Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu Yeni sezon yeni bir şampiyonluk dileğiyle burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 251 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu  [Okunma sayısı 5154236 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2017/18 Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

Beşiktaşımızın dünyaca ünlü yıldızı Pepe, kartal yuvasından alışveriş yaparken.

Çevrimdışı atalay

Atiba-Oğuzhan, kolaycılık, diğer seçimden vazgeçmek ve daha bilumum konu doğrudur. Fakat konu Quaresma değil, teknik direktör. Zira seçimleri yapan isim. Ezberci zihniyet ise bunu ancak bir-buçuk yılın sonunda sonuç alamayınca sorgular.
[ Son Düzenleme: 27 Aralık 2017, 22:13:26 atalay ]

Çevrimdışı atalay

Selam. @Osvaldonun Saçı 15/16'dan beri yazıyorum üzerine daha ne analizi yazabilirim?

Çevrimdışı atalay

Oyunculara bu kadar büyük rolü, özgürlüğü veya sorumluluğu veren teknik direktörler varken fatura oyuncuların oyun alışkanlıklarına kesilmez. Beşiktaş'ta da bazı oyuncular özelinde benzer problem var. Rolleri doğru dağıtmak ve iş yükünü herkes için eşit paylaştırmak lazım. Bu durumda bazı oyuncular başkalarının yükünü taşımaktan kendi öne çıkan meziyetlerini ortaya koyamıyorlar. Ya da iş yükü fazla oyuncular büyük sorumluluklar aldıkları için eleştiri odağı oluyorlar. Halbuki bu seçimleri yapan teknik direktörler.

Fatura seçimlere kesilir. İyisiyle de kötüsüyle de. Oyuncu eksenli bakış açısı sığ. Bu tarz "oyuncu" takımlarında bazı oyuncuların varlığı ya da yokluğu oyunu değiştirir. Bu da tercihtir.
[ Son Düzenleme: 27 Aralık 2017, 22:00:02 atalay ]

Çevrimdışı atalay

Skoru almaya devam ettiği sürece oyuncudan vazgeçeceğini düşünmüyorum. Hatta CL fikstürü başlıyorken tek plan oyuncusu olmaya devam edecek. 15/16 sezonun deplasmandaki Başakşehir ve içerideki Bursa maçları, Güneş'in işin kolay ve eksik tarafını bulmasına sebep oldu.

Çevrimdışı atalay

Ezberci zihniyet bunu ancak bir-buçuk yılın sonunda sonuç alamayınca sorgular.

Beşiktaş geçen sezonun yarısında böyle oynayıp, şampiyon oldu. UEL çeyrek finali ve CL bir üst turu böyle geldi. O sebeple bunu 21 puan kaybedince sorun edenlere skor yorumcusu diyoruz. Bugün yazılanlar dünün meselesi.
[ Son Düzenleme: 27 Aralık 2017, 21:44:55 atalay ]

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Quaresmanın terbiyesizliklerine bu taraftar daha nekadar sabredecek? inanın bilmiyorum
Saha içerisinde pozitif bir katkısı yok Orta açmaktan başka ir vasıfı yok
Bunaldık vallahi.

Çevrimdışı atalay

Bu takım; bir-iki dokunuş, tavır değişikliği ve çeşitli set hücumları ile topun kıymetini bilerek atak sonlandırarak daha güçlü bir oyun sunabilir. CL'deki geniş, rakibi istediği gibi oynatan ve birkaç oyuncunun final aksiyonları sonlandırması üzerine kurulu oyunu bu sezonun başından beri doğru buluyorum. Lig için ise tam tersi pranga. 
[ Son Düzenleme: 27 Aralık 2017, 20:29:20 atalay ]

Çevrimdışı atalay

Quaresma, Oğuzhan, Atiba, Medel, Tolgay, Lens, Talisca, Cenk, Negredo bla bla. Talisca kendisi üzerine hazırlanan aksiyonlardan birkaçını değerlendirse veya bireysel yetenekler puantajda bir-iki galibiyet fazla gösterecek işler yapsa mevcut durumu alkışlayacaktınız. Çünkü bu sezonun yarısının, CL'deki büyük bölümler dışında geçen sezonun yarısından pek bir farkı yok. O halde neden şimdi oyun eleştirisi yapılıyor? Çünkü sekiz puan daha az alan bir takım olduğu için. Yani oyun üzerine doğru okuma yapan yine bir avuç azınlık.
[ Son Düzenleme: 27 Aralık 2017, 23:32:57 atalay ]

Çevrimdışı atalay

Son cümle işin özeti olmuş. Böyle bir ilk yarı izlemedik. Cenk'in link-up'ını yukarı çekmesi ve bağlantı oyuncu olması ise CL'de işleri kolaylaştırdı.
http://besiktasarena.com/besiktas-futbol-takimi-2017-18-sezonu/201718-besiktas-transfer-sezonu/msg759678/#msg759678
[ Son Düzenleme: 27 Aralık 2017, 20:39:12 atalay ]

Çevrimdışı İhsan

Quaresmanın terbiyesizliklerine bu taraftar daha nekadar sabredecek? inanın bilmiyorum
Saha içerisinde pozitif bir katkısı yok Orta açmaktan başka ir vasıfı yok
Bunaldık vallahi.

Sıkıntı Q7 değil. Sıkıntı diğerlerinde. Topu Q7ye aktarınca işimiz bitti zihniyetine devam ettikçe gol atamayız.

Bunca ortaya rağmen gol atamıyoruz.
Lens, Talisca, Cenk biraz daha fazla çabalasalar, Ozzi, Negredo 100% lük Q7 asistlerini yemeseler liderdik.
Q7 yi hedef göstererek hiçbirşeye varamayız.

Sorun bence Q7de değil, diğer formsuz ofans oyuncularımızda. Hatta iyi olan Babel bile bence pasif kalıyor ve top almak için kendisini yeterince göstermiyor.

Şu anda ben Q7 yi kesecek performansı gösteren oyuncuyu göremiyorum.

Çözüm Q7yi kesmekten değil, diğerlerinin daha iyi oynayıp hücum varyasonların artmasından geçiyor.
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

Beşiktaşımızın dünyaca ünlü yıldızı Pepe, kartal yuvasından alışveriş yaparken.

kaç taksitle ödemiştir acaba  :alala: :ebebe:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Orhan_

Sıkıntı Q7 değil. Sıkıntı diğerlerinde. Topu Q7ye aktarınca işimiz bitti zihniyetine devam ettikçe gol atamayız.

Bunca ortaya rağmen gol atamıyoruz.
Lens, Talisca, Cenk biraz daha fazla çabalasalar, Ozzi, Negredo 100% lük Q7 asistlerini yemeseler liderdik.
Q7 yi hedef göstererek hiçbirşeye varamayız.

Sorun bence Q7de değil, diğer formsuz ofans oyuncularımızda. Hatta iyi olan Babel bile bence pasif kalıyor ve top almak için kendisini yeterince göstermiyor.

Şu anda ben Q7 yi kesecek performansı gösteren oyuncuyu göremiyorum.

Çözüm Q7yi kesmekten değil, diğerlerinin daha iyi oynayıp hücum varyasonların artmasından geçiyor.

Yok daha neler demek istedim :D.

Quaresma'nın yaptığı ortalara bakarsak, önce daha doğru opsiyonları öldürdüğünü, çoğunlukla isabetsiz ortalarını ve hepsinden çok zamanında yapmadığı ortaları görürüz. Burada konu sadece Quaresma değil, hocanın tercihleri de etken ama bir oyuncuyu savunurken diğerlerini öldürmek de işin son noktası galiba.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

ben hiçbir şeyin değişeceğini düşünmüyorum.

hoca şu an zerre kendisinde sorun var diye düşünmüyor.

bu takıma adam gibi ofansif orta saha gelmediği sürece forvete Cavani'yi alsak bile birşey değişmez.

Çevrimiçi underworld

ben hiçbir şeyin değişeceğini düşünmüyorum.

hoca şu an zerre kendisinde sorun var diye düşünmüyor.

bu takıma adam gibi ofansif orta saha gelmediği sürece forvete Cavani'yi alsak bile birşey değişmez.
+1903

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Iyi bir manuel fernandes bu takima ilaç olur. Hic olmazsa duran toplarda heyecanlanırız.

Çevrimdışı İhsan

Iyi bir manuel fernandes bu takima ilaç olur. Hic olmazsa duran toplarda heyecanlanırız.

Takıma giremez
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Çevrimdışı COB

Manuel Fernandes mi? Burak gelsin, o gelmesin. O derece.

Çevrimiçi underworld

Fernandes mi
O kadar mi kötü halimiz ?

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Feda sezonununda bizi sırtlayan adam neden su an bizde oynayamasın ki? Adam almeida takozuna bile gol attırıyordu. O kötu kadrolarımızda iyi iş yapan adam şimdi hayli hayli yapar. Quaresma bile geri geldiyse ki gelmesini hic istememistim 2015 yilinda , fernandes' in gelmesinde sıkıntı olmaz. Lokomotiv moskova da iyi bir sezon geciriyor. Ayni sey sene basında burak yilmaz' a yapildı işte burak gelmesin, burak yilmazamı kaldık dedi herkes ama burak gösterdigi performansla yanıldigımızı gösterdi.

Çevrimiçi underworld

Feda sezonununda bizi sırtlayan adam neden su an bizde oynayamasın ki? Adam almeida takozuna bile gol attırıyordu. O kötu kadrolarımızda iyi iş yapan adam şimdi hayli hayli yapar. Quaresma bile geri geldiyse ki gelmesini hic istememistim 2015 yilinda , fernandes' in gelmesinde sıkıntı olmaz. Lokomotiv moskova da iyi bir sezon geciriyor. Ayni sey sene basında burak yilmaz' a yapildı işte burak gelmesin, burak yilmazamı kaldık dedi herkes ama burak gösterdigi performansla yanıldigımızı gösterdi.
İyi de burak ,gömülü oynayıp kontra arayan takımın golünü çekiyor.
Bize gelip yan toplara kafa mi vuracak?
Adam defans arkasına kaçmaktan ibaret.

Farklı iyi tip oyunculardan değil sistemine uygun oyunculardan iyi ekmek yersin.

Çevrimdışı Orhan

Çevrimdışı 'TaNeR'

"EVERTON are set to complete the £25million signing of Besiktas striker Cenk Tosun.
The 26-year-old was at the Blues' Finch Farm training ground yesterday for a medical and to agree personal terms."

https://www.thesun.co.uk/sport/football/5221797/everton-news-cenk-tosun-medical/
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı cursedofdragon

"EVERTON are set to complete the £25million signing of Besiktas striker Cenk Tosun.
The 26-year-old was at the Blues' Finch Farm training ground yesterday for a medical and to agree personal terms."

https://www.thesun.co.uk/sport/football/5221797/everton-news-cenk-tosun-medical/

30 versinler.

Etiketler: