Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 252 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5153834 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Tosici benden cok anlatan olmamistir bu forumda, mesajlar sabit.
Pepeye ilk isyan bayragini da @tangaz ile beraber cektik

Turk insani azicik dar acidan izliyor maclari, nedense bi maksimalizm olustu sizlerde sorf futbol icin soylemiyorum herkes heryerde boyle son 15 senede baya bi degisti anlayis.

Milli takima avustirya falan ciksa kurada 5 atariz avustirya kim falan diyecek 40 milyon turk bulurum.
Azicik elindekini iyi analiz etmek lazim

80ler civari tosic sag tarafa gecip quaresmaya bir ara pasi atti o pasi ne tolgay ne oguzhan bu halleriyle atabilir
70ler civari soldan bi daldi adama bi sag bi sol gosterdi sonra da iyi bir orta yapti

Tosicin stoper olani, bombalamayini 30 milyondan baslar. Cok hareketli hizli hamleli ayagi da bahsedilen kadar kotu bir oyucu degil. Telasli savruk ve dengesiz sadece halk arasindaki tabiriyle apaci stoper.
Boyle oynasin devre arasi satariz dedigimde ecen sene guluyordunuz bu sene yapacakti epl az kaldi.

Millet bu eplyi falan fazla sisiriyor tosici babeli falan koy evortona everton sinif atlar
Adriyanoyu falan gectim caner ilk 11 oynar cenk oynuyorda mantar epl takimlarini goruyor millet.
Her takim siti livirpul degil orda bizim lige alsan kume desecek 4-5 takim var orda
ben ne zaman güldüm tosiçi her zaman tuttum tutarım esas ben bu sene şl nin en iyi stoperlerinden biri
dediğimde millet gülüyordu. Ben tosiçi beğeniyorum hata yapıyormuş yapmayan oyuncumu var.
cımbızla hata süzmek yerine oyunun bütününe verdiği katkıya bakarım tosiçte eleştireceğim tek kötü
şey topu oyuna sokamaması sokarken baskı yediğinde eli ayağı dolaşıyor. onun dışında eksiği yok fazlası var.

Çevrimdışı tuncaboylu

ben ne zaman güldüm tosiçi her zaman tuttum tutarım esas ben bu sene şl nin en iyi stoperlerinden biri
dediğimde millet gülüyordu. Ben tosiçi beğeniyorum hata yapıyormuş yapmayan oyuncumu var.
cımbızla hata süzmek yerine oyunun bütününe verdiği katkıya bakarım tosiçte eleştireceğim tek kötü
şey topu oyuna sokamaması sokarken baskı yediğinde eli ayağı dolaşıyor. onun dışında eksiği yok fazlası var.
Adamın şanssızlığı futbola sol bek olarak başlaması herhalde, başta stoper olduğu anlaşılsaydı pozisyon alma refleksleri de daha gelişmiş olurdu.

Gerçi o zaman da uzaktan izlerdik kendisini.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Necmi

Neyse ya. Maç önü yüreği sıkışmayan varmıydı. herkesin ödü patlıyordu böyle bir maçı
çok rahat şekilde 3-0 koyup geçmişiz şimdi rakiplerin yüreği sıkışıyor biz burda ne konuşuyoruz. :D
bırakalım takımı eleştirmeyi tadını çıkaralım devre arasından beri fikstüre bakanların ilk gözüne çarpan akhisar deplasmanıydı
soğuk bir ürperti geçirmeden bakan varmıydı. böyle bir haftadan tere yağından kıl çeker gibi geçip gitmişiz
daha ne isteyelim.

Çevrimiçi Necmi

Adamın şanssızlığı futbola sol bek olarak başlaması herhalde, başta stoper olduğu anlaşılsaydı pozisyon alma refleksleri de daha gelişmiş olurdu.

Gerçi o zaman da uzaktan izlerdik kendisini.

stoper olarak başlasaydı yolu Türkiyeye düşmezdi.

Çevrimdışı kyiv

Malatya 1-0 önde maç bu sonuçla biterse Alanya haftaya Galatasarayı sahasında ne yapar?  :bandit:

Hele bir de Konya yarın deplasmanda Antalyayı yense. Antalyanın hem Fenerbahçe ile hem de Başakşehirle maçı var.  :money:

Çevrimdışı tuncaboylu

2 sene önce Rhodolfo sakatlanmasa veya Ersan'ı satmamış olsak, bizde de tutunamayacaktı.

Hayat çok garip.

Çevrimdışı mylife1903

Neyse ya. Maç önü yüreği sıkışmayan varmıydı. herkesin ödü patlıyordu böyle bir maçı
çok rahat şekilde 3-0 koyup geçmişiz şimdi rakiplerin yüreği sıkışıyor biz burda ne konuşuyoruz. :D
bırakalım takımı eleştirmeyi tadını çıkaralım devre arasından beri fikstüre bakanların ilk gözüne çarpan akhisar deplasmanıydı
soğuk bir ürperti geçirmeden bakan varmıydı. böyle bir haftadan tere yağından kıl çeker gibi geçip gitmişiz
daha ne isteyelim.
Yooo 3-0 4-0 5-0 dedik yaa

Simdi malatya ademle yerlestirdi super bir gol alanyaya
Gs dusunsun alanyanin durumunu, kupa maci sonrasi alanya deplasmani, kupadir falan ama bunun kirmizisi var sakatligi var

Neyse aksama robinyo ile kone kobralari salinca iyice boyle kivama geliri

Çevrimdışı mylife1903

Malatya 1-0 önde maç bu sonuçla biterse Alanya haftaya Galatasarayı sahasında ne yapar?  :bandit:

Hele bir de Konya yarın deplasmanda Antalyayı yense. Antalyanın hem Fenerbahçe ile hem de Başakşehirle maçı var.  :money:
Bal damliyo

Çevrimdışı mylife1903

2 sene önce Rhodolfo sakatlanmasa veya Ersan'ı satmamış olsak, bizde de tutunamayacaktı.

Hayat çok garip.

Adam 5 buyuk ligde de forma giymis milli oyuncu
Babele de yapildi aynisi
Kasimpasadan gelince auuuv
Lens fbden gelince, fbnin cigerini soktuk
Tosic gbden belese gelince, gunah kecisi

Tercih hatalari da var kariyerinde mesela bu zlatanin menejeri gibi bir menejerle calissaydi tosic, daha onceden stopere devsirirler buyuk bir takima buyuk bir paraya cakarlardi.
Senelerce livirpulda ekmek yemis sikertel var mesela tosicin terligini vermem

Çevrimiçi underworld

Vida nın düştü

Çevrimiçi underworld

Son saniye yediler

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimiçi underworld

Bu kaleciyi haftaya hacamat etmek lazım gelir

Çevrimdışı kyiv

Bu Alper Ulusoymudur nedir berbat maç yönetiyor nasıl oluyor da maç veriyorlar anlaşılır gibi değil. Malatyalı oyunculara göstermesi gereken sarı kartlar var. Muhtemelen haftaya bizle cezalı olacaklar vardır neme lazım.

Derken Malatya son dakikada yedi...Yalnız Alanya sahasında son 10 dakikada oynadığı gibi oynarsa kesinlikle Galatasarayı yenerler!

Çevrimdışı mylife1903

Bu Alper Ulusoymudur nedir berbat maç yönetiyor nasıl oluyor da maç veriyorlar anlaşılır gibi değil. Malatyalı oyunculara göstermesi gereken sarı kartlar var. Muhtemelen haftaya bizle cezalı olacaklar vardır neme lazım.

Derken Malatya son dakikada yedi...Yalnız Alanya sahasında son 10 dakikada oynadığı gibi oynarsa kesinlikle Galatasarayı yenerler!
Alanya darbeli hamleli matkap ama bu emre akbaba sikintisi var, agir gsli elektirigi aliyom ondan

Çevrimdışı kyiv

Şu Alper Ulusoy, Ali Palabıyık falan Vodafone Parka geldiğinde tribünlerin bunları korkutması değil sıçırtması lazım. 2 hakemde kesinlikle art niyetli. Özellikle Ali Palabıyık tam bir....... İkisinide herhangi bir maçta görünce tüylerim diken diken oluyor. :akuma: İcabında rahat galip durumdayken maçı bırakıp KÜFÜRSÜZ olarak bunlarla uğraşacaksın. Eminim ki küfürden 100 kere daha etkili olur. Beşiktaş taraftarı yaratıcıdır bulur uğraşmanın bir yolunu.

Çevrimdışı kyiv

Alanya darbeli hamleli matkap ama bu emre akbaba sikintisi var, agir gsli elektirigi aliyom ondan

Bnada öyle geliyor haftaya yelkenler suya inik oynayabilir. Bu hafta kamuoyu yaratmak lazım sosyal medyada. Emre Akbaba sene sonu gitme ihtimali olan Galatasaraya bilerek oynamayacak mı ? diyerekten...

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Girdiği 8 ikili mücadeleden 7'sini kazanmış.
6 çalım denemesinin 6'sında da başarılı olmuş.
%85 pas isabeti sağlamış.
Takımın attığı 11 şutun 2'sinde onun imzası var (ikisi de isabetli, biri direkten döndü), 4'ünde de şutun pasını o vermiş.

Cezalı olduğu üstüste 5 maçta 'HİÇBİR ŞEY' yapmayan Lens'le kıyaslayınca 'MUHTEŞEM' oynadığını söyleyebiliriz Quaresma'nın...
Benim bir şey yazmama gerek yok , görüyorsunuz , mükemmel cevap anlatmaya hiç gerek yok :claps: :claps:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Alanya son dakikada attığı Golle berabere kaldı , bu çok ii oldu , simdi GS düşünsün kara kara :halay: :halay:

Çevrimdışı AigleBordeaux

Anlatmaya gerek yok
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Tolgayin eksigi ozguvenden kaynaklanan sacma top kayiplari ve gol atamamasi. Bu kusurlarina gozumu kapatabilirim ben. Ideal, tam futbolcuyu genc yasinda turkiyede gorme ihtimalimiz hala az. Tolgayin eksiksiz versiyonunu koy lazioya ilk11 siritmaz zaten. Oguzhan da ayni sekil biraz hizli biraz guclu olsa yolu buralara dusmezdi. Arizalari ile kabul etmek durumundayiz.
Genel arizalardan haric yama metodu ile cozulebilecek seyler var yetenekten bagimsiz bu futbolcularimizi bu kanallara yonlendirmeliyiz.
Oguzhan ve tolgayin azicik guclenip seri olmasinin yoku cok calismaktan geciyor. Bu konularda desteklenmeliler. Dembanin usa ekibi diyoruz hep, yahu gidin yazin bu kampa iste paraniz mi yok.
Amerikali sporcularin gelisimleri cok ilginc. Basketbolcularina baksak populer oldugu icin 2-3 sene icinde nasil fark ettikleri meydanda. Daha buyuk gelisimler nflde oluyor. Siska celimsiz bir oyuncu profesyonel olduktan 1-2 yil icinde herkul gibi oluyor.

Bana iki ittirikte sumuk gibi yere yapisan besiktas oyuncusu ile gelmesin kimse, besiktas oyuncusuna omuz atan rakip sekip yere dusmeli.

Medel mesela geldiginde pompis hamur gibiydi gecen son halini koydu sosyal meydanda adam federal halishanedeki kartel askerine donmus. Bravo
Aaron Ramsey örneğini verebiliriz abi

Arsenalde ki ilk zamanlarında Ozi den daha sıska ve çelimsizdi sonra 2 sene de hayvanı bir evrim geçirip kalıplandı ve kas yaptı fotoğrafları vardı paylaşılmıştı daha önce

orda hatayı yapan tosiç değil pepeydi. pozisyonun tosiçle ne alakası var :alala:
Yok abi orada asli hata Tosic de , Tosic sol stoper ne diye sağ stoperin bölgesine kayiyorsun Pepe zaten geliyor sen yerinde kal

Sonra ikisi birbirine girdi , rakipte kaleci ile karşı karşıya kaldı

Çevrimiçi underworld

Cenk atamadı 2 tane gol pası verdi fakat asist olamadı.

Çevrimdışı tuncaboylu

Kaleciye bah te allam
İyi iyi, moralli olmaları da önemli.

Bir gol atarsa sene sonuna kadar ilk 11'i garantiler.

500.000 € yu garantiledik :bandit: :sevinc

Etiketler: