Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 271 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5162409 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

🎙Babel :

“Kazanmak önemliydi. Tek hedefimiz galibiyetti. İyi odaklandık ve kazandık. Bilmeyenler için açıklayayım, ben zaten kariyerime forvet olarak başlamış biriyim."

Babel forvette olmuyor diyenler de okusun ihtiyaç halinde Babel forvette rahatlıkla oynar , en son milli maçta bile forvet oynadı

🎙Adriano :

"Bugün takımın gösterdiği reaksiyon ve karakter çok önemliydi. Bundan sonraki maçlarda da bunu devam ettirmek istiyoruz."
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı mylife1903

Beyler Şampiyonluk yakın meşaleleri yakın  :halay:
Su ileti ile sampiyonluk gitti insallah ibn olur sampiyon

Balotelli nerde?

Çevrimdışı Barış Hoca

Tff sitesinde bizi lider gösteriyor. Başakşehir ile aynı puandayız ancak ikili averaj üstünlüğü onlara ait. Nasıl oluyor bu?
Şeref'inle oyna, Hakkı'nla kazan!

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi murat

Tff sitesinde bizi lider gösteriyor. Başakşehir ile aynı puandayız ancak ikili averaj üstünlüğü onlara ait. Nasıl oluyor bu?
Sezon oynanırken genel averaj sezon sonu 2 li averaj

İkili Averaj sene sonunda puan eşitliği durumunda geçerli

🚀 Ryan Babel ateş ediyor !

Babel, Süper Lig'de bu sezon 12. golünü kaydetti. Bu golle birlikte Babel, Beşiktaş adına deplasmanlardaki 8. golünü attı.

📌 Caner Erkin bu sezon, 6 maç ceza almasına rağmen takımımızın en fazla asist yapan futbolcusu

(7 asist)

Çevrimdışı cursedofdragon

📸 Pepe'den formasını almak için sahaya inen küçük bir taraftarımızın fotoğrafını Adriano çekiyor😊

Çevrimdışı underworld

Tam o poziyonu bir daha izlemisken geldi ileti
Medel degil mi kAptiran orda?

Huso da 2-3 faul atladi ama gayet iyi mac yonetti bu yonetim benim kabulumdur. Eksiklikleri oldu ozellikle ilkyari cok faul yaptilar bir iki sari vermesi lazimdi.
Sadece yardimcisindan kotu elektrik aldim, yanlarim agriyor yanlarim gs lotaya girince bu yanlar acayip acayip islere basliyor
Geriye pas atarken çok hatalar yaptık.
Öne daha dikkatli geriye daha laubali top atıyoruz sebepsiz yere

Çevrimdışı kyiv

Galatasaray Başakşehir maçında 3,4 kırmızı 3,4 sarı çıkmaz mı ?  :bandit: Ya da Galatasaray yensin ama Gomis 2 ay süreli sakatlık geçirsin?  :bandit:

Yok yok Galatasaray yenemesin hem de Gomis sakatlansın. Bir de biz yenelim üzerine de UEFA çileği koysun  :bandit:

🎙Negredo :

“İnişli çıkışı bir süreç yaşadım. Oynadığım ama gol atamadığım haftalar oldu. Bugün önemli olan konu takımın üç puanı almasıydı. Kendi ipimizi kendimiz kesemiyoruz. Diğer takımların skorlarına bağlıyız. Biz kazandığımız zaman muhakkak onlar takılacaktır.”

Fabri, bu sezon oynadığımız 29 maçın 11'inde kalesini gole kapadı. 🚫

Çevrimdışı kyiv

🎙Negredo :

“İnişli çıkışı bir süreç yaşadım. Oynadığım ama gol atamadığım haftalar oldu. Bugün önemli olan konu takımın üç puanı almasıydı. Kendi ipimizi kendimiz kesemiyoruz. Diğer takımların skorlarına bağlıyız. Biz kazandığımız zaman muhakkak onlar takılacaktır.”

Kalan 5 maçta 5 gol atsın yıl boyunca yaptığı bütün hataları unutulur. Toplamda 15 golü bulamasa bile kritik haftalarda skora katkı her zaman önemlidir, değerlidir.

Çevrimdışı İhsan

bu arada bu saatten sonra bende olsam quaresma ile oynarım
artık hiç bir töleransımız yok. tükenmiş bir lensi istemem.
katkı veremeyeceği belli iyide oynasa şanssız

Aklıma geldikçe gülüyorum

Bu forumda ciddi ciddi Lens oynasın, Quaresma oynamasın diyenler,
bundan dolayı Hocaya Beşiktaşlı futbolculara ve taraftarlara hakaret edenler vardı.

Come to Beşiktaş

Çevrimiçi murat

Çevrimdışı mellfred

İzmir in dağlarında çiçekler açar  :halay:
Altın güneş orda sırmalar saçar

Çevrimdışı mylife1903

belkide ameliyat masası. :D kısaltma kullanamadım :D

Amelyat Masasi bitmis abi, pektoya kombine alalim para toplayalim, kulube bi faydamiz olsun

Çevrimdışı sosyalkartal

Şampiyonluk geldiğinde bomba duyumlarla yoluma devam edeceğim  :super:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Sene sonu ikiden fazla takım aynı puanda olabilir. O zaman bu takımların aralarında oynadığı maçların tamamı esas alınacak
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimiçi yaço58

arkadaşlar daha yeni ermanı izledim adam sinirinden kudurmuş bu galibiyetle inşallah şampiyon olacağız önemli bir adımdı son 2 haftadaki istek çok iyiydi ve bundan sonra gökhanın yerine beklerde caner adriano ikilisi daha iyi olur adri orta sahaya çok destek veriyor canerde hücuma eğer gökhan adri olursa sanki kısır geçiyor maçlar daha çok ve canerin bir artısı ileri çok çıktığı için babelde içeri daha çok kayıyor ve gol yollarında daha etkili oluyor sizin düşünceleriniz nelerdir

Etiketler: