Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 305 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5189017 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Hangi zarari veriyor. Konussan senol gunes biraz daha rahat biraz daha gururlu olur aglamakli olmaz adam.
Piyonlari yiyeceksin once sonra bolum sonu canavari namogluna sira gelir.

Sen piyonlari bile goturemiyorsun

Farkli soralim
Bu yonetim dogru zamanda dogru tepki verebilmis midir?
Namoglu ile mucsdele etmek icin neler yapmistir?
Camia gergin camianin nabzinini olcmus mu bu yonetim?
Nasi bi planlari var, olan var mi gelecek sezon icin?
Bu yonetim besiktasin haklarini korumak icin ne yapmis?

Camia sallanirken camia lideri yattan foto paylasiyor, bu germiyir mu saniyorsun camiayi
şenol hoca için kimse konuşsun demedi oturup önce işine bakacaktı bu olayları geren
zaten kendisi.
Başkan yattan foto atmış ne güzel işde aldı kararını gitti yata bu fotoda benim sizinle işim bitti şeyimde değilsiniz demek
oluyor. ne yapsın burda olup milletle aldığı karar yüzünden kavgamı etsin biz divanda söyledik söyleyeceğimizi
daha ne demeli. divanı toplayanda yönetim. daha ne yapmaları gerekiyor. bu olayda herşeyden önce
laf kavgasına girsen CB ile girmiş olacaksın.
sen isteyebilirsin ama ben çirkef yönetici istemiyorum. Bu yaşıma geldim daha bu güne kadar
çirkeflik yaparak bir şey kazandığımızı görmedim. çirkeflik yaparak Beşiktaşı dünya kulübü yapamazsın.
daha kimin ne konuşacağının hesabını yapamıyorsunuz. Kimse hocayı yanlız falan bırakmadı.
Bu gün bu durumdaysak hocaya verdiğimiz destek yüzünden. arkamızı dönmedik daha ne yapılsın
kimsede ts den gelen fener kinini Beşiktaşa taşı demedi hocaya. Dün ts ile veremediği mücadeleyi Beşiktaşın gücünü kullanarak vermeye
çalışıyor. Geçmişin hesabını Beşiktaşın hocası kimliğiyle görüyor ve bundanda zarar görüyoruz genede hocanın arkasında
duruyoruz. Daha ne yapmak gerekiyor. Hoca çıkıyor konuşuyorda ne diyor geçmişde milli takımdan bıraktığı alacaklardan bahsediyor
giydiği bordo gravatı konuşuyoruz Beşiktaş hocanın savaşının neresinde duruyor. Birde yalnız bırakmış oluyoruz.
Beşiktaş tarihinde hiç bir hocanın görmediği camia ve yönetim desteğini almış. bunuda geçmişin hesabını
dürmeye çalışırken almış daha ne yapalım. geldiğinden beri her fener maçı sorun maçların öncesi ve sonrası
hocanın yüzü bir karış

Çevrimdışı mylife1903

doğru oyun derken oyuncu kalitende iyi olacak bizim şl deki grup maçları oyuncu kalitemizi gösterdi ama ligde doğru oyunu oynayamadık
forvetsiz şl yi götürebiliyorsan ligide götürürsün bu kadar basit götüremiyorsan oyuncu kalitesinden önce masaya yatıracağın şeyler var demektir.
geçen senede doğru oyun yoktu abou ve talisca ile götürdük işde ama çekirge bir sıçrar iki sıçrar üçüncüde çakılır.
Cenk forvet degil mi Abi, mahmut mu diyek cocuga
Ikinci yari olsa cenk 20 golu bulurdu gene.
Ilkyari 8 gol atmis negredo koca ikinci devre cenki bile yakalayamadi
Bombos transfer iste. Hoca kusturdu dersin simdi

Ilk yarida lige de rolanti basladi takim. Transferlerin gecikmesi sacma sapan kamp programi da etkiledi onlari unutmayalim. Taliska olayi var sene basi. Geldi gelecek derken cocuk form tutamadi

Senin oyuncularin zaten bah don oku 18000 iletimi hepsinde yazmisim kuru siki olduklarini. Gol kisiri hepsi. Azicik gol atan babel ve taliska iste. Elindeki mal bu ve bu mali degerlendirmek icin santraforunun golcu olmasi lazim. Gecen sene abu abu diyorsun da abu 12 gol atti hepitopu cenk 20 atti
Bu sene de atardi cenk 20 zaten ama negredo 12 de atamazdi.

Gecen sene de yazdim bi daha yazam
Gomezli kadroya abuyu koy ilk 3e giremez o takim.
Gecen seneki kadroya abu yerine gomezi koy mart ayinda tur atardi

Abu negredodan falan iyidir tabi ama abduramancelebiydi azicik. Oyle taliskanin sirtina bindigimiz gibi abunun sirtina binme durumu olmadi. Sampiyon oyuncuydu kalmaliydi tabi, alamadik o ayri bi seruven.

Golcun kadar konusursun bu ligde. Gomisi al gsden bizim kadroya koy negredoyu gsye koy ilk5e giremez gs.

Çevrimdışı mylife1903

Tahkim kararı her ne olursa olsun doğru. Zira sonra demesinler neden gitmediniz. Amma burda büyük bir amma var: neden şimdi, neden bu kadar geç? yukarıdan bir talimat gelmiş olmasın?? baktılar ciddi ciddi maça çıkmıycaz, ve tff kararını şikebahçe dışında destekleyen yok. bütün spor adamları kararın yanlış olduğunu bir şekilde iffade etdiler(Beşiktaş düşmanları olan, Çakar, Toroğlu, Hıncal gibiler). yani demem o ki, belki de yukarıdan söylediler tahkime baş vurun, orada bir talimat verip hakkımız olan finali bize vere bilirler.

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Turkiyede mumkun ama tahkim kurulu fbnin sozunden cikmaz. Kurullar fbnin elinde
Gecen sene doping kurulu bize baskin yapti mac oncesi hepsi istifa etti sonra yd geri aldi bunlari sezon basi yanlis hatirlamiyorsam

Çevrimiçi Necmi

Tahkim kararı her ne olursa olsun doğru. Zira sonra demesinler neden gitmediniz. Amma burda büyük bir amma var: neden şimdi, neden bu kadar geç? yukarıdan bir talimat gelmiş olmasın?? baktılar ciddi ciddi maça çıkmıycaz, ve tff kararını şikebahçe dışında destekleyen yok. bütün spor adamları kararın yanlış olduğunu bir şekilde iffade etdiler(Beşiktaş düşmanları olan, Çakar, Toroğlu, Hıncal gibiler). yani demem o ki, belki de yukarıdan söylediler tahkime baş vurun, orada bir talimat verip hakkımız olan finali bize vere bilirler.

hiç ihtimal vermiyorum. bu kendilerini yalanlamak olur
herkes tükürdüğünü yalar.
ama ülke dansöz dolu. kim ne kadar iyi kıvırıyor bilemiyorsun hepsi iyi kıvırıyor.

Çevrimdışı Liquidator

bu finali bize verseler bile içim soymaz. Ah Negredo nasıl kaçırdın nasıllll ?? şu cinconluları sevindirdin, bir yerlerini kaldırdın ya, Allah seni bildiyi gibi yapsın.

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı mylife1903

şenol hoca için kimse konuşsun demedi oturup önce işine bakacaktı bu olayları geren
zaten kendisi.
Başkan yattan foto atmış ne güzel işde aldı kararını gitti yata bu fotoda benim sizinle işim bitti şeyimde değilsiniz demek
oluyor. ne yapsın burda olup milletle aldığı karar yüzünden kavgamı etsin biz divanda söyledik söyleyeceğimizi
daha ne demeli. divanı toplayanda yönetim. daha ne yapmaları gerekiyor. bu olayda herşeyden önce
laf kavgasına girsen CB ile girmiş olacaksın.
sen isteyebilirsin ama ben çirkef yönetici istemiyorum. Bu yaşıma geldim daha bu güne kadar
çirkeflik yaparak bir şey kazandığımızı görmedim. çirkeflik yaparak Beşiktaşı dünya kulübü yapamazsın.
daha kimin ne konuşacağının hesabını yapamıyorsunuz. Kimse hocayı yanlız falan bırakmadı.
Bu gün bu durumdaysak hocaya verdiğimiz destek yüzünden. arkamızı dönmedik daha ne yapılsın
kimsede ts den gelen fener kinini Beşiktaşa taşı demedi hocaya. Dün ts ile veremediği mücadeleyi Beşiktaşın gücünü kullanarak vermeye
çalışıyor. Geçmişin hesabını Beşiktaşın hocası kimliğiyle görüyor ve bundanda zarar görüyoruz genede hocanın arkasında
duruyoruz. Daha ne yapmak gerekiyor. Hoca çıkıyor konuşuyorda ne diyor geçmişde milli takımdan bıraktığı alacaklardan bahsediyor
giydiği bordo gravatı konuşuyoruz Beşiktaş hocanın savaşının neresinde duruyor. Birde yalnız bırakmış oluyoruz.
Beşiktaş tarihinde hiç bir hocanın görmediği camia ve yönetim desteğini almış. bunuda geçmişin hesabını
dürmeye çalışırken almış daha ne yapalım. geldiğinden beri her fener maçı sorun maçların öncesi ve sonrası
hocanın yüzü bir karış
Yok artik abi ortami geren senol gunes mi?
Adamin kafasini yariyorlar ortami geren senol gunes oluyor.
Kisisel nefreti bilinen bir gercek zaten fbye karsi. Bizim de cok sevdigimiz soylenemez fbyi.

Iletiyi okurken fb basin aciklamasi sandim.
Giravat giyilmez be abi takilir, hirvatlar bulmus bu giravat olayini, boyunlarina sariyorlarmis sonra boda olmus. Hirvat hirvat kiravat gibi gelismis herhalde kelime

Çevrimiçi underworld

Tahkime gitmeyerek olasına döneklilerinin önüne geçtik denirken şimdi gs maçını kaybettikten sonra lig bitti belki kupadan ekmek çıkar demek tamamıyle sıvamadır, rezilliktir.

Yarın ne denir diye gs maçının kaybedilmesini mı beklediniz eyy yöneticiler?

Çevrimiçi Necmi

Yok zaten bi vasfi. Fb yonetimi guclu kurullarda. Haftaya liderlik koltuguna falan bile oturtur fb kendini.

Bu ulkede en cok konusan en cok bagiran sampiyon olur boyle gelmis boyle gider.
Haftaya akhisar gsye patlar sonra ibb puan kaybeder. Bursa fb macini izleyin sonra
Adamlar iki haftadir hakemlerle tikir tikir mac aliyorlar

Yonetici cikip bize sonradan hesap sorulmasin diye tahkime gittim diyor
Yahu tahkime git zaten de aciklamalarina dikkat et azicik. Tahkime git hic aciklama yapma daha iyiydi

en çok konuşan en çok bağıran her zaman fener
ama bildiğin loser bu nasıl oluyor.

Çevrimdışı mylife1903

bu finali bize verseler bile içim soymaz. Ah Negredo nasıl kaçırdın nasıllll ?? şu cinconluları sevindirdin, bir yerlerini kaldırdın ya, Allah seni bildiyi gibi yapsın.

Finale de cikmamak lazim
Masa basinda kaybetmeyi de boyle tahkim karariyla kazanmayi da istemem. Ilk seferde ciksaydi karar tamam. Fbliler apacilik yapti bilmemne ama boyle bir ortamdan sonra istemem ben.

Çevrimdışı Liquidator

Finale de cikmamak lazim
Masa basinda kaybetmeyi de boyle tahkim karariyla kazanmayi da istemem. Ilk seferde ciksaydi karar tamam. Fbliler apacilik yapti bilmemne ama boyle bir ortamdan sonra istemem ben.
Haklısın Vallahi. Katılıyorum. bu Negredoya karşı çok kızqınım ne yapsan onu söyle ((( задушил его до смерти

Çevrimdışı mylife1903

en çok konuşan en çok bağıran her zaman fener
ama bildiğin loser bu nasıl oluyor.
Adamlar dove dove maci tatil ettiriyor sonra ortami kurup masa basinda maci tekrar ettiriyor
Luzirlikla alakasi yok
Adamlar guclu olmasa simdiye en cok 14 sampiyonluklari olurdu

Sike yapiyorlar sahaya yansimadi oluyor. Anadolu takimi kalitesinde takimla sampiyonluk kovaliyor adamlar yillardir. Ittirile ittirile oluyor hepsi.

Çevrimdışı atalay

Alıntı yapılan: .
Nikola Vlasic: “Cenk is a top-class player – even if you don’t notice all the time in the game, he only needs one chance to score. He is a really big player for us.”

İkisini aynı takımda istemiştim ama mavi forma içinde değil. Teknik direktörlerinin koca kıçına tekme vururlarsa ikisinin de performansı daha artacaktır.

Çevrimdışı mylife1903

Haklısın Vallahi. Katılıyorum. bu Negredoya karşı çok kızqınım ne yapsan onu söyle ((( задушил его до смерти

Здесь Алваро негредо, обладавший сверхъестественным чутьём, понял, что сейчас его будут бить — может быть, даже ногами.
Топором надо зарубить как раскольников

Bi sene daha bizimle yakisikli cocuk manken olarak kullaniriz kartalyuvalwrinda

Çevrimdışı cursedofdragon

Seneye bizim başkan VAR sistemini getirtsin.

Klüpler birliği başkanı olarak :)
[ Son Düzenleme: 01 Mayıs 2018, 19:21:04 cursedofdragon ]

Çevrimdışı Liquidator

Здесь Алваро негредо, обладавший сверхъестественным чутьём, понял, что сейчас его будут бить — может быть, даже ногами.
Топором надо зарубить как раскольников

Bi sene daha bizimle yakisikli cocuk manken olarak kullaniriz kartalyuvalwrinda
если даже распилил его как Тестере Неджми, все равно не остыл. блин как мы проиграли этим клоунам, до сих пор не могу придти в себе.

Çevrimdışı mylife1903

если даже распилил его как Тестере Неджми, все равно не остыл. блин как мы проиграли этим клоунам, до сих пор не могу придти в себе.

Бывает не грусти

Daha cok mac var
Bu hafta hepsi takilip son hafta dembanin 90. Dakika goluyle sampiyon olursak, efsane bir sampiyonluk yasamiz oluruz. Daha da futbol izlemem zirvede birakirim

Çevrimdışı cursedofdragon

küfür yazmıyorsunuz demi abi biz anlamıyoruz çünkü :)

Çevrimdışı Liquidator

Бывает не грусти

Daha cok mac var
Bu hafta hepsi takilip son hafta dembanin 90. Dakika goluyle sampiyon olursak, efsane bir sampiyonluk yasamiz oluruz. Daha da futbol izlemem zirvede birakirim
Öyle bir şey olursa İstanbula gelir, tekneyle Şampiyonluk kutlamalarına katılır, 1000 euroluk kartal yuvasından alış veriş yapar geri dönerim

Çevrimdışı Liquidator

küfür yazmıyorsunuz demi abi biz anlamıyoruz çünkü
yok yok))) diyorum ki, Negredoyu Testere Necmi gibi testereyle doğrasam yine içim soymaz
Bu palyaçolara nasıl kaybettik aklım almıyor. Hala kendime gelemedim

[ Son Düzenleme: 01 Mayıs 2018, 19:28:14 Liquidator ]

Çevrimdışı mylife1903

küfür yazmıyorsunuz demi abi biz anlamıyoruz çünkü :)
Yahu bazi hislere turkce tercuman olamiyir
Felsefe yapilmiyor yani turkceyle
Ona mahsuben yani
Gugil reyiz var yahu
Gonderme yapiyoruz, ruscadan baska dilde yapilamayacak gonderme

Çevrimiçi mellfred

Seneye bizim başkan VAR sistemini getirtsin.

Klüpler birliği başkanı olarak :)
Şu sistem olsaydı salt son iki haftada
Alanya’nın penaltı kırmızı çalınırdı
Tosice verilen penaltı kırmızı çalınmazdı

Çevrimiçi Necmi

bende sizin :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Adamlar dove dove maci tatil ettiriyor sonra ortami kurup masa basinda maci tekrar ettiriyor
Luzirlikla alakasi yok
Adamlar guclu olmasa simdiye en cok 14 sampiyonluklari olurdu

Sike yapiyorlar sahaya yansimadi oluyor. Anadolu takimi kalitesinde takimla sampiyonluk kovaliyor adamlar yillardir. Ittirile ittirile oluyor hepsi.
bırak ya adamlar bildiğin loser  :D

Çevrimdışı Liquidator

bende sizin :bandit:

?

anlamadım Necmi abi

Çevrimdışı atalay

31 Tem, 2017 00:30 »
Quique Setién, Las Palmas'dan sonra Betis'e de eşik atlatacak gibi duruyor. 1 ay gibi kısa bir sürede yeterli dokunuşu yapmış.

*Kendisinin notunu Marbella kampında bir haftada vermiştim. Şu anda La Liga'da 5. sırada ve Avrupa bileti kovalıyor. En önemlisi büyük takım futbolu oynatıyor.

UEL bileti aldı. Kasım-Aralık ayı fikstürü bu kadar kötü geçmeseydi, 4.olup Valencia yerine CL bileti alabilirlerdi. Ligdeki birçok takım için onlarca yetersiz₁ teknik adam yerine zamanında tercih edilebilecek bir isimdi. Kadrolu teknik direktörler varken zor.

Etiketler: