eksiktir; kolay kolay tamamlayamazsınız...

Çevrimiçi underworld

Günaydın Kartallar,

Brezilya pazarı için Lucescu'nun bir transfer  ekibi vardı. O ekip şart bize. Shakhtar'ı transfer gelirleri ile zengin ettiler.
İyi bir menejer ahı vardı ilk başlarda çok iyi gitti fakat sonlara doğru gelenler pek istenileni veremedi.

Çevrimiçi murat

Marcelo gelir belki.

Çevrimiçi Necmi

?

anlamadım Necmi abi

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
küfür ediyorsanız iade edeyim dedim :D

Çevrimdışı mylife1903

Marcelo gelir belki.
Evet abi adriyanodan sonra marselo iyi olur, seviyeyi dusurmemek lazim

Çevrimdışı tangaz

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

tekne bile ayarlanmıştı  :bawling:
Dur abi dur
Bu hafta delik desik edecekler fbyi gsyi sonra mesaleleri yakariz 90da demba 90a takinca

Çevrimdışı tangaz

Dur abi dur
Bu hafta delik desik edecekler fbyi gsyi sonra mesaleleri yakariz 90da demba 90a takinca

inşallah da olmaz be reis
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Liquidator

küfür ediyorsanız iade edeyim dedim :D
yok abi ne küfürü. ben burdakı hiç kimsiye küfür etmem, sayqısızlık yapmam. küfür etsemde renklilere ederim oda hepsine toplu şekilde digil. (tabii ki cezasını göz önüne alarak)
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı mylife1903

inşallah da olmaz be reis
Olur olur sinerji
Olmazsa da olmaz ama ya olursa

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi ben art niyet taşımıyorum. Bir oyuncudan belli bir oyunu belli bir süre aynı oynamasını istersin.
Hata yapar, es geçer o bölüm bende yine aynı devam ediyorsa fakat Tosic'in nesi öne çıksın ki bizi ikna etsin.
Şu kısma istikrar yüklüyorum, keyfine bak diyebilelim ?

Kesici rolünde iyi bir mesela onda da kırmızıya yakın olduğu pozisyonlar oldu derbi dedim, geçtim.
Hava toplarında etkili başka ? Neden başka diye soruyorum, diğer özellikleri Beşiktaş takımında olsa
ne yazar olmasa ? Geçen maç Quaresma vari hareketler sergiledi kendisi son adamken ama aynı haftalar
geriden bir tane oyun kuramadan maçı tamamlayamadı, ona topu veren hocamız  :ebebe:

Ben istikrardan ve az hata yapacak olandan yanayım. Beşiktaş geriden böyle çıkmayı hak etmiyor.
Maça başlayamıyorum daha  :D Skip tuşu arıyorum Fabri Tosic'e atacağını anladığımda. Ön bölgeye
top şişirirsen Hoca sorumludur ama hoca yerden çıkın dese Pepe sadece bu işi yapabilir arada kritik
kayıplar yaptı fakat düzeltti de. Tosic böyle mi ? Marcelo örneğini düşünmeden yazıyorum daha sakin
kalabilmek adına. Sol ayak prof top oynamasa bile pasları ancak ucu ucuna kesilebilir. Sağ ayakla da
gs'ye yapıştırdı  :) Ben Lig genelinde kritik hata sayısını da baz almam. Bizzat kendisi kaç kritik hata
yaptı diye sayar, yazarım. Artısı eksisinden fazla olsa bile Beşiktaş'ın stoperi kaç kritik hata yapabilir
diye düşünürken bakıyorum Tosic dağları deldi özellikle son zamanlar. Öyle bir zamanki son 6,5,4,3 diye
gidiyoruz.

Tosic bizimlesin ama kenardasın olsun bu sezon  :friendship:
senin orta sahanda topu verdiğinde ya yana yada geriye oynayan oyuncular olduğu
süreceher attığın top sana dönüyorsa kimse topu almak için boşa çıkmıyorsa stoperlerden oyun kurmasını bekleme
pepede hata yapmadı öne oynadı geri geldi bir daha oynadı gene geri geldi birde rakipten baskı yedi bu nedenle
sonra başladı ileri vurmaya fabri bütün topları tosiçe atıyor hep oyunu başlatan tosiç böyle oluncada
ister istemez hatada yapıyor. ama genede kimse bu takımdan tosiçi kesemez. hiç kestiği topları
görmüyorsunuz. bu sene savaşan iki oyuncudan biriydi diğeride caner sırf savaştığı için bile
o formayı herkesden çok hak ediyor. başak maçındaki isyanı sayesinde sahamızda mağlubiyetten kurtulduk
gs maçında galibiyeti getiren golü attı bir bakın maç resmen kitlenmişdi atamıyorduk bir türlü
maçı çözen onun golü oldu. Hata yapıyormuş çıkartın istatikleri bakalım elimizde en az hata yapan
stoper kim çıkacak. topu oyuna sokamıyor çünkü top ona gelince iki kişi baskı yapıyor o sırada orta saha
oyuncularına bak bir tanesi yardıma geliyormu. senin orta sahan yoksa stoperin oyunda kuramaz
oyuna topuda sokamaz tek çaresi ileri vurmaktır. senin orta saha merkezin yok kaçak dövüşen oyuncular var
boşuna herkes atiba medel demiyor. en azından savunma sağlam olur diye birde merkezde medel dikine
oynuyor topu çabuk hücum bölgesine taşıyor. hep hatayı olmadık yerde bireyselleşip oyuncuda arıyorsunuz
atibada bu sene al ver yaptı ozide gelince yanına orta saha diye bir şey kalmadı tek yaptıkları şey
kendi yarı sahamızda top çevirmek siz stoperden oyun kurmasını isteyeceğinize önce kurması gereken
kişilerden isteyin.
anlamıyorum bu takımı bu sene sobote edenler değilde fayda sağlayan oyuncular gömülüyor.
ozi formsuzmuş bir insan bütün sene formsuz olmaz. yıllardır burda ve biz onun hala güçlenmesini bekliyoruz.
bu takımın orta sahası yok. hocada bunları öne çıkartmak için hiç bir çaba göstermedi istediği şey oldu
uzun oyna quaresmaya at oda orta açsın bir sene bunu oynadık. şl de işe yaradı çünkü kazanmak için oynayan
üstümüze gelen takımlardı. ama ligde yemedi. Bunuda göremedi hoca. yeterince orta açtık ama gol atamadık
diye maç sonu konuşması yapan hocadan bahsediyoruz. senenin özeti bu.
Bari en iyi bölgemiz olan savunmayı eleştirmeyin. şl dede ligdede buraya kadar gelmemiz o savunma sayesinde oldu.

Çevrimdışı yoruk

Maşallah Fabri dahil herkesi gönderen olmuş..Tamam da senin bu kadar sorunun var iken kaleciyi nereden bulacaksın ?  :lol:

Kimler gitmeli değil kimler nereye isimler alınmalı konuşulmalıdır.

Takımın yarısını göndermenin anlamı olmaz zararı olur.Gitmesi gerekenler belli zaten.Önemli olan yerlerine nokta isimler alınması

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Derbide atmasin da 27 atsin
Demba 18 atabilmisti ve son 5-6 hafta sahada surunmustu
Demba 27 atsaydi zaten sampiyonduk
Biliç çok yıprattı Demba'yı. Utanmasa akşamları taksiye çıkartacaktı.
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi underworld

Biliç çok yıprattı Demba'yı. Utanmasa akşamları taksiye çıkartacaktı.
+ göçebe ve çaylak takım ,  uefa + lig  , kaybeden bilic + diz ve kırık ayak parmak sakatlıkları ...

şu anda göztepe de 10 maç 6 gol 1 asist yapmış

gomişim mis gibi tek kulvar + stad falan güzel + kadro ballı kaymak  :bandit:

Çevrimiçi Necmi

kombineler full çekmiş bir kaç yüz boş koltuk var stadda
büyük ihtimal kombine genel satışa çıkmaz.

Çevrimiçi underworld

@mylife1903 , shaktar küçülmeye mi gidiyor reyis?

Çevrimdışı ekrembaser

kombineler full çekmiş bir kaç yüz boş koltuk var stadda
büyük ihtimal kombine genel satışa çıkmaz.

Passodan mı baktın abi

Çevrimiçi Necmi

Passodan mı baktın abi
evet şu anda açık görünüyor ama satış yok büyük ihtimal lig için satılan kombinelere öncelik
verdiler genel kombine alabilsinler diye oda bir kaç yüz boş koltuk var.

Çevrimdışı mylife1903

senin orta sahanda topu verdiğinde ya yana yada geriye oynayan oyuncular olduğu
süreceher attığın top sana dönüyorsa kimse topu almak için boşa çıkmıyorsa stoperlerden oyun kurmasını bekleme
pepede hata yapmadı öne oynadı geri geldi bir daha oynadı gene geri geldi birde rakipten baskı yedi bu nedenle
sonra başladı ileri vurmaya fabri bütün topları tosiçe atıyor hep oyunu başlatan tosiç böyle oluncada
ister istemez hatada yapıyor. ama genede kimse bu takımdan tosiçi kesemez. hiç kestiği topları
görmüyorsunuz. bu sene savaşan iki oyuncudan biriydi diğeride caner sırf savaştığı için bile
o formayı herkesden çok hak ediyor. başak maçındaki isyanı sayesinde sahamızda mağlubiyetten kurtulduk
gs maçında galibiyeti getiren golü attı bir bakın maç resmen kitlenmişdi atamıyorduk bir türlü
maçı çözen onun golü oldu. Hata yapıyormuş çıkartın istatikleri bakalım elimizde en az hata yapan
stoper kim çıkacak. topu oyuna sokamıyor çünkü top ona gelince iki kişi baskı yapıyor o sırada orta saha
oyuncularına bak bir tanesi yardıma geliyormu. senin orta sahan yoksa stoperin oyunda kuramaz
oyuna topuda sokamaz tek çaresi ileri vurmaktır. senin orta saha merkezin yok kaçak dövüşen oyuncular var
boşuna herkes atiba medel demiyor. en azından savunma sağlam olur diye birde merkezde medel dikine
oynuyor topu çabuk hücum bölgesine taşıyor. hep hatayı olmadık yerde bireyselleşip oyuncuda arıyorsunuz
atibada bu sene al ver yaptı ozide gelince yanına orta saha diye bir şey kalmadı tek yaptıkları şey
kendi yarı sahamızda top çevirmek siz stoperden oyun kurmasını isteyeceğinize önce kurması gereken
kişilerden isteyin.
anlamıyorum bu takımı bu sene sobote edenler değilde fayda sağlayan oyuncular gömülüyor.
ozi formsuzmuş bir insan bütün sene formsuz olmaz. yıllardır burda ve biz onun hala güçlenmesini bekliyoruz.
bu takımın orta sahası yok. hocada bunları öne çıkartmak için hiç bir çaba göstermedi istediği şey oldu
uzun oyna quaresmaya at oda orta açsın bir sene bunu oynadık. şl de işe yaradı çünkü kazanmak için oynayan
üstümüze gelen takımlardı. ama ligde yemedi. Bunuda göremedi hoca. yeterince orta açtık ama gol atamadık
diye maç sonu konuşması yapan hocadan bahsediyoruz. senenin özeti bu.
Bari en iyi bölgemiz olan savunmayı eleştirmeyin. şl dede ligdede buraya kadar gelmemiz o savunma sayesinde oldu.
Gs macinda penalti pozisyonunu bi incelesene abi. Vida topu aliyor bekliyor ellerini aciyor bekliyor, tolgay bakiyir ne kendini gosteriyor ne top istiyor vida bekliyor bekliyor srtik boku cikiyor baski yiyecek hissediyir ve sol ayakla ileri oynamak zorunda kaliyor.
Tolgay ile oguzhan sorumluluk almak istemiyor gibiler, sorumluluk verilmez alinir. Sorumluluk alacak yuzun varsa karsiliginda gosteecek de gucun olmali

Çevrimdışı mylife1903

@mylife1903 , shaktar küçülmeye mi gidiyor reyis?
Duymadim zaten stadlarinda oynayamiyorlar hala bi tik kabuga cekilme olabilir
Sahibi baska islerle cok mesgul su siralar

Etiketler: