Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)
Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Beşiktaş Forum|Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi) Vodafone Arena Stadyum Projesi (5) 1360 sayfaya ulaşan Arşiv niteliğindeki diğer konumuzu (1) incelemek isterseniz;

0 Üye ve 61 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)  [Okunma sayısı 5660446 defa] Vodafone Arena Stadyum Projesi 5 (Şeref Bey Stadyum Projesi)

Çevrimdışı Serhat Akkaya

En azından çıkıp bir açıklama yapabilir yönetim ama halen taraftarlarını kandırma yoluna gidiyor. En son yapılan genel kurulda Eylül ayı denildi, insanların gözünün içine baka baka yalan atılıyor. Beklemekten ve sabretmekten gerçekten bunaldık.
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Efe

En azından çıkıp bir açıklama yapabilir yönetim ama halen taraftarlarını kandırma yoluna gidiyor. En son yapılan genel kurulda Eylül ayı denildi, insanların gözünün içine baka baka yalan atılıyor. Beklemekten ve sabretmekten gerçekten bunaldık.
tarih vermeleri hata zaten bende rahatsizim bu tarih verme olayindan zemin 90 gunde yapilacak catinin 1 ay sonra havada olmasi lazim ve cime baslanmasi lazim eylul sonu icin oda cok zor
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Efe

Haziran sonu cati havaya kalkar temmuz sonu vincler sahadan cikar agustos ve eylulde cimler biterse 29 ekimde stad acisilisi yapilir baska turlu imkan ve ihtimal bence yoktur
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Serhat Akkaya

tarih vermeleri hata zaten bende rahatsizim bu tarih verme olayindan zemin 90 gunde yapilacak catinin 1 ay sonra havada olmasi lazim ve cime baslanmasi lazim eylul sonu icin oda cok zor
Hep alakasız bir basın demecinde statla ilgili birşeyler söyleniyor ve taraftarlar beklentiye sokuluyor. Basının karşısına sırf statla ilgili konular için çıkılıp şeffaf olunmalı..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı kralkartal

Bu stadta oynanacak finallerde bir tarafta besiktas olmayacaksa benim icin hicbir anlami yok ne uefa finali ne cl finali bizim stadimizin reklamini biz yapalim 2.turlarda ceyrek finallerde yari finallerde onun disinda stadimizin reklama zaten ihtiyacida yok...  Ayrica bu stad bu hizla ocaktada acilmaz bence sarkar..

Çevrimdışı Burak Akay

Temmuz sonu çatıdan kurtulsak ağustos başı çime başlansa 90 gün koydukmu ekim sonu kasım başı biter tabi bu arada koltuk vs nin tamamlandığını varsayalım hadi 1 ayda rötar yapsın en kötü şartda aralık başı Açılır bence Arena'mız
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı Ali Aba

sahada neden kimse çalışmıyor deli olacam valla burada izinli günlerimde stada bakıyom oda delirtecek beni neyse en büyük BEŞİKTAŞŞŞŞ

Çevrimdışı riza calli

Bi ara sansal büyüka nin bi lafi vardı.hatirlarsiniz heralde.en cokta bole insanların hakli çıkmasına sinir oluyorum.

Çevrimdışı Murat Aksakal

Bu stad bu hızla yapılmaya devam ederse, ekim felan hikaye olur..
Sevmeler emek ister, Beşiktaş emeğimsin..

Çevrimdışı Efe

Bi ara sansal büyüka nin bi lafi vardı.hatirlarsiniz heralde.en cokta bole insanların hakli çıkmasına sinir oluyorum.
cıksinlar cok onemi yok sonucta stad acildiktan sonra herkes unutacak artik su 6 ay icinde stadin tam olarak bitip acilacagini biliyoruz ama bu eylul sonumu ekim sonumu yoksa 2.yari ilk mac mi olacak onu bilmiyoruz bekleyip gorecegiz suanki tempo ocaga anca biter ama hizlanirsa bilemeyiz
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı Sezer

Geldi felaket tellalları, görende stadı yıkmışlar da hiç bir şey yapmamışlar sanacak.  Zamanında her mayısta kazmaları vururken neredeydiniz ey ahali.

Vazgeçmişler çatıdan hatta stattan vazgeçmişler, yıkacaklarmış, bize olimpiyat stadını vermişler orayı kullanacakmışız artık. Mutlu musunuz şimdi bu cevaplar tatmin etti mi sizi, oldu mu bak stadımız var kocaman ?

Açılacak işte ne zorluyorsunuz hala bakmayın arkadaş stadın inşaatına o zaman. Gidin orada 1 hafta durun bakalım ne kadar iş yapılmıyormuş öğrenin. Kombinem var ben bile bu kadar takmıyorum kafama.

Çevrimdışı Burak Akay

Bazı arkadaşlar Hep karamsar belkide haklılar ama hatırlayın daha şurda 3-4 ay önce oneydi ya çatı kolonumuydu falan diye çıldırıyorduk ilk 4 kolon takıldığını hatırlayın prekast bitermi diyorduk biteli ay oldu artık olumsuz değilde keyfini çıkaralım ben hergün gördüğümde stadı inanılmaz mutlu oluyorum ve benım ıcınde cok onemlı degıl yazdım evet aralıkda acılır dıye varsın mart'da açılsın ama açılıcak ya daha kazma vurmamış olsaydık bu iş öyle yada böyle yapılıcakdı ve çoğu gitti hatta %85 i gitti varsın bu saatden sonra 6 ayda bitsin can Feda
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı Murat Aksakal

Geldi felaket tellalları, görende stadı yıkmışlar da hiç bir şey yapmamışlar sanacak.  Zamanında her mayısta kazmaları vururken neredeydiniz ey ahali.

Vazgeçmişler çatıdan hatta stattan vazgeçmişler, yıkacaklarmış, bize olimpiyat stadını vermişler orayı kullanacakmışız artık. Mutlu musunuz şimdi bu cevaplar tatmin etti mi sizi, oldu mu bak stadımız var kocaman ?

Açılacak işte ne zorluyorsunuz hala bakmayın arkadaş stadın inşaatına o zaman. Gidin orada 1 hafta durun bakalım ne kadar iş yapılmıyormuş öğrenin. Kombinem var ben bile bu kadar takmıyorum kafama.

Stad eninde sonunda açılacak diyip hiç eleştiri yapmayalım mı bunumu istiyorsun ?
kusura bakma senin kadar rahat olamıyoruz, Beşiktaş çok kötü durumda ve tek çıkış yolumuz bu stad
geciktiği hergün bize daha çok zarar veriyor..Herkesin bunun farkında olup ona göre yorum yapması lazım..

yok efendim bu stad zaten açılacak takmayın kafanıza demekle olmuyor bu işler..
tamam o zaman 2 sene daha açmayalım stadı aheste aheste yapalım eninde sonunda açılacak zaten ne farkeder demi ?

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Stad eninde sonunda açılacak diyip hiç eleştiri yapmayalım mı bunumu istiyorsun ?
kusura bakma senin kadar rahat olamıyoruz, Beşiktaş çok kötü durumda ve tek çıkış yolumuz bu stad
geciktiği hergün bize daha çok zarar veriyor..Herkesin bunun farkında olup ona göre yorum yapması lazım..

tamam o zaman 2 sene daha açmayalım stadı aheste aheste yapalım eninde sonunda açılacak zaten ne farkeder demi ?
Burada  felaket tellali dediklerinin çoğu kombine sahibi insanlar. Ben de onlardan birisiyim. Geç açılması bu kulübün zararına çünkü başka bir stadımız yok diyoruz ama anlatamıyoruz arkadaşlara. Sen pozitif olunca stat 2 ay erken bitecekmiş. Şurada altını doldurmadan yorum yapan insanlara sallarsınız anlarımda geçerli bi sebep sunarak yorum yapanları tu kaka ilan ediyorsunuz ya ifrit oluyorum. Bi tek kombine sahibi sensin burada aferin..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Burak Akay

Kardeş bizde zaten aman sallayın falan demiyoruz yeri geldiğinde herkes eleştiriyor ama şuan zaten programın en fazla 10 gün uzağındayız her ne kadar iş yapılmıyor gibi görünsede birçok çalışma devam ediyor göremediğimiz çatıda ise imalat bittiğinde 3 günde kalan malzemeler takılır Bi çelik halatlar gelsinde o zaman böyle yatılırsa eleştirimizi yaparız ama olmayan malzemeyle ne yapsın adamlar
İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı Murat Aksakal

Burada  felaket tellali dediklerinin çoğu kombine sahibi insanlar. Ben de onlardan birisiyim. Geç açılması bu kulübün zararına çünkü başka bir stadımız yok diyoruz ama anlatamıyoruz arkadaşlara. Sen pozitif olunca stat 2 ay erken bitecekmiş. Şurada altını doldurmadan yorum yapan insanlara sallarsınız anlarımda geçerli bi sebep sunarak yorum yapanları tu kaka ilan ediyorsunuz ya ifrit oluyorum. Bi tek kombine sahibi sensin burada aferin..

Abi bu yorumu diğer arkadaşa yaptın sanırım, ben seninle aynı düşüncedeyim de :)

Çevrimdışı Sezer

Dışarıdan lafları sıralamak kolay, geldi Boyu uzun aklı kısa olan Rüzgar bey sıraladı sözlerini herkes şak şak şak yaptı. Ahmet Nur Çebi çıktı, taktı kapağı sıktı iyice sustu herkes ondan sonra. İçeride olanları bilmeden konuşmak olmaz malesef.

Hala farkında değilsiniz İstanbul'un göbeğinin'de göbeğinde 17 ayda bu hale geldi stat. Açın gözlerinizi biraz.

Oradaki 5 kolon niye takılmamış mış, 25 sayfa entry çıkar buraya eski açık arkasında yapıyorlar oradan paletli içeri çekiyor diye.

Kirişler niye takılmıyormuştu falandı bilmem neydi. Daha 3 ay önce söyledi adamlar Prekast-tribün işleri bitince herşey yavaş görünecek
diye. Neden kabullenmiyorsunuz hala.

bak sana 20 ay öncesi
[ Son Düzenleme: 31 Mayıs 2015, 14:50:59 Sezer ]

Çevrimdışı Deniz

Kardeş bizde zaten aman sallayın falan demiyoruz yeri geldiğinde herkes eleştiriyor ama şuan zaten programın en fazla 10 gün uzağındayız her ne kadar iş yapılmıyor gibi görünsede birçok çalışma devam ediyor göremediğimiz çatıda ise imalat bittiğinde 3 günde kalan malzemeler takılır Bi çelik halatlar gelsinde o zaman böyle yatılırsa eleştirimizi yaparız ama olmayan malzemeyle ne yapsın adamlar
10 gun degil 1 ay :)
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Abi bu yorumu diğer arkadaşa yaptın sanırım, ben seninle aynı düşüncedeyim de :)
Aynen öyle kardeşim..
Korku akıl katilidir.

Çevrimdışı Murat Aksakal

Doğrudur hocamda her canlı yayını açtığımda aynı görüntüyü görmek zoruma gidiyor artık..
tek çıkış yolumuz bu stad, ne var ne yok verip en yakın zamanda açmalıyız bu stadı

Çevrimdışı Burak Akay

İyi Günde Kötü Günde

Çevrimdışı Deniz

Dışarıdan lafları sıralamak kolay, geldi Boyu uzun aklı kısa olan Rüzgar bey sıraladı sözlerini herkes şak şak şak yaptı. Ahmet Nur Çebi çıktı, taktı kapağı sıktı iyice sustu herkes ondan sonra. İçeride olanları bilmeden konuşmak olmaz malesef.

Hala farkında değilsiniz İstanbul'un göbeğinin'de göbeğinde 17 ayda bu hale geldi stat. Açın gözlerinizi biraz.

Oradaki 5 kolon niye takılmamış mış, 25 sayfa entry çıkar buraya eski açık arkasında yapıyorlar oradan paletli içeri çekiyor diye.

Kirişler niye takılmıyormuştu falandı bilmem neydi. Daha 3 ay önce söyledi adamlar Prekast-tribün işleri bitince herşey yavaş görünecek diye. Neden kabullenmiyorsunuz hala.
Haklisin ama yanildigin bir nokta var mevcut is programindan gerideyiz.simdiye kolon ve kirişler coktan bitmis olup halatlar ve makaralar hazırlaniyor olmaliydi.yaklasik 1 ay gerideyiz.ilerleyen gunlerde hızlanarak bunu kapatirlar mi gorecez.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 31 Mayıs 2015, 14:57:44
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Bazı şeyleri tahmin etmek zor değil.

1 sezonumuzun daha çöpe gitmesini isteyen birileri var ve amaçlarına neredeyse ulaşmak üzereler.

Bu şekilde devam ederse ikinci dönem başı en iyimser tahmin.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Murat Aksakal

Kirişler niye takılmıyormuştu falandı bilmem neydi. Daha 3 ay önce söyledi adamlar Prekast-tribün işleri bitince herşey yavaş görünecek
diye. Neden kabullenmiyorsunuz hala.

bak sana 20 ay öncesi

Hocam öncelikle şunu söyleyim, eleştiriyi artık kabullenmeyi öğrenmeliyiz bence..Körü körüne hiçbir şeyi savunmamak gerekir..
Rüzgar Sağnak salladı diyorsun da,Rüzgar Sağnak'ın mali açıdan söylediklerini bir kenara koyuyorum(mali açıdan fikret orman'ı başarılı buluyorum)
diğer söylediği bütün şeylerde haklı..Diğer yapılan stadlar şu kadar zamanda yapıldı bizimki şu kadar zamanda yapılıyor şeylerine hiç girmeyelim..
diğer kulüpler kendi stadlarında oynarken başka bir yere stadlarını yapıyorlar yani onlar etkileyen hiçbirşey yok..isterlerse 4 yılda bitirsinler stadı sorun olmaz..
bizim şuanda stadımız yok güzel kardeşim, gelecek sezonun yarısında belki 4te 3'ünde yine stadımızda oynayamayacaz bu benim zoruma gidiyor..

Son 1 aydır aşırı yavaşladı stad ve ben bunu kabul edemiyorum, eleştirimi de yapıyorum..kimse kusura bakmasın..

Çevrimdışı Deniz

Caticilarin daha süresi var ek ekip getirip hizlanip aciklarini kapatabilir.
Su anki görüntüde işler gecikiyor ,önümüz de ramazan.
Daha 1 hafta oncr eylul 15 diye tarih verdi baskan.15 eylülde ki duruma bakariz :)