Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 235 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5165329 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı Librarius

Bazen tarafli oldugumuz icin yakalayamiyoruz ama sunu gercekten merak ediyorum. GS, TS macinda ne oynadida GS sever yorumcular (Erman dahil) "TS macinda ki oyun mükemmeldi" diyorlar? Iki bireysel hatadan atilan 2 gol var. TS les gibiydi ama GS'nin kaç tane net pozsiyonu vardi? Besiktas TS'yi deplasmanda 2-0 la gecti ama bu kadar övülmedi. Ya da Goztepe'yi 6 eksikle 5-1 le gecti "Besiktas oynamadan kazandı" oldu. Bu sene alacagimiz bir şampiyonluk (insallah) bunların coguna iyi kapak olacaktır. Ozellikle Erman'a. 
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı mylife1903

Bazen tarafli oldugumuz icin yakalayamiyoruz ama sunu gercekten merak ediyorum. GS, TS macinda ne oynadida GS sever yorumcular (Erman dahil) "TS macinda ki oyun mükemmeldi" diyorlar? Iki bireysel hatadan atilan 2 gol var. TS les gibiydi ama GS'nin kaç tane net pozsiyonu vardi? Besiktas TS'yi deplasmanda 2-0 la gecti ama bu kadar övülmedi. Ya da Goztepe'yi 6 eksikle 5-1 le gecti "Besiktas oynamadan kazandı" oldu. Bu sene alacagimiz bir şampiyonluk (insallah) bunların coguna iyi kapak olacaktır. Ozellikle Erman'a.
Pozitif algi yapip yandas arama cabalari bunlar.
Gs yalamaya devam ediyor aspor nedense, sebebini anlayamiyorum.

Bizim yapmamiz gereken feto kartini oynamak, bu hafta sonuclarina gore ya alanya maci oncesi ya da derbi oncesi feto karti oynanmali. Acimayacaksin atacaksin cbnin onune bunlari, ustelerinden silindir gibi gececek, parcalayacak bunlari, cb bu feto kopekleri ile tek basina savas veriyor adam, onceden ne oldugundan bagimsiz.

Iki tane (...)₄ yok basinda bunu kabul edemiyorum, besiktas yazanlarin da cogundan renkli kokusu geliyor. Bizim yildirim bir suru gazete tv aldi, birazcik ceki duzen versin, alip karsina konusacaksin adamla.
Iki tanesini de maasa baglayacaksin.

Soyle bir haber girdirsen yeter,

Besiktasta feto tedirginligi

Besiktasta bazi yoneticilerin kritik derbi oncesi feto rahatsizligi hissettikleri kulislerde konusuluyor, besiktas yonetimine yakin kaynaklar tarafindan belirtiliyor.

Gs camiasinin bir cok mensubunun ayni zamanda feto mensubu oldugunu dusunen bu yoneticiler, feto temizliginin tffde duzgun yapilmadigi belirterek, yildirim demirorenden bir temizlik daha yapmasini isterlerken ozellikle derbi macinin hakeminin gs camiasi icinde kalan kripto fetoculer tarafindan etki altina alinabilecegini dusunuyor.

Neler olmustu

Gs kongresinde feto mensubu kongre uyelerini, uyelikten atmakta zorlanmakla kalmayan gs kongresi, isteksiz sekilde oylama yapmisti hatta bazi kongre uyeleri, feto mensuplarini savunmustu.

Gs taraftatindan ilginc kareografiler
Gs taraftar grubu, diz cokmuyoruz pankarti ile rocky posterli kareografi yapmisti.(rocky pensilvanyali bir sporcudur ve fetobasi gulenjn en sevdigi filim kahramanidir)

Gs tivittirden feto paylasimi yapti
Sadece taraftarla ve kongre ile kalmayan bir feto sempatisi gozuken sari kirmizili camia sosyal medya uzerinden yaptigi fetomsu paylasimlarla da bu vatan haini organizasyona selam vermeye devam etti.

Besiktasli yoneticilerin huzursuzlugu, tff icinde gizli kalmis kripto fetoculerin ve yakalanamayan kripto feto hakemlerinim ve hakem imamlarinin gsye destegi esirgememesi. Efsane futbolcularinin formalarini giymek bile tutuklanma sebebi olacak bir camianin ligin kirilma macina eski aliskanliklarindan kurtularak cikacagini dusunmek bazi besiktas yoneticilerine gore buyuk hata olacagi belirtildi, bildirildi, kulislerde konusuldu, yoneticilere yakin kaynak tarafindan aktarildi.

Besiktasin stratejisi ne olacak

Siyah beyazli kulubun lideri fikret orman cumhurbaskani erdogan ile gorusup, gs camiasi icindeki fetoculardan rahatsizligini dile getirecek, tff icinde kalmis kripto fetocularin da listesinin cumhurbaskani erdogana bizzat fikret orman tarafindan verilecegi bildirildi.
Ormanin yakin cevresine, tff icinde bir cok feto mensubu bulunmakta yillarca sampiyonluklarimizi calan bu sereffsiz organizasyonun uzantilari aldigimiz bilgilere gore fb ve gs camialarinin icine kadar uzaniyor, bunlarin turk futbolundan temizlenmesi icin devletimizle isbirligi yapacagiz, artik besiktasin onu kesilemeyecek fetocu imam hakemler ile, dedigi belirtildi

Buyrun besiktasli gecinip besiktastan gecinen suluk besiktas yazarlari, gotu yiyen yazsin bu yaziyi, editore verin dilbilgisi ve anlatim bozukluklarini duzeltsin, vur gec.
Lan heriflere yaziyi da biz fakslayacaz, gerzeq besiktas muhabirleri ve yazarlari

Çevrimdışı EMİR EMRE

Juventus da işi görmüştür. Böyle eleneceksin.

Önder Özen gördüm seni :)

Çevrimdışı onurturan

Vagner Love'a ödenen 3.5 milyon avroyu hatırladıkça içim sızlıyor..
Bu forumdan birisi yanlış transfer demişti haklıymış.  Hep beraber iyi hamle diye düşünmüştük, yanıldık.
@Osvaldonun Saçı  ağabey :ok: nasıl bildi helal olsun ben o gazla gittim formaya love yazdırdım ..
 :D ama olsun pişman değilim

Çevrimdışı mylife1903

@Osvaldonun Saçı  ağabey :ok: nasıl bildi helal olsun ben o gazla gittim formaya love yazdırdım ..
 :D ama olsun pişman değilim
Cikip gs deplasmaninda 2 tane atarsa bizim icin kafi

Çevrimdışı tuncaboylu

Real Madrid - Bayern Münih finali olsa nefis olur.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Eğer bu turda birbirleri ile eslesmezlerse ve bir mucize olmazsa olacağı o zaten abi , malum bu aralar enteresan işler oluyor Romanin Barcayi muthis geri donus ile elemesi , Liverpoolun Cityi saf disi birakmasi , Juventus neredeyse eliyordu Reali

Bayern - Liverpool  , Real - Roma eslesmeleri olursa seyir zevki yüksek maçlar izleriz tersi de olabilir Bayern- Roma , Real - Live

Ama ben Bayern - Liverpool eşleşmesini istiyorum acayip maç olur , Klop Bayerne karşı defalarca oynamış ve Bayerni çok iyi tanıyan bir hoca işin sonunda Bayernin tür atlayacağını ama iki muhteşem maç izleyeceğimizi düşünüyorum
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Günaydın Büyük Beşiktaş taraftarı

Ne oluyor ya buralar Dutluk olmuş yine :alala:

Çevrimdışı Koa_lAA

yok yaw sıkıldım her sene aynı takımları finalde görmekten... yarı final üçlüsü belli zaten real-barca-münih... dördüncüde juve oluyor, dortmund oluyor falan...

bu sene barca nın elenmesi iyi oldu... cr7 hayranı olsamda yeter gari... liverpool falan çıksın finale... roma çıkarsada müthiş olur...

Çevrimiçi underworld

bayern zıçmış dün akşam  :bandit:
 atiba ,vida çok sayıkladım sizi bütün gece  :boxin:
ne güzel kora kora mücadele ediyorsak amatörce bir hata yüzünden nelerle uğraşmak zorunda kaldık  :s20:

yok yaw sıkıldım her sene aynı takımları finalde görmekten... yarı final üçlüsü belli zaten real-barca-münih... dördüncüde juve oluyor, dortmund oluyor falan...

bu sene barca nın elenmesi iyi oldu... cr7 hayranı olsamda yeter gari... liverpool falan çıksın finale... roma çıkarsada müthiş olur...
Liverpoolu niye küçümsedin onu anlamadım Kaç kez S.L kupası almiş ve defalarca bu turnuvada yarı final ve Final oynamış bir takım sonuçta

Akhisar maçının düdüğü Hüseyin Gocek :akuma:

Sivas - Fener ----> Ali posbıyık :kop: :kop:

GS- Başak-------> H.Umut Meler

Ulan Mhk bir kere de şaşırt be bir kere :steamed:
[ Son Düzenleme: 12 Nisan 2018, 10:39:27 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimiçi underworld

final
roma vs  liverpul
hayırlı olsun

:photo:

Çevrimiçi underworld

serkan reçber trt den ayrılmış (fanotik)

Mrmic, “Vida oynamadığı için mutsuz. Sonuçta kenarda oturmaya alışık bir futbolcu değil.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu ikisinin tarihlerinde hiç finalde karşı karşıya gelmemişlerdi.

İkisi toplam 17 kere kazanmış ve 25 kere final oynamış, ama bir kere bile birbirleriyle final oynamamışlar.

Çok büyük rating yapar bu, UEFA bunu pas geçmez.

Çevrimdışı cursedofdragon

akhisar macının hakemi hüseyin  göçek olmuş bilenleri tebrik ediyorum :)

İkisi toplam 17 kere kazanmış ve 25 kere final oynamış, ama bir kere bile birbirleriyle final oynamamışlar.

O değilde abi Şu Mandzukicı bi alabilsek çok güzel olur be

Benim anlamadığım nokta Ramos gibi hava topların da çok etkili bir adam 2 kez kafa topu verdi Mandzukice ve ikiside Golle sonuçlandı , ikisinde de Mandzukicin önünde kaldı ve vuramadı topa

akhisar macının hakemi hüseyin  göçek olmuş bilenleri tebrik ediyorum :)
Bilinmeyecek bişey yok ki nerde eyyamcı ve kötü hakem varsa sırasıyla atanıyor bizim maclara , sıra ondaydi

Fb ye Posbıyıkı vermişler bu kadar olur !

Çevrimiçi underworld

Benim anlamadığım nokta Ramos gibi hava topların da çok etkili bir adam 2 kez kafa topu verdi Mandzukice ve ikiside Golle sonuçlandı , ikisinde de Mandzukicin önünde kaldı ve vuramadı topa
ramos oynamış mıydı ?  :alala:

Çevrimdışı Koa_lAA

ilginçmiş... okadar finale çıkan takımlar nasıl hiç denk gelmemişler... olsun bu senede denk gelmesinler... hem uefa tek maçta yapacağı reytingi 2 maça yayar... real-münih yarı finali yapar yine birini finale atar... :ok:

Çevrimdışı tuncaboylu

Son 9 ayda diğerlerinden 250 milyon lira daha fazla gelir elde etmişiz.

http://www.ajansbesiktas.com/besiktas-para-basti-ezeli-rakiplere-fark-24982h.htm

Bu sadece Cenk'in satışı ve şampiyonlar ligi ile açıklanamaz bence, fark epey büyümüş.

Çevrimdışı kyiv

Hüso Göçek olmuş hakem. Ucundan tutturmuşuz.  :bandit: Umalım da kıçı başı ayrı oynamasın.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bana bir hantallık var gibi geliyor Mandzukic'te, içime sinmeyen bir şeyler var.

Anlamadım ne olduğunu.

Çevrimdışı cursedofdragon

Bilinmeyecek bişey yok ki nerde eyyamcı ve kötü hakem varsa sırasıyla atanıyor bizim maclara , sıra ondaydi

Fb ye Posbıyıkı vermişler bu kadar olur !

gs ye de halil umut meler atanmıs gs'nin 3 kez macını yonettiği 3'ünü de gs'nin kazandıgı

başakşehir'in de 3 kez macını yönetmiş başak 1 kez kazanmıs 2 kez yenilmiş.

Anlaşılan gs'yi yarıstan kopartmaya niyetli değiller.

Çevrimdışı tuncaboylu

ilginçmiş... okadar finale çıkan takımlar nasıl hiç denk gelmemişler... olsun bu senede denk gelmesinler... hem uefa tek maçta yapacağı reytingi 2 maça yayar... real-münih yarı finali yapar yine birini finale atar... :ok:
Finalin rating'i 4 tane yarı finale bedeldir yalnız. Onun için cumartesi gece oynatıyorlar zaten.

Etiketler: