Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 277 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5161936 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimiçi Necmi

Hakem penaltı dışında o kadar kötü değildi
açıkcası penaltı pozisyonu da ortadaydı
O kadar net değildi
Hakemi eleştiriryoruz ama bugün neredeyse kart görmeden bitirdik maçı
Ben hakemi beğendim

hakem berbat ötesiydi. Beşiktaşın hızını kesmek için elinden geleni yaptı
sürekli oyuncunun yanından geçerken kılına dokunsan faul çaldı. bizi tekme tokat indirdikleri
pozisyonları görmedi. Hakemide yendiğimiz maçlardan biriydi. Aslnda göztepe oyuncuları kötü niyetli değildi. fuller genelde oyun pozisyon gereği oldu. başka bir takım olsa bu hakemi çok kullanırdı
göztepe oyun içinde kaldı kora kor mücadele etti. maç boyu hakeme dediklerimi buraya yazsam ömür boyu men alırım  :bandit:

Çevrimdışı sozkul

Abi biraz sert olmadı mı mahmut uslu ve Beşiktaş yöneticisi aynı cümlede ne bileyim garip oldu. Kaldı ki çocukların olduğu bir turnuvada onları ağlatma pahasına oynatmamak büyük ayıptı. Memlekette biraz güzel işler yapan kişilerin takdir edildikçe ve güçlendikçe kibirlerinin de aynı oranda artmasına güzel bir örnek oldu bugün yaşanan hadise. Özür dileyerek söylüyorum ama ben utanmadım bu açıklamadan.

Uyarını haklı buldum ve Mahmut Uslu kısmını sildim. Çok sinirlenmiştim. Şu andada biraz üzüntülüyüm. Bir beşiktaş basın sözcüsünün böyle saçma bir ifadeyi kullanmasının Beşiktaşlılar arasında bu kadar doğal karşılanmasından doğan bir üzüntü bu.
Adam birilerine ırkçı diyor ama içinde ırkçılık içeren bir deyimle yapıyor bunu.
Ben biraz dinleneyim. Bu darbe bana biraz ağır geldi..yani beşiktaşlıların çoğunluğunun doğal karşılaması ( belkide hepsi, belki tekimdir ben), unutmam lazım bunu.

Çevrimdışı 'TaNeR'

Gün içinde "Adam anlatmasın, uğursuz geliyor" mesajları okudum, 5-1 kazanınca da aklıma geldi ve yazdım. Bundan daha alakalı bir zaman olamaz herhalde.

Ayrıca bu "zamanlaması manidar" muhabbeti, hayatımda en rahatsız edici muhabbettir.

Bu adam son 1.5 yılda muazzam sevindiğim 8-10 maçı anlattı. Daha ne uğursuzluğundan bahsediyoruz, onu hala anlamadım. Bir de üstüne sezonun en gollü galibiyetlerinden birini anlatınca, ayıp ettiğinizi söyledim.

Bunda ne bir terbiyesizlik var, ne bir had aşma. Ama sen kendini patron gibi göstermek için hemen hörledin, terbiyesizlik ediyormuşum, haddimi aşıyormuşum falan.

Enteresan doğrusu. Çünkü senin patronluk taslaman bana sökmez, şimdiye kadar bunu anlamış olman lazım.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

''Kuşun kanadı suya değdi mi değmedi mi'' gibi gereksizce uzamış sanki biraz...  :)

Kendi adıma konuşayım, genelde spikerlerin çoğunu beğenmiyorum, nedeni de sadece nonstop oyuncu ismini söylüyorlar...

''Ahmet... Mehmet... Ronaldo... Messi... '', sadece bu ! Kör değiliz görüyoruz.. Hiç yorum morum yok...

Böyle olunca da  insanın kafası şişiyor, bi susun ya bi susun  :)

İki kanallı yayın olmalı, spikerli, spikersiz. Benim tercihim ikincisi olurdu.

Herneyse... ha son olarak da yarın sarışınlardan puan kaybı bekliyorum  :D

İyi geceler Şampiyon Takımın Şampiyon Taraftarı der ve geceye bir SİYAH bırakırım...

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Necmi

ya bu ben mi çok salağım yoksa ?
geçen hafta kıyım kıyım doğradı Barış kimse gık etmedi
Yaşar Kemal başağa 3 puan verdi keza herkes sus pus
bugün hakemlik bir şey yoktu bence
Keza maçta da gerginlik yoktu
Bu da önemli Tamer hoca germedi maçı

sahada rezil ötesi bir hakem vardı. Beşiktaşı oynatmamak için sahaya çıkmış inceden
maçı göztepeye yıkmaya çalışdı durdu. kırmızıyı nasıl gösterdi şaşırdım.
sonra skor gelince oda pes etti.
orta sahada güçlü olunca işde faul bile almadan maçı bitiriyorsun hemde böyle bir hakeme ramen
oyunu asla göztepeye vermedik  bir sol açıkları çok iyiydi birde ba çok iyiydi. onun dışında tutunamadılar karşımızda.  girdikten sonra sağ bekte vida çok iyi oynadı. Caner oyununu düzeltiyor. pepe başka bir oyuncu. larini beğendim. hızlı haraketli pres yapmayı seven bir oyuncu izlenimi verdi bana ve çok soğukkanlı. ona müthiş ilgi gösteren taraftar karşısında oynamak zordu. lens çalışkandı talisca bence maçı aldı.3 golde imzası varmedelin attığı golde babele attığı pas muhteşemdi daha orta sahadan o pası atarken bu atak gollle sonuçlanır dedirtti.

Çevrimdışı tuncaboylu

sahada rezil ötesi bir hakem vardı. Beşiktaşı oynatmamak için sahaya çıkmış inceden
orta sahada güçlü olunca işde faul bile almadan maçı bitiriyorsun hemde böyle bir hakeme ramen
oyunu asla göztepeye vermedik  bir sol açıkları çok iyiydi birde ba çok iyiydi. onun dışında tutunamadılar karşımızda.  girdikten sonra sağ bekte vida çok iyi oynadı. Caner oyununu düzeltiyor. pepe başka bir oyuncu. larini beğendim. hızlı haraketli pres yapmayı seven bir oyuncu izlenimi verdi bana ve çok soğukkanlı. ona müthiş ilgi gösteren taraftar karşısında oynamak zordu. lens çalışkandı talisca bence maçı aldı.3 golde imzası varmedelin attığı golde babele attığı pas muhteşemdi daha orta sahadan o pası atarken bu atak gollle sonuçlanır dedirtti.

Bu hakemi listeye ekleyelim, tam bir tetikçi nüvesi var.

Şu Love yerine Demba'yı alsaydık hem 3.5 milyon kasamızda kalırdı, hem de rakip savunmanın arasında siyah Casper gibi kaybolmadan çok faydalı olurdu.

Top alışı saklayışı vuruşu, tam bir santrafor.

Yazın Göztepe kabul etse, Love ile 1'e 1 takas ederim.

Çevrimiçi Necmi

Stadda art niyetli olduğu çok belliydi.

hakem art niyetli olduğunda bunu stadda hissediyorsun zaten
orda çizgilerle tekrarlarla izlemiyoruz maçı akışdan hakemin kötü niyetini okuyorsun
verdiği kararlar doğru bile olsa orda verdiği bir negatif elektrik var.
zaten ekranda izleyenlerle o nedenle anlaşamıyoruz hakem konusunda
geçen haftada hakem çok kötü niyetliydi. geliyorsun tv de bakıyorsun
verdiği kararlar doğru ama stadda sana öyle demiyor. bazende çok kötü yönetsede maçı sana negatif
elektrik vermiyor stadda.

Çevrimiçi Necmi

ne yaptı ki art niyetli ? Bu şekilde davranarak aslında biz hakemleri eyyamın kucağına itiyoruz. Hatalı karar vermiş olabilir gayet de doğaldır ama onun dışında gayet iyi bir yönetim gösterdi.
mesela faulde bile rakibin avantajını kesmezsek bizim pozisyonları faul olmadığı halde
kesti bizi atağa çıkartmamak için elinden geleni yaptı. taliscaya yapılan kaç faulü görmezden geldi
oyunu devam ettirdi.

Çevrimiçi Necmi

Takdir haklarını Göztepe'den yana kullandı, en ufak temasımızda faul çaldı, Penaltı pozisyonunu vermedi, Demba'nın ceza sahası içindeki kritik bir pozisyonda kaldırdığı ayağını görmedi. Maç 5-1 olunca böyle diyoruz ama 2-1 filan bitse şu an çok farklı konuşuyor olurdunuz bence. Çıkan kartları diyorsanız olması gereken buydu zaten olması gerekeni yaptığı için hakemlere iyi diyeceksek işimiz var..
olması gerekeni yapan hakem zaten iyi hakemdir. :bandit:
başka türlü nasıl iyi hakem olunur :alala:
resmen ince ince doğradı bizi. oyuncumuzun eli eline dokunsa faul çaldı hiç bir teması es geçmedi
ama rakipler ne kadar sert oynarsa oynasın görmezden geldi evet kartları es geçemedi ama geçilecek gibi değildi.

Çevrimiçi Necmi

hiç alakası yok, skoru düşünerek yazmadım zaten,penaltı pozisyonu dışında neredeyse hiç hata yapmadı. Ayrıca Göztepeli oyuncuyu attığında oyuncu itiraz edecek oldu fakat hakem kendisine izah edince tek kelime edemeden oyundan çıktı. Kesinlikle iyi bir hakem,,
penaltı pozisyonu hangisi :alala:
lensin pozisyonuysa o dışarda penaltı değil taliscanın tutulmasıysa pozisyon zaten gol oldu.
kaleci talisca olayıysa o pozisyona penaltı falan çalınmaz. başka ne vardı penaltı olan :alala:

Çevrimiçi tolga1903

Uyarını haklı buldum ve Mahmut Uslu kısmını sildim. Çok sinirlenmiştim. Şu andada biraz üzüntülüyüm. Bir beşiktaş basın sözcüsünün böyle saçma bir ifadeyi kullanmasının Beşiktaşlılar arasında bu kadar doğal karşılanmasından doğan bir üzüntü bu.
Adam birilerine ırkçı diyor ama içinde ırkçılık içeren bir deyimle yapıyor bunu.
Ben biraz dinleneyim. Bu darbe bana biraz ağır geldi..yani beşiktaşlıların çoğunluğunun doğal karşılaması ( belkide hepsi, belki tekimdir ben), unutmam lazım bunu.

Hali hazırda ülkemizde varolan bir ırk üzerinden deyim de olsa hassasiyetlerini düşünüp eleştiri getirmese tabiki daha sağlıklı ve yakışır olurmuş abi o konuda siz haklısınız. Ancak ikinci başkanımız tıpkı bizler gibi çok öfkelenmiş belki yarın açıklama yapsa farklı cümlelerle anlatırdı derdini bilemiyoruz. Ancak olay bağlamından kopmasın altınordu kulübü başkanının da yaptığı en hafif tabirle terbiyesizlik. Neyse sizin üzüntünüzü hafifletmek adına umarım çingenelerden alınganlık gösteren olmamıştır diyelim.

Çevrimiçi Necmi

Beni bir konuda Serhat'ın aynı fikirde gördüysen, mutlak doğru kabul et.

Benide :D
5-1 kazandığımız maçta maç bitimi hakem yuhalandı
90 dakika resmen gerildim. maç 3-0 olmuş taraftar hakemi yuhalıyor.
staddaki bütün taraftarı gerdi hakem böyle bir maçta bile

Çevrimdışı tuncaboylu

Benide :D
5-1 kazandığımız maçta maç bitimi hakem yuhalandı
90 dakika resmen gerildim. maç 3-0 olmuş taraftar hakemi yuhalıyor.
staddaki bütün taraftarı gerdi hakem böyle bir maçta bile
5-1'ken bile Pektemek'i çileden çıkardı, herif resmen tahrik etmeye çıkmış.

Ama çok garip, eline epey fırsat geçmesine karşın Talisca'ya kart çıkarmadı.

Çevrimiçi Necmi

bu durumda bile hakem hatılı demektir  :evillol: :D

Olurmu? Ba nın tabanı herhangi bir oyuncunun baldırına gelse herkes kırmızı bağıracak.
Kalecinin göğsü daha vahim. Ya kafasına gelse ne olacak ?

Bence Kesin kırmızı
takımlara gelmesi kafasına gelmesinden dahamı az vahim :alala:
orda kayarak taban giriyor ve kalecinin dokunulmazlığı var. faulü veriyorsan o haraket
sakatlamaya yönelik ve kırmızıdır. Ba bunu isteyerek yapmadı ama fabriyi ciddi sakatlayabilirdi.
bu arada fabride harika bir maç çıkardı. Ba nın şutunu direk değil fabri çıkartmış stadda anlamamışdım
daha doğrusu fabrimi çıkardı dedim murat direkten döndü dedi onun gözler daha iyi görüyor diye
tamam demişdim :D

Çevrimiçi Necmi

Hakem kırmızı olduğunu biliyor. Göz boyamaydı
kırmızı gösterse kasten kırmızı gördü diyeceklerdi böylesi daha iyi

Çevrimiçi Necmi

Bu arada sene başından beri sosyal medyada övülen Göztepe kalecisi Beto'nun normal hali buysa, ligin en vasat kalecilerinden biri diye düşünüyorum.

Yan toplarda fecaat(3. gol), ayakları ortalama, yer tutuş zayıf(2. gol) ve birebirde de bir numarasını göremedim.

Millet neyini beğenmiş bu adamın, çok ilginç.

beto kötü değil bizim golcülerimiz iyiydi :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Talisca'ya yapılan iki net faülü vermedi, bir taç çizgisinin orda göztepe yedeklerinin önünde ikinci yarı,
Diğeri ilk yarı topu ayağında sektirirken rakip sahada girdiler ayaklarına.
Beto sert uyarı almalıydı ya da sarı Talisca'yı eliyle itip düşürdü.
orda betoya sarı verse penaltı vermek zorunda ve penaltı ağır olurdu.

Çevrimiçi Necmi

Yanlış, trt1 de mustafa denizlide yaptı aynı yorumu sarıya ağır dedi. Niyeti kötü değil dedi, kaleciyi bile görmüyor dedi, tek amacı topa dokunmak dedi. KEsinlikle sarı bence.
Mesele niyet değil burada hareketin diğerini sakatlama zarar verme potansiyeli, kaleci  el ve vucudu ile giriyor sen ayak tabanı ile. Kalecinin seni sakatlama şansı yok. Çarpışmanın şiddeti sarıyı gerektiriyordu, kafaya değse ayak kırmızıydı.

Ek: yani art niyet olmadığı için sarı..
bence o taban kafaya deymişdir :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Yine rezil etmiş bizi, ırkçılığın babasını yapıp sonra karşı tarafı ırkçılıkla suçluyor. Küfür edip nopost almanın sınırındayım.
Romanların, yani çingenelerin çoğu Beşiktaşlıdır İstanbulda. Utandım
adam Beşiktaş yönetici kimliği taşıyor diye susuyorum.
şunu susturacak biri yokmu.

Çevrimiçi Necmi

abi bu bir deyim ve ırkçılık maksatlı kullanılmaz ki ülkemizde. daha ziyade yetersiz birisine yetki/güç verildiğinde yaptığı saçmalıkları tanımlama da kullanılır.
bu deyim olsada ırkçı bir deyim oluyor burda çingeneleri
aşağılama var. Bas bayağıda ırkçılık maksadıyla kullanılıyor işde.
burda bunu diyen biri direk nopost yer. :bandit:

Çevrimdışı mellfred

şaka gibi oldu abi
Ben Hakem iyi derken senin kötü demen
Sanırım paralel evrendeyiz
neyse tff hakemini savunacak değilim alayının ... (siz doldurun)

Çevrimiçi Necmi

Bu bir deyim irkcilikla ne alakasi var? Turk'un akli ya .....ken ya kacarken calisir diye de bir deyim var, sirf zor sartlar altinda kafayi calistiran insanlari tanimlamak icin, bu da Turkler'in Turkler'e karsi irkciligi mi oluyor? Herkeste bir alinganlik bu devirde.
bunu bir türk söylerse özeleştiri olur ama bir yabancı söylerse ırkçı yaklaşım olur.
işde böyle bir nüans farkı var.
bir ırkı aşağılayan söz söylersen bu ırkçı bir söylem oluyor.

Çevrimiçi Necmi

onur haddini aşmaman konusunda seni son kez uyarıyorum.  maç sonu hiç alakası yokken zamansızca gelip  bunu yapan sen seviyeden hiç bahsetme! herifin tekini savunucam die gelip trolledin ortamı bu mu seviyen senin? eksik kalsın böle seviye.

anlamamakta direniyorsun ısrarla kimseye uğursuz die isminin önüne sıfat eklenmemiş bize uğursuz geldi denmiş bu hakaret değildir bunu sokaktaki çocuğa sorsan anlar şimdi bi gereksizce şey yaptın die haklı çıkmak için uzatıyorsun bunu yaparkende zamanlaman ve üslubun terbiyesizceydi.

herifin farklı kazandığımız maçlarını koyuyorsan bu sene tonla puan kaybettiğimiz yada kabız olduğumuz maçları da koysana hepsini bu herif anlatmıştı ve o maçlarda bize UĞURSUZ gelmişti.
kimsenin haddini aştığı falan yok neden hiç bir eleştiriye açık değilsin
ne zaman biri seni eleştirse hemen saldırıyorsun. sen fikrini söyledin oda karşı fikrini söyledi.
burda ne aşağılama var nede haddinin aşılması var. mesela maçtada biz bazı arkadaşlara
uğursuz diyoruz ona hakaret etmiyoruz. bu bir espiride olabilir gözlemde olabilir
fikrini söyledin oda rahatsızlığını söyledi. ikinizinde çıkışı gereksiz ve sakız gibi uzatmışsınız.
isterseniz beni zorlamayın şu keyifli günde kimsenin tadını kaçırmayayım
galibiyetin tadını çıkaralım birbirimize dalmadan. Ben bu akşam bana laf sokmaya kalkan
serhata bile dalmamışım ki yaptığı sizin yaptığınız gibi değil direk terbiyesizlikti.
@tangaz  @tuncaboylu  şu polemik size yakışmıyor ve bizide bunları okumaya mahkum eddiyorsunuz.
birbirinize değil ama esas bize saygısızlık yapıyorsunuz. :bandit:

Çevrimiçi Necmi

Haftaya Akhisar maçı çok zor maç.Akhisar'ı yendiğimiz an BEŞİKTAŞ'ım ŞAM Pİ YONNNN İnananlar toplansın,inanmayanlar gölge etmesin.Her BEŞİKTAŞ'lıyı seviyorum.Akhisar'ı yendiğimiz an şampiyonuz.İsteğim sadece negatif enerji verneyin
şu anda en zor maçımız ama yanılıyorsun akhisarı yenersek şampiyon falan olmuyoruz
şampiyon olmak için önümüzde kazanmamız gereken 5 maç daha kalıyor.

Çevrimiçi Necmi

verdiğimiz rahatsızlık için kusura bakmayın bu arada.

iyi geceler...
bakarım :bandit:

Çevrimiçi Necmi

ilk defa totem yapmadan bir maçı bitirdik :D
maçta totem yapmadık benim ayık gitmemek gibi bir totemim var. :D

Etiketler: