Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (7) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 74 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5075650 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 7 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Anket
Pikselli koltuk tasarım uygulamasından memnun musunuz?
Evet
Hayır

Çevrimdışı raichu

neden vinç girsin anlamadım sen evine tv aldığında vinçlemi taşıyorsun :D  @Paletli Vinç
ve @Necmi abi foruma giriş yapar... :kop: :kop:

Çevrimdışı FARUK

Güncel
[ Son Düzenleme: 28 Şubat 2016, 15:02:50 FARUK ]

Çevrimdışı harund1k3

Manevi unsuru geçelim de sönük bir kayseri maçıyla açmak var barcelona bayernle muhteşem bi açılış reklam yapmak var bu yıl açılırsa hiç reklam yapamayız

Mevzu stadi bir an once acmak stat gelirlerini kullanir hale gelmek, kendi evinde rakiplerinden puan kaybi almadan sampiyon olmak guzel kardesim.

Bu stadin acilma amaci takimin daha cok sampiyon olmasi ve besiktas'in daha cok para kazanmasi yani daha iyi yatirimlar yapabilmesi. bunun icin onemli olan hazirlik maci degil bir an once acmak stadi.

Bu sezon mutlaka mac oynanir hale getirilecek bu stat.

Çevrimdışı osman1903

zaten 1 den fazla açılış yapılacak dendi...yazın illa ki açılış maçı yapılacaktır  :busted_cop:
İlk olan önemlidir açılış maçı kayseri yazar her yerde barcelona yazmaz o zaman semboliğe döner yani

Çevrimdışı Paletli Vinç

neden vinç girsin anlamadım sen evine tv aldığında vinçlemi taşıyorsun :D  @Paletli Vinç
benim televizyonu karşı tribündeki adam izleyebilir mi ? kaç inç ağırlığı ne bilmiyorum ama öyle 5 işçi sırtlanıp mı takacaklar :)

Çevrimdışı Furkan5

Arkadaşlar kusura bakmayın konu dışı yaptığımdan dolayı bilgisayardan siteye erişim yapmaya çalıştığımda,err_empty_response hatası alıyorum çözümünü bilen varsa yardımcı olurmu?Geçmişi ve çerezleri sildim düzelmedi

Çevrimdışı Başkent_Kartalları

Güncel

Daha önce sorulduysa affola , bu eski açıkta üst katta koltukların orda birşeylermi var baya bi karışık duruyor uzaktan sanki beyaz birşeyler var gibi  :alala:

Çevrimiçi murat

Benim için bir zevkti...
Küçük bir anım oldu bu arada.
Elimde metreyle koltuğun enini ölçüyordum ama arada Demir parmaklık vardı. Baya bir şekilden şekle girdim .
Boyum yetmiyor . Cebelleniyorum. Tam oluyo bu sefer metre katlanıyor :) o Sırada bi güvenlik beni Gördü
- Napıyon abi dedi :)
- eee şey koltuğu ölçüyom dedim
- mühendis misin dedi :)
Eee evet Forum mühendisiyim ben dedim..sanki anlamış gibi
-haa tamam o zaman dedi :)
Bende ölçtüm koltuğu ardından :)

Eee sonuç.

Çevrimdışı raichu

Çevrimiçi Necmi

Vodafone Arena 28 Şubat 2016 (14:00) arası çalışma fotoğrafları.

Fotoğraflar için @yldrmaydn   'a teşekkür ederiz.

Aşağıda bulunan görsel üzerinden Beşiktaş Arena Haber Portalına ulaşabilirsiniz.

Çevrimdışı FARUK

Çevrimiçi Necmi

Arkadaşlar kusura bakmayın konu dışı yaptığımdan dolayı bilgisayardan siteye erişim yapmaya çalıştığımda,err_empty_response hatası alıyorum çözümünü bilen varsa yardımcı olurmu?Geçmişi ve çerezleri sildim düzelmedi

google chrome hata veriyor ya sil yeniden yükle yada başka browser dene  @Furkan5

Çevrimiçi ask1903

Şu forumda herkesin hakkını bir nebze olsun ödeyebileceğimi düşünüyorum ama senin hakkın gerçekten ödenmez @FARUK, teşekkürler fotoğraflar için.
:claps: :claps: :claps: :claps: :claps:

Çevrimdışı sabu

zeminde çimle ilgili ilk işleri görmemize tahminen ne kadar süre var acaba?

Çevrimdışı b.damatoglu

Kapalı üst güncel

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Emre Keşküş

Çevrimdışı raichu

Güncel 20. Membran geriliyor
sabah 18 di ne ara 20 oldu ya yanlış mı saydık  :lol:
edit:evet yanlış saymışım 19 muş
[ Son Düzenleme: 28 Şubat 2016, 15:40:25 raichu ]

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı aek

İlk olan önemlidir açılış maçı kayseri yazar her yerde barcelona yazmaz o zaman semboliğe döner yani
O kayseri maçı bizi vodafone arena'da şampiyon yapacaksa Barcelona maçından daha değerli.

Çevrimiçi Necmi

Manevi unsuru geçelim de sönük bir kayseri maçıyla açmak var barcelona bayernle muhteşem bi açılış reklam yapmak var bu yıl açılırsa hiç reklam yapamayız
vodafone yaz boyu bütün renklilere ööyyggg dedirtecek kadar reklam yapar emin ol
bütün yaz Beşiktaş şovla geçer :evillol:

Çevrimdışı sallapati

büfelerin panoları takılmış... fiyatları görebilen var mı?  :D :D

Çevrimdışı Yasin02

Kapalı üst güncel

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
:biggrinking:   :ebebe: :ebebe:
Aquila non capit muscas.

Çevrimiçi Necmi

O kayseri maçı bizi vodafone arena'da şampiyon yapacaksa Barcelona maçından daha değerli.
iş kayseri maçına kalırsa emin ol arsada oynasak gene şampiyon oluruz :D
bazen ne kadar basit düşünüyorsunuz kayseriyi her hangi bir yerde yenemiyorsan zaten şampiyon olma  :bandit:

Çevrimdışı GörkemGörkem

@Necmi abi bu yukarıdaki bos olan 3 sıraya takılacak koltuklar normal koltuktan farklımı olacak ?

Çevrimdışı FARUK

Daha önce sorulduysa affola , bu eski açıkta üst katta koltukların orda birşeylermi var baya bi karışık duruyor uzaktan sanki beyaz birşeyler var gibi  :alala:
Aralarda henüz takılmamış siyahlar var o kısımlarda alttan prekast görünüyor. Karışık bir görüntü oluşturmuş