Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu ile ilgili her şeyi bu başlıkta konuşabiliriz.

0 Üye ve 30 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu  [Okunma sayısı 6626248 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2015/16 Sezonu

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Mayıs 2016, 13:06:47
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Ya zaten sen herhangi bir oyuncudan kan akıtmasını bekliyormusun şahsen ben beklemiyorum, benim için sahada savaşması ve performans göstermesi kan dökmesidir.

Demek ki söylediklerini yapmak istiyor,yapıyor.

Ben aksini söylemedim Gomez müthiş bir profesyonel harika bir insan ve oyuncu.

Ama hedefler ortak Quaresma geldiğinde İstanbul'a şampiyon olmak için geldim dedi ve hedefini gerceklestirdi.bunun için savaştı, demek ki insanları etkilemek değilmiş amacı ben bunu söylüyorum.

Elma armut konusuna gelince eğer 100M elmayı yiyebiliyorsak hayır demem ama yiyemiyorsak 10M armuta hayır demem.

O zaman sana afiyet olsun, ben hala açım :D
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı OrhanAker

Bu konuda Şenol hocanın kurbanı olduk biraz.
Eldekileri görelim dedi yetmecegi belli olan bir şey yüzünden hem transferde boykoya bonservis ödedik hemde uefadan elendik.
Neyse artık olan oldu.

LG-H500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Artı olarak Başkan da son birkaç konuşmasında borçlardan şikayet etti.
Sırf 1 tanesinden 2-4 milyon arası zarar ettik diyebiliriz.
Mandanda dan vazgeçmenin kelebek etkisi.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Mayıs 2016, 13:11:34
  • Beşiktaş / Bodrum
Seneye şöyle forma çıksa..
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı yigitcan1903

Çevrimdışı OrhanAker

Vodafone kırmızısı yok :D
Güzel ama ben üst de beyazı daha çok yakışırtiriyorum Beşiktaşımıza.

Çevrimdışı tangaz

güzel tasarım olmuş sadece kollardaki uca yakın yatay çizgi gereksiz 3 çizgi uca kadar uzansın kafi :)
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 18 Mayıs 2016, 13:15:58
  • Beşiktaş / Bodrum
güzel tasarım olmuş sadece kollardaki uca yakın yatay çizgi gereksiz 3 çizgi uca kadar uzansın kafi :)

Aynı fikirdeyim :)
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı firewater

gayet iyi dinledim. ben kendi gorusumu soyledim..ok dogru gelmedi bana. biraz vakit kazanmaya calisiyor gibi geldi.bizi cepte goruyor hissi uyandirdi/avrupa sampiyonasinin sonuna atmasi

kabul edilebilecek birsey degil.karari olumsuz olursa artik bulursunuz o donemde br golcu

Aynen öyle. Şampiyona başlasın dev klüpler istemezsse kalırımın politik versiyonu açıklamaları. Biz iki açıdanda karlıyız bu işten. Kalırsa transfere gerek kalmaz gidersede en az 15milyon kazanırız. Cenke yedek bir orvet alır devam ederiz. Ben avrupadan ziyade üst üste şampiyonluklar istiyorum. Avrupa işi o kadar basit değil

Çevrimdışı RQ7_351903

O zaman sana afiyet olsun, ben hala açım :D
Quaresma beni gayet doyuruyor, açsan bak tadın inanılmaz lezzetli  :evillol:

Çevrimdışı sozkul

Boyko hani olur da giderse Mandanda'yı alabilmek için uğraşmalıyız.

Bugün Boyko harika kurtarışlar yapar, herkesin kafası karışır ve seneye Boyko ve Tolga ile devam ederiz..  :(

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı worns

Ntvspor haberine göre kupa töreninde teknik heyet ve futbolcular sahaya davet edilirken bir sürpriz olacakmış. ??

Çevrimdışı tangaz

Aynen öyle. Şampiyona başlasın dev klüpler istemezsse kalırımın politik versiyonu açıklamaları. Biz iki açıdanda karlıyız bu işten. Kalırsa transfere gerek kalmaz gidersede en az 15milyon kazanırız. Cenke yedek bir orvet alır devam ederiz. Ben avrupadan ziyade üst üste şampiyonluklar istiyorum. Avrupa işi o kadar basit değil

15 milyon kazanamayız dostum. 15 temmuzda 31 yaşında olacak bir oyuncu için ödenecek maksimum bonservis 15-20 arası olur onuda ancak bir EPL takımı verir biz bunun %50 si olan 7-10 milyon arası bişeyler kazanırız...
[ Son Düzenleme: 18 Mayıs 2016, 13:34:36 tangaz ]
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Bekrakn

Marchisio anlattığın adam. :) Orta sahada İtalyan güzel oluyor. Geçen sene Aquilani istiyordum ilgilenmedik. Montolivo'da olur.

Şaka bir yana Veloso'da baya iş görür. Eğer istekli olursak çok zor transfer de değil.

bu adamların az daha genci chantome var. izleyebilen oldu mu hiç. 27 yaşında falan. ben de bir iki defa denk geldim ama izlediğim maçlarda acayip iyi oynamıştı. sanıyorum onun da sözleşmesi bitiyor bu sene. fransadan kalkıp gelir mi buralara bilemedim tabi

Çevrimdışı eronimo18

Gördük hepsini Basaksehir maçında, rize maçında lokomotiv daha nice  maçta.

Formsuz Olcayın artıklarını hep bu adam temizledi Ozzy formsuzken Gökhan sakatken bu adam takımı sırtlladı ama hala pas oyunu 2.devre'de hangi maçı pas oyunu ile kazandık ?

Olcay sadece koşmuyor.

Olcay o hepimizin hayranlıkla izlediği kısa paslı hücum oyunun gerekli değeri verilmeyen kahramanlarından biri.

Mesela Quaresma'da mevcut yeteneklerinin yanında Olcay'ın saha içi ve dışı mantelitesi olsa

şu anda Barcelona - Bayern - R. Madrid'de oynar ve dünyanın en iyi 3 oyuncusundan biri olurdu ve

BJK forması giymesi hayal olurdu
HADİD - 20

Çevrimdışı tangaz

Bugün Boyko harika kurtarışlar yapar, herkesin kafası karışır ve seneye Boyko ve Tolga ile devam ederiz..  :(

peki ya boyko bugün felaket oynarsa???

Çevrimdışı OrhanAker

Boyko konyaya gitmekde istememiş tolga ikna etmiş eğer doğruysa..
Bize kaleci şart Adler ve Mandanda diyorum ikisinden biri gelmedikçe rahat yok bize.

Çevrimdışı Panjandrum

Ne zaman Konyaspor maçı olsa Boyko kalede. Tolga, adamın sözleşmesine gizlice "sadece Konyaspor maçında oynar, onun dışında kale benim" maddesi eklemiş sanırım.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Ntvspor haberine göre kupa töreninde teknik heyet ve futbolcular sahaya davet edilirken bir sürpriz olacakmış. ??

Resmi site öyle açıkladı.
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı ekrembaser

15 milyon kazanamayız dostum. 15 temmuzda 31 yaşında olacak bir oyuncu için ödenecek maksimum bonservis 15-20 arası olur onuda ancak bir EPL takımı verir biz bunun %50 si olan 7-10 milyon arası bişeyler kazanırız...

tl olarak bahsediyo abi anladığım tl olarak kazanırız o miktarı

Çevrimdışı Aykan19o3

Sezon boyunca Gomez'in gollerine sevinenler şimdi adama orası burası kalktı diyo.

Çevrimdışı cursedofdragon

Boyko konyaya gitmekde istememiş tolga ikna etmiş eğer doğruysa..
Bize kaleci şart Adler ve Mandanda diyorum ikisinden biri gelmedikçe rahat yok bize.

Basin yine is başında

Sampiyonluk kutlamasinda Deli gibi sevinen adam mi istemiyormuş kaleye gecmeyi :alala:

Destekli sallasinlar biraz :busted_cop:

Ne zaman Konyaspor maçı olsa Boyko kalede. Tolga, adamın sözleşmesine gizlice "sadece Konyaspor maçında oynar, onun dışında kale benim" maddesi eklemiş sanırım.
:biggrinking: :evillol: :evillol:

Çevrimdışı tangaz

tl olarak bahsediyo abi anladığım tl olarak kazanırız o miktarı

tl ise evet doğru minimum o rakam gelir fazlası bile gelir.