Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu
Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu

Beşiktaş Forum|Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu Spor Toto Süper Lig 2014-2015 Süleyman Seba Sezonu ile ilgili her şeyi burada konuşabiliriz.

0 Üye ve 34 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu  [Okunma sayısı 578687 defa] Spor Toto Süper Lig Süleyman Seba Sezonu

Çevrimdışı Çağrı

Stattan dolayı elbette zorlanacağız ama bunca gider olmasına rağmen durum kötü de olsa hiç dışa kötü olduğu yansımadı. Şu an hiç kimsenin aklında Bjk'nin stadı duracak düşüncesi yoktur ya da transfer yapacak paraları yoktur demiyordur. Stat bitene kadar sıkıntılar yaşarız sonra rahatlarız kriz dönemi yaşamayız diye düşünüyorum.

Şuanda açık gelirlerimiz var.

Yayın hakları , kartal yuvaları , adidas , beko , kalde ve vodafone anlaşmaları , kombineler bunlar bile 170 milyon civarı gelir demek.

Vip ve localar 3 yıl yok , stadyum tribün sponsorları 4 yıllık gidecektir stadyum yapımına. Bir de büyük kredi var gündemde umarım alınmadan halledlilir.

Eğer alınmadan halledilirse her sene 15 milyon euro civarı bütçe çok rahat çıkar transfere. Zaten 5 yıllık takım kurduk her sene 16 milyon euroya 2 tane adam alsak yeterli olacak.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ilhan mansız

Stattan dolayı elbette zorlanacağız ama bunca gider olmasına rağmen durum kötü de olsa hiç dışa kötü olduğu yansımadı. Şu an hiç kimsenin aklında Bjk'nin stadı duracak düşüncesi yoktur ya da transfer yapacak paraları yoktur demiyordur. Stat bitene kadar sıkıntılar yaşarız sonra rahatlarız kriz dönemi yaşamayız diye düşünüyorum.
bu stadın bu şartlarda yapılmasını aklım almıyor. bunca yıl bu işlerle uğraştım, gerçekten çok büyük başarı, ben ilk başlarda yapabileceklerine hiç inanmamıştım. gerçekten akıl alacak biri değil, bizim gibi bilançoya sahip bir klübün avrupada direk iflası istenir.

Çevrimdışı cisse557

Kabul etmek lazım biz de böyleydik ama tüp kaçağı sonrası kendimize geldik ve gerçekten direkten döndük.

Bunlarınki çok büyük çaplı bir kriz bizimki bunların yanında hiçbir şey değil.

Hep borcu 800 milyon açıkladılar 3 ay öncesine kadar bir anda 1.5 milyar oldu bir kişi de demiyor bu nasıl iş.
Aynen bizde öyleydik. Arkadaş bana bu kadar çok araştırmaya bilmeye gerek yok demişti ben de ona bizim başımızdan Y.D diye birisi geçti demiştim  :D

Çevrimdışı Çağrı

bu stadın bu şartlarda yapılmasını aklım almıyor. bunca yıl bu işlerle uğraştım, gerçekten çok büyük başarı, ben ilk başlarda yapabileceklerine hiç inanmamıştım. gerçekten akıl alacak biri değil, bizim gibi bilançoya sahip bir klübün avrupada direk iflası istenir.

Kulübe zaman zaman karşlıksız para girişi sağlayan bir adam var soyadı 3 harfli :)
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ilhan mansız

Kulübe zaman zaman karşlıksız para girişi sağlayan bir adam var soyadı 3 harfli :)
biliyorum, o adam eski yönetim olsaydı tek kuruş vermezdi. by yönetime güvendiği için destek oluyor. Allah razı olsun diyelim. söyleyecek birşey yok, en zor zamanda sessiz sedasız yardımını yapıyor.

Çevrimdışı ilhan mansız

işte burada bazen arkadaşlar eleştiriyor ya çok gülüyorum, kimse sormuyor değirmenin suyunun nereden geldiğini. o soyadı üç harfli adamın katkısı çok büyük.

Çevrimdışı ALI RIZA

gs batmış yarın öbürgün uefa transfer yasagı getirir  :super: :super:

Çevrimdışı cisse557

Bu stat olayını benim de aklım almıyor. 100 milyonu geçmiş stada yapılan harcama. Şu stat bitip içine adım attığımız gün miladımız olacak.

Çevrimdışı ilhan mansız

Bu stat olayını benim de aklım almıyor. 100 milyonu geçmiş stada yapılan harcama. Şu stat bitip içine adım attığımız gün miladımız olacak.
normal koşullarda yapamayız, yönetimin inanılmaz çabası ve bu çabayı takdir eden ve sessizce destekleyen insanlar var. az önce yazdığım gibi normal koşullarda bu iş çok zor, neredeyse imkansızdı. 

Çevrimdışı Çağrı

işte burada bazen arkadaşlar eleştiriyor ya çok gülüyorum, kimse sormuyor değirmenin suyunun nereden geldiğini. o soyadı üç harfli adamın katkısı çok büyük.

Çok büyük iyiliği dokundu Beşiktaş'a aldığımız her kupaya eli değmiştir nerdeyse.

Kim Beşiktaş'ın sırtına yılda 5 milyon dolar verir? Beko veriyor işte.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ilhan mansız

Çok büyük iyiliği dokundu Beşiktaş'a aldığımız her kupaya eli değmiştir nerdeyse.

Kim Beşiktaş'ın sırtına yılda 5 milyon dolar verir? Beko veriyor işte.
eski yönetim olsaydı kesinlikle vermezdi, çünkü eski yönetime hiç güvenmiyordu ve yerden göğe kadar haklıydı. gerçekten çok iyi bir Beşiktaşlı,

Çevrimdışı cisse557

Şuanda açık gelirlerimiz var.

Yayın hakları , kartal yuvaları , adidas , beko , kalde ve vodafone anlaşmaları , kombineler bunlar bile 170 milyon civarı gelir demek.

Vip ve localar 3 yıl yok , stadyum tribün sponsorları 4 yıllık gidecektir stadyum yapımına. Bir de büyük kredi var gündemde umarım alınmadan halledlilir.

Eğer alınmadan halledilirse her sene 15 milyon euro civarı bütçe çok rahat çıkar transfere. Zaten 5 yıllık takım kurduk her sene 16 milyon euroya 2 tane adam alsak yeterli olacak.
Zaten Uefa'ya transfer için 10 milyon euroyu geçmeyeceğimizi söylemişiz. Şu elimizdeki kadroyu 2-3 sene korursak bizi götürür yapılacak ilavelerle. Aman Fener gibi 16 milyon etmeyecek adamlara vermeyelim o paraları. Topçu araştırıp 20-30 milyona satacağımız scout ekibi kursak ya bi kaç milyona ayırıp.

Çevrimdışı Çağrı

Yani şöyle yazayım daha net görünür tablo.

Oyunclarımızın yıllık giderleri 140 milyon Türk Lirası şuan.

Stadyum da 100 milyon 1 yılda giden 240. Diğer masraflarla en az 300 1 yıllık giderimiz.

Peki gelirimiz neydi bu 1 yılda? 40 milyon yayın geliri , 25 milyon Kartal Yuvası , 20 Milyon hasılat , 20 milyon sponsor geliri , 20 milyon da iddaa ve diğer ufak gelirler desek bile  130 etmiyor.

Bu durum 2 senedir böyle :) Artı borçlar , borç faizleri var ve borç sadece 200 milyon arttı ki bunun 60-70 milyonu kur farkı. Normalde olur muydu? Çocuk olsa kim para veriyor bunlara dışarıdan der :)
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı cisse557

O adamın gadasını alırım ben :D

Çevrimdışı Çağrı

Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı cisse557

Yalnız bu sene reklam işi de 10 numara oldu. Ntvsporda paso bizim vodafone ve integral forex'in reklamı çıkıyor. Adamlar çok pis özeniyor. biz neden yapmıyoruz diyenlerle dolu twitter  :D

Çevrimdışı ilhan mansız

Yani şöyle yazayım daha net görünür tablo.

Oyunclarımızın yıllık giderleri 140 milyon Türk Lirası şuan.

Stadyum da 100 milyon 1 yılda giden 240. Diğer masraflarla en az 300 1 yıllık giderimiz.

Peki gelirimiz neydi bu 1 yılda? 40 milyon yayın geliri , 25 milyon Kartal Yuvası , 20 Milyon hasılat , 20 milyon sponsor geliri , 20 milyon da iddaa ve diğer ufak gelirler desek bile  130 etmiyor.

Bu durum 2 senedir böyle :) Artı borçlar , borç faizleri var ve borç sadece 200 milyon arttı ki bunun 60-70 milyonu kur farkı. Normalde olur muydu? Çocuk olsa kim para veriyor bunlara dışarıdan der :)
mevcut tabşoda gelirlerimiz geçen yıl 140 milyondu. toplam gider ise 200 milyonun üzeriydi. Eğer Fikret Orman gelirleri yıllık 300 milyonun üzerine çıkarmayı başarabilirse işler 2 yılda düzelir. Görüntü başarabileceklerini österiyor. Önümüzdeki beş yıl sadece yıllık sponsorluk gelirimiz 35 milyon usd civarında olacak. Diğer gelirlerle birlikte yıllık 150 milyon usd ile büyük ihtimal Türkiyenin en yüksek gelire sahip klübü olacağız

Çevrimiçi Necmi

O gelir olan 600 milyon sadece Beşiktaş'ın borcuna yakınız bakın abartmayın açıklamasıydı.

Eğer onu biz yaparsak bizim borcumuz yok.

Göster tüm sponsorluk anlaşmalarını yapar 250 milyon dolar. 600 milyon Borç sıfır kes at.

Diyorum ya ilk yarıya kadar dirensinler öyle böyle bir kaos olmayacak orada.

Galatasaray'ın bu durumu en en az 5 sene normal şartlarda 10 sene gidecek mucize olmazsa.

Florya'yı satmazlarsa 10 sene rekabet edemezler. Biz 3 sene ile yırttık.
hiç bir şey satamazlar tüm mal varlıklarının üzerinde temlik var hacizli bankalara kredi kuruluşlarına ne olurki iflasını ister bütün borçları silinir amatöre düşürülür sonra ligden bir takım satın alıp çıkarlar kendilerini sıfırlamış olurlar ama diyorumki bu ateş üflemekle sönmez o rakamlarda borçla onları devlette kurtaramaz

Çevrimdışı ilhan mansız

Yalnız bu sene reklam işi de 10 numara oldu. Ntvsporda paso bizim vodafone ve integral forex'in reklamı çıkıyor. Adamlar çok pis özeniyor. biz neden yapmıyoruz diyenlerle dolu twitter  :D
çok iyi çalışıyorlar. Türkiyede bugüne kadar buna yaklaşan hiçbir çalışma olmadı. Sadece son vodafone kampanyası bile korkunç bir gelir getirebilir. Sadece taraftarın duyarlı olması yeterli,

Çevrimdışı cisse557

Şu stat bittikten sonra Vodafone'dan 7 milyon euronun girişini hayal ediyorum ne kadar güzel lan :D bi an da cuk diye cebimize para girecek.

Çevrimdışı ilhan mansız

acaba vodafone kampanyasının üye sayısı ne düzeydedir? birkaç ay sonra inşallah çok iyi bir rakam ortaya çıkar

Çevrimdışı cisse557

çok iyi çalışıyorlar. Türkiyede bugüne kadar buna yaklaşan hiçbir çalışma olmadı. Sadece son vodafone kampanyası bile korkunç bir gelir getirebilir. Sadece taraftarın duyarlı olması yeterli,
Aynen. Böyle devam ederse her iki tarafta kazançlı çıkar.

Çevrimdışı ilhan mansız

Aynen. Böyle devam ederse her iki tarafta kazançlı çıkar.
çok iyi bir iş ortaklığı oldu. vodafone un büyük yardımı var

Çevrimdışı cisse557

çok iyi bir iş ortaklığı oldu. vodafone un büyük yardımı var
Kulübümüze katkısı olan herkesin başımızın üstünde yeri var.

Çevrimdışı cisse557

Konu nerden nerelere geldi. Beşiktaş olunca konuşacak şey de çok oluyor  :) Neyse ben biraz susayım artık. Biraz da renklilerin forumlarına bakayım neler yapıyorlar  :evillol: iyi geceler hepinize.

Etiketler: